Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie można wynająć sale?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gaara



Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: się bierze pieniądze?

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 8:08 pm    Temat postu: Gdzie można wynająć sale? Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie szukam sali takiej na 20osób żeby zrobić 18stke. Mieszkam w Knurowie stosunkowo krótko i nie wiem gdzie można coś dobrego za dobre pieniądze wynająć. Co polecacie? I może wiecie ile sie za co płaci?. Chciałbym zrobić imprezę na całą noc i tak żeby zapłacić za sale a jedzenie we własnym zakresie. Proszę pomóżcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Oriana



Dołączył: 20 Wrz 2006
Posty: 137

PostWysłany: Pią Sie 31, 2007 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mozesz wynając sale na działkach.Pytaj w domu działkowca Smile Placisz za sale.Mozesz wynając ją na dzien,dwa .... Niektóre domy mają tez szkło i naczynia- w tym momencie płacisz za ewentualne sztłuczenia lub odkupujesz.I nie jestem pewna-ale chyba płacisz tez za zużyty prąd.
_________________
**WiEcZnIe KoChAc**WiEcZnIe ZyC**WoLnĄ ByC**SoBą ByC**
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gaara



Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: się bierze pieniądze?

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za odpowiedź, byłem w domu działkowca i jak mi powiedział cenę to taniej wyjdzie wynajem hali na LKSie w Gierałtowicach na całą noc Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 8:42 am    Temat postu: Re: Gdzie można wynająć sale? Odpowiedz z cytatem

Gaara napisał:
Jak w temacie szukam sali takiej na 20osób żeby zrobić 18stke. Mieszkam w Knurowie stosunkowo krótko i nie wiem gdzie można coś dobrego za dobre pieniądze wynająć. Co polecacie? I może wiecie ile sie za co płaci?. Chciałbym zrobić imprezę na całą noc i tak żeby zapłacić za sale a jedzenie we własnym zakresie. Proszę pomóżcie.


Za około 500 zł możesz dostać sale w "Protosie" - koło szkoły górniczej. W cene wchodzi: sala, obiad, kolacja, lodówka do dyspozycji i pare rzeczy jeszcze. Pewnie bez obiadu wyjdzie taniej. Smile
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Iskierka



Dołączył: 17 Lip 2007
Posty: 26

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Cinema City na starym mieście jest zajefajnie choć z jedzonkiem ale menu ustalasz sobie sam(a) i nie wiem czy nie wyjdzie taniej niż kombinowanie czegoś we własnym zakresie Smile i przede wszystkim podane i o nic nie trzeba sie martwić :)albo KKL na kosmonautów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 8:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trochę poszperać i się znajdzie istniejący już podobny temat:

http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=482
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Gaara



Dołączył: 31 Sie 2007
Posty: 3
Skąd: się bierze pieniądze?

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałem podobnych tematów ale pod hasłami: "Wynajem sali" "Sala na impreze/urodziny" i nic nie znalazłem wiec napisalem... Sorry za problem, urodziny zrobilem w domu działkowca i było bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka