Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Festyn LWSM - problemy porządkowe

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nz9kxw



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:44 pm    Temat postu: Festyn LWSM - problemy porządkowe Odpowiedz z cytatem

Festyn, festyn i po festynie, i co po raz kolejny nasze słuzby porzadkowe nie spisały się! Banda małolatów robiła i robi do tej pory co chce ! , a jest godz. 22:38 ! I co ? nie widzę żednej policjii , ani straży miejskiej! Zdewastowane auta na parkingach ( powyrywane wycieraczki ) oraz rozbijanie koszy na śmieci - to normalny scenariusz oraz obraz po Knurowskich imprezach ! Być może policja i straż miejska działa na umowę - zlecenie , a takiej LWSM z nimi nie zawarła !? i włśnie takie mamy efekty ! Ja osobiscie za to "bardzo dziekuję "
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Dudik



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 134
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poważnie takie rzeczy się działy po festynie?! :/
_________________
www.cropla.art.pl
www.myspace.com/cropla
www.studio78.pl
www.ewatoczkowska.art.pl
www.zielony-aniol.pl
www.dudik.za.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
DEMON



Dołączył: 12 Gru 2006
Posty: 270
Skąd: z piekła

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żenada, żenada, jeszcze raz żenada. Neutral Byle sie schlać i rozpieprzyć co popadnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolzet



Dołączył: 17 Sie 2006
Posty: 1328
Skąd: WPII

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam tylko słyszałem, że ktoś śpiewał CWKS Legia Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 8:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie było mnie na festynie, ale nieco słyszałem.
Powiem tak.
Nie wiem jaką umowę miał LWSM z służbami mundurowymi, wiem natomiast, że sama Policja i SM nie jest w stanie zabezpieczyć terenu imprezy gdyż po za tą robotą mają jeszcze interwencje w rejonie co na 2 wozy patrolowe to stanowczo za dużo roboty.
Kolejną rzeczą jest to, że o ile wiem na imprezą nie została wynajęta ochrona. Wiem z doświadczenia, że duży odsetek wandali jest "odławiany" przez ochronę na samej imprezie, wynika to z faktu iż delikwenci po porstu szukają zaczepki na terenie festynu a to z kolei powoduje interwencje osób z ochrony i doprowadzenie gostka/ów na izbę wytrzeźwień lub po prostu do celi w komisarjacie.
Być może władze LWSM zasięgną języka i na przyszłym festynie będzie już inaczej.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raczej w takiej sytuacji nie powinno już być przyszłego festynu LWSM, jeżeli organizatorzy nie potrafią dać gwarancji bezpieczeństwa. Święto bardzo dobrze się rozkręcało, ale około 22 zacząłem już mieć poważne obawy, czy ktoś nad imprezą panuje. Naprawdę oprócz pijanych nastolatków na osiedlu mieszkają też inni ludzie, małe dzieci, starsi, kierowcy, wstający do pracy itp. Czy my musimy sobie pozwalać na takie rozpie rduchy na wiwat?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Wrz 05, 2007 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widocznie LWSM nie ma zamiaru wydać kilku groszy (w porównaniu z ogólnymi kosztami festynu). Kiedyś taka impreza wymknie się spod kontroli i pijana gównażeria rozpierniczy sprzęt. Może się wtedy nauczą.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to widze ze kamerki w Knurowie sie sprawdzily ! Applause
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka