Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piknik TVP3 i przyjaciół ... z Knurowa!

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Czw Sie 30, 2007 7:38 pm    Temat postu: Piknik TVP3 i przyjaciół ... z Knurowa! Odpowiedz z cytatem

W sobotę 1 września w Górnośląskim Parku Etnograficznym na terenie Wojewódzkiego Parku Kultury i Wypoczynku w Chorzowie odbędzie się Piknik TVP3 Katowice z okazji 50-lecia regionalnego oddziału tv. Do udziału w tej imprezie zostały zaproszone instytucje i podmioty zaprzyjaźnione z tv - W TEJ GRUPIE ZNALAZŁO SIĘ MIASTO KNURÓW!

Nasze władze skorzystały z zaproszenia i będziemy się tam promować Thumbsup - jak podaje strona www urzędu - zaprezentujemy zespół Wrazidloki, nasze mażoretki oraz orkiestrę dętą KWK Knurów.

Szykuje się fajna rodzinna impreza. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na sobotę to chyba warto się tam wybrac.

Program Pikniku:
12.00 – 12.15 - Powitanie – Aneta Chwalba, Michał Bebło
12.15 -13.00 - AVOCADO
13.15 -14.00 - Kapela ze Śląska
14.15-15.00 - Ferajna Makuli
15.15-16.30 - Gang Marcela
16.45-18.00 - Antyki
18.15-19.00 - Mirek Szołtysek i Wesołe Trio
19.15-20.15 - Bracia Golcowie
20.15-21.00 - Kapela Pieczarków
21.00-22.00 - Gang Olsena

ps.
czekam na relacje z imprezy i tego, jak się promowaliśmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
marekdym



Dołączył: 20 Lip 2006
Posty: 620

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:20 pm    Temat postu: ja tam byłem i miód piłem :) Odpowiedz z cytatem

Miałem przyjemność być na w/w pikniku. Zamieszczam kilka zdjęć.
Knurów brał udział w tej imprezie po raz pierwszy, ale wszystko zostało bardzo ładnie przygotowane. Była orkiestra dęta KWK "Knurów", a występujące z nią majoretki zrobiły niesamowitą furorę Smile.
Niestety nie zdążyłem na przemarsz orkiestry, więc nie mam fotek.
Potem majoretki śpiewały z kapelą i rozdawały wszystkim sympatyczne gadżety związane z naszym miastem czyli breloczki, daszki, czapki, foldery-reklamówki, balony i oczywiście cukierki - krówki. Było też stoisko z rękodziełem artystycznym.
W tym miejscu można podyskutować, jakie środki promocji naszego miasta zastosować w przyszłym roku.

Przedstawicielką władz Knurowa była pani Anna Karwot - sekretarz miasta (po lewej stronie). Po prawej stronie dwoje mieszkańców Knurowa - Joanna i Maciuś



jako, że stoisko było bardzo kolorowe - panowie z tv nawiedzali je często



ostro grała kapela




wspomniane majoretki - piękne i wesołe Smile







baner okolicznościowy



pani Agnieszka - przedstawicielka UM (po prawej) z opiekunką majoretek



występ zespołu - GANG MARCELA



plenerowe studio TVP3



Golce grali przepięknie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka