Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Imigranci z Afryki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Tak, tak, zaraz zostanę nazwany PiSowcem, ale tutaj przynajmniej widzimy konkretne przemówienie.
https://www.youtube.com/watch?v=N1A4V2HBZDk


Jarek dobrze to powiedział...
Szacunek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
pytam_sie napisał:
opty napisał:
pytam_sie napisał:
Nie - nie chciałbym

Pod plakatem piszesz entuzjastycznie "Krótko i na temat"


Aha czy to było entuzjastycznie ?
i Wink

Zapomniałeś juz jak miałes do mnie pretensje, że czepiam się szczegółów?


Nie ale dziękuję za przypomnienie...
Ktoś musi czuwać.
W tym tygodniu Twój czas.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
lukas2401 napisał:
Tak, tak, zaraz zostanę nazwany PiSowcem, ale tutaj przynajmniej widzimy konkretne przemówienie.
https://www.youtube.com/watch?v=N1A4V2HBZDk


Jarek dobrze to powiedział...
Szacunek.

Czysty populizm. Czy to propozycja referendum? Polecam film Selma czy serial "Show me a hero" gdzie w pierwszym wypadku zmusza sie mieszkańców miasta Selma do zniesienia segregacji rasowej a w drugim decyzją sądu wymusza się na władzach miasta budowę domów dla biedoty wśród budynków zamożnych mieszkańców, co spotyka sie z gwałtownym ich sprzeciwem. I mają bardzo rozsądne argumenty przeciw tej decyzji. Sędzia nakłada na miasto codzienna karę, która po 22 dniach doprowadziłaby je do bankructwa, by wreszcie grozić więzieniem radnym, którzy sprzeciwiają się przyjęciu kontrowersyjnej decyzji. To wszystko w USA.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
opty napisał:
pytam_sie napisał:

Przecież na każdym kroku widać jak bardzo agresywni są muzułmanie. Jak bardzo roszczeniowi i jak bardzo wygodni i leniwi.

.

Każdy krok śledzisz? ciekawe, ciekawe...tę roszczeniowośc i agresję to widać w relacjach ksenofobów i rasistów, którzy stwarzają atmosferę pogromu, przywodząca na myśl najczarniejsze okresy historii Europy XX wieku. Jak jest naprawdę to dość trudno sie zorientować. Z moich obserwacji i tego co czytam wynika, że nastawienie większości Polaków jest gorsze niz Greków czy nawet mieszkańców Lesbos , mimo, że prawie nikt w Polsce jeszcze uchodźcy nie widział. Wstydzę sie tego.


Widzisz... jak nie masz argumentów to czepiasz się słówek.
Jak dziecko...

Mało masz w internecie filmów ( to chyba wiarygodne dla Ciebie co ? ) ?
Z KAŻDEGO kraju europejskiego gdzie jest trochę więcej miłośników Mr.A znajdziesz masę filmów ukazujących ich agresję.
Jak dla mnie to trochę za dużo chociażby z racji, że to ONI są u nas.

A ja się wstydzę naiwności ludzkiej... każdy jeden muzułmanin w EU przybliża nas to islamu. Nie chcę tego. Europa tego już nie chcę.
Dzisiaj problemu dużego nie ma... ale trzeba myśleć przyszłościowo.

10k arabów nie będzie zagrożeniem dla nas.
Ale za 5lat może być ich 200k.

Wtedy będzie już inny nastrój...

Dwa posty wczesniej zwracam ci uwagę, że czepiasz się szczegółów a ty mi mówisz że czepiam się słówek jak dziecko? Czy nie zachowujesz się jak dziecko? Twoje słowa wyrażały to co powiedziałem, mimo, że możesz teraz odwracać kota ogonem, że nie o to chodziło. Teoje określenia "na każdym kroku" są zwyczajnym kłamstwem bo nikt tego tak nie śledzi. Jesli media cos pokazuja to wiadomo, że czesto szukaja sensacji. Mnóstwo filmów publikują pojedyncze osoby, a oczywiście rasistów wszędzie sporo a nienawiśc i strach sa zawsze silniejszym bodźcem niż chęc pomagania..
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
pytam_sie napisał:
opty napisał:
pytam_sie napisał:

Przecież na każdym kroku widać jak bardzo agresywni są muzułmanie. Jak bardzo roszczeniowi i jak bardzo wygodni i leniwi.

.

Każdy krok śledzisz? ciekawe, ciekawe...tę roszczeniowośc i agresję to widać w relacjach ksenofobów i rasistów, którzy stwarzają atmosferę pogromu, przywodząca na myśl najczarniejsze okresy historii Europy XX wieku. Jak jest naprawdę to dość trudno sie zorientować. Z moich obserwacji i tego co czytam wynika, że nastawienie większości Polaków jest gorsze niz Greków czy nawet mieszkańców Lesbos , mimo, że prawie nikt w Polsce jeszcze uchodźcy nie widział. Wstydzę sie tego.


Widzisz... jak nie masz argumentów to czepiasz się słówek.
Jak dziecko...

Mało masz w internecie filmów ( to chyba wiarygodne dla Ciebie co ? ) ?
Z KAŻDEGO kraju europejskiego gdzie jest trochę więcej miłośników Mr.A znajdziesz masę filmów ukazujących ich agresję.
Jak dla mnie to trochę za dużo chociażby z racji, że to ONI są u nas.

A ja się wstydzę naiwności ludzkiej... każdy jeden muzułmanin w EU przybliża nas to islamu. Nie chcę tego. Europa tego już nie chcę.
Dzisiaj problemu dużego nie ma... ale trzeba myśleć przyszłościowo.

10k arabów nie będzie zagrożeniem dla nas.
Ale za 5lat może być ich 200k.

Wtedy będzie już inny nastrój...

Dwa posty wczesniej zwracam ci uwagę, że czepiasz się szczegółów a ty mi mówisz że czepiam się słówek jak dziecko? Czy nie zachowujesz się jak dziecko? Twoje słowa wyrażały to co powiedziałem, mimo, że możesz teraz odwracać kota ogonem, że nie o to chodziło. Teoje określenia "na każdym kroku" są zwyczajnym kłamstwem bo nikt tego tak nie śledzi. Jesli media cos pokazuja to wiadomo, że czesto szukaja sensacji. Mnóstwo filmów publikują pojedyncze osoby, a oczywiście rasistów wszędzie sporo a nienawiśc i strach sa zawsze silniejszym bodźcem niż chęc pomagania..


I co z tego, że filmy publikują pojedynczne osoby ?
Jeżeli pokazują jak zachowują się hordy muzułmanów... jak bydło, które idzie ulicą i niszczy wszystko co jest na jej drodze... policja nie reaguje bo się boi ( jak we Francji )... to co ?
To jest pierwszy krok do dominacji islamu.
Dzisiaj zamieszki 1 raz na rok... za rok już 2 razy i w kilku miejscach...
I za 10lat zamieszki będą jak poranna kawa z tostem.

I wtedy nawet jak dasz każdemu policjantowi do dyspozycji M61 Vulcan to nie ogarniesz ich... zjedzą naszą Europę jak szarańcza plantację...

I kiedyś kiedy będziesz już witał się z gąską w ogrodzie Pana... westchniesz i wyszepczesz...a jaaa jaaaaa chciałem im tylko pomóccccc.....a Pan wtedy powie... LOL - surprise - Allah miał lepsze karty, sorry, ale taki macie klimat....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Sro Wrz 16, 2015 11:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z tego, że po pierwsze, często kłamią i manipulują jak np. z filmem z domniemanego spalenia 16 latki przez muzułmanów, który okazał się relacja ze zbrodni gwatemalskich katolików. Po drugie pośród takiej masy imigrantów bardzo łatwo , poprzez stronnicze wybieranie negatywnych przypadków, stworzyć nieobiektywny obraz tego co naprawdę się dzieje. Jesteś naiwny ja dziecko, jeśli wszystko tak bezkrytycznie łykasz.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
To z tego, że po pierwsze, często kłamią i manipulują jak np. z filmem z domniemanego spalenia 16 latki przez muzułmanów, który okazał się relacja ze zbrodni gwatemalskich katolików. Po drugie pośród takiej masy imigrantów bardzo łatwo , poprzez stronnicze wybieranie negatywnych przypadków, stworzyć nieobiektywny obraz tego co naprawdę się dzieje. Jesteś naiwny ja dziecko, jeśli wszystko tak bezkrytycznie łykasz.



.... człowieku aż mnie zaraz coś strzeli ....
Wybieranie negatywnych przypadków...

To są zabawkowe spalone samochody ?
Plastikowe okna powybijane... ?
Laleczki zgwałcone ?
Misie pobite ?

To są realne przypadki skur.... zachowań osób, które przyszły do nas po pomoc...

Jeżeli ja jestem naiwny, że to łykam to Ty jesteś naiwny, że nie widzisz jak CORAZ CZĘŚCIEJ muzułmanie robią rozpierduchę w Europie...

Nie widzisz tego ? Czy udajesz, że nie widzisz ?
A może ktoś Ci płaci za promowanie ISLAMu ?
Czy to wolontariat ? Za bardzo ich bronisz...

Tak samo pokazywanie zwłok dziecka to pojedyncze filmy podobnie jak te filmy dotyczące ich zamieszek.
I co ... mi zarzucasz naiwność i wybiórczość a sam bazujesz na wybiórczych klipach.... co więcej specjalnie spreparowanych....

Chcesz być obiektywny ? To zweryfikuj swoje poglądy. I informacje, na których bazujesz...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Starsi schorowani ludzie i dzieci hehe Smile Cała prawda całą dobę Mr. Green Thumbsup

http://pikio.pl/pechowa-relacja-tvn24-na-wyspie-lesbos-az-zdjeli-ja-z-wizji-video/

Przesłanie węgierskiego burmistrza do nielegalnych imigrantów:
https://www.youtube.com/watch?&v=fgJRjy2Xc0c
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:
opty napisał:
To z tego, że po pierwsze, często kłamią i manipulują jak np. z filmem z domniemanego spalenia 16 latki przez muzułmanów, który okazał się relacja ze zbrodni gwatemalskich katolików. Po drugie pośród takiej masy imigrantów bardzo łatwo , poprzez stronnicze wybieranie negatywnych przypadków, stworzyć nieobiektywny obraz tego co naprawdę się dzieje. Jesteś naiwny ja dziecko, jeśli wszystko tak bezkrytycznie łykasz.



.... człowieku aż mnie zaraz coś strzeli ....
Wybieranie negatywnych przypadków...

To są zabawkowe spalone samochody ?
Plastikowe okna powybijane... ?
Laleczki zgwałcone ?
Misie pobite ?

To są realne przypadki skur.... zachowań osób, które przyszły do nas po pomoc...

Jeżeli ja jestem naiwny, że to łykam to Ty jesteś naiwny, że nie widzisz jak CORAZ CZĘŚCIEJ muzułmanie robią rozpierduchę w Europie...

Nie widzisz tego ? Czy udajesz, że nie widzisz ?
A może ktoś Ci płaci za promowanie ISLAMu ?
Czy to wolontariat ? Za bardzo ich bronisz...

Tak samo pokazywanie zwłok dziecka to pojedyncze filmy podobnie jak te filmy dotyczące ich zamieszek.
I co ... mi zarzucasz naiwność i wybiórczość a sam bazujesz na wybiórczych klipach.... co więcej specjalnie spreparowanych....

Chcesz być obiektywny ? To zweryfikuj swoje poglądy. I informacje, na których bazujesz...

Gwatemalska 16 latka spalona przez katolików była manipulacją. Wybieranie tylko jednego rodzaju obrazów też jest manipulacją i nie opowiadaj bzdur, że sugeruję gwałcenie laleczek. Europejczycy też gwałcą, i nie tylko laleczki, ale jesli zbierzesz tylko przypadki osób o wyglądzie orientalnym to będzie to manipulacją, tak samo jak film o mordercach wyłącznie pochodzenia żydowskiego zrobiony w nazistowskich Niemczech, mimo, ze to będą również prawdziwe przypadki. I to ty jesteś naiwny jak dziecko jesli tego nie rozumiesz. Ja na podstawie zwłok dziecka nie buduje sobie obrazu wszystkich imigrantów, więc nie wciskaj mi kitu. Ty właśnie tak postępujesz. Nie masz pojęcia jakie jest tło wyrzucania wody, czy rozruchów ale zdanie masz juz precyzyjnie ustalone. Co tu się dużo oszukiwać, twoje porównanie imigrantów do gówna mówi wszystko o twojej obiektywności. Wklejanie propagandowego rosyjskiego filmu, którego przekaz anty-muzułmański jeszcze bardziej wzmocniłeś też mówi wiele o tobie. Bez mrugnięcia okiem łykacie każda manipulację anty-muzułmańską a wyrażacie wieeeelkie oburzenie, że ktos przeniósł zwłoki dziecka by zrobić lepsze ujęcie. Koło obiektywności toście nawet nie stali.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 9:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok.

Ty wiesz swoje ja wiem swoje.

Uważasz, że jestem naiwny - masz do tego prawo.

Różnica jest taka, że Ty patrzysz tylko z jednej perspektywy - bo trzeba pomóc.
A ja dostrzegam zagrożenia - w perspektywie następnych lat i pomocy nie neguję. Jeżeli już to neguję zbyt otwartą, bez restrykcji i ograniczeń pomoc. Jak 'leci' mówiąc kolokwialnie.

I nie porównywałem ich do gówna - to Twoja kolejna manipulacja.
Mnie nie interesuje cały obraz imigrantów. Tylko zagrożenia jakie ze sobą niesie jakaś 'grupka', która ukrywa się pod płaszczykiem imigrantów.

I swoje decyzje czy podejście buduję na podstawie zagrożeń bo nie wiem czy wiesz ale zespół, firma, drużyna jest tak silna jak jej najsłabsze ogniwo.

Dlatego nie patrzę na imigrantów - od ich dobrych stron.
Bo one nie są tak istotne jak ich złe strony.

I Ty piszesz mi takie banały, że wśród nich są zamożni i wykształceni.
Zapewniam Cię, że Ci sobie świetnie dadzą radę bez statusy uchodźcy.

Nie ma co dyskutować szkoda czasu i nerwów.

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja patrze z obu perspektyw, jeśli jednak rozmawiam z ludźmi tak skrajnie jednostronnymi, obiektywność wymaga przedstawienia racji drugiej strony. Manipulacja z dzieckiem jest niczym wobec manipulacji, których wy dokonujecie. Zresztą nie przypominam sobie by wyszła jakaś inna oprócz tej jednej z przeniesieniem dziecka. Macie na swoim koncie ich znacznie więcej. Wskażesz mi manipulację , której dokonuje argumentując za przyjęciem tych uchodźców? Ty ciągle to robisz we własnej argumentacji.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pytam_sie napisał:


I nie porównywałem ich do gówna - to Twoja kolejna manipulacja.

Stary numer, przedstawiasz swój punkt widzenia a potem się czepiasz , że nie należało tego brac dosłownie. Niestety zamknąłeś sobie tę drogę pisząc, że każda moja interpretacja będzie prawdziwa. Wiedziałes bardzo dobrze jak to będzie zinterpretowane. Mało tego, w końcówce pochwaliłeś się, że przeoczyłem jeszcze jedno rasistowskie porównanie. Nie przeoczyłem, ale to juz nie ważne. To pierwsze wystarczyło.
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opty



Dołączył: 13 Cze 2015
Posty: 458

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 11:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedobór pracowników to problem równie poważny, co bezrobocie. Tymczasem, jeśli obecna sytuacja nie ulegnie gwałtownym zmianom, to do 2030 r. w Polsce brakować będzie aż 24 proc. osób do pracy – wynika z raportu firmy doradczej Boston Consulting Group.
Badanie BCG obrazuje stopniowe kurczenie się zasobów kadrowych, jakie czeka nas do 2020 r. Pierwsza fala uderzy najbardziej w Polskę, Niemcy, Hiszpanię, Japonię i Rosję. Przy założeniu, że kraje te utrzymają dotychczasowe tempo rozwoju gospodarczego, a trendy demograficzne nie ulegną zmianom, do 2030 r. liczba pracowników ulegnie jeszcze większemu uszczupleniu. Stopniowo zacznie ich też ubywać w innych państwach, takich jak Włochy, Holandia, Chiny czy Korea Południowa.
Prawdziwy kryzys wystąpi pod tym względem w Niemczech, gdzie do końca 2020 zabraknie 2,4 mln, a już w 2030 r. 10 mln pracowników.
Sytuację Polski przedstawiono w bardzo dobrym świetle, bowiem podkreślono, że był to jedyny kraj w Europie, któremu udało się uniknąć recesji. Zdaniem BCG znacząco zyskaliśmy na tym, że od 20 lat nasza gospodarka ulega nieustannej liberalizacji, a w 2004 r. przystąpiliśmy do Unii Europejskiej.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-jak-Rosja-i-Japonia-Za-15-lat-bedzie-brakowac-rak-do-pracy-7216805.html




- Polsce nie grozi zalew dziesiątek tysięcy ludzi z Bliskiego Wschodu. Ta kampania straszenia Polaków jest fałszywa. Ona prowadzi do tego, i obserwuję to z wielkim smutkiem, że wielki kapitał polityczny, jaki Polska wypracowała po 1989 r., topnieje. Przez taką kampanię Polsce przyprawiana jest twarz Orbana - mówił Balcerowicz. I dodawał:

- Orban nazywany jest na Zachodzie - słusznie czy niesłusznie - kieszonkowym Putinem. Nie chcę, żeby mój kraj miał taki wizerunek. Żeby Kaczyński ze swoją nienawiścią propagował niszczenie naszego wizerunku w świecie.

"To podżeganie ludzi do agresji"

Ekonomista skomentował też słowa prezesa PiS, że nie można podjąć decyzji o przyjęciu migrantów bez zgody społeczeństwa, a problem uchodźców to problem Niemiec, które same zachęciły ich do przyjazdu.

- Jeśli dobrze rozumiem, za czasów PiS-u podpisano traktat lizboński, na mocy którego sprawy dotyczące migracji podlegają w pewnych okolicznościach koordynacji. Oczywiście najlepiej byłoby, gdyby nie było żadnych odgórnych zaleceń i dlatego cały czas uważałem, że Polska powinna wystąpić sama z bardziej wspaniałomyślną ofertą, co wcale nie oznaczałoby dziesiątków tysięcy. I uniknąć tego, co do tej pory się działo - powiedział. I skomentował przyjęcie uchodźców przez Niemcy.

- To prawda, że prawdopodobnie pani kanclerz Merkel przeszacowała możliwości absorpcji przez Niemcy imigrantów, ale my mówimy tu o prawie milionie uchodźców. Prawie milion uchodźców ma trafić do Niemiec przy stosunkowo nikłych protestach społecznych, a na dodatek kanclerz Merkel jest popierana przez część opozycji - tłumaczył Balcerowicz. Po czym porównał do tego sytuację w kraju.

- A co się dzieje w Polsce? My mówimy o dwóch tysiącach, czyli o liczbie 500 razy mniejszej, i mamy kampanię nienawiści i fałszu. To jest podżeganie ludzi do tego, aby agresywnie zachowywali się wobec uchodźców o ciemniejszej skórze. To jest niemoralne, to jest haniebne.

Prawdziwe chrześcijaństwo jest w Szwecji?

- Ale polska opozycja boi się islamizacji naszego kraju, że każą nam chodzić w burkach - dopytywała Olejnik

- Nie wiem, czy się boją, czy nie, bo nie wiem, co się dzieje w ich głowach. Natomiast mogę powiedzieć, że ich wypowiedzi są fałszywe z punktu widzenia skali zjawiska. Mamy rekordowo mało ludzi z odmiennych kultur o ciemnej skórze i w przeliczeniu na jednego cudzoziemca mamy prawdopodobnie rekordowo dużo aktów agresji. To jest haniebne.

Balcerowicz skomentował też "Nasz Dziennik", który w dzisiejszym numerze zamieścił artykuł pt. "Rząd kapituluje".

- Katolicki z nazwy dziennik jak gdyby nie wie, co mówi papież. Szwecja to kraj, który przyjął 200 tys. Syryjczyków i w którym nie ma masowych protestów. Gdzie jest prawdziwe chrześcijaństwo? To pytanie trzeba zadać zwłaszcza partii, która ostentacyjnie przyznaje się do swego katolicyzmu. Z tym że powtarzam - tu nie chodzi o to, żeby narazić Polskę na dziesiątki tysięcy uchodźców, więc to wszystko jest czystą partyjną propagandą.


Cały tekst: http://wyborcza.pl/1,75478,18832308,balcerowicz-polsce-przyprawiana-jest-twarz-orbana-nie-chce.html#ixzz3lzKSjkTz
_________________
"Nienawiść sączy się strumykami. Ale potem wylewa rzeką"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opty napisał:
Niedobór pracowników to problem równie poważny, co bezrobocie. Tymczasem, jeśli obecna sytuacja nie ulegnie gwałtownym zmianom, to do 2030 r. w Polsce brakować będzie aż 24 proc. osób do pracy – wynika z raportu firmy doradczej Boston Consulting Group.
Badanie BCG obrazuje stopniowe kurczenie się zasobów kadrowych, jakie czeka nas do 2020 r. Pierwsza fala uderzy najbardziej w Polskę, Niemcy, Hiszpanię, Japonię i Rosję. Przy założeniu, że kraje te utrzymają dotychczasowe tempo rozwoju gospodarczego, a trendy demograficzne nie ulegną zmianom, do 2030 r. liczba pracowników ulegnie jeszcze większemu uszczupleniu. Stopniowo zacznie ich też ubywać w innych państwach, takich jak Włochy, Holandia, Chiny czy Korea Południowa.
Prawdziwy kryzys wystąpi pod tym względem w Niemczech, gdzie do końca 2020 zabraknie 2,4 mln, a już w 2030 r. 10 mln pracowników.
Sytuację Polski przedstawiono w bardzo dobrym świetle, bowiem podkreślono, że był to jedyny kraj w Europie, któremu udało się uniknąć recesji. Zdaniem BCG znacząco zyskaliśmy na tym, że od 20 lat nasza gospodarka ulega nieustannej liberalizacji, a w 2004 r. przystąpiliśmy do Unii Europejskiej.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-jak-Rosja-i-Japonia-Za-15-lat-bedzie-brakowac-rak-do-pracy-7216805.html


Nooooo muzułmanie będą nam zapełniać lukę demograficzną.
Super. Już nie mogę doczekać się.
Chyba otworzę hodowlę świń...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Wrz 17, 2015 12:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak się robi w wała ludzi słuchających mainstreamu Jak widać można mieć duży problem aby sprawdzić who is who spośród uchodźców. Jak nasze służby zamierzają to skutecznie sprawdzić? Obawiam się, że nie będą w stanie.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 25, 26, 27 ... 37, 38, 39  Następny
Strona 26 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka