Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Groźna rura w Aquarelax?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby tak było i widząc po dziurze to nie tylko w kąpielówkach by była, ale i całe plecy każdy miałby podrachane.....
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Mar 08, 2015 10:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Jakby tak było i widząc po dziurze to nie tylko w kąpielówkach by była, ale i całe plecy każdy miałby podrachane.....

Czyli nie ma żadnego problemu, a mi się tylko wydaje albo zmyślam?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajulinka



Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 29

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 12:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękujemy Ci secundo za zdjęcie kąpielówek bo... mogło być gorzej!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
max



Dołączył: 25 Kwi 2006
Posty: 391
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Mar 09, 2015 10:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chce się wierzyć, że jakiś zadzior istnieje i przy takiej rotacji użytkowników nie ma innych zgłoszeń. Jednak, nawet pojedynczy przypadek powinien zapalić żarówkę u zarządzających basenem. Jeżeli to publicznie tutaj podałeś to nie wyobrażam sobie, że MOSiR tego nie sprawdzi. Może wyślij im e-maila z linkiem do tematu? Powinni odpisać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MOSiR Knurów



Dołączył: 03 Sie 2006
Posty: 9

PostWysłany: Wto Mar 10, 2015 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,
Użytkownik Secundo wysłał do nas maila w dniu 07.03.2015 w temacie j.w.

W dniu wczorajszym (poniedziałek) o godz. 10:15 otrzymał od nas odpowiedź, której treść zamieszczam poniżej.
Mam nadzieję, że pozwoli to rozwiać wszelkie wątpliwości co do bezpieczeństwa naszej zjeżdżalni jak również bezpieczeństwa na wszystkich obiektach administrowanych przez MOSiR Knurów.

Szanowny Panie,
Dziękujemy za zwrócenie uwagi w temacie bezpiecznego użytkowania zjeżdżalni wodnej w naszej pływalni.
Pragnę Pana poinformować, iż sprawy dot. bezpieczeństwa na naszych obiektach są dla nas priorytetowe i traktujemy je bardzo poważnie.
Zjeżdżalnia jak również cały obiekt podlega rygorom przeglądów określonych w Prawie Budowlanym. Ostatni przegląd wykonany w dniu 29.10.2014 nie wykazał nieprawidłowości. Niemniej jednak pewne prace serwisowe wykonywane są na bieżąco przez pracowników pływalni lub specjalistyczne firmy zewnętrzne. W dniu 27.02.2015 kontaktowałem się z firmą, która w tym tygodniu będzie wykonywała dla nas prace związane z serwisem zjeżdżalni.

O tym jak ważne jest dla nas bezpieczeństwo naszych klientów niech świadczy fakt, iż wprowadziliśmy obowiązek wykonywania codziennego sprawdzenia wnętrza zjeżdżalni przez ratowników przed pierwszym włączeniem zjeżdżalni. Ratownik po przyjściu do pracy przechodzi z latarką całą zjeżdżalnię od dołu go góry sprawdzając elementy ślizgu. Dopiero po sprawdzeniu i odnotowaniu tego w “Dzienniku Pracy Pływalni” można uruchomić zjeżdżalnię. Proszę mi wierzyć, że znam jeszcze może 2-3 obiekty w Polsce gdzie obowiązują podobne procedury.

Trudno odnosić mi się do tego co Pan napisał, ale wydaje mi się że kąpielówki nie uległy “stopieniu” a raczej rozdarciu, ale nie chcę polemizować.

Prywatnie często zaglądam na forum www.wirtualnyknurow.pl i przyznam szczerze, gdy zobaczyłem (w środę 04.03.2015 wieczorem) post w temacie “Groźna rura w Aquarelax?” bardzo się zdziwiłem, gdyż nit mi nic nie zgłaszał. Następnego dnia z samego rana pytałem ratowników i kasjerki czy ktoś słyszała coś o tym temacie, ale nikt mi nie potwierdził. Osobiście dwukrotnie przeszedłem zjeżdżalnię i nie znalazłem nic niepokojącego. Konstrukcja ślizgu jest tak wykonana, aby nie powodować uszkodzeń zarówno stroju jak i ciała. Wewnątrz nie ma żadnych śrub i innych elementów mogących powodować obrażenia. Łączenia pomiędzy poszczególnymi elementami są wypełnione specjalistycznymi uszczelniaczami.
Nie mniej zakres najbliższego przeglądu postanowiliśmy poszerzyć o sprawdzenie oraz ewentualną wymianę uszczelnień.

Tak jak widać również po forum www.witrualnyknurow.pl myślę, że Pana przypadek możemy potraktować jako epizod w przypadku pływalni, niemniej podejmujemy działania aby nawet takie pojedyncze przypadki wyeliminować. Jeżeli firma potwierdzi nam dzisiaj termin to prace serwisowe powinny zostać wykonane jeszcze w tym tygodniu.

Najmocniej Pana przepraszam, za zdarzenie które miało miejsce na naszym obiekcie ale zapewniam Pana, że dokładamy wszelkich starań aby nasi Klienci byli zadowoleni.



==========================================
Marcin Kasprzyk
Kierownik Obiektów MOSiR Knurów
ul. Szpitalna 23
44-194 Knurów
tel. 32 338 19 23
fax. 32 338 19 21
m.kasprzyk@mosirknurow.pl
www.mosirknurow.pl

Użytkownik Secundo odpisał m.in.:
"Wyjaśnienia brzmią dla mnie przekonująco, wierzę, że sprawa nie wynika z zaniedbań."

Pozdrawiam serdecznie
Marcin Kasprzyk
_________________
Marcin Kasprzyk
Kierownik Obiektów MOSiR Knurów
44-194 Knurów
tel. 032 338-19-20
fax. 032 338-19-21
www.mosir.knurow.com.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
bruce



Dołączył: 17 Lut 2009
Posty: 25

PostWysłany: Sob Mar 14, 2015 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
przeczytałem ostatnio ten wątek i nieźle się uśmiałem. Jednak gdy spojrzałem na swoje kąpielówki to mina mi troszkę zrzedła.
Chodzę na basen z dziećmi i zawsze zjadę z nimi na zjeżdżalni kilka razy. Kąpielówki dzieci są ok ale moje są trochę "zaciągnięte w 2 miejscach"(rzekłbym że na lewym półdupku Smile ) nie będę się domagał darmowego karnetu ani też nie będę robił z tego powodu awantury.
Coś tam delikatnie wystaje ale gwóźdź to raczej nie jest Wink
pozdr...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka