Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imigranci z Afryki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:


Nooooo muzułmanie będą nam zapełniać lukę demograficzną.
Super. Już nie mogę doczekać się.
Chyba otworzę hodowlę świń...
a masz koryto dla nich z kartoflami? Wink
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jonas napisał:
pytam_sie napisał:


Nooooo muzułmanie będą nam zapełniać lukę demograficzną.
Super. Już nie mogę doczekać się.
Chyba otworzę hodowlę świń...
a masz koryto dla nich z kartoflami? Wink


... pójdzie z niemieckiego funduszu strukturalnego Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 5:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tym jak łatwo kupić paszport i stać się legalnym uchodźcą Wink

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3235320/PASSPORT-TERROR-MailOnline-reporter-buys-Syrian-papers-sold-ISIS-fighters-sneaking-Europe-hidden-refugees.html

Cytat:
1. dziennikarz bez problemu kupuje komplet legalnie wystawionych syryjskich dokumentów i staje się biednym uchodźcą z terenu objętego wojną
2. Turas, który mu to sprzedaje chwali się, że terroryści z ISIS są jego dobrymi klientami, jadą do EU, by stworzyć strukturę "śpiochów", albo zacząć nowe życie pod nową tożsamościa i nie ponieść w przyszłości kary za swoje zbrodnie
3. syryjskie papiery dają możliwość uzyskania zasiłków w EU tym, którzy wcale nie uciekają od wojny
4. sprzedawane dokumenty to autentyczne, legalne druki skradzione z syryjskich urzędów
5. oficjele w EU przyznają, że problem występuje na o wiele większą skalę niż się spodziewali

_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 6:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
O tym jak łatwo kupić paszport i stać się legalnym uchodźcą Wink

http://www.dailymail.co.uk/news/article-3235320/PASSPORT-TERROR-MailOnline-reporter-buys-Syrian-papers-sold-ISIS-fighters-sneaking-Europe-hidden-refugees.html

Cytat:
1. dziennikarz bez problemu kupuje komplet legalnie wystawionych syryjskich dokumentów i staje się biednym uchodźcą z terenu objętego wojną
2. Turas, który mu to sprzedaje chwali się, że terroryści z ISIS są jego dobrymi klientami, jadą do EU, by stworzyć strukturę "śpiochów", albo zacząć nowe życie pod nową tożsamościa i nie ponieść w przyszłości kary za swoje zbrodnie
3. syryjskie papiery dają możliwość uzyskania zasiłków w EU tym, którzy wcale nie uciekają od wojny
4. sprzedawane dokumenty to autentyczne, legalne druki skradzione z syryjskich urzędów
5. oficjele w EU przyznają, że problem występuje na o wiele większą skalę niż się spodziewali
ten sam link wstawiłem w poście z 12.15 Wink . Ale rozumiem, że problem jest na tyle ważny aby go jeszcze raz przeanalizować.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam, nie zauważyłem.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W TVP Info Pospieszalski wije się jak piskosz, jak tu wytłumaczyć, że papież nie mówi ani słowem o zagrożeniu Islamem. Ubaw po pachy. Trzech rasistów, w tym jeden ksiądz, na jednego normalnego. Przykład tego jak będzie wyglądała TV jak PiS przejmie władzę. Rzygac się chce jak rasiści podpinają się pod niegdysiejszą tolerancję Polaków, całkiem jak antysemici, którzy podpinają sie pod tych co Żydów ratowali.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj oj ojjjjj

No to pewnie ostatni bojownik z alKaidy. Teraz sami szanowni obywatele Syrii oraz Nigerii. Sama śmietanka sprowadza się do Niemiec. Respect germans...

http://www.tvp.info/21673934/terrorysta-z-alkaidy-zastrzelony-w-niemczech-zaatakowal-policjantke
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co to ma wspólnego z obecnymi uchodźcami z Syrii? Gośc był znanym terrorystą, odbył wyrok i nosił elektroniczną bransoletkę. Góra nieuczciwych manipulacji z twojej strony rośnie z każdym postem. Pisanie "germans" z małej litery to dopiero rażący błąd, a czepiałeś się drobiazgów.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
regon



Dołączył: 09 Sty 2015
Posty: 111

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posłuszeństwo papieżowi dotyczy wyłącznie prawd wiary i zasad moralnych Kościoła. We wszystkich innych sprawach także politycznych papież jak każdy inny człowiek może się mylić i ja jako katolik nie muszę się z nim zgadzać. Wbrew powszechnym poglądom religia katolicka nie jest religią ślepego posłuszeństwa. Po to każdy ma rozum i sumienie żeby ich używać. I każdy sam przed Bogiem za swoje decyzje będzie odpowiadać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tu nie chodzi o posłuszeństwo. Tu chodzi o zaufanie dla moralnego autorytetu papieża. W kwestii uchodźców dla większości katolików w Polsce jest ono bliskie zeru. Gdyby nie "poprawność wspólnotowa" okrzyknęlibyście go lewakiem i użytecznym idiotą.
To co się w Polsce dzieje nie ma nic wspólnego z szacunkiem dla drugiego człowieka.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
I co to ma wspólnego z obecnymi uchodźcami z Syrii? Gośc był znanym terrorystą, odbył wyrok i nosił elektroniczną bransoletkę. Góra nieuczciwych manipulacji z twojej strony rośnie z każdym postem. Pisanie "germans" z małej litery to dopiero rażący błąd, a czepiałeś się drobiazgów.


Ano to, że przyjmując uchodźców przyjmujesz też uśpionych członków isis.
To chyba oczywiste, że im więcej ich jest w kraju tym większa szansa, że wśród nich ktoś ma takie a nie inne zamiary.

Służby nie są w stanie ich wszystkich wykryć i nigdy nie będą.
Z jednej strony ratujesz ( czysto teoretycznie ) życie ludzkie a z drugiej strony sprowadzasz terrorystów do siebie, którzy to życie mogą ( będą chcieli ) odebrać.

Mówisz - niż demograficzny. Dlaczego Państwa nie zaczną motywować ludzi to posiadania większej ilości dzieci ?
Dlaczego nie otworzymy się np. na Ukraińców ? Rosjan ?
Bardziej jesteśmy z nimi spokrewnieni niż z tymi co napływają.

Ehhh dramat...
A manipulacja to jest to co robi TVN, ONET, Rząd... zobacz ilu informacji nie doświadczyć u nich. To jest szczyt szmaciarstwa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

... jakoś nie czuję potrzeby pisania germans z dużej ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obrażasz w ten sposób 90 mln ludzi. I ty miałeś do mnie pretensje że ja obrażam Jonasa, który porównywał mnie do świni? Jesteś takim samym hipokrytą jak on.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
opty napisał:
I co to ma wspólnego z obecnymi uchodźcami z Syrii? Gośc był znanym terrorystą, odbył wyrok i nosił elektroniczną bransoletkę. Góra nieuczciwych manipulacji z twojej strony rośnie z każdym postem. Pisanie "germans" z małej litery to dopiero rażący błąd, a czepiałeś się drobiazgów.


Ano to, że przyjmując uchodźców przyjmujesz też uśpionych członków isis.
To chyba oczywiste, że im więcej ich jest w kraju tym większa szansa, że wśród nich ktoś ma takie a nie inne zamiary.

Służby nie są w stanie ich wszystkich wykryć i nigdy nie będą.
Z jednej strony ratujesz ( czysto teoretycznie ) życie ludzkie a z drugiej strony sprowadzasz terrorystów do siebie, którzy to życie mogą ( będą chcieli ) odebrać.

Mówisz - niż demograficzny. Dlaczego Państwa nie zaczną motywować ludzi to posiadania większej ilości dzieci ?
Dlaczego nie otworzymy się np. na Ukraińców ? Rosjan ?
Bardziej jesteśmy z nimi spokrewnieni niż z tymi co napływają.

Ehhh dramat...
A manipulacja to jest to co robi TVN, ONET, Rząd... zobacz ilu informacji nie doświadczyć u nich. To jest szczyt szmaciarstwa...

Przyjmując Polaków przyjmowano potencjalnych złodziei samochodów.
Ja podawałem przykłady szmaciarstwa prawicowych portali. Ty rzucasz tylko obelgi. Jak ty możesz dostrzegać manipulacje, jak sam ciągle manipulujesz?
W jaki sposób państwa moga motywować ludzi do posiadania wiekszej ilości dzieci np. w Szwecji. Śmiało, pochwal sie swoimi pomysłami. Większym, za przeproszeniem, socjałem?
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Wrz 18, 2015 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
pytam_sie napisał:
opty napisał:
I co to ma wspólnego z obecnymi uchodźcami z Syrii? Gośc był znanym terrorystą, odbył wyrok i nosił elektroniczną bransoletkę. Góra nieuczciwych manipulacji z twojej strony rośnie z każdym postem. Pisanie "germans" z małej litery to dopiero rażący błąd, a czepiałeś się drobiazgów.


Ano to, że przyjmując uchodźców przyjmujesz też uśpionych członków isis.
To chyba oczywiste, że im więcej ich jest w kraju tym większa szansa, że wśród nich ktoś ma takie a nie inne zamiary.

Służby nie są w stanie ich wszystkich wykryć i nigdy nie będą.
Z jednej strony ratujesz ( czysto teoretycznie ) życie ludzkie a z drugiej strony sprowadzasz terrorystów do siebie, którzy to życie mogą ( będą chcieli ) odebrać.

Mówisz - niż demograficzny. Dlaczego Państwa nie zaczną motywować ludzi to posiadania większej ilości dzieci ?
Dlaczego nie otworzymy się np. na Ukraińców ? Rosjan ?
Bardziej jesteśmy z nimi spokrewnieni niż z tymi co napływają.

Ehhh dramat...
A manipulacja to jest to co robi TVN, ONET, Rząd... zobacz ilu informacji nie doświadczyć u nich. To jest szczyt szmaciarstwa...

Przyjmując Polaków przyjmowano potencjalnych złodziei samochodów.
Ja podawałem przykłady szmaciarstwa prawicowych portali. Ty rzucasz tylko obelgi. Jak ty możesz dostrzegać manipulacje, jak sam ciągle manipulujesz?
W jaki sposób państwa moga motywować ludzi do posiadania wiekszej ilości dzieci np. w Szwecji. Śmiało, pochwal sie swoimi pomysłami.


Niemcy - mam mam szacunek do nich jako do ludzi.
Ale mam prawo mieć swoje emocjonalne 'fochy' ze względu na ich 'brzydkie' postawy w stosunku do Polski itd.

Złodziej to nie to samo co gość, który idzie wysadzić się w powietrze w Kościele ? Czy dla Ciebie to jest to samo ?

Jonas - faktycznie trochę przesadził - napisałem. Aczkolwiek musisz przyznać Opty, że masz coś z trolla ? W sumie ja też Smile Nie martw się, nie jesteś sam...

Manipulacja - któż lepiej dostrzeże manipulacje jak nie ten kto sam manipuluje... prawda ?

Pozdrawiam i miłego dnia życzę !
Szczerze Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 27 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka