Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Islamizacja Europy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 86, 87, 88  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 12:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Kopiszka napisał:
http://www.wykop.pl/link/2978563/britain-first-carries-out-christian-patrol-in-islamist-hotspot-bury-park/


Nie ma prostych rozwiązań.

https://www.youtube.com/watch?v=q884hOp6Yfc

https://www.youtube.com/watch?v=JUtwtWF0SWc

wywalić protestantów czy katolików?

Może ktoś znajdzie manifestację ateistów zaatakowaną przez agnostyków? Smile
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"


Ostatnio zmieniony przez unjay dnia Nie Sty 24, 2016 1:01 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 1:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Kopiszka napisał:
http://www.wykop.pl/link/2978563/britain-first-carries-out-christian-patrol-in-islamist-hotspot-bury-park/



Jeden z tym cwaniaków uczciwie powiedział:
"You jealous becouse we take it over?"

... muzułmanie zalewają nas ...

To jest choroba dzisiejszego świata. 'Islam'.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Łukasz Kopiszka napisał:
http://www.wykop.pl/link/2978563/britain-first-carries-out-christian-patrol-in-islamist-hotspot-bury-park/


Nie ma prostych rozwiązań.

https://www.youtube.com/watch?v=q884hOp6Yfc

https://www.youtube.com/watch?v=JUtwtWF0SWc

wywalić protestantów czy katolików?

Może ktoś znajdzie manifestację ateistów zaatakowaną przez agnostyków? Smile


Żenada. Z d... wyjęte typowy manipulatorze...
Zaczynasz być irytujący jak uchodźcy...
Dobrze wiesz albo nie wiesz albo udajesz... a może nie musisz... LOL.

Poza tym co to ma wspólnego z filmikiem wklejonym przez Łukasza ?

Poza tym protesty czy manifestacje, które pokazujesz mają kompletnie inne podłoże. Tutaj możesz poczytać o lojalistach https://pl.wikipedia.org/wiki/Konflikt_w_Irlandii_P%C3%B3%C5%82nocnej

Itd.

Muzułmanie w większości opierają swoje 'akcje' w imię religii.
I to sprawia, że są tacy jacy są. I dlatego nie chcemy ich w naszym świecie.
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Europa dorobiła się pięknych wartości... tolerancja.
Cudownie... prawda UnJay ?
Jesteś dumny z tolerancji ?
Ja też...

Ale czasami... warto zapomnieć o tolerancji i równości...

http://o2.pl/hot/muzulmanscy-fanatycy-w-uk-szkola-juz-6-letnie-dzieci-szokujace-zdjecia-5954009638429313a
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 1:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Marro napisał:


Masz problem ze zrozumieniem podstaw. Nie twierdzę, że o coś pytałem tylko dla ułatwienia jak dziecku przytoczyłem swoje słowa aby łatwiej był Ci zrozumieć w jakim kontekście odczytałem Twoją wypowiedź. Jak widać daremny trud... Cały kontekst Twojej wypowiedzi sugerował, że jakie by nie było nastawienie i zachowanie emigrantów to należy to tolerować bo jak napisałeś "Uchodźca może być również prymitywnym człowiekiem nie potrafiącym zachować się kulturalnie i prawo międzynarodowe nakazuje udzielić mu schronienia". A ja próbuję wyłożyć Ci swój pogląd, że to samo prawo, na które tak chętnie się powołujesz dotyczy także zachowania ww. uchodźców w kraju które udzieliło im schronienia. W danym kraju wszyscy są równi wobec prawa, jego nieznajomość również nie zwalnia od odpowiedzialności więc za swoje czyny powinni być tak samo karani jak obywatele danego kraju - skąd zatem te cyrki w Calais, te napaści na kobiety i inne zdarzenia - niemcy czy francuzi dokunujący takich czynów mogliby liczyć na taką samą wyrozumiałość? Jest po prostu odgórne ciche przyzwolenie na takie zachowanie co jest po pierwsze nieetyczne a po drugie zupełnie niezrozumiałe.

O właśnie świeżutka informacja a propos - port Calais został tymczasowo zamknięty:
http://www.bbc.com/news/world-europe-35393423
Ciekawe czy kosztami zostaną obarczeni uchodźcy czy podatnicy?


Czy ja gdzieś twierdziłem, że popełniających przestępstwa uchodźców nie powinniśmy karać? Dalej brniesz w dorabianie mi słów, których nie powiedziałem. Prawo stanowi, że mamy obowiązek przyjmować uchodźców a Wy temu się sprzeciwiacie. Ja karaniu za przestępstwa się nie sprzeciwiam i niczego wykładać mi nie musisz. Proste jak drut, dziecko by zrozumiało, ale Ty masz problemy. Żadne prawo nie pozwala na deportację za przewrócenie krzesła w stołówce czy zostawieniu jej zabałaganionej.
Jesteście tak zaślepieni, że wklejacie film o kilkudziesięciu gwałtach rocznie w Norwegii, i żaden nie popisał się inteligencją by sprawdzić ile gwałtów ma miejsce w Polsce. Po co? Tak zgrabnie pasuje do obrazka.
Zdaję sobie bardzo dobrze sprawę z zagrożeń, ale nie zgadzam się na prymitywną odpowiedzialność zbiorową. Proporcja informacji o rozróbach , bójkach, awanturach itp. z udziałem migrantów kompletnie zakłamuje rzeczywistość. Wasz strach i nienawiść jest jak narkotyk. Im więcej go bierzecie tym więcej go potrzebujecie i Wasz obraz Europy jest już wyłącznie taki jak na haju.


A może po prostu Twoja retoryka jest jaka jest tylko dlatego, że na razie ten problem jest daleko? Niemcy przed przybyciem emigrantów też byli tacy świetli - nagle nawet rząd niemiecki zaczyna robić bokami i próbuje ratować się przed dalszym zalewem imigrantów. Ty nadal twierdzisz że należy przyjmować wszystkich jak leci i martwić się potem. Wiedząc czego się można spodziewać po tym co już widać na zachodzie i mając świadomość, że jak sami przyznają emigranci, są wśród nich terroryści, których służby nie są w stanie zidentyfikować - uważasz że to logiczne i rozsądne bo wpisuje się w Twoją wizję postępowej Europy.... Wybacz - państwo przede wszystkim ma konstytucyjny obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa obywatelom swojego kraju. Jeśli nie jest w stanie wyeliminować zagrożenia jakie niesie za sobą przyjęcie imigrantów to żadne prawo międzynarodowe nie zmusi go do ich przyjęcia. Piszesz że nie mówiłeś o nie karaniu za przestępstwa - jak widzisz to karanie w przypadku uchodźców jakoś nie działa więc jak postąpisz gdy już jakiś emigrant skrzywdzi Ci kogoś bliskiego? Odwołasz się do Parlamentu Europejskliego? Napiszesz petycję? Dla nas to na razie na szczęście są tylko rozważania teoretyczne - ale dla wielu mieszkańców niemiec, francji już nie są. Nie lepiej uczyć się na cudzych błędach i przewidzieć to czego oni nie byli w stanie przewidzieć? A te dane gdzie chcesz sprawdzać? Wiedząc że rządy tych krajów robią teraz wszystko aby wyciszać te doniesienia? Zatrudnisz firmę detyktywistyczną?

Tutaj masz cytat z informacji BBC którą wkleiłem wcześniej:
Meanwhile, the head of the Road Haulage Association renewed demands for the French military to intervene. Richard Burnett said: "This shocking breach of security clearly shows that the migrant mayhem in and around Calais is not being tackled. This latest episode has made the headlines, but the many incidents of attacks and intimidation faced by our British drivers on a daily basis are going unreported as, depressingly, they are now being regarded as routine." He also warned it was "only a matter of time before our worst fears become a reality and a UK-bound truck driver is killed".

Ostatnie zdanie: "jest tylko kwestią czasu, zanim nasze najgorsze obawy staną się rzeczywistością i brytyjski kierowca ciężarówki zginie".

Ale według Ciebie to przecież ciągle tylko ksenofobia i jak to ładnie jak zwykle określiłeś jesteśmy wszyscy na haju... Jak widać pan powyżej też się już chyba upalił...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I jakie jest lekarstwo na te chorobę?
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
unjay



Dołączył: 09 Gru 2008
Posty: 800

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 2:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:


A może po prostu Twoja retoryka jest jaka jest tylko dlatego, że na razie ten problem jest daleko? Niemcy przed przybyciem emigrantów też byli tacy świetli.

Niemcy przez dziesiątki lat rozwijały się również dzięki imigrantom. Zanim Polska dojdzie to sytuacji gdzie trzeba by się martwić zbyt dużą ilością migrantów jeszcze minie duuuuużo czasu. Na razie uchodźcy mogą się przyczynić do rozwoju kraju i zmniejszyć nieuchronną katastrofę demograficzną.
Ciekawe, że odsetek Niemców niechętnych uchodźcom jest niższy niż w Polsce mimo braku jakichkolwiek problemów z uchodźcami u nas a sporymi w Niemczech. Naprawdę sądzisz, że Niemcy są tacy głupi, a Polak taki mądry?
_________________
“Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem. Nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny, że wygrał"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://www.reddit.com/r/worldnews/comments/3zxxhi/reports_of_sexual_assaults_on_women_across/

Niemiecki oddział amazon największa sprzedaż w dziale sport gas obronny:
http://www.amazon.de/gp/bestsellers/sports
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Marro napisał:


A może po prostu Twoja retoryka jest jaka jest tylko dlatego, że na razie ten problem jest daleko? Niemcy przed przybyciem emigrantów też byli tacy świetli.

Niemcy przez dziesiątki lat rozwijały się również dzięki imigrantom. Zanim Polska dojdzie to sytuacji gdzie trzeba by się martwić zbyt dużą ilością migrantów jeszcze minie duuuuużo czasu. Na razie uchodźcy mogą się przyczynić do rozwoju kraju i zmniejszyć nieuchronną katastrofę demograficzną.
Ciekawe, że odsetek Niemców niechętnych uchodźcom jest niższy niż w Polsce mimo braku jakichkolwiek problemów z uchodźcami u nas a sporymi w Niemczech. Naprawdę sądzisz, że Niemcy są tacy głupi, a Polak taki mądry?



Co za herezje.

Kiedyś to było kiedyś.
Kiedyś - nawet rok temu nie było takiego problemu z gwałtami i molestowaniem.
W tym roku już się pojawił... w ogromnej niespotykanej dotąd skali.

Poza tym Ci imigranci to nie jest ten sam typ ( sort ) co wcześniej.
Wcześniej nie było takiej jawnej nienawiści do zachodu przez muzułmanów.
Oni przychodzą do Europy jak po swoje.
Bo im się należy bo oni chcą lepszego życia...

Naprawdę UnJay nie dostrzegasz różnic pomiędzy tym co było 2 lata temu a tym co jest dzisiaj ?

A Niemcy przygarniają obcych też ze względu na ogromne piętno po IIWŚ. Czują, że są winni coś światu... stąd ich poczucie winy tuszuje ich lęki.

Rozwój kraju ? Buahaha stary większość z nich nawet nie umie czytać w swoim języku. Jak przyczynią się do rozwoju ? Chyba przez mobilizację Niemców aby pracowali więcej żeby utrzymać dupska leniwych roszczeniowych imigrantów.

Mam rodzinę w DE i wiem co robią muzułmanie od lat... jak ciągną socjał i nic nie robią... a jak im ktoś zwróci uwagę np. hałas o 3 w nocy, albo wyrzucony papierek na chodnik, lub źle zaparkowany samochód to robią awanturę jakby ktoś im rodzinę obraził...
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
I jakie jest lekarstwo na te chorobę?


Zaostrzyć prawo.
Obniżyć socjał.
Nie przyjmować ich więcej, chyba że ktoś ma już zapewnioną pracę, mieszkanie itd. Nie ma przyjmowania na piękne oczy... czy zapłakane...
Zwalczać radykałów itd.
Karać za publiczne nawoływanie do świętej wojny.
Karać za publiczne głoszenie nauk Allaha itd.

można wiele... ale trzeba skończyć z poprawnością polityczną i przestać bać się muzułmanów...
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Kopiszka napisał:
https://www.reddit.com/r/worldnews/comments/3zxxhi/reports_of_sexual_assaults_on_women_across/

Niemiecki oddział amazon największa sprzedaż w dziale sport gas obronny:
http://www.amazon.de/gp/bestsellers/sports



... no i ?
Patrz skubańce nie muszą pracować aby zwiększać sprzedaż... czyli większy zysk, większe podatki i już jest kasa dla nich Smile

Niby takie niepozorne a jakże skuteczne Smile
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nekroskop



Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 40
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 5:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbieram podpisy pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyjęcia uchodźców w ramach systemu relokacji w Unii Europejskiej, chętnych podpisania proszę o kontakt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 6:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nekroskop napisał:
Zbieram podpisy pod referendum ogólnokrajowe sprawy przyjęcia uchodźców w ramach systemu relokacji w Unii Europejskiej, chętnych podpisania proszę o kontakt


dzienreferendalny.pl
_________________
"Najgłupszą stroną głupoty jest naiwność" - Kazimierz Przerwa - Tetmajer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako dziecko chodziłam do szkoły z cyganami. Sporo ich mieszało w mojej okolicy. Dziewczyny kończyły edukację w okolicach 6 klasy bo gdy dostały pierwszą miesiączkę były pod ochroną aby wyjść za mąż jako dziewice. Chłopcy nie przejmowali się nauką. Bardzo przypominają obecną sytuację z muzułmanami. Kto z tu obecnych lubi bliske towarzystwo cyganów ? W Zabrzu są całe dzielnice cygańskie. Zapytajcie Zabrzan co o nich myślą. A uważacie, że temat imigrantów różni się od tamtej sytuacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Sty 24, 2016 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Urbi napisał:
Stawiam stówę, że zaraz padnie "obrzydliwa prowokacja" Smile

"Tylko 55% jest za zamknięciem granic dla migracji z Afryki i Bliskiego Wschodu. "

Tylko co 2 Niemiec jest za zamknięciem granic? Smile Dyktat mniejszości wbrew woli większości - typowe.

Źle mnie zrozumiałeś. "Tylko" oznacza niski wskaźnik w Niemczech z milionem migrantów w porównaniu z Polską, która uchodźce tylko w TV widziała. Ciebie "tylko 55% nie dziwi? Założyłbym się, że myślałeś, że jest to gdzieś bliżej 90%. Prawda? No, szczerze!
I przegrałeś stówę. Daj na WOŚP.


Tylko 1000 os ofiar napaści arabów z sylwestra. Tylko w 12 landach Faktycznie- tylko 55%. Ale ty pewnie nadal twierdzisz ze to byli słynni południowcy... Jak ktoś Ci pluje w twarz, nie sciemniaj, ze pada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 86, 87, 88  Następny
Strona 72 z 88

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka