Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dlaczego Niemcy nie lubią Polaków?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 9:35 am    Temat postu: Dlaczego Niemcy nie lubią Polaków? Odpowiedz z cytatem

Media niemieckie, niektórzy politycy, atakują Polskę i Polaków. Oczywiście oficjalne gesty i deklaracje są zgoła inne. Ale każdy kto był w Niemczech chyba na własnej skórze doświadczył Ich "miłości".

Bronią się przed nami jak przed szarańczą. Każde wykroczenie Polaka czy przestępstwo, jest szeroko opisywane w prasie bulwarowej. Niemieckie media dość stronniczo pokazują złą stronę Polski, bardzo mało jest o tej drugiej, dobrej stronie. Wciąż jesteśmy traktowani z lekceważeniem i wyższością, która u Niemców bierze się z pychy, faktu, że posiadają najpotężniejszą gospodarkę w Europie. źródło
Wg badania opinii publicznej w Niemczech jesteśmy na przedostatnim miejscu wśród nacji, które Niemcy darzą sympatią. W przeciwieństwie do Polaków gdzie Niemcy darzeni są nie tytko sympatią ale i szacunkiem. Mogę się domyślić dlaczego tak jest bez stawiania pytania ale czy ktoś z Was wie jak można to zmienić? Czy chodzi tylko o złodziei samochodów?
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
chopper5



Dołączył: 16 Paź 2007
Posty: 412
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie rozwijać szeroko tematu to stara unia zrobiła z polaków LEGALNE OBOZY PRACY .aby w przyszłości nikt im nie zarzucił Auschwitz Brick wall
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Sob Maj 16, 2015 1:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem Niemcem, a wśród wszystkich nacji świata najbardziej nie lubię... Polaków.

chopper5 napisał:
Żeby nie rozwijać szeroko tematu to stara unia zrobiła z polaków LEGALNE OBOZY PRACY .aby w przyszłości nikt im nie zarzucił Auschwitz Brick wall


To solidaruchy zgotowały Polakom taki los, na czele z pewnym profesorkiem który dzisiaj jest uważany za bożyszcze intelektu. Jesteśmy głupim narodem, zresztą jak każdy naród słowiański, może poza Czechami. Nie rozumiemy, że by kupić, trzeba coś samemu wyprodukować. Niemcom się nie dziwie, że nas nie lubią. Jesteśmy głupim, zadufanym w sobie narodem, a nie mamy ku temu żadnych podstaw. Nie stworzyliśmy żadnego systemu filozoficznego, wybitnych przedstawicieli kultury można policzyć na palcu jednej ręki. Mało tego, ten najwybitniejszy większość życia spędził w Paryżu. Podobnież zresztą jak nasz najwybitniejszy uczony ( właściwie uczona).
Historia to pasmo porażek. Dzieciarni w szkole wmawia się mity o "legendzie" powstania warszawskiego. Im więcej trupów, tym większa "chwała". Co jakiś czas pojawia się jakiś dekarz skaczący na nartach, który leczy nasze ukryte kompleksy ( bo tak naprawdę wiemy że jesteśmy nędznym narodem).

Wystarczy zobaczyć jak wygląda stosunek Polaka do Polaka w pracy.

Młodsze pokolenia są jeszcze głupsze, zero refleksji, czego przejawem może być wynik wyborczy faceta który dotychczas darł japę do mikrofonu " trzepała Zośka dywan, z dywanu leciał kurz". To co wyrabiają choćby w sieci przeraża. To co się dzieje na tym facebooku jest odrażające.

Wystarczy przejść się koło ogródków działkowych by zobaczyć ten syf wokoło. Wywali taki butelkę poza swoje ogrodzenie i jest zadowolony. Albo pali taki papierosa na przystanku, nie wyrzuci do kosza peta.

Ja przynajmniej wiem że jestem tępym młotkiem, a to rzadkość w polskim narodzie.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Jonas



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 1235
Skąd: się wzieliśmy?

PostWysłany: Nie Maj 17, 2015 1:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chopper5 napisał:
Żeby nie rozwijać szeroko tematu to stara unia zrobiła z polaków LEGALNE OBOZY PRACY .aby w przyszłości nikt im nie zarzucił Auschwitz Brick wall
Rozmawiałem kiedyś z kolegą z pracy, który był szyszką w Metro AG (właściciel reala, M1 itp). Miał kontakt z szefostwem w Niemczech, które bez żenady twierdziło, że polski rząd nie chroni pracowników a oni nie są od tego by ich wyręczać. Tak uzasadniali wprowadzanie piramidy pracowniczego terroru w ich supermarketach.

Rotmistrz napisał:
Nie jestem Niemcem, a wśród wszystkich nacji świata najbardziej nie lubię... Polaków

Rotmistrz napisał:
Wystarczy zobaczyć jak wygląda stosunek Polaka do Polaka w pracy.
Człowiek jest zbiorem sprzeczności - to naturalne. Wystarczy zmienić tą informację na wejściu czyli: "najbardziej nie lubię... Polaków" by na wyjściu mieć inny rezultat.(sorry za ten informatyczny żargon) Zatem zacznijmy się lubić nawzajem. A wiele się zmieni.

Swoją drogą po 6 latach życia w Londynie gdzie poznałem wielu obcokrajowców i to nie tylko po jednym przedstawicielu z każdego narodu wiem, że nie jesteśmy najgorszym narodem. Oczywiście to tylko moje, subiektywne odczucie ale pytałem też innych, nie Polaków i oni też mieli swoje typy najgorszych nacji na ziemi. Nigdy to nie byli Polacy, nawet na dalszych pozycjach.
_________________
كافر INFIDEL
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka