Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emanuel



Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 37

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 12:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy to tyle działania Kandziora w Radzie Miasta , ile nam tu pisze? Cynizm złośliwość , szukanie poklasku .... i temat ciągle ten sam. Moja rada proszę popracować nad sobą i ortografią Brick wall 2 man down
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
bananek



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 234

PostWysłany: Sro Gru 16, 2015 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emanuel napisał:
Czy to tyle działania Kandziora w Radzie Miasta , ile nam tu pisze? Cynizm złośliwość , szukanie poklasku .... i temat ciągle ten sam. Moja rada proszę popracować nad sobą i ortografią Brick wall 2 man down


Ale jako jedyny komunikuje się z wyborcami. Oczywiście zgadzam się, że nad kilkoma "cechami" powinno się popracować. Najważniejsze, aby nie prowadzić monologu, tylko dialog, dyskusję i to moja główna prośba. Czy Pan to słyszy, panie radny Macieju? Może warto to zmienić? Na pewno warto..., jeżeli liczy Pan na kolejny mój głos za 3 lata.

Na koniec, proponuje zrezygnować z kolorków w tekstach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat z iknurow.pl:

,,3. Radny Kandzior miał wiele interpelacji:
– Ile kamer monitoringu w 2016 r ma powstać w mieście?
– W jakich miejscach będą nowe kamery monitoringu miejskiego?
– Jakie działania podjął Prezydent aby zabezpieczyć pieszych na przejściach? Czy będą doświetlone?
– Czy widzi pan Prezydent problem, że w Knurowie stacjonuje tylko 1 karetka pogotowia która swoim zasięgiem obejmuje około 50 tysięcy mieszkańców ?
– Czy kierowca który wozi samochodem służbowym Prezydenta Adama Ramsa jest zatrudniony na pełnym etacie? Czy ma jeszcze jakieś zadania i obowiązki? Ile w 2014 r wyniosły jego zarobki brutto?
– Jakie tytuły prasowe są obecnie nabywane za pieniędzy mieszkańców dla urzędników ?
– Czy planują państwo włączenie monitoringów szkół i przedszkoli do sieci monitoringu miejskiego?
– Czy planowana jest rozbudowa dróg rowerowych?
– Czy zostaną podjęte działania w celu przejęcia stadionu w Krywałdzie ze strony gminy od likwidatora?
– Czy zostaną podjęte działania w celu zatrudnienia pomocy przedszkolnych w przypadku czterolatków?
– Jak idzie budowa żłobka? Czy działania w tej kwestii rozpoczną się w tym roku?
– Jakie działania podjął pan Prezydent w celu szybkiego uzupełnienia wakatów w Straży Miejskiej? Jest niedobór 3 wakatów.
– Czy w Knurowie są realizowane jakieś inwestycje z udziałem środków zagranicznych?
– Czy prawdą jest, że winda w domu mieszkalnym przy ulicy Staszica w Szczygłowicach ma być nieczynna. Jeśli tak to dlaczego?
– Czy prawdą jest, że na jednej z ostatnich kondygnacji budynku przy ulicy Staszica mieszka osoba z niepełnosprawnym dzieckiem?
Czy jeśli ta winda będzie nieczynna będzie to jakieś utrudnienie dla tej osoby?
– Czy przewidują państwo budowę toalet miejskich ?
Dobrym wzorem jest gmina Toszek. W centrum Toszka jest bardzo fajna całodobowa, samoobsługowa toaleta.
– Czy widzi pan panie Prezydencie możliwość uruchomienia bezpłatnej linii autobusowej w mieście?
– Czy są jacyś potencjalni inwestorzy którzy będą mogli zatrudniać knurowian w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej?
– Czy prawdą jest, że z tutejszej gazety którą kupuje Urząd którą de facto wydaje Centrum Kultury czyli Przeglądu Lokalnego urzędnicy czerpią wiedzę i podejmują na jej podstawie interwencje? Tak informował skarbnik na posiedzeniu Komisji?
– Czy rewitalizacja koloniji przebiega z wcześniejszymi założeniami?
– Czy modernizacja stadionu miejskiego przebiega zgodnie z wcześniejszymi założeniami?
– Ile w 2015 r w Knurowie powstało nowych miejsc pracy?
– Jaki jest pomysł na zagospodarowanie terenu w okolicy Alei Lipowej, Witosa i po byłym PEC?
– Jakie w 2014 r były koszty utrzymania Przeglądu Lokalnego?
– Czy jest możliwość wklejenia strzałek „w prawo” , „w lewo” na sygnalizatorach świetlnych przy ulicy 1 Maja w okolicy Galerii Handlowej?
– Czy widzi pan potrzebę remontu Alei Lipowej?".

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja całkiem poważnie piszę.

Dobrym pomysłem byłoby aby miasto kupiło dla każdego radnego ( np. na czas kadencji do dyspozycji ) - tableta. ( chociaż zapewne każdy ma swój komputer - ale po to aby nie było wymówki ).

Ew. taniego laptopa. Można zamknąć się w kosztach 500 - 1200zł.

Każdy radny miałby obowiązek oficjalnej rejestracji na forum ( z racji, że to najstarsze i największe forum knurowskie ).

I niech każdy się udziela - niech założy swój wątek i odpowiada na pytania mieszkańców. Jak każdy z radnych znajdzie 2x po 1h w tygodniu to spokojnie zdąży na kilka pytań odpowiedzieć.

Uważam, że taki pomysł można by było przeforsować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Czw Gru 17, 2015 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł. Tylko wiem, że radny Maciej miał lekkie problemy w obsłudze tableta.

Co będzie, jak każdy Radny napisze innym kolorem jak znany MK Heard

żeby było kolorowo jak flaga tęczy! bo jak radny Maciek kogoś opisze na czerwono to wiedz, że coś się dzieje!

A broń nas Panie Boże, gdyby jeszcze kilku radnych reprezentowało taki poziom ortograficzny jak wyżej wymieniony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Gru 19, 2015 3:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szanowni Państwo

Oto wyniki ankiety dotyczącej Prezydenta Adama Ramsa:

Czy Adam Rams dobrze rządzi miastem?

TAK 58%

NIE 28%

TRUDNO POWIEDZIEĆ 6%

NIE INTERESUJE MNIE TO 8%

Zdarzały się próby hejtu poprzez wielokrotne głosowanie jednak jeżeli z jednego IP komputera było oddanych więcej niż jeden głos zaliczaliśmy tylko jeden.
Oddano w sumie 53 głosy z różnych IP.
Wkrótce podam wyniki drugiej ankiety dotyczącej Radnych w niej jeszcze można wziąć udział do czego zachęcam.



http://interankiety.pl/interankieta/8b96280d25c88cf55d96a8ed5a084eb0

Pozdrawiam serdecznie
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że lubi Pan kolor czerwony Very Happy dlatego i ja przygotowałam dla Pana coś na czerwono!






Nie mogąc się doczekać poprawienia tego błędu z Pana strony, postanowiłam z okazji świąt Bożego Narodzenia ofiarować Panu słownik ortograficzny. Czy jest możliwość uroczystego przekazania go Panu, na którejś z komisji ?
Ewentualnie mogę gratis poprawiać Pańskie błędy w internecie co niniejszym czynię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 4:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełek007 napisał:
Zauważyłam, że lubi Pan kolor czerwony Very Happy dlatego i ja przygotowałam dla Pana coś na czerwono!






Nie mogąc się doczekać poprawienia tego błędu z Pana strony, postanowiłam z okazji świąt Bożego Narodzenia ofiarować Panu słownik ortograficzny. Czy jest możliwość uroczystego przekazania go Panu, na którejś z komisji ?
Ewentualnie mogę gratis poprawiać Pańskie błędy w internecie co niniejszym czynię.


Widzisz moja droga Pawelko007... chciałaś zabłysnąć a zgasłaś niczym spadająca gwiazda... ;p

Tobie też przydałby się słownik albo ... lepsze okulary Wink
Bo jest jedno miejsce gdzie brakuje PRZECINKA. A to niebywale istotne dla komfortu czytania.

A poza tym... po co taka małostkowość ?

Pan Maciej stara się. I to przynajmniej widać. Może nie wszystkie jego 'akcje' są najbardziej istotne z punktu widzenia mieszkańców. Nie mniej jednak coś stara się zrobić. I nawet jeżeli czasami zahaczy o populizm to pomimo wszystko uważam, że w całościowym bilansie jest na PLUS.

Chciałbym zobaczyć realne dokonania innych radnych. Co nie jest tutaj ironią czy jakimś ukrytym sarkazmem. Ale przydałby się taki przegląd aktywności osób, które nas reprezentują.

Pozdrawiam cieplutko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokonania pozostałych radnych widać w realu. Świat wirtualny raczej nie jest dobrym miejscem na konkretne działania. To, że ktoś ciągle coś pisze i robi wokół siebie sztuczny szum, nie znaczy wcale, że dokonał czegoś w realnym świecie. Zadawanie ,, setek '' pytań, pokazywanie nam jakichś pism nie jest wcale miarodajne a świadczy własnie o tanim populiźmie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 7:48 pm    Temat postu: Re: Poparcie Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:
Zachęcam do oddania głosu (25 października) w wyborach do Sejmu RP na Pawła Kobylińskiego, lidera listy KUKIZ'15.


Paweł jest kandydatem bezpartyjnym, wykształconym (ukończył studia wyższe zarówno ekonomiczne jaki psychologię), posiada duże doświadczenie w zarządzaniu (jest prezesem zarządu dużej firmy od ponad 10 lat), nie tylko jest kandydatem bezpartyjnym, ale startuje z listy Ruchu społecznego, który nie jest partią polityczną.
Paweł jest związany z Knurowem od kilku lat. Wspiera klub Spartan Knurów, często gości w Naszym Mieście jak mówi ma duży sentyment do Knurowa i lubi tu przyjeżdżać.
Uważam że Poseł na Sejm RP powinien znać swój okręg wyborczy i być aktywnym ,,w terenie", powinien słuchać ludzi i im służyć, taki właśnie jest Paweł Kobyliński jako przedsiębiorca, dlatego jestem przekonany że jako Poseł będzie zawsze służył ludziom i Polsce.
Myślę że na wejściu Pawła do Sejmu RP również skorzysta Knurów i jego Mieszkańcy, czyli My.
Zachęcam do głosowania na człowieka, który jest niezależny, samodzielny i niezwykle empatyczny dla ludzi.
Głosujmy na Pawła Kobylińskiego, głos Knurowian w Sejmie RP.
www.pawelkobylinski.pl


tvn24 napisał:
Poseł Paweł Kobyliński złożył u marszałka Sejmu pismo z rezygnacją z członkostwa w klubie - poinformował w poniedziałek rzecznik klubu Jakub Kulesza. Jak dowiedziały się "Fakty" TVN, poseł dołączy do klubu .Nowoczesnej. Klub Kukiz'15 przekonuje, że pozbywa się posła z powodu "niejasności" w jego oświadczeniu majątkowym. Kobyliński zapewnia, że przyczyny były merytoryczne. (http://www.tvn24.pl)


Cytat:
Według Kuleszy, Kobyliński, mający ujawniony majątek w wysokości prawie 2 mln zł, bez uwzględnienia wartości posiadanych udziałów w spółkach, zadeklarował w oświadczeniu majątkowym ponad 650 tys. dochodu w roku 2014. "Kobyliński, mimo imponujących dochodów, pobrał świadczenie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w wysokości 3 300 zł. Udzielił także tajemniczej pożyczki na kwotę 170 tys. zł oprocentowaną na 1,5 proc" - wyliczał Kulesza. (http://www.tvn24.pl)

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/posel-kobylinski-zrezygnowal-z-czlonkostwa-w-klubie-kukiz-15,604858.html

Panie Maćku może Pan wie o co chodzi z tym ZUS w oświadczeniu Posła?
Pytam bo w Pana oświadczeniu też pojawia się ZUS więc może Pan wie coś więcej.

_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pawełek007



Dołączył: 30 Paź 2015
Posty: 18

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobyliński przyznał, że negocjuje z liderującą w sondażach Nowoczesną oraz Platformą Obywatelską, zdradzając przy tym niesłychany cynizm.

- źródło z prawicowego portalu internetowego.

Panie Macieju, nie wydaje się Panu, że wyborcy, których namówił Pan na głosowanie na Pawła Kobylińskiego czują się teraz oszukani, jak ja na przykład!?!?

Może Pan odfajkować sobie kolejny sukces na swoim koncie!!!!!
Liar Liar Liar

Odnieśnie się Pan tutaj do tych słów, czy w styczniu wklei post o godzinach pracy komisji, a sprawa posła rozejdzie się po kościach ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 21, 2015 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie radny Macieju Kandzior – jak Pan wraz ze swymi pomagierami (razem robiliście sobie piękne fotografie wraz z posłem Kobylińskim) czujecie się??? Ogłosił Pan dumnie, że mamy w końcu posła z Knurowa. Pytam więc jakiego mamy w końcu posła???
Jednocześnie Pana zapewniam, że wbrew temu co Pan twierdził, poseł Kobyliński nie jest z Knurowa.
Czy nie ma Pan poczucia zdrady ideałów jakie przyświecają Prawicy RP – z list tego ugrupowania brał Pan udział w wyborach.
Czy zamierza Pan w tej sprawie zrobić ankietę?
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Wto Gru 22, 2015 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pawełek007 napisał:
Dokonania pozostałych radnych widać w realu.


Gdzie? Kiedy? W jaki sposób?

Ktoś zrobił akcję grabienia jesiennych liści? Nie słyszałem.
Ktoś zbierał żywność dla potrzebujących? Nie słyszałem.
Ktoś przekazał dietę (pół diety, ćwierć diety) na ważny cel? Nie słyszałem.

Pytam poważnie, bo coraz mniej łączy mnie z ZWNM więc pewnie do mnie nie dotarły tak istotne wiadomości jak dokonania radnych dla społeczności, która ich wybrała.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Sro Gru 23, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Ktoś przekazał dietę (pół diety, ćwierć diety) na ważny cel? Nie słyszałem.

Radny Paweł Szkatuła przekazuje część swojej diety potrzebującym. Nie czuję się upoważniona do podawania szczegółów, ale fakt jest taki, że chłopak pomaga Thumbsup
Poza tym może nie jest o Nim tak głośno, jak o autorze tematu, ale Paweł działa i całkiem sporo robi dla Szczygłowic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 24, 2015 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowych, Rodzinnych, Spokojnych i Wesołych Świąt Bożego Narodzenia,
Niech będą one czasem rodzinnego spotkania ale i wytchnienia od codziennych zmagań i trosk,
Niech Radość z Bożego Narodzenia Pozostanie Długo w Naszych Sercach

Życzy wszystkim Mieszkańcom Knurowa Wasz Radny

_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 53, 54, 55 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 54 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka