Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tani sklep RTV AGD w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gosiek



Dołączył: 14 Wrz 2007
Posty: 6

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 3:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wcześniej nic nie pisałam na tym forum to po co się rejestrować ??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Riina



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomyślałam podobnie jak Ty Łukasz, ale nie chciałam aż tak bezpośrednio tego napisać. Już sama ilość adresu internetowego w wypowiedziach Rosomaka mówi za siebie.

Podejrzewam, że z jednej strony to reklama swojego sklepu i oczernienie konkurencji, z drugiej strony chęć poznania opinii na własny temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 4:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

obstawialem 2 opcje- albo gosc jest dziadkiem ktory nie wierzy w sklepy internetowe (co raczej malo prawdopodobne skoro rzuca adresami na lewo i prawo) albo wlasnie stosuje podstepnie reklame wlasnego sklepu (badz znajomego). gluchy na rzeczowe argumenty odnosnie skapca (nizsza cena o kilkaset zl- on upiera sie przy 20zl, sprawdzenie towaru, gwarancja u producentow- to tez wszystko lipa- na SZPITALNEJ NAJLEPIEJ:) )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 3:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Riina napisał:
Osobiście polecałabym Partner AGD RTV w Knurowie na ul. Niepodległości 9. Zobaczyć można wszystko dokładnie, wybór duży (można zamówić sprzęt w wypadku, gdy w chwili obecnej nie ma go w sklepie), obsługa miła, zawsze dobrze doradzi. A jak się zagada to i z ceny opuszczą (oczywiście w granicach rozsądku). Zakupiony towar przywożą do domu, nawet wniosą do mieszkania (oczywiście gratis).

Sama tam niejednokrotnie kupowałam, moi znajomi też i wszyscy są bardzo zadowoleni.


Riina - czy Ty masz coś wspólnego z tym sklepem, że zachwalasz go tak, jak Rosomak zachwala ZawszeTaniej?

Ja mam akurat co do Partnera inne zdanie. Gościu jest strasznie przemądrzały, podobnie jak wspominany wcześniej "dziadek" z Media Expert. Obaj biadolą, że mają najtaniej, a konkurencja oczywiście gra nieuczciwie, sprzedaje bez podatku i takie tam. Święci jacyś czy co? Jeżeli wiedzą, że inni kręcą kasę nieuczciwie to wystarczy telefon a naczelnik Skarbony chętnie się nimi zajmie.

Swego czasu szukałem kuchni gazowo-elektrycznej. Zjeździłem cały Knurów i zdecydowałem się na egzemplarz, który był w Partnerze. Jako, że był to ostatni egzemplarz, a ja chciałem mieć nowy i oryginalnie zapakowany, gościu obiecał załatwić taki z hurtowni. W środę wpłaciłem całość kasy, w sobotę była dostawa... pieca z wystawy. No, ale tak się nie umawaliśmy. Kazałem gościowi zabierać się z towarem. Na dodatek kupiłem gdzie indziej trochę wyższy model ciut taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 1:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak każdy coś poleca to ja polecam sklep na ul.Koziełka (obok Klasztoru). Jest on już chyba z 15-scie latek a i co do ceny można ponegocjować.

Jak słyszę raty 0% to mnie skręca ze śmiechu Brick wall odsetki kryją się pod takimi słowami jak ubezpieczenie, opłata manipulacyjna itp. itd.

Jak będę przejeżdżał obok tego sklepu to się zapytam po ile tego Samsunga 32R81 by tam opchnęli
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Riina



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 78
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 1:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim, z Partnerem mam wspólnego tyle, że jestem ich klientką. Zraziłam się co do sklepu na Szpitalnej, więc musiałam poszukać innego sklepu. Pojeździłam po różnych miejscach, ale Partner najbardziej mi odpowiadał. W związku z tym polecam go innym.

A tak na marginesie: sprzedawca w Partnerze tego Samsunga 32R81 sprzedałby taniej. Z ciekawości byłam zapytać.
_________________
"Nie przegrywa ten kto upada, lecz ten kto nie chce powstać"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka