Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Islamizacja Europy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 86, 87, 88  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
unjay

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie muzułmanie robią 8000 ofiar w jeden dzień? Znów kłamiesz i szczujesz. Za chwilę napiszesz, że przesadziłeś jak z tym bydłem. Zresztą ja mówiłem o Europie, bo przecież świat poza Europą Cię za bardzo nie interesuje. Ale nawet na świecie ostatnie najbardziej krwawe konflikty to Rwanda i Kongo. W obu mordowali się chrześcijanie.
Pisanie o chuligańskich rozruchach we Francji, podkreślając tylko religie ich uczestników to szczucie. Sądzisz, że ktokolwiek w Polsce nie jest świadom problemów z imigrantami? Wątpię. Wciąż cytując przypadki tortur, zamachów bombowych, zamieszek i przestępstw , które popełniają muzułmanie wyłącznie judzisz. Nie wierzę byś kogokolwiek chciał uświadamiać. Judzić można podając prawdziwe informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
pytam_sie

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 6:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Gdzie muzułmanie robią 8000 ofiar w jeden dzień? Znów kłamiesz i szczujesz. Za chwilę napiszesz, że przesadziłeś jak z tym bydłem. Zresztą ja mówiłem o Europie, bo przecież świat poza Europą Cię za bardzo nie interesuje. Ale nawet na świecie ostatnie najbardziej krwawe konflikty to Rwanda i Kongo. W obu mordowali się chrześcijanie.
Pisanie o chuligańskich rozruchach we Francji, podkreślając tylko religie ich uczestników to szczucie. Sądzisz, że ktokolwiek w Polsce nie jest świadom problemów z imigrantami? Wątpię. Wciąż cytując przypadki tortur, zamachów bombowych, zamieszek i przestępstw , które popełniają muzułmanie wyłącznie judzisz. Nie wierzę byś kogokolwiek chciał uświadamiać. Judzić można podając prawdziwe informacje.

Nie przesadziłem.
W zbiorowych egzekucjach idzie to w tysiące jednego dnia.
Nie mówię, że codziennie.

Zresztą czepiasz się szczegółów bo nic innego Ci nie pozostało.

Rwanda i Kongo... stary porównujesz kompletnie różne od siebie dwa światy. Afryka i Europa. Naprawdę ? Buahaaa...

Nie chce mi się aż komentować tego...
Tobie nie przeszkadzają muzułmanie i terroryści ( bo akceptując imigrantów mimowolnie akceptujesz terrorystów ) a mi tak.

I mam do tego prawo. Prawo do ochrony siebie i swojej rodziny.
Muzułmanie nie pasują do nas. Większość Europy ich nie chce.

Niechęć do nich nie wzięła się z powietrza...
Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 6:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:

Zresztą czepiasz się szczegółów bo nic innego Ci nie pozostało.

8000 zabijanych w ciągu dnia to szczegół?

pytam_sie napisał:

Rwanda i Kongo... stary porównujesz kompletnie różne od siebie dwa światy. Afryka i Europa. Naprawdę ? Buahaaa....

To te 8 000 to w Europie? Napisałem o tych krajach bo założyłem, że nie o Europę Ci chodzi. Teraz wychodzi na to, że Twoje kłamstwo jeszcze bezczelniejsze.
Śmiało, zapodaj, gdzie i kiedy muzułmanie zabili 8000 ludzi jednego dnia, nawet nie w Europie. Może być nawet na Antarktydzie. Nie podasz bo zwyczajnie to sobie zmyśliłeś. Co powiesz? Że sam mam sobie poszukać? Było powiedzieć, że milion zabijają w jeden dzień i kazać mi szukać dowodów, że to nieprawda. Buhahahahah...Teraz juz nie piszesz, że 8000 tylko "tysiące". I jak tu poważnie traktować Twoje wypowiedzi?
Niechęć do judzenie również nie wzięła sie z powietrza.
http://www.tvn24.pl/wojna-w-bosni-swiadectwa-kobiet-zgwalconych-w-srebrenicy,558926,s.html

"Najstraszniejsze były noce. W ciszy przerywanej tylko szeptami modlitw, między tysiącami kobiet, dzieci i starców śpiących pod gołym niebem u bram holenderskiej bazy chodzili żołnierze Mladicia. Palili papierosy, mieli broń. Szukali młodych dziewcząt. Gdy którąś wybrali, dwóch chwytało ją za nogi. Trzeci zaczynał gwałcić. Nigdzie nie odchodzili. Robili to w miejscu, w którym leżała. Wśród wrzasków i płaczu ofiar, skulone ze strachu matki zatykały usta płaczącym dzieciom i prosiły Boga: nie pozwól, bym była następna."
"Sezon łowów się rozpoczął. Atakowani są nie tylko ci rzekomo należący do bośniackich oddziałów. Nie oszczędza się dzieci i kobiet. Także tych ciężarnych. Ludzie są zabijani, inni torturowani. Odcina im się uszy. Niektóre kobiety gwałci. zeznanie holenderskiego żołnierza po powrocie ze Srebrenicy 17 lipca 1995 roku (fragment raportu dla Sekretarza Generalnego ONZ z sierpnia '95)"
"Serbowie chodzili między nami. Było ich trzech. Wybrali jedną z dziewczyn. Dwóch uniosło w górę jej nogi, trzeci zaczął gwałcić. Płakała i wzywała pomocy. Wszyscy milczeli. Nikt się nie ruszał. Zatkali jest usta szmatą. Wtedy słyszeliśmy już tylko łkanie. Gdy skończyli, odeszli. Ja tylko udawałam, że śpię. Za bardzo się bałam, że gdy zasnę, zabiją mnie i moje dzieci."
"Jednego dnia widziałam Serbów zabijających chłopca. Miał może 10 lat. Serbowie mieli na sobie holenderskie mundury. Chłopiec siedział na kolanach mamy. Ona na ziemi. Nie mogła się ruszać. Jeden z Serbów podszedł do nich i zabił chłopca. Odciął mu głowę. Zrobił to na jej kolanach. Wszystko to działo się w obecności holenderskich żołnierzy. Stali blisko. Patrzyli i wydawali się zupełnie obojętni. Kobieta zaczęła krzyczeć, błagała o pomoc, patrzyła na nich. Odezwał się tylko jeden. Powiedział: "Nie, nie, nie". (...) Widziałam też kobietę w ciąży. Serbowie przebili jej brzuch. Gdy umierała, rozcięli go i wyjęli dwoje dzieci. Jeszcze żyły. Długo je zabijali. Było tam kilku Serbów i wielu Holendrów, którzy chodzili za nimi. Jestem prawie pewna, że mieli broń, ale nic nie zrobili. (http://www.tvn24.pl)"
To opisy europejskich chrześcijan, "wzbogacających kulturowo" europejskich muzułmanów.

pytam_sie napisał:
unjay napisał:

Nie widzisz tego jakie problemy są z nimi ?

Widzę zagrożenia

pytam_sie napisał:

Tobie nie przeszkadzają muzułmanie i terroryści

Nie wstyd tak przekręcać? W jednym poscie kłamiesz i manipulujesz a masz pretensje do mnie, że ja czepiam się szczegółów (czy chodzi ci o te 8000, o których powiedziałeś, że nie przesadziłeś?). Rzeczywiście. To straszne, jak mogłem. Violent
Powrót do góry
pytam_sie

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... może jeszcze wyciągniesz bestialskie mordy banderowców ?
... ewentualnie jak masz czas to proponuję analizę hitlerowców itd.
... aż dojedziesz do wypraw krzyżowych ...

Jak chcesz zawsze będziesz znajdywał argument, że my chrześcijanie 'też jesteśmy jak muzułmanie'

Uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
Ponieważ Ty nie rozumiesz podstawowego problemu jakim jest powolna ( do dzisiaj w zasadzie ) islamizacja Europy. Mieszanie tych dwóch religii jest / będzie katastrofalne w skutkach.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam !
Powrót do góry
Łukasz Kopiszka

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najpopularniejsze imię nadawane dla dziecka w Wielkiej Brytanii to ... ?

Leżącego się nie kopie, ale liczymy na Ciebie unjay
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
unjay

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 10:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już tłumaczyłem tę propagandową sztuczkę lub naiwny błąd interpretacyjny. Ale może sam na to wpadniesz. Dam Ci podpowiedź. O ile się nie mylę, drugie w kolejności imię arabskie Omar jest na 79 miejscu, a najpopularniejsze żeńskie imię arabskie Aisza na 76 . Leżącego się nie kopie, ale jak to wytłumaczysz Łukasz? Liczę na Ciebie. Arabki rodzą samych chłopaków? Wiem, wiem , przecież Ty nic nie insynuowałeś. Tak tylko podałeś jako ciekawostkę, prawda?
Powrót do góry
Łukasz Kopiszka

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.independent.co.uk/news/uk/home-news/baby-names-top-100-most-popular-boys-and-girls-names-10459074.html

1 Oliver 6,649 No change

14 Muhammad 3,588
27 Mohammed 2,536
56 Mohammad 1,116

3,588 + 2,536 + 1,116 > 6, 649

Jaka jest różnica w między Muhammad a Mohammed a Mohammad i czy to jest muslim czy nie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
unjay

PostWysłany: Sob Sty 02, 2016 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawiodłeś mnie. Może przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post i spróbuj odpowiedzieć na moje pytanie.

http://www.babycentre.co.uk/a25011625/top-baby-boy-names-2014

1. Muhammad

Jak się nie domyślisz to w następnym poscie Ci wytłumaczę dlaczego z tego nr 1 nic nie wynika co chciałbyś udowodnić.
Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
Zawiodłeś mnie. Może przeczytaj jeszcze raz mój poprzedni post i spróbuj odpowiedzieć na moje pytanie.

1. Muhammad

Jak się nie domyślisz to w następnym poscie Ci wytłumaczę dlaczego z tego nr 1 nic nie wynika co chciałbyś udowodnić.

Zakładam, że Cię to jednak przerosło, więc tłumaczę.
W samej Anglii i Walii urodziło się w 2013 r. 21,3 tys. dzieci w polskich rodzinach. Jeśli połowa z tego to chłopcy to mamy 10650 chłopców. Gdyby Polacy mieli popularną tradycję, że pierworodny chłopiec na pierwsze imię powinien mieć Jan, mielibyśmy na pierwszym miejscu najpopularniejszych imion w UK Jana. I to na głowę bilibyśmy Muhammada i jego odmiany, bez zmiany liczby rodzących się dzieci. A muzułmanie mają właśnie taka tradycję. Z powodu zmniejszania się liczby dzieci w rodzinach muzułmańskich, odsetek Mohammedów ciągle rośnie. Gdyby Arabowie mieli tylko po 1 dziecku w rodzinie to wszyscy chłopcy nosiliby to imię. Paradoksalnie więc, wzrost odsetka Mohammedów jest również wskaźnikiem spadku dzietności arabskich kobiet. Wniosek dokładnie odwrotny od tego, który próbowałeś insynuować.

According to the sixth edition of The Columbia Encyclopedia (2000), Muhammad is probably the most common given name [in the world], including variations.[3] It is estimated that more than 150 million men and boys in the world bear the name Muhammad.[4]

https://en.wikipedia.org/wiki/Muhammad_(name)

Dlaczego ta informacja o Muhammadzie na 1 miejscu jest podawana bez komentarza wyjaśniającego? Bo to jeden z wielu elementów kampanii szczucia przeciwko imigrantom muzułmańskim. Albo więc świadomie tworzysz tę propagandę, albo sam naiwnie jej uległeś.
Sorry, czuję się jakbym skopał leżącego.
Powrót do góry
pytam_sie

PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 5:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

unjay napisał:
unjay napisał:

1. Muhammad

Zakładam, że Cię to jednak przerosło, więc tłumaczę.
W samej Anglii i Walii urodziło się w 2013 r. 21,3 tys. dzieci w polskich rodzinach. Jeśli połowa z tego to chłopcy to mamy 10650 chłopców. Gdyby Polacy mieli popularną tradycję, że pierworodny chłopiec na pierwsze imię powinien mieć Jan, mielibyśmy na pierwszym miejscu najpopularniejszych imion w UK Jana. I to na głowę bilibyśmy Muhammada i jego odmiany, bez zmiany liczby rodzących się dzieci. A muzułmanie mają właśnie taka tradycję. Z powodu zmniejszania się liczby dzieci w rodzinach muzułmańskich, odsetek Mohammedów ciągle rośnie. Gdyby Arabowie mieli tylko po 1 dziecku w rodzinie to wszyscy chłopcy nosiliby to imię. Paradoksalnie więc, wzrost odsetka Mohammedów jest również wskaźnikiem spadku dzietności arabskich kobiet. Wniosek dokładnie odwrotny od tego, który próbowałeś insynuować.

According to the sixth edition of The Columbia Encyclopedia (2000), Muhammad is probably the most common given name [in the world], including variations.[3] It is estimated that more than 150 million men and boys in the world bear the name Muhammad.[4]

https://en.wikipedia.org/wiki/Muhammad_(name)

Dlaczego ta informacja o Muhammadzie na 1 miejscu jest podawana bez komentarza wyjaśniającego? Bo to jeden z wielu elementów kampanii szczucia przeciwko imigrantom muzułmańskim. Albo więc świadomie tworzysz tę propagandę, albo sam naiwnie jej uległeś.
Sorry, czuję się jakbym skopał leżącego.

Jesteś jak Macierewicz z teorią o zamachu z tym szczuciem.
Jakiś kompleks niższości ze względu na subkulturę czy wyznanie ?
Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 5:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brak komentarza dotyczącego manipulacji z Mohammedem na 1 miejscu, tylko personalny docinek - Taka z Tobą "dyskusja". Kompleks to macie Wy, inaczej nie balibyście się tak "niszczenia naszej kultury" przez muzułmanów.

Ostatnio zmieniony przez unjay dnia Nie Sty 03, 2016 5:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
... może jeszcze wyciągniesz bestialskie mordy banderowców ?
... ewentualnie jak masz czas to proponuję analizę hitlerowców itd.
... aż dojedziesz do wypraw krzyżowych ...

Jak chcesz zawsze będziesz znajdywał argument, że my chrześcijanie 'też jesteśmy jak muzułmanie'

Uważam, że dalsza dyskusja nie ma sensu.
Ponieważ Ty nie rozumiesz podstawowego problemu jakim jest powolna ( do dzisiaj w zasadzie ) islamizacja Europy. Mieszanie tych dwóch religii jest / będzie katastrofalne w skutkach.

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam !
Heloł? To są ostatnie masowe mordy na świecie! Coś się od tej pory zmieniło?
Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Nie Sty 03, 2016 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łukasz Kopiszka napisał:
Spór o Trybunał Konstytucyjny w Polsce - Max Kolonko Mówi Jak Jest
https://www.youtube.com/watch?v=EJXUY3M_HPk

https://www.youtube.com/watch?v=qj49nG2jdZA
Powrót do góry
unjay

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 4:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Jeszcze nawet żaden uchodźca się nie pojawił na naszej ziemi, a już wrzaski wyjęte jak z jakichś naziolskich mokrych snów. "Brud", "Bydło", "Robactwo", "zaleją i zjedzą", "niech zdychają daleko". (...) No i oczywiście, jakżeby inaczej, wśród mądrali od tego typu tekstów, jak się wejdzie na ich profile - ciągłe wycieranie sobie gęby chrześcijaństwem. (...) Obowiązkiem każdego prawicowca jest ciągła i stanowcza reakcja na ten wylew nienawiści i jadu i odczłowieczania innego".
http://wyborcza.pl/duzyformat/1,149196,19243079,dawid-wildstein-o-hejcie-na-prawicy.html?disableRedirects=true
Powrót do góry
lukas2401
Moderator

PostWysłany: Pon Sty 04, 2016 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.spiegel.de/panorama/justiz/koeln-60-frauen-erstatten-anzeige-nach-sexuellen-uebergriffen-an-silvester-a-1070418.html

http://www.rmf24.pl/raporty/raport-fala-uchodzcow/najnowsze-fakty/news-nie-bedzie-zmiany-stanowiska-polskiego-rzadu-ws-przyjecia-uc,nId,1948595
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 55, 56, 57 ... 86, 87, 88  Następny
Strona 56 z 88

Skocz do: