Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Dobry stomatolog
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
agniecha300



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 11
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Lis 06, 2013 5:48 pm    Temat postu: BODENT Odpowiedz z cytatem

Witam.Czy ktoś miał okazję skorzystać z usług Pani dr Mazur? Zarejestrowałam się do niej, ponieważ potrzebuję wizyty "na już". Proszę o opinie na temat tej Pani Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
agniecha300



Dołączył: 04 Gru 2007
Posty: 11
Skąd: knurów

PostWysłany: Pią Lis 08, 2013 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem już po wizycie i bardzo pozytywnie. Młoda Pani stomatolog, wszystko tłumaczy co i jak. Jestem zadowolona Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sob Lis 09, 2013 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie polecam stomatologa (mężczyzna ok 30, nie wiem czy ktoś jeszcze przyjmuje) w ośrodku zdrowia w Wilczy.
kiedyś byłem i facet jest tragiczny. dopiero za 4 razem zrobił zastrzyk tak, żeby znieczulenie zaczeło działać.
u innych dentystów w czasie zabiegu zawsze miałem wrażenie, że się na tym znają i wiedzą co robią. w tym przypadku dało sie odczuć jego niepewność, niezdecydowanie. po utwardzeniu plomby zawsze dają ten "papierek" do zagryzienia w celu dopasowania zęba do reszty zgryzu. max 2 próby, przeszlifowanie i jest ok. ten znowu potrzebował 4 razy a i tak nie było dobrze, ale odpuściłem już bo zeszlifowałby mi jeszcze wszystko i trzebaby od nowa robić.

i wisienka na torcie - pieniądze. pytał czy chcę mieć z nfz-u czy lepszą prywatnie. wziąłem lepszą. na koniec gdy przyszło do zapłaty, skasował 70zł za plombę +40 za znieczulenie (4x10zł). mówi się trudno, postanowiłem, że więcej nie będę robił za królika doświadczalnego dla tego nieudolnego w moim przekonaniu człowieka.
kilka dni temu wyrabiając dziecku kartę w nzf odebrałem przy okazji dla siebie i żony loginu do zip-u.
kiedy zobaczyłem nasze historie to normalnie się we mnie zagotowało.
oboje chodziliśmy tam prywatnie (ja raz, żona była 3 razy) i płaciliśmy za zabiegi. w zipie każda z 4 wizyt jest policzona jako wizyta z funduszu.
zadzwoniłem do siedziby w żernicy i jakby wiedzieli o co chodzi, polecili napisać pismo z dokładnym opisem sytuacji i oni to sobie sprawdzą.

cdn...

tak, że ludzie... jak idziecie gdziekolwiek na wizytę prywatnie i chcą od was karte nfzu to możecie podejzewac, ze cos sie dzieje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vn800



Dołączył: 30 Sty 2012
Posty: 134

PostWysłany: Sro Lis 20, 2013 4:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

B3 napisał:
Pani Bizoń w MG3 607311367 poniedziałki , środy od 16-20 ale zawsze można przedzwonić i sie umówić np na wtorek na 10 =) Bardzo miła stomatolog i asystentka
mg9 pani BIZON bardzo milo wspominam wizyty w tym gabinecie-aczkolwiek wizyta u stomatologa nie bywa przyjemna-to jestem zadowolony-szuflada nawet kosci moga przegrysc-haha-a tak na powaznie SZCZERZE POLECAM-i to tez na NFZ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
brzoskwiniaaa



Dołączył: 25 Lis 2013
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 25, 2013 11:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rss20 napisał:
nie polecam stomatologa (mężczyzna ok 30, nie wiem czy ktoś jeszcze przyjmuje) w ośrodku zdrowia w Wilczy.
kiedyś byłem i facet jest tragiczny. dopiero za 4 razem zrobił zastrzyk tak, żeby znieczulenie zaczeło działać.
u innych dentystów w czasie zabiegu zawsze miałem wrażenie, że się na tym znają i wiedzą co robią. w tym przypadku dało sie odczuć jego niepewność, niezdecydowanie. po utwardzeniu plomby zawsze dają ten "papierek" do zagryzienia w celu dopasowania zęba do reszty zgryzu. max 2 próby, przeszlifowanie i jest ok. ten znowu potrzebował 4 razy a i tak nie było dobrze, ale odpuściłem już bo zeszlifowałby mi jeszcze wszystko i trzebaby od nowa robić.

i wisienka na torcie - pieniądze. pytał czy chcę mieć z nfz-u czy lepszą prywatnie. wziąłem lepszą. na koniec gdy przyszło do zapłaty, skasował 70zł za plombę +40 za znieczulenie (4x10zł). mówi się trudno, postanowiłem, że więcej nie będę robił za królika doświadczalnego dla tego nieudolnego w moim przekonaniu człowieka.
kilka dni temu wyrabiając dziecku kartę w nzf odebrałem przy okazji dla siebie i żony loginu do zip-u.
kiedy zobaczyłem nasze historie to normalnie się we mnie zagotowało.
oboje chodziliśmy tam prywatnie (ja raz, żona była 3 razy) i płaciliśmy za zabiegi. w zipie każda z 4 wizyt jest policzona jako wizyta z funduszu.
zadzwoniłem do siedziby w żernicy i jakby wiedzieli o co chodzi, polecili napisać pismo z dokładnym opisem sytuacji i oni to sobie sprawdzą.

cdn...

tak, że ludzie... jak idziecie gdziekolwiek na wizytę prywatnie i chcą od was karte nfzu to możecie podejzewac, ze cos sie dzieje



hmm... nie wiem czy mówimy o tym samym stomatologu ... w wilczy jest podobno trzech dentystów, z tego jeden jest już w podeszłym wieku ,a dwoch młodszych ... od dwóch lat jezdze tam z moimi dziecmi i nie było momentu, żebym nie była zadowolona. Dzieciaki uwielbiają wizyty, nie boja się ich. Pan doktor ma swietne podejście zarówno do dzieci, jak i do mojego meza, który nie ukrywam, zawsze bal się dentysty.
Domyslam się, ze pewnie nasze wizyty tez sa i na nfz mimo, ze place za lepsze plomby, ale w porównaniu do prywatnych gabinetow, gdzie plomba kosztuje 120 czy 150 to tamtejsze ceny (ok 80 zl) to super oferta. A to, ze reszte doktorowi placi nfz to mi nie przeszkadza. ja mam minimum 50 zl w portfelu dla siebie, a jakość plomb na pewno nie odstaje od tych co mam z prywatnego gabinetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Monika22



Dołączył: 16 Lis 2013
Posty: 10

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 11:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś był wcześniej u Pani dr Namysłowskiej? Słyszałam różne opinie? Dużo bierze za plombę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paulinas



Dołączył: 12 Sty 2012
Posty: 119

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 11:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również się wypowiem na temat dentysty z Wilczy - młody jest masakra aby szybciej kasę zebrać i następny nie ukrywam że o niebo lepiej by było gdybym miała dobrego dentystę na miejscu bo jestem z Wilczy a wolę dojeżdżać do państwa Chmielewskich do Knurowa. Potrzebując pomocy na już znalazłam ich całkiem przypadkiem i tam już zostałam Smile Polecam tych Państwa Smile)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sanderus



Dołączył: 26 Lis 2013
Posty: 1

PostWysłany: Wto Lis 26, 2013 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dentysta z Wilczy - jezdze do niego od roku z dzieckiem (6lat), wczesniej bylam u kilku dentystow w gliwicach, ale jakos nigdy nie byli zbyt chetni do pracy z dzieckiem, ktore ciezko przekonac do wspolpracy i po dwoch wizytach adaptacyjnych moja corka pozwolila sobie w koncu wyleczyc zeby i po regularnym odwiedzaniu pana doktora, teraz gdy pojawi sie jakis problem to sie cieszy ze znow odwiedzi fajnego pana ktory pokaze jej na ekranie jakie ma nowe zeby (pan doktor zawsze pokazuje jej kazdy etap przy uzyciu kamery by wiedziala co sie bedzie dzialo w jej buzi), do tego sama kilka razy skorzystalam z jego uslug - moze nie robi zeba w kwadrans ale sprawia wrazenie kompetentnego i starannego, nawet jesli wiecej koryguje wypelnienie - przynajmniej nie wychodze z mysla ze sie samo zetrze z czasem. ceny nie sa wygorowane, i jak na razie nie musialam wracac z reklamacja, szczerze mowiac przy tych cenach (80-100zl) jakos nie zalowalabym mu nawet tych pkt z funduszu bo skoro gdzie indziej placi sie wiecej a jakosc wcale nie zawsze idzie w parze. No i przede wszystkim polecam rodzicom, ktorzy szukaja dentysty z dobrym podejsciem do dzieci!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasia1977_



Dołączył: 16 Sty 2014
Posty: 4

PostWysłany: Pią Sty 17, 2014 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na redynie jest starszy pan w okularach Bohdan Kareł jest najlepszy wyrywałam zęba to ledwie poczułam jak mi zastrzyk dawał a reszta mozna było spać polecam Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Gru 01, 2014 10:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ktoś zna lekarzy z Planety???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
deafmute



Dołączył: 29 Mar 2012
Posty: 3

PostWysłany: Pią Gru 05, 2014 11:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Wilczy obecnie jest 2 dentystów:
1. dr Grela - zakładam, że to o nim są te wszystkie niepochlebne komentarze z którymi zgadzam się w 100% - jedna porażka Smile
2. nie pamiętam nazwiska (chyba Ogiński?/) - stomatolog idealny dla dzieci, a przez to że jest dobry trzeba do niego długo czekać niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kessel



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 12:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Balbina napisał:
a ktoś zna lekarzy z Planety???


www.vident.pl

uczęszczam i nie narzekam, atutem na pewno jest czas oczekiwania na wizytę, umawiasz się na daną godzinę i o tej godzinie jesteś przyjęty, jakość usług na dobrym poziomie, ceny chyba jak wszędzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmonekx



Dołączył: 29 Paź 2013
Posty: 93

PostWysłany: Sob Gru 06, 2014 11:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie polecam młodej pani z B-dentalu na Sikorniku.
W B-dentalu jest bardzo drogo, a do tego ona robi te plomby jakieś takie odstające, niedopracowane.. Ale co najgorsze po kliku miesiącach żeby pod plombami zaczynają być wrażliwe na czynniki, a ta pani to ignoruje jakimiś teoriami i zabiera się za kolejny ząb..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kessel



Dołączył: 27 Sie 2010
Posty: 66
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lip 30, 2015 10:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orientuje się ktoś, czy u Państwa Chmielewskich jest długa kolejka, jak np. u Babińskich, gdzie się trzeba zapisywać na wizytę tydzień przed? I na jakiego dentystę można liczyć w sytuacji nagłego bólu zęba?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pytam_sie



Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 1151
Skąd: pochodzą purupeny brazylijskie ?

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kessel napisał:
Orientuje się ktoś, czy u Państwa Chmielewskich jest długa kolejka, jak np. u Babińskich, gdzie się trzeba zapisywać na wizytę tydzień przed? I na jakiego dentystę można liczyć w sytuacji nagłego bólu zęba?



... na p. Babińskiego warto poczekać. Chociaż jak jest sytuacja kryzysowa to przyjęcie jest nawet tego samego dnia albo następnego wcześnie rano.
Pomimo, że może irytować jego ciągłe rozmawianie przez Bluetooth-a to jest moim zdaniem jest b.dobrym fachowcem.

U Państwa Chmielewskich czasami i 2tyg czekałem.
Chociaż asystentka jest śliczna to może i warto poczekać ;p
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 9 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka