Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imigranci z Afryki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Plujesz na Wyborczą, a cytujesz Millera?
pytam_sie napisał:

Toś jakbyś stał w gównie ubrudzony i mówił... to nic, to tylko kurz, otrzepie się i idę na rozmowę kwalifikacyjną.....


Cytuję każdego kto dobrze i rozsądni mówi.

W tym co Ty mówisz też jest trochę racji.

Nie zgadzam się z kilkoma rzeczami ale potrafię obiektywnie spojrzeć i stwierdzić, że są Twoje wypowiedzi pod którymi mogę się podpisać.

Tak samo tutaj. I Miller i Wybiórcza ma swoje dobre i gorsze teksty...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:


Cytuję każdego kto dobrze i rozsądni mówi....

To dlaczego oplułeś Wyborczą kiedy ja ją cytowałem? A może Twoje kryterium rozsądku lepiej byłoby nazwać "zgadzaniem się z Tobą"?
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
pytam_sie napisał:


Cytuję każdego kto dobrze i rozsądni mówi....

To dlaczego oplułeś Wyborczą kiedy ja ją cytowałem? A może Twoje kryterium rozsądku lepiej byłoby nazwać "zgadzaniem się z Tobą"?


Stare dzieje... Wink

Nie nazywałbym tego "nie zgadzaniem się" ponieważ umiem przyznać się do błędu. Np. do zasugerowania się zmanipulowanym filmem.

I jeżeli mnie przekonasz, że warto POMIMO wszystko przyjmować muzułmanów ... to jestem w stanie zmienić swoje stanowisko.

Ale ja bazuję na konkretnych argumentach, których jeszcze nikt nie obalił.
Np. ten dotyczący - przedostawania się pod przykrywką uchodźców - terrorystów.

Dlatego jeszcze raz powtórzę : JESTEM ZA POMOCĄ. Ale w tym przypadku wolałbym pomagać im zdalnie a nie brać do siebie no naszego świata...

A kijbole czy naziści raczej o pomocy w żadnej formie nie chcieliby słuchać... więc proszę Cię o bardziej wyważone porównania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 4:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam nic do Indusów ale zastanawia fakt, że ktoś obcy kulturowo odnajduje się w przepisach i systemie za trudnym dla rodowitych Polaków. Zatem dla kogo te zapory prawne, które krzywdzą rodaków ale dają pole do popisu obcym?
Mam nadzieję, że nowo-przybyła grupa skoro ich Mossad zbada będzie safe to Poland ale po przeszkoleniu kto wie jak bardzo pokochają nasz kraj. To będzie pewnie zależało od tego jak wiele kasy od tego kraju dostaną...
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 5:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To teraz Hindusów łączysz z Syryjczykami jako jedną grupę "obcych kulturowo"? Niedawno ktoś chwalił Wietnamczyków, a też obcy kulturowo. Mam wrażenie, że szukasz jakiegokolwiek haka, by przywalić uchodźcom.
Co do miłości do kraju, to na podstawie własnych doświadczeń mówisz?
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 5:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
opty napisał:
pytam_sie napisał:


Cytuję każdego kto dobrze i rozsądni mówi....

To dlaczego oplułeś Wyborczą kiedy ja ją cytowałem? A może Twoje kryterium rozsądku lepiej byłoby nazwać "zgadzaniem się z Tobą"?


Stare dzieje... Wink

Nie nazywałbym tego "nie zgadzaniem się" ponieważ umiem przyznać się do błędu. Np. do zasugerowania się zmanipulowanym filmem.


Parę dni temu to stare dzieje? Jak często zmieniasz poglądy? Raczej mi to wygląda na zasadę - jak mi nie pasuje, to najlepiej opluć, jak pasuje, to nawet diabła można zacytować.
Co do przyznawania się, to trudno nie było przyznać się do oczywistego błędu. Choć i tak się wyróżnisz, bo zwykle inni się nie przyznają, nawet w sprawach oczywistych, jak np. "kulturalny" jonas, który zarzucił mi kłamstwo i manipulowanie przez zmianę postu, a kiedy zwróciłem mu uwagę, że ten post był zaraz przez kogoś cytowany słowo w słowo, to się tak obraził, że do świni mnie porównał. Tak więc w królestwie ślepców jednooki jest królem.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-czech-krytykuje-polske-za-glosowanie-ws-kwot-uchodzcow/ky5dw3
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 8:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
To teraz Hindusów łączysz z Syryjczykami jako jedną grupę "obcych kulturowo"? Niedawno ktoś chwalił Wietnamczyków, a też obcy kulturowo. Mam wrażenie, że szukasz jakiegokolwiek haka, by przywalić uchodźcom.
Co do miłości do kraju, to na podstawie własnych doświadczeń mówisz?
Niewiadomo jakiego był wyznania to raz a dwa może przedstaw się ktoś jest i co zrobiłeś dla kraju poza zabieraniem cennego tlenu na swą egzystencję i pobieraniem zasiłku?
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aha...


Ohoho, wolność słowa Very Happy
http://300polityka.pl/live/2015/09/23/awantura-w-kropce-nad-i-olejnik-zabiera-wiplerowi-zdjecia-wipler-mowi-o-burka-nad-i/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2015 10:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
opty napisał:
To teraz Hindusów łączysz z Syryjczykami jako jedną grupę "obcych kulturowo"? Niedawno ktoś chwalił Wietnamczyków, a też obcy kulturowo. Mam wrażenie, że szukasz jakiegokolwiek haka, by przywalić uchodźcom.
Co do miłości do kraju, to na podstawie własnych doświadczeń mówisz?
Niewiadomo jakiego był wyznania to raz a dwa może przedstaw się ktoś jest i co zrobiłeś dla kraju poza zabieraniem cennego tlenu na swą egzystencję i pobieraniem zasiłku?

Czyli jeśli nie wiemy jakiego jest wyznania to możemy założyć , że jest muzułmaninem - gratuluję. Poziom twojego zakłamania poraża. A to kim jestem i co robię to nie twój zas..ny interes.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

II kwartał 2015. Syryjczyków 20,6%. A raczej nie Syryjczyków tylko posiadających syryjskie dokumenty co jak pokazał jeden z dziennikarzy już za ponad 800 euro można sobie wyrobić dowód wraz z paszportem na kogo tylko chcemy, nawet na premiera Holandii.

http://ec.europa.eu/eurostat/statistics-explained/images/9/97/First_time_asylum_applicants_in_the_EU-28_by_citizenship%2C_Q2_2014_%E2%80%93_Q2_2015.png
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/prezydent-czech-krytykuje-polske-za-glosowanie-ws-kwot-uchodzcow/ky5dw3

Postawa Grupy Wyszehgradzkiej w sprawie sankcji ekonomicznych wobec Rosji była w porządku? Też pisano przeprosiny?
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

-Mossad i Premier Izraela stwierdzili, że nie sa w stanie przeprowadzić tej weryfikacji.
-Mossad będzie nam pomagać w weryfikacji.

WTF ?
Nie wolno straszyć Polaków. Za to panu Schulzowi wolno Wink
A propaganda na końcu z Lewandowskim to mistrzostwo. Mistrzostwo żenady.

http://www.tvn24.pl/kropka-nad-i,3,m/przemyslaw-wipler-i-jakub-rutnicki-w-kropce-nad-i,579843.html

Takich rzeczy pokazywać nie wolno.
http://wmeritum.pl/wegierski-chlopiec-zbiera-jedzenie-wyrzucone-przez-imigrantow/
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślisz, że kiedy Żydzi uciekali do USA przed IIWŚ to Amerykanie byli pewni, że nie wpuszczają żadnych nazistowskich szpiegów? Należało wpuścić tych Żydów, czy kazać im wracać do Niemiec?
Zdjęcia Wiplera żenada nie były, ale przypomnienie, że Lewandowski pomaga uchodźcom już tak? No, popatrz, a ja uważam, że te zdjęcia były mistrzostwem żenady. To tak jakby pokazywać zdjęcia z Auschwitz i argumentować przeciwko przyjmowaniu Żydów, którzy z tego obozu uciekli. Żenada to stanowczo za słabe słowo.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2015 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:

Takich rzeczy pokazywać nie wolno.
http://wmeritum.pl/wegierski-chlopiec-zbiera-jedzenie-wyrzucone-przez-imigrantow/

Martwe dziecko na plaży Cię oburzyło jako gra na emocjach, a to nie???

To omawialiście?
http://natemat.pl/153447,wegierska-telewizja-nie-moze-pokazywac-prawdy-mali-uchodzcy-wywoluja-zbyt-duze-wspolczucie-spoleczenstwa

"Wyciekła instrukcja dla węgierskich mediów. Nie mogą pokazywać prawdy, bo dzieci uchodźców wywołują zbyt duże emocje"
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"


Ostatnio zmieniony przez opty dnia Czw Wrz 24, 2015 7:35 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 36 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka