Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Narodowe Święto Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I po co na uroczystościach ta reklama Gazety Polskiej i ten drugi baner .Uroczystość miała uhonorować żołnierzy a nie zrobić ja polityczną a potem się dziwicie że mało ludzi jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
LASS



Dołączył: 16 Lut 2016
Posty: 29

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 7:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja, transparent z Tuskiem i Putinem to była przeginka. Mnie zniesmaczyła postawa niektórych patriotów przy pomniku. W czasie hymnu nie przeszło im przez myśl, że należałoby zdjąć czapkę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 7:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Wielu sądzi, że ostatnie 25 late też nie żyliśmy w "wolnym kraju" i nie można było "normalnie żyć". To usprawiedliwiałoby śmierć cywilów?


A zapomniałeś jak Polacy ginęli z rąk bolszewików? Dla nas 9 maja nie był dniem zwycięstwa, ale Inka chyba twierdzi inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlo77



Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 65

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 2:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamiast pojawić się na uroczystościach to widzę, że w tym temacie jest tylko i wyłącznie krytyka i nagonka. Ludzie czy wy za każdym razem musicie doszukiwać się czegoś negatywnego w każdym działaniu? Wiele ludzi, którzy brali udział było bardzo zadowolonych z całości przebiegu wydarzenia, natomiast jedyną krytyką jaką idzie dostrzec to od ludzi, którzy tak naprawdę w ogóle nie byli na uroczystościach, ale od tych którzy zawsze mają najwięcej do powiedzenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
inka



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 73

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 6:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wycofuję się i przepraszam. Zapomniałam o uczuciach innych. Każde pokolenie musi mieć swoje autorytety.
Czy to będzie Che Guevara, chłopak z lasu, czy też nawet tak znienawidzony chłopek roztropek z pod Lenino.
Z mojej strony kończę i życzę miłego świętowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Lut 29, 2016 7:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pawlo77 napisał:
Zamiast pojawić się na uroczystościach to widzę, że w tym temacie jest tylko i wyłącznie krytyka i nagonka.


Pawełku nie miej pretensji do mieszkańców, że nie chcą się utożsamiać z waszym "Klubem".

Płacz i żal wskazuje, że jesteś ofiarą bezbolesnego (bezstresowego) wychowania i nie potrafisz zaakceptować odmiennego zdania u innych.

Dlatego trzymaj się mocno towarzystwa kanapowego i starannie poklepujcie się po plecach aby każdy był zadowolony.

PS Na mieście chodzą słuchy, że Maszkiety zamykają.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pawlo77



Dołączył: 26 Sie 2012
Posty: 65

PostWysłany: Wto Mar 01, 2016 1:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:
pawlo77 napisał:
Zamiast pojawić się na uroczystościach to widzę, że w tym temacie jest tylko i wyłącznie krytyka i nagonka.


Pawełku nie miej pretensji do mieszkańców, że nie chcą się utożsamiać z waszym "Klubem".

Płacz i żal wskazuje, że jesteś ofiarą bezbolesnego (bezstresowego) wychowania i nie potrafisz zaakceptować odmiennego zdania u innych.

Dlatego trzymaj się mocno towarzystwa kanapowego i starannie poklepujcie się po plecach aby każdy był zadowolony.

PS Na mieście chodzą słuchy, że Maszkiety zamykają.


A czy ktoś tutaj płacze z tego powodu? Jeśli ludzie nie czują ważności tego święta oraz jeśli nie uważają tych żołnierzy za bohaterów walczących za naszą ojczyznę to ja nie będę ich do niczego zmuszał. Ja na pewno nie zaliczam się do towarzystwa kanapowego, gdyż moja dewizą jest działanie, a nie siedzenie w domu i atakowanie osób, które coś robią. Jeśli cię to interesuje to Klub Gazety Polskiej od miesiąca nie miał już spotkań w kawiarni "Maszkiety", nie jestem także właścicielem tej kawiarni. Podawanie takich informacji można przyrównać, że padającym śniegiem w Zakopanym, czyli jest mi całkowicie obojętna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Sob Mar 05, 2016 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
unjay napisał:
Wielu sądzi, że ostatnie 25 late też nie żyliśmy w "wolnym kraju" i nie można było "normalnie żyć". To usprawiedliwiałoby śmierć cywilów?


A zapomniałeś jak Polacy ginęli z rąk bolszewików? Dla nas 9 maja nie był dniem zwycięstwa, ale Inka chyba twierdzi inaczej.
To, że inni zabijali jest jakimkolwiek usprawiedliwieniem zabijania dzieci??? Nie dla mnie.
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Czw Mar 24, 2016 10:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć i chwała bohaterom Salute
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka