Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zwierzęta - Adopcje - Pomoc!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Verina88



Dołączył: 20 Lip 2010
Posty: 18

PostWysłany: Sro Lip 10, 2013 10:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadza się. Nie przygarne go. przykro mi ale mam psa i 2 koty. Schroniska w domu nie zamierzam otwierać bo ktoś ma kaprys.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
lucjanszolajski



Dołączył: 10 Wrz 2006
Posty: 1070
Skąd: Corleone.

PostWysłany: Czw Lip 11, 2013 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fureya napisał:
Bo dziecko ma alergie albo pies zaczyna być agresywny w stosunku do dziecka?
Zaraz powiecie, że trzeba było myśleć wcześniej... A jak dziecko nie było przewidziane?

a w ogłoszeniu było napisane "Oddam psa ze wzgledu na dziecko ktore jest w drodze!!!" Czyli jeszcze się nie urodziło więc pies jeszcze nie jest alergenem nie jest także agresywnym. Pani SABINA (wynika z ogłoszenia) wraz z mężem (jak mniemam) są WYGODNICCY WIĘC GDY PSIAK SIĘ ZNUDZIŁ TO WON Z DOMU.

Mi za miesiąc urodzi się syn, a o oddaniu kota nie myślimy. Moim zdaniem dziecko i zwierzak się nie wykluczają

Fureya napisał:
A jak dziecko nie było przewidziane?

Uprawiając sex zdajesz powinnaś zdawać sobie sprawę z tego że możesz zajść w ciążę, chyba że sama jesteś dzieckiem albo jesteście nieodpowiedzialni.
_________________
"Głos opinii publicznej nie jest substytutem myślenia". - W.E. Buffett
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 12:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fureya napisał:
Nie wiem co się tak rzucacie... A jak ktoś nie ma wyjścia? Bo dziecko ma alergie albo pies zaczyna być agresywny w stosunku do dziecka?

Co ty człowieku mi tu jedziesz jakimiś scenariuszami jak ja podałem konkretny.

BĘDĄ mieli dopiero dziecko więc jeszcze żadne alergie nie mają miejsca.
Ludzie są nieodpowiedzialni i nie myślą przyszłościowo tylko napalają się na szczeniaczki jak są małe i śliczne a potem przy pierwszym pretekście się "przyjaciół" pozbywają bo to straszny obowiązek ...
Najpierw biorą pieski i kotki bo to taki zaje...isty model rodzinki mieć zwierzaczka. A kto cierpi na tym psiaki, koty itd ... bo nie ma komu z tym psiakiem wychodzić i się nim zajmować ...
Inni biorą pieski bo ich pociecha chce szczeniaczka ... eh
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 8:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego od razu zakładacie, że ktoś go oddaje bo się znudził? Patrząc na wasze reakcje to zamiast szukać nowego domu (co w waszej ocenie odbieram jako czyn karygodny) to od razu lepiej oddać do schroniska. Wszystkich sytuacji się nie da przewidzieć, ogarnijcie się trochę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fureya



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 242
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 12, 2013 8:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowianin2000 napisał:
Dlaczego od razu zakładacie, że ktoś go oddaje bo się znudził? Patrząc na wasze reakcje to zamiast szukać nowego domu (co w waszej ocenie odbieram jako czyn karygodny) to od razu lepiej oddać do schroniska. Wszystkich sytuacji się nie da przewidzieć, ogarnijcie się trochę.



Dokładnie, ogarnijcie się...
I dlaczego jedziecie po mnie? Przykłady, które podałam to tylko przykłady dotyczące ogółu, a nie tej konkretnej rodziny.
Więc bardzo proszę zejść ze mnie.
Sytuacje w życiu bywają różne...
_________________
Miłość jest w każdym z nas...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Sob Gru 28, 2013 3:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Mam do sprzedania 4 letnia suke rasy amstaf terier wabi sie Kaja.Suczka jest ułożona,grzeczna kochajaca dzieci , wychowywana z kotami .uwielbia długie spacery oraz lubi głaskanie.Posiada ksiażeczkę zdrowia.Sukę sprzedaję z powodu wyjazdu Cena do uzgodnienia.tel.798499546
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8a7c9bb0d1f2a0ff.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/db943ae9c1220a9f.html


Może ktoś zechce 4 letnią suczkę ?
Nie będę komentował chęci sprzedaży 4 letniego psa ... ,ale fajnie by było jakby znalazła dobry dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Powazny



Dołączył: 12 Lip 2008
Posty: 535

PostWysłany: Pon Cze 23, 2014 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Suczka poszukuje domu !!!



Może ktoś się zlituje i ją weźmie ?
Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś kto wpadł na pomysł aby dokarmiać koty na Mieszka I powinien również pomysleć o antykoncepcji dla nich bo teraz mamy tam wyjątkowo dużo kotek z młodymi. Chyba nie o to chodziło w tej akcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 03, 2014 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Ktoś kto wpadł na pomysł aby dokarmiać koty na Mieszka I powinien również pomysleć o antykoncepcji dla nich bo teraz mamy tam wyjątkowo dużo kotek z młodymi. Chyba nie o to chodziło w tej akcji.
Tutaj proszę podziękować Pani z bloku nr 7 która rzuca im przez okno chleb a jeden z małych kotków wczoraj zakończył swój żywot na parkingu (ktoś go potrącił)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Haosi



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Knurowie przy Tesco na Szpitalnej błąka się czarna kotka. Jest oswojona i lgnie do ludzi. Zachowuje się jak domowy kot. Może komuś uciekła? Ktoś coś wie? Jest tam od sylwestra.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sąsiadce zaginął czarno -biały kot dwulatek z czerwoną obrożą w okolicy Niepodległości .Jeśli ktoś takiego kocurka (wykastrowany) widział ,proszę dać znać .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anamari



Dołączył: 28 Gru 2010
Posty: 86
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Sty 05, 2015 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
Ktoś kto wpadł na pomysł aby dokarmiać koty na Mieszka I powinien również pomysleć o antykoncepcji dla nich bo teraz mamy tam wyjątkowo dużo kotek z młodymi. Chyba nie o to chodziło w tej akcji.

Założyło się stowarzyszenie właśnie na rzecz kotków bezdomnych ,czekają panie do zapiecia wszystkiego na ostatni guzik.Będą wyłapywały kotki w ramach akcji sterylizacja by było taniej .Kotki zawsze się rozmnażały czy były dokarmiane czy nie ... Nie ma możliwości by panie ze stowarzyszenia opanowały każdy rejon ale zapewne pomoże to umniejszyć bezdomność kociąt w Knurowie ...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15
Strona 15 z 15

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka