Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczygłowice, na kogo będziecie głosować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł, dostałeś szansę od swoich wyborców, kredyt zaufania również.
Nie miej pretensji, że niektórzy "czepiają się" Twojego młodego wieku, to raczej nie złośliwość, tylko małe powątpiewanie, czy przez sporo starszych od siebie będziesz traktowany poważnie, czy będziesz miał posłuch, czy zdołasz się przebić-bo jednak doświadczenie jest ważne.
Moja rada-uważnie dobieraj słowa, żeby nie można się było przyczepić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Balbina



Dołączył: 08 Kwi 2010
Posty: 1608
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 1:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Pablo gratuluję i czekam również na wywiązanie się z deklaracji, również pomocy charytatywnej p[pamiętaj że obiecałeś znaczne kwoty na organizacje charytatywne co miesiąc,
No to prywatna kieszeń musi być obszerna, żeby nie zawieść wyborców Applause Wave Applause Applause Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin siekiera



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 13

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomasz Mazur z Al.Piastów Według was to dobra decyzja? Ja bym wolał kogoś innego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekamy aż cała trójka ze Szczygłowic zaprezentuje co chce w Radzie Miasta osiągnąć.
Paweł Szkatuła co nieco już powiedział i tu napisał.
Czekam na pozostałych. O Rejkowiczu nie wiem nic:-(
O Mazurze ściągawka z Moje Miasto co by nie zginęła za 4 lata!

"Wiek: 43 lata
Wykształcenie: technik elektryk
Miejsce zamieszkania: Knurów
Tomasz Mazur
Rodzina to najlepszy i trwały fundament
Tomasz Mazur, 43 lata. Żonaty, 6 dzieci, wykształcenie średnie, technik elektryk, pracownik – pod ziemią – kopalni Knurów-Szczygłowice.
Reprezentuję Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnie dla Knurowa, którego liderem jest obecny prezydent miasta, Adam Rams. Startuję z okręgu nr19, który obejmuje mieszkańców alei Piastów.
Udział w wyborach jest sporym wyzwaniem. Można je porównać do bycia ojcem – i głową – dużej rodziny. Takiej jak moja. Ważny jest autorytet, bliski kontakt i zwracanie uwagi na każdego człowieka, dostrzeganie jego potrzeb i ich zaspokajanie.
Uważam, że Rodzina to swoisty fundament, na którym należy budować podstawy wszelkich zasad. Chciałbym, aby bezpieczeństwo, zdrowie, czysta okolica i dostęp do kultury były jej filarami i znakiem rozpoznawczym mieszkańców Knurowa.
Całe życie mieszkam w Szczygłowicach. Znam potrzeby każdego pokolenia – zarówno mieszkańców najmłodszych, jak też tych w sile wieku i najstarszych.
Dostrzegam potrzebę bezpieczeństwa, zauważam oczekiwanie na piaskownice i place zabaw dla dzieci, widzę konieczność oświetlonych boisk, miejsc do spacerów i pragnienie cyklicznych imprez plenerowych.
Oczywiście można powiedzieć, że mamy to wszystko w Szczygłowicach. To prawda – jest dużo przestrzeni, park, boisko. Jednak jest też wiele do polepszenia, zagospodarowania, doinwestowania i wybudowania.
Moje spostrzeżenia potwierdzają się w rozmowach z mieszkańcami Szczygłowic, co do wielu z nich byliśmy zgodni, gdy zbierałem podpisy pod moją listą poparcia do wyborów.
Będąc radnym zamierzam uczestniczyć w procesie tworzenia programów, których celem jest rozwiązywanie problemów jakości życia w naszym mieście oraz tych spraw i problemów, leżących nam na sercu, które wymieniłem.
Wspólnie dla Knurowa to dla mnie przede wszystko Wspólnie dla Szczygłowic."
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin siekiera



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 13

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra... Ciekawy jestem czy te średnie faktycznie jest. Wpisać można było byle co.

Myślicie że możliwa jest koalicja dla nas dla Szczygłowic pomiędzy Szkatułą, Rejkowiczem a Mazurem? Rejkowicz i Mazur reprezentują komitety, które będą w koalicji. Szkatuła musiałby się dogadać z całą resztą plus przeciągnąć na swoją stronę tych dwóch Panów, to de facto też jest możliwe.

Wspólnie dla Knurowa + Razem Mieszkańcy Knurowa = 12 mandatów

Przypomnę :

Wspólnie dla Knurowa - 5 mandatów ( Tu jest Tomasz Mazur)
Prawo i Sprawiedliwość - 2 mandaty ( Tu jest Paweł Szkatuła)
Prawica Rzeczpospolitej - 1 mandat
Razem Mieszkańcy Knurowa - 7 mandatów ( Tu jest Rejkowicz)
Porozumienie mieszkańców Powiatu Gliwickiego - 3 mandaty
Moja Gmina i Powiat - 2 mandaty
Lubię Knurów - 1 mandat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Czw Lis 20, 2014 12:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo chciałabym się mylić, ale te trzy osoby są tak od siebie różne, że jakoś nie widzę ich w "koalicji". Cieszy mnie, że są to rzeczywiście mieszkające w Szczygłowicach i mam nadzieję, że nie zabraknie im chęci do działania, bo 4 lata to jednak kawał czasu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka