Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci na prezydenta Knurowa [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

braveheart napisał:
Ja bym tutaj nie popadał w hura optymizm. Jest robota do wykonania.
Śmieszne ściąganie środków unijnych na poziomie 1 procenta. To, że kolejny raz się udało wygrać wybory to z pewnością kreowanie od wielu lat dobrego wizerunku medialnego. Przegląd Lokalny powinien być dla każdego, kontrkandydat miał tylko zajawkę w dole gazety, drugi nie dostał takiej szansy a przypomnijmy , że ta gazeta jest opłacana z Naszych pieniędzy. Aby tak naprawdę zaistnieć kontrkandydaci musieli wydać swoje prywatne pieniądze i w zderzeniu z tą propagandową machiną po prostu nie mieli szans.
@ lolek
Uszanuj tych którzy mieli pierwszy raz w Knurowie odwagę się temu przeciwstawić, nikt nie musiał wyszukiwać na siłę kontrkandydata a demokracja wykreowała to w sposób naturalny.


widocznie 75% wyborców zadawala poziom ściągania środków unijnych - a mnie nie..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
Drogi panie ale juz nie rob kampanii juz po wszystkim wasz wódz przegrał juz.... Pisalem podsumowując wybory....

Lolku Ty nie rozumiesz kampania trwa od pierwszego dnia po wyborach. Tylko teraz ludzie coraz więcej się obudzili, mamy 4 lata aby rozliczać. Jesteś człowiekiem Ramsa, masz trudne zadanie 4 lata cały czas go bronić. Gratuluję wyboru.

P.S Lepiej się dowiedz jak twój szef przy spadających cenach za paliwo, deflacji cenowej będzie głosował za podwyżką biletów kzk gop. z Tego co rozumiem jak mnie uczyli na ekonomii jest deflacja Twój szef Prezydent Knurowa głosuje z obniżką cen biletów , zgłasza projekt obniżki, i reszta prezydentów, wójtów popiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 5:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszesz ludzie się obudziło co ty mówisz skoro przeciw ramsowi na tym forum jest kilku ludkow którzy robią szum tak jak przed wyborami ale i tak wam nic z tego nie wychodzi.... Na szczęście ludzie nie przysneli wybierając Pana Ramsa,prawda w oczy kole a 75% w Czwartej kadencji to potwierdza.... Bez odbioru.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolek napisał:
Piszesz ludzie się obudziło co ty mówisz skoro przeciw ramsowi na tym forum jest kilku ludkow którzy robią szum tak jak przed wyborami ale i tak wam nic z tego nie wychodzi.... Na szczęście ludzie nie przysneli wybierając Pana Ramsa,prawda w oczy kole a 75% w Czwartej kadencji to potwierdza.... Bez odbioru.

Masz rację 9 148 to 75% tylko głosujących było w sumie 12 314 głosujących a uprawnionych było powyżej 30 tyś. Prawda jest taka że 18 369 nie głosowało w ogóle. Ramsa wybrała ledwo 1/3 mieszkańców Knurowa a 2/3 nie. Jego mandat ma taką moc. Wiem że statystka ładnie wygląda. Ale należy pamiętać o tym jak mawiał mój profesor ze statystyki cytując chyba
Twaina albo Disrealiego, że są trzy rodzaje kłamstw "Lies, damned lies, and statistics"


Miej na uwadze że 2/3 Knurowian nie popiera Ramsa, choć wygrał. Ciekwe jaki miałby wynik jakby 100% knurowian poszedł do wyborów. Ktoś pisał że w Belgii wybory są obowiązkowe pod rygorem kar. Tam może trochę przymusu aby pójść ale ludzie mojego pokroju wtedy by musieli zamilknąć a Twojego również bo statystyki by nie były potrzebne...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 6:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Ramsa wybrała ledwo 1/3 mieszkańców Knurowa a 2/3 nie.


75% = 1/3 Roflguy

Jackal napisał:
Ciekwe jaki miałby wynik jakby 100% knurowian poszedł do wyborów.

... i wybrała Ramsa na Prezydenta. Ciekawe na jaką "melodię" wtedy byś płakał? Crybaby
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ala napisał:

75% = 1/3 Roflguy

Alu masz problem ze statystyką?.
>30 000 jest uprawnionych do wyborów poszło >12 000 z czego 75% zagłosowało na Ramsa. Wniosek jest następujący 1/3 ogółu głosujących którzy mają takie uprawnienia zagłosowało na Ramsa w przybliżeniu 29% Knurowian.
Faktycznie wybrało go 29% Knurowian, natomiast 75% głosujących Knurowain. Taka prawda Wink

A co do melodii coś bym tam zaśpiewał Wink... Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ala dostała pozwolenie od wiecznie nic nie mogę na komentowanie na forum bo przed wyborami zamilkła ha ha.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 7:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzysiu napisał:
Ala dostała pozwolenie od wiecznie nic nie mogę na komentowanie na forum bo przed wyborami zamilkła ha ha.


Nawet nowy komputer dostałam.
Wav
_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 8:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A te 28 tysięcy na prasę to na komp do ciebie było he he.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ala



Dołączył: 30 Paź 2006
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 9:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
>30 000 jest uprawnionych do wyborów poszło >12 000 z czego 75% zagłosowało na Ramsa. Wniosek jest następujący 1/3 ogółu głosujących którzy mają takie uprawnienia zagłosowało na Ramsa w przybliżeniu 29% Knurowian.

Czyli wiemy tylko, że 29% chce Ramsa, a 10% nie. Pozostałe 60% nie określiło preferencji wyborczych więc może być i na tak, i na nie.

W sumie to nie dziwne, że darowała sobie wybory skoro przeciwnicy prezydenta pisali na forum tak:
Cytat:
Co do kandydatów na prezydenta, raczej w pierwszej turze około 55% procent wygra Rams(jak będzie niska frekwencja to może zjechać do okolic 50% i może być ciekawie choć mało prawdopodobne). Ja oddam głos albo na Stachurskiego albo Jankowskiego na którego z nich oddam jest bez znaczenia w tym sensie że są w opozycji do władzy więc głos nie będzie zmarnowany

_________________
Jeśli nie rozumiesz treści tego postu, to znaczy nie jesteś adresatem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 11:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nikt nikogo w domu nie zamknął a jak nie poszli na wybory to tego nie przeskoczysz a i tak by pewnie wygrał proszę spójrz prawdzie w oczy....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Sro Gru 10, 2014 11:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lolku ja tylko udowadniam abyś nie powoływał się na statystykę bo nie 75% Knurowian wybrało Ramsa tylko 29% nadużyciem jest sformowanie na Ramsa zagłosowało 75% knurowian prawidło powinno brzmieć 75% głosujących knurowian wybrało
Alu ile czasopism dostajesz do przeczytania miesięcznie?Aż tak dużo macie czasu do czytania?. U mnie w urzędzie trzeba pracować, nam nie kupują gazet. Jedynie zakupują wersje elektroniczne do biblioteki elektronicznej. Ale to góra 1-2 publikacje. Ile Ty otrzymujesz takich czasopism.?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@lolek & @ala

Dużo piszecie...ale tak jakbyście nic nie pisali.
Krzyczycie ale tak jakbyście ciszą mówili.

To może napiszcie od siebie dlaczego Wy popieracie aktualnego prezydenta ?

Jeżeli rozmawiamy to merytorycznie.
Poważnie pytam napiszcie jak dzieci w przedszkolu:

Popieram naszego prezydenta bo:
1......
2.....

Itd.

Wtedy możemy przytaczać konkretne fakty i polemizować.

A nie jak dzieci, które dostały grabki i wiaderko i siedząc na betonie snują wizje, czyj zamek z piasku jest większy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@pytam_sie
Wydaje mi się, że to po twojej stronie leży przekonanie jak najwięcej osób do innego kandydata na Prezydenta.
Rams ma wystarczające poparcie więc nikt nie będzie Cię na siłę przekonywać do Ramsa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Czw Gru 11, 2014 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO_JA_PACZE napisał:
@pytam_sie
Wydaje mi się, że to po twojej stronie leży przekonanie jak najwięcej osób do innego kandydata na Prezydenta.
Rams ma wystarczające poparcie więc nikt nie będzie Cię na siłę przekonywać do Ramsa.



Ja nikogo nie chcę przekonać.
Każdy ma prawo do własnych poglądów.

Tylko lubię rozmowy merytoryczne...
I ciekawi mnie dlaczego ktoś głosuje na danego kandydata.

Może ja czegoś nie dostrzegam...a może ktoś inny nie dostrzega.
Na tym polega życie aby rozmawiać o swoich poglądach i dyskutować.

Szanuję prezydenta Ramsa ale mam prawo być niezadowolonym z jego poczynań.

Jeżeli ktoś jest - chciałbym wiedzieć dlaczego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31, 32  Następny
Strona 30 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka