Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 07, 2016 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam na dzisiejsze posiedzenie Komisji Bezpieczeństwa w sprawie interwencji Straży Miejskiej pod Przedszkolem na Ogana.
O zwołanie posiedzenia w tej sprawie wnioskował radny Marek Sanecznik.
Posiedzenie odbędzie się o godzinie 15:30 w Ratuszu przy ulicy Niepodległości w Knurowie (I piętro). Serdecznie zapraszam.
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 2:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim przedstawicielkom płci pięknej
składam najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.
Życzę by uśmiech rozpromieniał Wasze twarze
i byście zawsze czuły się doceniane.

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 2:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem


_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Mar 08, 2016 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serdecznie zapraszam na dzisiejszy dyżur Radnych, który odbędzie się w budynku dawnej MSP nr 9 przy Alei Lipowej w godzinach od 16.00 do 17.00.
Dyżur będę pełnił wraz z Radną Barbarą Gawlińską - Twardawa.
Zachęcam do podzielenia się swoimi problemami.

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 9:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W poniedziałek interweniowałem w sprawie Placu Zabaw przy Miejskiej Szkole Podstawowej numer 1 w Knurowie.
Pismo adresowane do Prezydenta Knurowa Adama Ramsa, które złożyłem w Biurze Rady Miasta Knurów odnosi się do kilku problemów mieszkańców tego rejonu miasta, zwłaszcza tych którzy posiadają małe dzieci.
Myślę że są trzy zasadnicze problemy związane z tą sprawą.
1. Pewna rodzina chce jego likwidacji, jednak większa część mieszkańców tego i nie tylko tego rejonu miasta jest zbulwersowana takim stawianiem sprawy.

2. Jest to jedyny ,,nowoczesny" plac zabaw dla dzieci w tym rejonie miasta.

3. Plac zabaw istotnie znajduje się blisko bloku mieszkalnego (problem o ile mi wiadomo dotyczy tylko jednej rodziny, która się skarży).

Jaką ja mam odpowiedź na te problemy?

Plac powinien zostać tam gdzie jest i być zawsze najpóźniej o 20 zamykany (o ile mi wiadomo jest nawet wcześniej zamykany).
W parku przy ulicy Mickiewicza na przeciw Stadionu Concordii powinien powstać drugi Plac Zabaw, ogrodzony i również nowoczesny spełniający najnowsze standardy bezpieczeństwa.
Zarówno ja jaki Radny Marek Sanecznik składaliśmy takie wnioski już w zeszłym roku, niestety do tej pory nic w tym kierunku nie zrobiono.
Mamy nadzieję że teraz to się zmieni.
Nie dopuszczalna jest sytuacja w której dzieci w rejonie starego Knurowa pozostałyby bez Placu Zabaw, dlatego poza pytaniami które zadałem w poniższym piśmie Prezydentowi Ramsowi proponuję mu również swoją pomoc w tej kwestii.

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej jest "dymić" pod cudzymi oknami.
Najważniejsze, że kolejne papiery poszły w obieg, ale przyjdzie czas rozliczenia tych wszystkich spraw i ocena skuteczności działania może okazać się stopniem niedostatecznym.

Fakty nie mity są takie.
Plac zabaw został zaprojektowany i zbudowany wbrew przepisom budowlanym.
Dyrektor Szkoły musi respektować prawa swoich sąsiadów.

Reszta to tania populistyczna gra wyborcza nie mająca nic wspólnego z samorządnością i praworządnością.
Znowu próbuje się zapunktować na czyjejś krzywdzie.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 16, 2016 9:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Likwidacja placu zabaw przy MSP1

Dalsza dyskusja tutaj:
http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=43834
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś o 14.00 w Ratuszu przy ulicy Niepodległości w Knurowie odbędzie się nadzwyczajna Sesja Rady Miasta. Serdecznie zapraszam.

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
PrezesMillenium



Dołączył: 05 Sty 2016
Posty: 21
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 17, 2016 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłem, że lubi Pan publikować różne ,, ciekawe '' pisma kierowane przez Pana najczęściej do władz naszego miasta. W związku z tym fascynującym hobby mam pytanie: kiedy opublikuje Pan pismo, które było odczytane na jednej z komisji, a w którym to przeprasza Pan publicznie prezesa PWiK Pana Tyszkowskiego za pomówienia i kłamstwa wygłaszane pod jego adresem?

Czy możemy się spodziewać, kopii tego pisma w naszych skrzynkach pocztowych?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek
Jak prezydent miasta będzie łaskaw odpowiedzieć na piśmie na Twój list w sprawie wyciętych drzew to upublikuj to na forum.
Jestem ciekaw co ma do powiedzenia w tej sprawie ten najwazniejszy w tym miescie.
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe czy wogóle raczy sam się podpisać (już nawet nie myślę o prawdziwym odpisaniu skoro pismo jest adresowane do niego) ale pewnie znowu zleci komuś odpowiedź, jak np ostatnio komendantowi straży miejskiej odpowiedź na "sprawę" strażników miejskich. Ogółem można to nazwać, że zlecił odpowiedź samemu oskarżonemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Mar 18, 2016 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PrezesMillenium napisał:
Zauważyłem, że lubi Pan publikować różne ,, ciekawe '' pisma kierowane przez Pana najczęściej do władz naszego miasta. W związku z tym fascynującym hobby mam pytanie: kiedy opublikuje Pan pismo, które było odczytane na jednej z komisji, a w którym to przeprasza Pan publicznie prezesa PWiK Pana Tyszkowskiego za pomówienia i kłamstwa wygłaszane pod jego adresem?

Czy możemy się spodziewać, kopii tego pisma w naszych skrzynkach pocztowych?


Ty masz również fascynujące hobby... Wystarczy przeczytać tych kilka postów co już zdążyłeś naskrobać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ważne informacje dla wszystkich rodzin chcących otrzymać środki z programu 500+.

Chodzi oczywiście o knurowskie rodziny.
Zapraszam do zapoznania się z informacjami knurowskiego MOPS-u, które publikuję na moim facebookowym fanpage
www.facebook.com/maciejkandzior
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Mar 23, 2016 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek dostałeś odpowiedź od prezydenta znacznie wiecej niz miasta w sprawie wycietych drzew pod żłobek?
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 12:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Danirad napisał:
Maciek dostałeś odpowiedź od prezydenta znacznie wiecej niz miasta w sprawie wycietych drzew pod żłobek?


Jeszcze nie otrzymałem odpowiedzi, Prezydent Rams ma 21 dni na udzielenie odpowiedzi, minęło dopiero kilka Wink
Zazwyczaj gdy zadaję pytania na piśmie to odpowiedź uzyskuję po co najmniej dwóch tygodniach.
Myślę że odpowiedź na ,,trudne" pytania wymaga ,,narady" po to żeby była ,,na poziomie" czyli merytoryczna, powiedziałbym nawet ,,mądra".
Jakie są dotychczasowe odpowiedzi na różnego rodzaju pytania zadawane przeze mnie każdy może ocenić sam czytając już opublikowane na facebooku.
Powiem tak, dla mnie osobiście wiele z nich nie jest satysfakcjonujących i jest to z mojej strony bardzo delikatne określenie. Warto również zauważyć, kto je podpisuje, choć są adresowane do Prezydenta Adama Ramsa...
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 60, 61, 62 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 61 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka