Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Maciej Kandzior Radny Miasta Knurów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 82, 83, 84  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

List otwarty do Mieszkańców Knurowa

W ostatnich tygodniach obserwuję liczne ataki na moją osobę, skąd się biorą? Nie wiadomo ponieważ zawsze są anonimowe...
> Czy w postach pisanych na różnych forach internetowych przez osoby nie ujawniające swoich personaliów jest jakaś merytoryka, czy zawierają prawdziwe informacje?
> Czy merytoryką można nazwać informacje że Radny Kandzior jest ,,głupi,, bo staje po stronie pikietujących pod dyrekcją KWK Knurów młodych ludzi?
> Czy merytoryką można nazwać wpis jednego z internautów dotyczący komentarza do zorganizowanej pikiety pod KWK Knurów w którym internauta anonimowo komentuje ,, głupio piszesz,,.
> Czy merytoryką można nazwać informacje że Kandzior będzie kandydował w wyborach Parlamentarnych 2015 do Sejmu RP albo informacje że chce zostać Prezydentem Knurowa?
> CZY jak pisze inny internauta, byłem członkiem Platformy Obywatelskiej a teraz jestem członkiem innej partii?
Informacji nie merytorycznych nie będę komentował, czy byłem członkiem Platformy Obywatelskiej? Tak byłem nie jestem już od kilku lat. Czy należę do innej partii? Nie i nigdy nie należałem, jednak nie wykluczam tego w przyszłości. Czy będę kandydował do Sejmu lub na Prezydenta Knurowa? Nie mam w tej chwili takich planów, uważam że muszę najpierw zrealizować program czyli to co obiecałem wyborcom. Dlaczego jestem tak mocno atakowany? Myślę że dlatego bo zmuszam innych do pracy, która nie polega tylko na braniu pieniędzy z Urzędu. Miasta, pozdrawiam wszystkich czytelników i dziękuję za wsparcie wszystkim życzliwym mi osobą

Osąd pozostawiam czytelnikom...

Z Wyrazami Szacunku:

Maciej Kandzior
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 10:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maćku
Napisałem, że "głupoty piszesz" a nie że "głupio piszesz"
Mam więc nadzieję, że nadrobisz braki w czytaniu i rozumieniu teksów pisanych. Nie napisałem również nigdzie, że jesteś "głupi"i nie mam zamiaru Ciebie 'atakować' - nie zgadzam się w tej kwestii z Tobą i mam do tego prawo.
To w ramach sprostowania.
Wyjaśnij mi proszę z jakimi postulatami górników się zgadzasz a z jakimi nie.
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
braveheart



Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 793

PostWysłany: Nie Lut 08, 2015 10:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rób swoje Maciek, ludzie w końcu zrozumieją, że jest jeszcze ktoś kto ma odwagę zmieniać świat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt faktem Pan Kandzior ma rację zero meteorytyki odnośnie jego poczynań tylko inwektywy. Wychodzi na to że większość wpisów na "innym portalu" jest tylko atakiem na dobrą pracę społeczno-polityczną Pana Kandziora. Co zauważyłem On jako jedyny jest z mieszkańcami interesuje się sprawami miasta , największego zakładu pracy. Panie Kandzior tak trzymać.

Należy dodać, że innymi osobami jednak nie radnymi miasta a powiatu sąPan Leśniowski oraz Pan Szolc (chyba Gierałtowice), którzy również wspierają młodych, dlatego że młodzi też ich wspierają. To jest Solidarność Panowie Kandzior Szolc czy Leśniowski. Nie słuchajcie hejterów, którzy solidarnym społeczny opierają na egoizmie społecznym polegającym na zawiści że ktoś ma więcej jak górnik to trzeba mu zabrać by miał mniej. Walczcie o więcej dla reszty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co pan Leśniowski chce żeby Knurów na starych zasadach pracował do końca roku a nie do lipca i to jest związkowiec walczący o dobro górników na Knurowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
radny



Dołączył: 20 Paź 2014
Posty: 97

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 7:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozostali radni i liderzy miejscy schowali się za kurtyną swoich diet i pensji!
Szkoda, że tak krótkowzroczni są nasi pozostali radni i władze miasta. To nie jest tak, że knurowskiej kopalni i miasta problem z górnictwem nic nie łączy!
Wbrew przeciwnie ! Knurów to górnictwo, a Górnictwo to Knurów!

Czy to trudne?! Panie Prezydencie?
_________________
Lubię ludzi:-)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hank82



Dołączył: 07 Sie 2012
Posty: 108
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lut 09, 2015 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maćku czekam na odpowiedź na moje pytanie - czy się doczekam ?
_________________
in omnia paratus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walt



Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 74

PostWysłany: Wto Lut 10, 2015 2:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też czekam na reakcję. Od miesiąca. No chyba, że brak reakcji to też reakcja...
_________________
walt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

walt napisał:
Ja też czekam na reakcję. Od miesiąca. No chyba, że brak reakcji to też reakcja...

Walt ja nie jestem historykiem ale moje wykształcenie zobowiązuje do posiadania wiedzy historycznej tym bardziej naszego regionu. Nazwa ulicy nie jest komunistyczna tylko już za III RP wprowadzona. Dokładne dane będziesz miał w uchwale. 26 stycznia to ważna data w II Wojnie Światowej. Ty szukasz spisków, patrzysz wąsko nie masz szerokiej wiedzy i dlatego głupoty piszesz...Tak masz rację w tych czasach Rosjanie wchodzili na Śląsk, bo alianci byli jeszcze przed Berlinem, a telereportera nie wymyślili.Nie wiem ile masz lat ale każdy kto miał historię powie Ci że 26 stycznia wyzwolono Oświęcim. Trochę wiedzy historycznej nie zaszkodzi!!!.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golarz_filip



Dołączył: 19 Cze 2009
Posty: 110

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 1:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
26 stycznia to ważna data w II Wojnie Światowej. ...Nie wiem ile masz lat ale każdy kto miał historię powie Ci że 26 stycznia wyzwolono Oświęcim. Trochę wiedzy historycznej nie zaszkodzi!!!.


Uroczyście Ci oświadczam, że nazwa ulicy w Knurowie nie upamiętnia tego wydarzenia. Data odnosi się do wyzwolenia Knurowa przez żołnierzy Armii Czerwonej.
_________________
little death for everyone
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ami



Dołączył: 26 Lut 2011
Posty: 677

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ano właśnie 26 czy 28 ?
http://www.wirtualnyknurow.pl/hist_r4.htm
Admin błąd wprowadził? (6 wiersz od dołu)

Tu zaś jest 26 http://www.wirtualnyknurow.pl/hist_kal.htm


Edit Admin:
Poprawione - oczywiście powinno być: 26 stycznia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Lut 11, 2015 2:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko w uchwale rady jest opisane to rada miasta nadaje tytuły ulic i je opiniuje.Oświęcim 26.01, wyzwolenie Knurowa też z tego co ja wiem. 28 stycznia komitety tworzyli (czyli oficjalnie wyzwolenie naszych ziem).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Dotacje dla Sportu w Knurowie przyznane"

Jako Radny i członek między innymi Komisji Sportu, pytam przez kogo przyznane...???
Komisję??? Jaką Komisję??? Konkursową w jakim składzie??? Dlaczego Komisja Sportu nie otrzymała żadnej informacji na ten temat???
Dlaczego panie Prezydencie Piotrze Surówka Radny Komisji Sportu dowiaduję się o tym z mediów???!!!
Przypominam że to Rada Miasta stanowi prawo a nie urzędnicy...!!!

Uważam to co zrobiliście za skandal!!!

Trzeba było przed rozstrzygnięciem konkursu powiadomić Komisję Sportu i z nią skonsultować kwoty dotacji, szkoda że działacie tak jakby Rada Miasta nic nie znaczyła, myślę że jednak Radni to zmienią i zrozumiecie w końcu że Rada stanowi prawo a nie Wy...
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgodnie z Regulaminem określającym warunki i tryb finansowania rozwoju sportu przez Gminę Knurów, który przyjęty został Uchwałą Rady Miasta Knurów Nr. VI/93/2011 z dnia 20.04.2011r.

Kilka kliknięć w stronę UM Knurów i się wszystko wyjaśniło.
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
1964



Dołączył: 18 Mar 2009
Posty: 249

PostWysłany: Czw Lut 12, 2015 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:

Dlaczego panie Prezydencie Piotrze Surówka Radny Komisji Sportu dowiaduję się o tym z mediów???!!!


Panie radny w pana obowiązku jest śledzić BIP, gdzie wszystko było opisane, od ogłoszenia konkursu po regulamin. Zasady były znane od dawna. Media też opublikowały informację po tym jak pojawiła się w BIP.

Inna sprawa... skoro jest pan tak zainteresowany sportem, to jak to możliwe, że nie wie pan w jakim stanie są finanse Concordii? To nie jest tajemnica, w środowisku sportowym od dawna było wiadomo, że klub ma długi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12 ... 82, 83, 84  Następny
Strona 11 z 84

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka