Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory Prezydenckie 2015
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 2:28 pm    Temat postu: Wybory Prezydenckie 2015 Odpowiedz z cytatem

Na kogo będziecie głosowali?

Ciekawi mnie ile prawdy jest w telewizyjnych sondażach wg których Komorowski może liczyc na ponad 50% poparcia a Duda na 19% (badanie na grupie 1000 osób) vs sondaż Interia.pl gdzie głosowało 50tyś ludzi i Duda miał sporą przewagę nad Komorowskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja myślałem że wybory są tajne Smile Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Będzie tak jak z wyborami w Knurowie tylko w skali Makro.

W sieci będzie pełno przeciwników obecnego Prezydenta, a w realnym świecie wygra z wyraźną przewagą.

"Krowa co dużo muczy mało mleka daje".
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 3:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku, do ciszy wyborczej daleko Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sensey



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 104

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondaże, JKM ma w internetowych sondażach miażdżącą przewagę nad innymi, a jak przychodzą wybory to każdy widzi jak jest. Ciemny lud nadal murem za PiS i PO Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Interii pousuwali głosy Wink tak to wyglądało zanim pousuwali Smile


_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 4:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sondaż wiarygodny powinien na każdych powiedzmy 10 000 głosujących podawac podobny wynik. Jesli wynik się tak zmienia to cos jest nie tak
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.


Ostatnio zmieniony przez horrrnet dnia Sob Lut 07, 2015 4:47 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 5:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyny sondaż wiarygodny to wybory. Metodologia dla Polski próba jest przyjęta ponad 1000 respondentów i przy tej wartość błąd statystyczny około 3%. Sondaż sondażowi nie równy bo wystarczy jeden fakt społeczny który miał miejsce w dniu sondażu aby już sondaż stracił na wiarygodności. Na przykład sondaż telefoniczny może być zniekształcony już w ciągu dnia. Powiedzmy wyszło że Komorowski bierze "herę: news o 17 a ankieterzy już zbierają informację od rana. Więc taki fakt społeczny już ma prawo zaistnieć w sondażu. Dlatego metodologia mówi krótko nie jest ważny sondaż jednostkowo ale jako tendencja z kilku sondaży...więc horrnet sondaż sondażem sondażowi nie równy. Polecam Sułka metodologię...Nowaka też i Śląskiego Gruszczyńskiego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Na Interii pousuwali głosy Wink tak to wyglądało zanim pousuwali Smile


Internetowe sondaże są psu w d.... Od dawna wiadomo że królowi wyniki podnoszę dzieciaki z gimnazjum które nie mają prawa wyborczego. Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sensey



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 104

PostWysłany: Sob Lut 07, 2015 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te gimbusy za 2-3 lata będą mieć prawo głosu. Potrzeba jeszcze ze dwa pokolenia, aby w tym kraju do głosu doszli ludzie, którzy nie są splugawieni komunizmem, może moje dzieci będą budować nowy kraj, chyba że ludzie, których wybieracie, skutecznie wypchną mnie za granicę, swoją skuteczną polityką emigracyjną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wujek Władek



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 78

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pytanie jest najbardziej oczywiste. Będę głosował na Andrzeja Dudę. Oddanie głosów na resztę kandydatów nie ma w ogóle sensu, bo to jest pewne, że się nie dostaną, a KomoRuski doprowadzi nasz kraj do ruiny, więc tylko głupek może na niego oddać głos. Sytuacja kopalni ewidentnie pokazuje jego zdolności, których nie muszę tutaj już pisać, bo kto ma oczy to widzi co robi Platforma Obywatelska dla naszego kraju, bo prostu go niszczy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A inne sondaże są bardziej rzetelne ? Wink
http://www.palade.pl/index.php?p=1_19_GRUPA-TRZYMAJACA-SONDAZE

A najbardziej wiarygodny to jest CBOS Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
qwerty



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam zostałem przywołany do tablicy więc odpowiem.Jedynym kandydatem jak dla mnie i co trzeba podkreślić niezrzeszonym w żadnej partii jest Kukiz.Ważne by nie był to kandydat który jest związany z którymś ugrupowaniem.Jak podkreśla nie popiera pisu jak i pożal się Boże (po) na której nie tylko on się naciął(obiecanki cacanki)Nie obiecuje gruszek na wierzbie.Chodzi o wprowadzenie jednomandatowych okręgów wyborczych.Z ciekawości poczytałem co może prezydent(polecam lekturę) i powiem wam zdziwiłem się że może podejmować aż tyle decyzji dotyczących nie bezpośrednio obywateli ale zmian resortów w państwie które powinny nam służyć.Nie wiem czy nie jestem w błędzie ale wydaje mi się, że jedną z najważniejszych a faktycznie w ogóle nie podejmowaną jest możliwość organizacji referendum za zgodą senatu.Moim zdaniem kandydat powinien być niezależny i dla narodu,a nie klepać wszystko co POlesie ustalą w sejmie.Przynajmniej Bronek mógł się sprzeciwić wiekowi emerytalnemu.Co dokonał??W mojej ocenie niewiele a to wycinek informacji z 2,5 roku trzymania władzy:"W ciągu dwóch i pół roku prezydentury Bronisław Komorowski podpisał blisko 500 ustaw, dwie zawetował, pięć skierował do TK".Apeluje-kochani obudźmy się!Też nie rozumiem,pytam znajomych,rodzinę,kto głosuje na nich,a tu każdy chórem odpowiada nie ja!I dalej cytuję" Ci złodź.,h,k,w "to ja się pytam skąd takie poparcie,skąd te sondaże Zagłosujmy w tegorocznych wyborach odpowiedzialnie.Jak chcemy coś zmienić trzeba ten system zreformować.Piszę zreformować bo odciąć pępowiny i obrócić wszystko do góry nogami to się nie da na już.Szkoda tylko że brniemy w to już dobre kilkanaście lat i z obiecanek tylko Z zostało.Każda władza która przejmowała pałeczkę dużo mówiła a efektów brak!Zostają zawsze wybrani ci sami nie zmieniający się politycy,którzy gdzieś tam zaistnieli w latach 80 bądź 90 taką mamy ordynacje wyborczą niestety.Z drugiej strony po nam taka armia polityków 560??Może tam warto by było poszukać oszczędności,a nie w portfelach obywateli.Po co nam w ogóle politycy??Czyż nie lepiej mieć rząd jednoizbowy-techniczny,jest dużo rzeczy do zmiany,ale to już inna Bajka nie na ten temat.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sob Lut 14, 2015 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwerty napisał:
Witam zostałem przywołany do tablicy więc odpowiem...


Nie rozumiem, kto Cię przywołał?
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sensey



Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 104

PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wujek Władek napisał:
Pytanie jest najbardziej oczywiste. Będę głosował na Andrzeja Dudę. Oddanie głosów na resztę kandydatów nie ma w ogóle sensu, bo to jest pewne, że się nie dostaną, a KomoRuski doprowadzi nasz kraj do ruiny, więc tylko głupek może na niego oddać głos. Sytuacja kopalni ewidentnie pokazuje jego zdolności, których nie muszę tutaj już pisać, bo kto ma oczy to widzi co robi Platforma Obywatelska dla naszego kraju, bo prostu go niszczy.


Jeżeli PiS chce zrealizować wszystkie swoje obietnice, to staniemy jeszcze bardziej państwem socjalnym niż teraz. Tylko skąd oni chcą na to wszystko brać pieniądze? Oczywiście z mojej i Twojej kieszeni. Czy PO, czy PiS, czy SLD, jeżeli któraś z tych partii znowu dojdzie do władzy, to w tym kraju zostaną tylko dzieci i emeryci, reszta ucieknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 1 z 35

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka