Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Czy to kolejna afera która wstrząśnie krajem?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
opson



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 131

PostWysłany: Wto Cze 09, 2015 11:01 am    Temat postu: Czy to kolejna afera która wstrząśnie krajem? Odpowiedz z cytatem

Jak podają niezależne media nastąpił potężny wyciek danych z prokuratury.

Niejaki znany działacz Zbigniew Stonoga opublikował w internecie wszystkie akta prokuratury dotyczące afery podsłuchowej.

Są tam treści wszystkich nieujawnionych też nagrań, zeznania świadków itp.


Profil Zbigniewa Stonogi

https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga?fref=ts

W głównych mediach jeszcze cisza. Władza prowadzi ostrą kampanię wygaszającą sprawę. Masowo usuwa się te materiały z internetu.

Sprawa jest na tyle świeża, że jeszcze nikt nie zdążył przeanalizować tego co tam się znajduje.
Materiały są ogromne to są tysiące akt sprawy. Wszystkie sfotografowane i wyglądają na autentyczne.

Niezależna.pl przytacza Kontrwywiad RMF FM, gdzie pojawia się odniesienie do tej sprawy świadczący o autentyczności dokumentów.

Tutaj artykuł z niezależnej.

http://niezalezna.pl/67836-cichocki-o-publikacji-akt-z-afery-podsluchowej-najwiekszy-wyciek-w-historii


Znajdziemy tam linki do tych akt, można sobie zobaczyć i poczytać, ale materiału jest tak dużo, że analiza tego zajmie dłuższy czas.

Mamy przed sobą temat najbliższych tygodni.

Jeżeli tam będą jakieś kompromitacje dla PO to znowu ten kraj zatrzęsie się w posadach.

P.S

Polsat już informuje. Na żywo prokuratura generalna faktycznie potwierdza autentyczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zupełnie nie rozumiem czym tu się ekscytować. S. to bardzo dobrze sytuowany przedsiębiorca, który na każdym kroku pokazuje opinii publicznej w której części ciała ma prawo. Wcale się nie zdziwię, jeśli okaże się, że pan S. dosyć mocno podpłacił pracownika prokuratury aby zdobyć akta sprawy celem ich publikacji.
Ten gość buduje swoją popularność na nieustannych prowokacjach i prepearowniu materiałów publikowanych na portalach społecznościowych. Dla mnie osobiście to zwykły pajac, który myśli, że może kupić wszystko i wszystkich i mam nadzieję, że wreszcie mu się do odwłoka dobiorą.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
opson



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 131

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Zupełnie nie rozumiem czym tu się ekscytować. S. to bardzo dobrze sytuowany przedsiębiorca, który na każdym kroku pokazuje opinii publicznej w której części ciała ma prawo. Wcale się nie zdziwię, jeśli okaże się, że pan S. dosyć mocno podpłacił pracownika prokuratury aby zdobyć akta sprawy celem ich publikacji.
Ten gość buduje swoją popularność na nieustannych prowokacjach i prepearowniu materiałów publikowanych na portalach społecznościowych. Dla mnie osobiście to zwykły pajac, który myśli, że może kupić wszystko i wszystkich i mam nadzieję, że wreszcie mu się do odwłoka dobiorą.

Pozdrawiam
Xander



Nie nie może osobiście mnie źle zrozumiałeś. Sprawa samego S cuchnie na kilometr.
72 tys stron, ktoś musiał fotografować i to raczej nie, aby sobie poczytać w domu.
Można było ujawniać to anonimowo nie kreując na siłę kolejnego bohatera narodowego.
Samo wrzucenie na FB tylu info to też jest syzyfowa praca, która przebiegła jakoś bardzo sprawnie.
Na dobitkę dzień po publikacji już jakaś partia ze statutem czy prawie programem wyborczym hmm nie to wpychanie nam S na siłę.

Ale sprawa ma dla Nas obywateli duże znaczenie i nie można jej bagatelizować.

Czego dowiedzieliśmy się po 24h od publikacji.

Nasz rząd to marionetki rządzone przez biznes. (osobiście znam tą prawdę od dawna, ale choćby na tym forum ludzie nie chcą tego wiedzieć).

W jakiejś restauracyjce załatwiają interesy Kulczyków itp używając do tego instytucji państwowych.
Znamy zeznania kelnerów i kilka innych nowych faktów o których media milczały od roku, bo skupiały się na zamiataniu sprawy.
Jeszcze wiele trupów wyjdzie z tych akt tylko trzeba je śledzić. Po to też jest ten temat, aby dopisać tutaj jakieś nowości i ważne informacje i zacząć dyskusję, gdzie my tak na prawdę żyjemy.

Zauważ, że starałem się zakładać wątek jak najbardziej stronniczo i nie gloryfikować Pana S.

Osobiście mam nadzieję, że akta będą wystarczające, aby zatopić PO do końca i aby obywatele jasno czarno na białym wiedzieli, kto Nami od 8 lat kieruje oraz jak to się dokładnie odbywa. Przy obiadkach i winkach za 2 tys czasem z dziewczynkami. Oni na jeden obiadek z Naszych podatków wydają więcej niż masa ludzi dostaje za cały miesiąc ciężkiej pracy.

Jakby jeszcze działali na korzyść Polski jak nam wciskają to by się człowiek mógł z tym lekko pogodzić, ale jak się Naszym kosztem załatwia prywatne interesy to chyba coś tutaj jest mocno nie tak.

Czas się ocknąć. Wszyscy jesteśmy już zmęczeni polityką, aferami, wyborami, ale tak to widocznie musi wyglądać, abyśmy nie dali ciała i nie olali tego znowu.

Co do samego S to nie chcę jednoznacznie oceniać tego gościa, na razie traktuję go jako celebrytę i śmieje się z jego wypowiedziach o władzy, ale ufać to mu nie ufam.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

opson napisał:

Osobiście mam nadzieję, że akta będą wystarczające, aby zatopić PO do końca i aby obywatele jasno czarno na białym wiedzieli, kto Nami od 8 lat kieruje oraz jak to się dokładnie odbywa.

Jeżeli myślisz że pod rządami PiS będzie inaczej to jesteś infantylny*


* - nie mam zamiaru Cię obrażać, po prostu te słowo mi najbardziej pasowało


1. W 1996 powstaje AWS
2. Podczas wyborów parlamentarnych w 1997 otrzymują poparcie 33,83% co przekłada się na 201 mandatów poselskich oraz 51 mandatów senatorskich. Do sejmu dostali się: Miodowicz, Rokita, Birnacki, Niesiołowski, Kczyński, Kmiński, Kaminski, Dorn, Cymański, Bielan, Marcinkiewicz.
3. Po wyborach AWS tworzy Rząd z UW (Tusk).
4. Pod koniec kadencji przy niekorzystnych sondażach dla AWS i UW następują "tarcia" w tych partiach i następuje rozłam w obu partiach.
5. Na bazie dwóch AWS i UW powstaja nowe partie PLATFORMA OBYWATELSKA i PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.

Tak więc wygranie jesiennych wyborów przez PiS to żadna zmiana.
Cytat:
Zamienił stryjek siekierkę na kijek

To chyba najlepsze podsumowanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opson



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 131

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 1:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie za bardzo wiem skąd Ci się ten PiS napatoczył.
An razu nie użyłem chyba nazwy tej partii, ani nie kierowałem w stosunku do nich swojej sympatii.

O PiS mam swoje wyrobione zdanie nie jakoś ekstremalnie negatywne, ale do popierania ich jest mi daleko.

Ja osobiście staram się wspierać inicjatywę Kukiza i w tym widzę realną szansę na zmianę.

A czy to faktycznie będzie zmiana pozytywna czy nie to tego nie dowiemy się dopóki nie spróbujemy.
W najbliższych wyborach mamy na dzień dzisiejszy takie opcje:
PO - hmm no comment
PSL - hmm to samo
SLD- hmm w sumie to samo

wszyscy oni kradli na potęgę jak tylko mogli.

Palikot w sumie patrz wyżej o ile wystartuje

PiS - tak naprawdę cholera wie jak z nimi jest, ale jakoś średnio chciałbym widzieć w ich rękach pełnie władzy.

Nowe twory:
NowoczesnaPL - Petru i Balcerowicz to pierwsi winni frankowego szaleństwa ot jacy to ekonomiści

Stonoga- szemrana ta akcja jest strasznie
Korwin - no co tu można napisać Krowin to Korwin

ruch Kukiza - czy jest idealny? Nie daleko mu do tego ideału, ale to jest jakaś rozsądna opcja tak jak JOW, będąc w tym bagnie jakim jesteśmy teraz taka nagła zmiana ordynacji mogłaby faktycznie przynieść wiele dobrego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sro Cze 10, 2015 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i zamiast zajmować się naprawdę ważnymi sprawami, teraz najważniejsza osoba w państwie zajmuje się tym co wydaliła Stonoga. Wydaliła ewidentnie w celu autopromocji.

Co najgorsze, narażone zostało bezpieczeństwo niewinnych osób, świadków oraz szeregowych funkcjonariuszy służb. Swego czasu taki sam numer odwalił Antek Macierewicz.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 2:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osoba, która znajduje poważne dowody na afery jakie dopuścili się ministrowie Platformy Obywatelskiej i zostaje jeszcze zatrzymana prze prokuraturę i grożą tej osobie poważne zarzuty jest dla mnie wielkim nieporozumieniem. W naszym kraju osoba, która jest oszustem i złodziejem może być cały czas na wolności, ale oskarżana jest osoba, która wytnie oszustwa drugiej osobie. Najgorsze jest to, że są jeszcze ludzie, która są wstanie mieć pretensję do ludzi, którzy wytykają i znajdują przewinienia w innych mimo iż są one uzasadnione. To tych aferach dla mnie Platforma Obywatelska jest dla mnie już totalnie skończona i tylko pokazuje to, że jest to tylko Platforma, ale oszustów.

PO - PLATFORMA OSZUSTÓW
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W zasadzie to obojętnie kto siedzi na stołku. W naszym pięknym kraju ten kto wchodzi na stołek najpierw dba o swoją kieszeń potem o rodzinę a na końcu ewentualnie przed wyborami można narobić szumu i ewentualnie coś zrobić... Polityka to jedno wielkie ścierwo na które składa się w 80% dobra gra aktorska (oficjalne wystąpienia pod publiczkę) i 20% skur....syństwa, które wychodzi przy okazji afer.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy kto miał do czynienia z tzw. wymiarem sprawiedliwości wie dobrze jak te młyny mielą. Osobiście zostałem zmuszony do złożenia skargi całe szczęście, że jesteśmy w UE bo jest komu się poskarżyć. Niestety za błędy sędziów i urzędasów płacą podatnicy i dopóki system tu się nie zmieni to taki pan S. będzie miał poparcie w tych co już mają po dziurki w nosie użerania się z Temidą. Inną sprawą, że pan S. też nie jest święty i tak naprawdę nie wiadomo po której stronie się tu ustawić.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 11, 2015 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak to teraz wygląda w TV:

Wraca mąż do domu i zastaje w nim zapłakaną żonę, która pakuje w pośpiechu walizki.
- Co robisz?! - pyta.
- Odchodzę! Zdradziłeś mnie! - odpowiada żona i rzuca w niego plikiem zdjęć, na których widać jak uprawia on seks z kochanką. Mąż ze spokojem przegląda zdjęcia po czym zwraca się do żony:
- Kochanie, uspokój się! Wszystko się ułoży! Musimy tylko wyjaśnić kto te zdjęcia zrobił i dlaczego chce zniszczyć nasze małżeństwo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka