Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
bart
Dołączył: 23 Paź 2006 Posty: 123 Skąd: Knurów
|
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 9:50 pm Temat postu: Prognozowanie wyników do Rady Miasta |
|
|
|
Witam,
proponuję zabawić się we wskazanie zwycięzców w danych okręgach wyborczych.
Na wypowiadanie się od kandydatach na Radnych mamy osobny wątek, więc proszę jedynie w wskazanie zwycięzców w danych okręgach (na koniec zobaczymy kto miał "nosa"
Wiem że trudno pohamować emocje jeśli dochodzimy do wniosku że w danym okręgu wygra kandydat, naszym zdaniem nie najlepszy, ale proszę ograniczmy się do jednego emotikonu po nazwisku, bez dalszej krytyki. _________________ "Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987 |
|
Powrót do góry |
|
|
Reklamiarz
|
Wysłany: Temat postu: Reklama Google |
|
|
|
|
|
Powrót do góry |
|
|
bart
Dołączył: 23 Paź 2006 Posty: 123 Skąd: Knurów
|
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 10:01 pm Temat postu: |
|
|
|
1. Adam Sobierajski (Wspólnie dla Knurowa)
2. Krystyna Dziedzic (WdK)
3. Joachim Machulik (WdK)
4. Przemysław Dulias (Porozumienie Mieszkańców Powiatu Gliwickiego)
5. Barbara Gawlińska-Twardawa (Razem Mieszkańcy Knurowa)
6. Aneta Nowak (WdK)
7. ???
8. Wojciech Kempa (WdK)
9. Artur Jankowski (Lubię Knurów)
10. Tadeusz Pieniak (PMPG)
11. Franciszek Szafarz (RMK)
12. Jerzy Pach (RMK)
13. Piotr Barchański (Moja Gmina i Powiat)
14. Henryk Hibszer (PMPG)
15. Marian Gruszka (MGiP)
16. Marek Sanecznik (LK)
17. Adam Szczypka (WdK)
18. Jan Furgoł (PMPG)
19. Eugeniusz Tymoszek (PMPG)
20. ???
21. Dariusz Szarzała (WdK) _________________ "Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987 |
|
Powrót do góry |
|
|
kazior
Dołączył: 21 Lut 2007 Posty: 134
|
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 10:21 pm Temat postu: |
|
|
|
To moje propozycje/życzenia
ciekawe w ilu procentach to się potwierdzi
1. Adam Sobierajski (Wspólnie dla Knurowa)
2. Andrzej Kubat (RMK)
3. Joachim Machulik (WdK) Applause
4. Przemysław Dulias (Porozumienie Mieszkańców Powiatu Gliwickiego)
5. Barbara Gawlińska-Twardawa (Razem Mieszkańcy Knurowa)
6. Henryk Kurowski PiS
7. Janusz Szydło RMK
8. Robert Furtak RMK
9. Tomasz Rzepa WdK
10. Antoni Krzyszczuk WdK
11. Franciszek Szafarz (RMK)
12. Jerzy Pach (RMK)
13. Piotr Barchański (Moja Gmina i Powiat)
14. Henryk Hibszer (PMPG)
15. Marian Gruszka (MGiP) Applause
16. Emil Szolc
17. Adam Szczypka (WdK) Applause
18. Jan Furgoł (PMPG)
19. Eugeniusz Tymoszek (PMPG)
20. Jacek Pietraczyk RMK
21. Dariusz Szarzała (WdK) |
|
Powrót do góry |
|
|
wujek Władek
Dołączył: 10 Lis 2014 Posty: 78
|
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 10:55 pm Temat postu: |
|
|
|
Większość z tych osób znam i ich polecam.
1. Przywara
2. Kandzior
3. Machulik
4. Czech
5. Grabowski
6. Kołodziej
7. Marczak
8. Nowak
9. Rzepa
10. Kalinowski
11. Kocierz
12. Baron
13. Hołój
14. Garczorz
15. Socha
16. Sanecznik
17. Nitsze
18. Górka
19. Mazur
20. Szkatuła
21. Kobryń |
|
Powrót do góry |
|
|
marcin siekiera
Dołączył: 09 Lis 2014 Posty: 13
|
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 10:58 pm Temat postu: |
|
|
|
Witam wszystkich, mieszkam w Szczygłowicach na ulicy Kilińskiego, więc moja wymarzona lista będzie wyglądać tak:
1. Ireneusz Przywara
2. Maciej Kandzior
3. Jan Kopeć
4. Dulias - Jedyny człowiek z Platformy, który walczy o ludzi !
5. Marek Grabowski
6. Henryk Kurowski
7. Janusz Szydło
8. ?
9. Artur Jankowski
10. Leon Kalinowski
11. Teresa Kocierz :/
12. Jerzy Pach
13. Dariusz Kędzierski
14. Damian Miara
15. Krystian Gaczorek
16. Marek Sanecznik
17 Beata Nitsze
18. Robert Mazurek !!! Mój faworyt
19. Eugeniusz Tymoszek
20. Paweł Szkatuła
21. Agnieszka Kobryń - Chciałbym, żeby pokazała lwi pazur ! |
|
Powrót do góry |
|
|
OK
Dołączył: 19 Paź 2014 Posty: 213 Skąd: Koziełka
|
Wysłany: Czw Lis 13, 2014 11:47 pm Temat postu: |
|
|
|
Też się pobawię
1. Sobierajski +
2. Dziedzic
3. Machulik +
4. Dulias +
5. Gałkowski
6. Kurowski
7. Szydło
8. Furtak
9. Rzepa
10. Gmyz
11. Szafarz
12. Pach +
13. Golec
14. Hibszer
15. ..........
16. Sanecznik +
17. Porada
18. Trzesiok
19. Tymoszek
20. Szkatuła
21. Szarzała
+ zaznaczyłem osoby które uważam za pewniaków do mandatu
Z moich typowań wynika że:
Wspólnie dla Knurowa 7 mandatów
Razem Mieszkańcy Knurowa 6 mandatów
Porozumienie Mieszkańców Powiatu Gliwickiego 4 mandaty
Prawo i Sprawiedliwość 2 mandaty
Lubię Knurów 1 mandat
Z wiadomych przyczyn nie typowałem okręgu nr 15.
Oczywiście nie są to kandydaci na których bym sam głosował (przynajmniej w części).
@marcin siekiera
Dzięki
@bart
Przy Jankowskim i Saneczniku masz wiec jestem ciekaw czy uważasz że dwie radnych "opozycji" to źle ?
KWW OK
Krystian Gaczorek
Ostatnio zmieniony przez OK dnia Pon Lis 17, 2014 10:00 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
Powrót do góry |
|
|
pawlo77
Dołączył: 26 Sie 2012 Posty: 65
|
Wysłany: Pią Lis 14, 2014 12:10 am Temat postu: |
|
|
|
Typuje oraz polecam głosować na tych kandydatów:
1. Adam Sobierajski.
2. Maciej Kandzior.
3. Joachim Machulik.
4. Przemysław Dulias.
5. Zbigniew Samociuk.
6. Henryk Kurowski.
7. Tomasz Kołodziej.
8. Wojciech Kempa.
9. Artur Jankowski.
10. Tadeusz Pieniak.
11. Franciszek Szafarz.
12. Damian Baron.
13. Piotr Barchański.
14. Paweł Garczorz.
15. Artur Socha.
16. Marek Sanecznik.
17. Marek Adamczyk.
18. Wojciech Górka.
19. Tomasz Mazur.
20. Paweł Szkatuła.
21. Łukasz Wlastelicz.
Jeśli chodzi o kandydaturę prezydencką to myślę, że wszyscy będę mieli taki problem jak ja czyli postawienie krzyżyka w wyborach albo na pana Stachurskiego albo pana Jankowskiego. |
|
Powrót do góry |
|
|
Jackal
Dołączył: 02 Paź 2014 Posty: 296
|
Wysłany: Pią Lis 14, 2014 12:27 pm Temat postu: |
|
|
|
Ja również typuje oraz polecam głosować na tych kandydatów:
1. Ireneusz Przywara.
2. Maciej Kandzior.
3. Joachim Machulik/Jan Kopeć.
4. Przemysław Dulias.
5. Zbigniew Samociuk/Zbigniew Gałkowski (choć mało prawdopodobne).
6. Henryk Kurowski.
7. Tomasz Kołodziej/Andrzej Siciarz.
8. Robert Furtak.
9. Artur Jankowski.
10. Tadeusz Pieniak.
11. Franciszek Szafarz/Teresa Kocierz.
12. Jerzy Pach.
13. Mariusz Hołój/Izydor Golec.
14. Henryk Hibszer.
15. Artur Socha/Marian Gruszka.
16. Marek Sanecznik.
17. ?.
18. Wojciech Górka.
19. Eugeniusz Tymoszek.
20.Robert Wesołowski/Piotr Ryba.
21. Łukasz Wlastelicz/Dariusz Szarzała.
Co do kandydatów na prezydenta, raczej w pierwszej turze około 55% procent wygra Rams(jak będzie niska frekwencja to może zjechać do okolic 50% i może być ciekawie choć mało prawdopodobne). Ja oddam głos albo na Stachurskiego albo Jankowskiego na którego z nich oddam jest bez znaczenia w tym sensie że są w opozycji do władzy więc głos nie będzie zmarnowany a zauważyłem panowie Ci wygląda na to że są w stanie ze sobą współpracować, są konkurentami, ale takimi którzy potrafią się dogadać na zasadzie partnerstwa. Aktualny włodarz to tylko straszyć potrafi,tworzyć dziwne listy poparcia(max komitet 21 osób to wpadł na pomysł założenia 2 komitetów -zgodne z prawem ale już powinien być fair i nazwać drugi komitet z końcówką bis) |
|
Powrót do góry |
|
|
bart
Dołączył: 23 Paź 2006 Posty: 123 Skąd: Knurów
|
Wysłany: Pon Lis 24, 2014 10:06 pm Temat postu: |
|
|
|
Okazało się że nie tak łatwo przewidzieć wyniki wyborów do Rady Miasta, ale najlepiej udało się to Kaziorowi. Gratulacje
Oto wyniki:
1. Kazior - 15
2. OK / Krystian - 13
3. bart - 11
4. Pawlo77 - 10
5. Jackal - 8,5 (w 8 okręgach wskazałeś dwóch kandydatów, więc 0,5 pkt za trafienie;)
6. Marcin Siekiera - 7
7. Wujek Władek - 6
Dziękuję Wam za wspólną zabawę! _________________ "Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987 |
|
Powrót do góry |
|
|
kazior
Dołączył: 21 Lut 2007 Posty: 134
|
Wysłany: Wto Lis 25, 2014 9:03 am Temat postu: |
|
|
|
o jakie miłe zaskoczenie
aż chyba ufunduję sobie jakąś nagrodę
Nawet nie wiedziałem, że aż tak dobrze mi poszło.
Pozdrawiam |
|
Powrót do góry |
|
|
Jackal
Dołączył: 02 Paź 2014 Posty: 296
|
Wysłany: Sro Lis 26, 2014 10:55 pm Temat postu: |
|
|
|
Dzięki Bart za podliczenie głosów |
|
Powrót do góry |
|
|
|