Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowskie Absurdy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wujstefan



Dołączył: 07 Maj 2007
Posty: 2

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

secundo napisał:
Tego typu tabliczki dowodzą *** zarządców i nie mają w większości żadnej mocy prawnej.

Wydaje mi się że to chodzi o tzw. dupochron. jeśli wejdziesz na teren wspólnoty i spadnie Ci na głowę dachówka to w świetle prawa nie będziesz mógł żądac od wspólnoty odszkodowania ... bo przecież Cię ostrzegali ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 26, 2007 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie takie wyłączenia odpowiedzialności nic w tym przypadku nie daje, za wypadnięcie z budynku na twoją głowę jest odpowiedzialność na zasadzie ryzyka czyli za sam skutek, a nie z powodu czyjejkolwiek winy Smile
a okoliczności wyłączające taką odpowiedzialność są bardzo wąskie
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzena24



Dołączył: 15 Lut 2007
Posty: 13
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 6:42 am    Temat postu: Re: Knurowskie Absurdy Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Wczoraj pomiędzy blokami 7 i 8 na ul. Kazimierza Wielkiego wyrosła tabliczka z treścią " Zakaz wyprowadzania psów na terenie wspólnoty mieszkaniowej".Violent
Czy w naszym mieście jest jeszcze więcej takich absurdów ?




Ty uważasz taki zakaz za absurd?!A moze powinna być tabliczka z napisem"zakaz wpuszczania dzieci do piasku bo to jest miejsce na psie odchody"Czym myślisz kierują sie wspólnoty wystawiając takie tabliczki.Do niedawna właśnie tam mieszkałam i uwieżcie, że właściecielom psów wcale nie przeszkadzało, że jego pupilek siusia do piasku!Niestety od psiej kupki dziecko bawiące sie w takim piasku może nawet dostać zakażenia krwi!!!!Nie chciałbyś pewnie stracić dziecka tylko dlatego, że piesek sąsiada musi się wygodnie załatwić!!! Teren na którym jest piaskownica i huśtawki to nie miejsce na załatwianie psich potrzeb!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aries



Dołączył: 24 Sie 2007
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

witam . co do tych tabliczek to wymysł ludzi którzy są współnotą i dostali mieszkanie na własnośc i im palma odbija. ludzie co sie z wami dzieje czy to taki czasy nastały? emeryci siedzą w oknach całymi dniami i wrzeszczą po wszystkich że to zaparkował pod blokiem ( a akurat jest z bloku obok ) auto , że dzieci biegają pod blokiem ,że psy szczekają że po trawie sie przejdzie. Za wszystko sie płaci a nie ma sie nic . Ja też mam psa i ani kosza pod blokiem nie ma a nie mówiąc juz o tych skrzyneczkach co postawiali na terenach szkoły nr.9 . U mnie pod blokiem to nawet sie wydzierają jak dzieci sobie kocyk rozłożą . ja ze swoim psem ide do parku przy szkole nr.2 obawiając sie na zaczepki ze strony pijaków.Ten park powinien si enazywać ( przyjdz i wypij ćwiarte albo piwka sie napij- a potem porzucaj sobie butelkami ) .

szkoda słów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 12:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aries, to wrzeszczenie sąsiadów było mi zmorą od zawsze, jako dziecko wręcz bałam sie bawić na dworze z uwagi na to, czy któryś z sąsiadów nie nawrzeszczy za to, że się wspinam po drzewach (dziecko musi się wyżyć), czy po prostu z innymi dziećmi siedzę na ławce i głośno się śmieję. Dopiero przeprowadzka pozowliła na spokojne zabawy na dworze... Ale wiem, że nie każdy ma to szczęście... zresztą, dziś widzę mało dzieci bawiących się na przedblokowych podwórkach... coś, co kiedyś można było nazwać piaskownicami czy boiskami porasta trawą, za to rodzice płaca więcej za prąd, bo pociechy siedzą nagminnie przed kompem lub tv... Może dlatego teraz jest więcej tabliczek "Nie deptać trawy" Director
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sie 27, 2007 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aries napisał:
witam . co do tych tabliczek to wymysł ludzi którzy są współnotą i dostali mieszkanie na własnośc i im palma odbija.


u mnie to samo Sad jak mieli wspólnego wroga tj. jakąś administrację to byl spokój i solidarność przeciwko temu złemu, teraz trochę własności (przy braku jakiegokolwiek zrozumienia zasad współwłasności) i wszystkim się zbyt wiele wydaje

a niestety najbardziej zajadli i złośliwi są ci, którzy w jednym bloku mieszkają często po ponad 20 lat
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka