Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

E-papieros (sklep)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HAJER



Dołączył: 03 Lip 2014
Posty: 3

PostWysłany: Nie Sie 24, 2014 3:40 pm    Temat postu: e-papierosy Odpowiedz z cytatem

Ja zaś był na Niepodległości 17 tam się przenieśli z Witosa . Mają dobry towar i nie zaś drogi mom blisko tyż do biedronki i tam chyba byda chodzić .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sob Lis 14, 2015 11:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie płyny najlepiej oddają smak klasycznych papierosów ( palę ciemne Davidoffy), czy można mówić o jakimś podobieństwie? Kilka lat temu miałem już kupić epapierosa, ale Pani dała mi poniuchać jakiś smak owocowy i miałem wrażenie że palę plastikowy woreczek. Zależy mi tylko na smaku tytoniowym.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Nie Lis 15, 2015 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od 2 lat używam marki DrJack (dostępna w E-Smoking World w CH Auchan) osobiście używam smaku USA Red Mix ale mają bardzo duży wybór smaków tytoniowych. W hurtowni BestPol w Gliwicach na Kościuszki (Biurowiec obok szpitala ginekologicznego) mają liquid o nazwie Dunchil i też mi pasi, ale nie mam czasu się wybrać na zakupy.
Nie ma co zdawać się na sprzedawcę, gdyż każdy ma subiektywne wyczucie smaku. Najlepsza metoda to przekonać się na własnej d...e jaki smak najbardziej nam odpowiada.
Jeszcze jedna uwaga.
Jeśli zaczynasz przygodę z e-papierosem to potrzebujesz kilku rzeczy:
1) Dużo samozaparcia - e-palenie to nie to samo co analog i trzeba się do tego przyzwyczaić.
2) Dobry e-fajek. Osobiście nie polecam udziwnień typu Joy Tech (bardzo dobre ale i drogie), volish, mild i temu podobne marki (drogie a jakość pozostawia wiele do życzenia), P1 - tani gównolit.
Ja używam Kliromizera marki KANGERTECH (najprostszy dolno grzałkowy - około 36zł w Auchan) i baterii E-go 1600mah z układem stabilizującym napięcie (38 zł w Best Polu). Notabene w BestPolu mają baterie najlepszej jakości i w przystępnych cenach. Jeśli będziesz miał pytania pisz na PW lub tutaj (nie jestem expertem w tej dziedzinie ale mam spore doświadczenie).

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Lis 16, 2015 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za odpowiedź, aczkolwiek te ceny trochę mnie zniechęcają. Skoro tyle pieniędzy wydaję na papierosy, to chciałbym kupić coś lepszego. Już sam widok plastiku mnie zniechęca. Do wydania mam powiedzmy 400 zł na sztukę, a chcę od razu kupić dwa.

Chodzi mi o to, żeby zapłacić za jakość, a nie za znaczek.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka