Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Hałasy na Dywizji?! SKANDAL
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie podawaj niesprawdzonego info. w tej klatce w 95% mieszkaja spokojni ludzie- albo starsze malzenstwa albo mlode z malymi dziecmi. wiec takie bajki sobie wsadz gdzies. ten post wyzej tez pewnie sam pisales pod innym nickiem. ciekawe ze ktos zalozyl konto i napisal 10 min po Tobie poparcie... przejdz sie po klatce i zobacz ze jest czysto. ale jak ktos lubi macic ludziom w glowach to tak jest...

nienawidze bezpodstawnego oczerniania ludzi. powiedz mi kiedy tam ostatnio byla straz miejska?

ludzie tutaj sa wyczuleni na halas i to nawet nie wiesz jak bardzo. czasem az do przesady.

aha- skoro Cie tak to denerwuje to zapraszam do redakcji Przegladu Lokalnego- oni napewno zajma sie ta sprawa. tylko ze wtedy prawda wyjdzie na jaw... i to jest Twoj problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Kark



Dołączył: 01 Wrz 2007
Posty: 2

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powiem ci jeszcze jedno ze 5 lat nie było mnie w Knurowie ale i tak twierdze ze najspokojniejsza ulica Marynarzy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nz9kxw



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 55
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 1:01 pm    Temat postu: Hałasy w Knurowie Odpowiedz z cytatem

Witam !
To fakt od paru lat obserwuję pracę nasze policji w Knurowie i rzeczywiście zauważam fakt iż tak jak by celowo omijali rejon Powera w dni imprez , a zwłaszcza z soboty na niedzielę ok. godz. 4 rano - jak kończą się imprezy . Ja mieszkam przy ul.Kosmonautów i widzę to wszystko jak na dłoni ! , i często te awantury i bójki mnie budzą ! Acha , i jeszcze jedno - a to co sie dzieje w tych pierwszych autobusach to już nie wspomnę - HORROR !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Sylwestriusz



Dołączył: 25 Sty 2007
Posty: 42
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 2:58 pm    Temat postu: Re: Hałasy w Knurowie Odpowiedz z cytatem

nz9kxw napisał:
Witam !
To fakt od paru lat obserwuję pracę nasze policji w Knurowie i rzeczywiście zauważam fakt iż tak jak by celowo omijali rejon Powera w dni imprez , a zwłaszcza z soboty na niedzielę ok. godz. 4 rano - jak kończą się imprezy . Ja mieszkam przy ul.Kosmonautów i widzę to wszystko jak na dłoni ! , i często te awantury i bójki mnie budzą ! Acha , i jeszcze jedno - a to co sie dzieje w tych pierwszych autobusach to już nie wspomnę - HORROR !


Popieram w 100%, ja mieszkam na Jedności Narodowej, więc mam to samo, jak ci młodzi gniewni po "ciężkiej" nocy" wracają nad ranem do domów w stronę kościoła i na oś. Wojska Polskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 9:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no i co panie dewota? dalej masz ochote wymyslac jakies glupie ploty? na takich imbecyli nie ma lekarstwa. a mowia ze glupich nie sieja...


gdyby chociaz jedno mieszkanie mialo jakies powiazanie z tym co mowisz to rozumie... ale takich idiotyzmow nie przepuszcze! zadzwon po policje niech przyjada. masz pecha bo trafiles na mieszkanca tej klatki ktory nie da oczerniac kogos bezpodstawnie !!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Sob Wrz 01, 2007 11:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urbi napisał:
masz pecha bo trafiles na mieszkanca tej klatki ktory nie da oczerniac kogos bezpodstawnie !!


Ale mógłbyś robić to ciut bardziej kulturalnie,bez wyzwisk Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Urbi



Dołączył: 27 Lis 2006
Posty: 590

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 8:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MRUCZanka napisał:
Urbi napisał:
masz pecha bo trafiles na mieszkanca tej klatki ktory nie da oczerniac kogos bezpodstawnie !!


Ale mógłbyś robić to ciut bardziej kulturalnie,bez wyzwisk Smile


i tak zachowalem wzgledny spokoj. a ze nazwalem rzeczy po imieniu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sirastra



Dołączył: 10 Lut 2007
Posty: 59

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czytam i śmiech pusty mnie ogarnia czytając posty Uraka, podbijane przez niejakiego Karka...jednoosobowe towarzystwo wzajemnej adoracji się znalazło psia jego mać! żałosne to bardzo i fest dno.
Co do hałasów -hmm z tego co się orientuję to na parterze zdarzyło się od czasu do czasu komuś zaszaleć, ale nie miało to znamion skandalu Dontknow zastanawia mnie zasadność stworzenia tego tematu, bo jak my-forum, mamy Ci pomóc w rozwiązaniu problemu? Mała pikieta pod klatką? Umyć Ci ją mam, żeby nie śmierdziało? Porozmawiać z "uciążliwą" rodziną modelu 2+1(małe dziecko)?
Litości, widzę, że chodzi tu przede wszystkim o rzucanie bezpodstawnymi oskarżeniami.. prymitywne to bardzo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sirastra, trafne podsumowanie tematu. Zamykamy.
_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka