Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strona WWW "Przeglądu Lokalnego"
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
miękki_krochmal



Dołączył: 27 Sie 2006
Posty: 85

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mruczanko jestem pod wrażeniem Twojego ciągłego bycia na "nie" Brick wall jestem gotów zrozumieć, że kilka postów w tym tonie to przypadek, ale cały Twój dorobek świadczy o tym, że malkontenctwo to Twój styl życia Dontknow
oczywiście strona beznadziejna, brak blogów - kto je ma pisać? naczelny? dziennikarze? pani od reklamy?
brak forum.. mało Ci tego, na którym wylewasz swoje frustracje i obnosisz się ze swoimi fochami?
Gdybyś miała odrobinę oleju w głowie wiedziałabyś, że PL nie jest gazetą internetową.. więc nie rozumiem skąd pomysł zamieszczania najświeższych artykułów na stronie.. nie spotkałem się do tej pory z witryną redakcji która obniżałaby sprzedaż gazety publikując artykuły w internecie Brick wall
I na koniec brawo za Twoją ignorancję.. z tego co widziałem w kiosku i na stronie www to zaanonsowali najważniejsze artykuły z najświeższego numeru, więc może pofatyguj się do kiosku, przeczytaj, pomyśl nim kolejny raz ulżysz sobie w nieszczęściu pisząc następnego posta
_________________
tak kruszy się ciasteczko ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 2:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miękki krochmal, przeczytaj najpierw dokładnie co napisałam, a potem mnie obrażaj Smile Nie napisałam w żadnym poście, że brak mi na ich stronie forum czy bloga - bo to akurat uważam za zbyteczne, nie tym sie powinna gazeta zajmowac. Chodzi mi wyłącznie o aktualne informacje. Aż tak trudno wkleic z worda to samo,co ma iśc do druku? Sądzę,że nie,ale byc może się mylę, dlatego tak jak pisałam w powyższym poście - mam nadzieję, że się rozwiną.

Nie mówię,że mają byc jak Gazeta Wyborcza np, ale już takie Nowiny Rybnickie czy Gliwickie, to strony,gdzie można poczytac przynajmniej części artykułów- jeśli cię zainteresują, kupujesz gazetę, bo wszystkiego z prasy i tak tam nie znajdziesz.

Miękki krochmal, naprawdę jesteś miękki Smile Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
patrycju5z



Dołączył: 18 Maj 2006
Posty: 989
Skąd: 50°14'17"N 18°39'7"E

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kolejna brzydka strona, napierw UM a teraz PL ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Bombel



Dołączył: 12 Cze 2006
Posty: 39
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mięki_krochmal napisałeś, że
"nie spotkałem się do tej pory z witryną redakcji która obniżałaby sprzedaż gazety publikując artykuły w internecie"
może szukałeś nie tam gdzie trzeba? Dontknow
Bo ja sie spotkalem pomijajac wspomniane przez Mruczankę Nowiny Gliwickie i Rybnickie dodam jeszcze chociażby tylko Dziennik Zachodni, Rzeczpospolitą, Wprost, Newsweek i trochę jeszcze możnaby powymieniać. Zobacz sobie stronę takich Nowin Zabrzańskich.
Więc nie wiem czemu PL chwali się NOWĄ STRONĄ, jak strona jest nie tyle, ze nieciekawa, ale najnormalniej DAREMNA -bo po prostu na tej stronie NICZEGO CIEKAWEGO NIE MA. Roflguy
Przecież nikt nie mówi, że mają tam być "wywalone" całe artykuły, ale coś co zachęci ludzi do czytania.Think
Bo informacja typu "Prezydent Adam Rams spotkał sie z tym, a tym" - wiecej w papierowym wydaniu gazety - za Chiny Ludowe nie skłoni mnie do jej kupienia. Shame on you

Bombel Banana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jednego nie rozumie, jezeli gazeta fundowana jest przez miasto, czyli za pieniadze obywateli tego miasta dlaczego nie jest wydawana za darmo? dla przykladu w niemczech wszystkie gazety miastowe sa za darmo i do tego przynosza je do domu, a nie ktore gazety maja jakosc dawnego socjalistycznego wydania "KRAJ RAD" .......................... Dontknow

pozdrowki !
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka