Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pływanie dla niemowląt?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yello011



Dołączył: 08 Sie 2007
Posty: 18

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 8:50 pm    Temat postu: Pływanie dla niemowląt? Odpowiedz z cytatem

Gdzie możnaby z małym paro miesięcznym dzieckiem iść na jakiś kurs? Może ktoś wie gdzie w okolicy jakiś basen prowadzi takie zajęcia? Please.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 10:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlaśnie dobry temat czyt ktos wie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mambu



Dołączył: 03 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 4:48 pm    Temat postu: kurs..? Odpowiedz z cytatem

czy na wszystko musi być jakiś kurs?
wystarczy trochę inwencji,odpowiedzialnej postawy rodzicelskiej i sprawa załatwiona- najlepiej w wannie, w ciepłej wodzie w formie zabawy(np. dmuchanie w piłeczkę do tenisa stołowego na toni wodnej, różnorodne ruchy kończynami dolnymi i górnymi wykonywanymi jako naśladowanie wcześniej poznanych ruchówSmile itp.)
cierpliwie oswajać niemowlaka z wodą podczas codziennej kąpieli
i spokojnie obserwować postępy, jeżeli stopień oswojenia będzie zadowalający można udać się na nasz basen i tam w brodziku a więc w nowym otoczeniu powtarzać wcześniej poznany zabawy i ćwicznia lekko je komplikując w miarę potrzeby - ale jedno trzeba wiedzieć na pewno - nic na siłę bo efekt naszych starań będzie odwrotny do zamierzonego.
pozdrawiam i życzę cierpliwości, systematyczności, odpowiedzialności itd
mambu Smile Wave Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
barka



Dołączył: 23 Sie 2007
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 8:01 pm    Temat postu: nauka pływania Odpowiedz z cytatem

klika miesięcy temu planowałam wysłać swojego malucha. Takie kursy są na basenie na Warszawskiej w niedziele i w Rybniku na basenie przy elektrowni.
Dziecko musi mieć skończone 3 miesiące. koszt 9 spotkań w granicach 200 zł.
W zająciach może brać udział obydwoje rodziców.
Ja w końcu nie dotarłam bo rozwaliła mnie godzina zajęć. Załapałam się na 8 rano, a spakować się i dotrzeć z Knurowa na tę godzinę okazało się problemem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maxa



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 104

PostWysłany: Czw Sie 23, 2007 8:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile wiem kursy pływania dla niemowląt i małych dzieci są organizowane na basenie w Rybniku. Wydaje mi się że basen ogólnodostępny dla takich małych dzieci to nie jest najlepszy pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Powiat Gliwicki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka