Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W Knurowie żyje się coraz gorzej
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietas na prezydenta Super
Jak się to mówi, wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma Smile

Ja dopiero od Grudnia nie mieszkam w Knurowie i tęsknie za nim już. Za tymi korkami, za tymi miejscami parkingowymi i tą nieskoszoną trawą Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Danirad



Dołączył: 21 Mar 2007
Posty: 1551
Skąd: K N W

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 2:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bananek napisał:

Danirad - rozumiem, że Twoja wypowiedź to była ironia Smile

Smile

tasknw napisał:

Ja dopiero od Grudnia nie mieszkam w Knurowie i tęsknie za nim już. Za tymi korkami, za tymi miejscami parkingowymi i tą nieskoszoną trawą Smile

Ludzie przeżywają traume siadło im na psyche , ich życie legło w gruzach po tym
jak szukali miejsca na parkingu, zobaczyli szpetną kolonije i zaniedbana zieleń, wogóle wydaje mi się ze juz na etapie jak dowiedzieli się ze będą musieli mieszkać w Knurowie to zaczęła się życiową gehenna a Tobie jest do śmiechu i na dowcipy się zebrało ??
Mało tego jeszcze smiesz się chwalić ze tu nie mieszkasz?
_________________
========
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Maj 13, 2015 3:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Zdaje się że ktoś długo poza Knurów nie wyjeżdżał, może zamiast lamentować proponuję zwiedzić dzielnice Zabrza, Bytomia itp Na bank zmienisz zdanie


To jest taka sama odpowiedź jak Komorowskiego na pytanie młodego "jak żyć za 2000".

@cichy - typowo polskie podejście, czyli nie ważne, że innym żyje się lepiej. Ważne, że są tacy, którym żyje się gorzej więc u nas nie trzeba niczego zmieniać.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie tego chłopaka "jak żyć za 2000 zł" - odpowiem. Ja po ponad 30-tu latach pracy mam niewiele ponad 2000zł z wysługą lat. Nie narzekam bo inni mają gorzej.
Wracając do Knurowa - lubię go, podoba mi się że ma dużo zieleni i są kolorowe bloki. Jest czysto. Nie potrzebuję imprez masowych w mieście - mogę sobie pojechać gdzieś gdzie są. Bywam w miastach ościennych - Ruda Śl, Bytom, Zabrze - tam wcale nie jest lepiej, a mam wrażenie że w niektórych aspektach gorzej (vide bezrobocie wśród mieszkańców Bytomia).
Co do pracy w pobliżu miejsca zamieszkania - śmiech Dontknow Mój kuzyn w Niemczech pracuje tak daleko od domu że wraca tylko na weekend, w Angli do pracy dojeżdża się ponad godzinę bo większość mieszka na przedmieściach. Mam wrażenie że niektórzy chcieliby pracować w odległości "Dojść w laciach", zarabiać jak w metropolii i jeszcze żeby ten zakład pracy nie zanieczyszczał okolicy zamieszkania bo to fuj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Maj 14, 2015 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina Thumbsup POPIERAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 12:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Pytanie tego chłopaka "jak żyć za 2000 zł" - odpowiem. Ja po ponad 30-tu latach pracy mam niewiele ponad 2000zł z wysługą lat. Nie narzekam bo inni mają gorzej.
Wracając do Knurowa - lubię go, podoba mi się że ma dużo zieleni i są kolorowe bloki. Jest czysto. Nie potrzebuję imprez masowych w mieście - mogę sobie pojechać gdzieś gdzie są. Bywam w miastach ościennych - Ruda Śl, Bytom, Zabrze - tam wcale nie jest lepiej, a mam wrażenie że w niektórych aspektach gorzej (vide bezrobocie wśród mieszkańców Bytomia).
Co do pracy w pobliżu miejsca zamieszkania - śmiech Dontknow Mój kuzyn w Niemczech pracuje tak daleko od domu że wraca tylko na weekend, w Angli do pracy dojeżdża się ponad godzinę bo większość mieszka na przedmieściach. Mam wrażenie że niektórzy chcieliby pracować w odległości "Dojść w laciach", zarabiać jak w metropolii i jeszcze żeby ten zakład pracy nie zanieczyszczał okolicy zamieszkania bo to fuj.


Thumbsup Thumbsup Balbina wszystkim nie dogodzisz, takie marudy jak wujek Władek, Anonim też muszą być.
A co do Knurowa to choć już w nim nie mieszkam miło go wspominam i do dziś podziwiam śliczne miasteczko
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 3:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propo życia w Knurowie.
Byliśmy dziś odwiedzić najlepsze miasto na świecie czyli Knurów w nadziei że będzie jakaś 'impreza' z okazji dnia dziecka na hucznie wyremontowanym "Gwarku"

.... Żenada.

Dalej nawet nie szukałem bo pewnie władze jak zwykle zapomniały o rodzinach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietas napisał:
A propo życia w Knurowie.
Byliśmy dziś odwiedzić najlepsze miasto na świecie czyli Knurów w nadziei że będzie jakaś 'impreza' z okazji dnia dziecka na hucznie wyremontowanym "Gwarku"

.... Żenada.

Dalej nawet nie szukałem bo pewnie władze jak zwykle zapomniały o rodzinach.




Godzina 16
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pietas



Dołączył: 04 Sty 2007
Posty: 282

PostWysłany: Nie Maj 31, 2015 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super Smile

o 16 to ja już jestem w domu .
Ale w takim razie chylę czoła ... coś tam jednak będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka