Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci do Rady Miasta [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kiziamizia



Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 107

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Młody, nowy i na dodatek przebojowy jest pan Sobierajski....... syn byłego posła Sobierajskiego.
Tego, który ......... przecież wiecie.
Pokolenie nowe śliczne i fotogeniczne.
Ojciec chodził w gumofilcach a syn chodzi w lakierkach.
Tylko czy syn będzie mieszkał w mieście czy tylko bywał i czy poza tym zrobi coś dla miasta?
Przypuszczam, że dla pana śpiewaka to jest pierwszy krok w politykę. Potem zawalczy o wyższe stanowisko.
_________________
kiziamizia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku napisał:
A ja mam pewien żal co do samych okręgów wyborczych. Dlaczego mam wybierać spośród kandydatów z mojego okręgu, skoro kandydat którego chciałbym widzieć w radzie miasta jest w innym okręgu. Przecież to jest kpina. To ma być demokracja ?

Też nad tym myślałem. Boli, że przepadają fajni kandydaci. Ale plus jednomandatowych okręgów jest ten, że teraz możesz rozliczyć radnego, bo wiadomo, jakie ulice reprezentuje. Nawet jeśli "nie jest Twój", ma służyć Tobie tam, gdzie mieszkasz. Więc rozliczajmy. W tym układzie leśne dziadki, wieczni radni, radni bezradni, którzy znowu weszli, nie muszą mieć łatwego życia. I ja się cieszę. Może to wreszcie wyborcom otworzy oczy, kogo wybierają do rady.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karolina1639 napisał:
Znowu "Klęska" na Koziełka - nigdy chyba nie wyjdziemy z Kościelnego stereotypu.

Znowu kolejne "Nic" na 4 lata. Szkoda.

Kiedy do Knurowa nadejdzie powiew "młodości oddalonej od kościoła ?" (nie żebym był nie wierzący - ale już mnie drażni to że ciągle głosują tylko "moherowe berety" - a gdzie są młodzi ?) w wyborach ?


Frekwencja 2006:
- Liczba wyborców: 2015
- Liczba wydanych kart: 838
- Liczba głosów ważnych: 793

Frekwencja 2010:
- Liczba wyborców: 2175
- Liczba wydanych kart: 867
- Liczba głosów ważnych: 805

Frekwencja 2014:
- Liczba wyborców: ?
- Liczba wydanych kart: ?
- Liczba głosów ważnych: 553 (o ile dobrze zapamiętałem)

Obawiam się że te 250 mniej głosujących to w dużej mierze młodzi ludzie którym się nie chciało iść na wybory. Część nie głosujących to skutek okręgów jednomandatowych bo na liście już na ma ciotek, znajomych, sąsiadów jednak frekwencja na poziomie 25% to zupełna masakra. Co do "moherów" jak wiesz to twardy elektorat który o ile zdrowie pozwoli to pójdzie na wybory. Jednak moim zdaniem poza jakiś pułap nie wyjdzie i raczej będzie topnieć niż wzrastać. 75% nie poszło do wyborów, czyli co 4 osoba zagłosowała. To pokazuje ogólną niechęć do polityki lub to jak mocno jest zakorzenione myślenie "i tak nic się nie zmieni".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK, właśnie wina tych jednomandatowych okręgów. Po jaką cholerę mam iść głosować w moim okręgu na kogoś, kto w ogóle nie przypada mi do gustu. Proste i logiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tam gdzie miałam ludzi na których chciałam oddać głos tam głosowałam, tam gdIe nie było ludzi wartych mojego głosu skreśliłam wszystkich jak leci, wole oddać głos nieważny niz głosować na jakichś nic sobą nie reprezentujących BMW.
Jak byłam w gim 1 to oprócz mnie było 7-9 siostrzyczek i dużo starszych osób, tylko jedna młoda, co tu sie dziwić, ze pózniej wyniki wyglądają tak jak wyglądają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maciek, mam nadzieję, że podziałasz coś w sprawie tej dodatkowej karetki Smile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
quba



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 115

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 1:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś miałby ochotę zrobić listę z obietnicami wszystkich radnych a za 4 lata tylko do tego wrócimy i sprawdzimy ile warte były ich słowa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratuluję radnym wyboru a w szczególności tym nowym, Widzę jedynie 3 -4 osoby które stworzą realną konstruktywną opozycję, jestem Ciekaw jak się zachowają radni PiS.Czy będą opozycją czy koalicjantem - jak wiadomo Pan Ostalecki jest naczelnikiem, a zarazem radnym PiS.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maciekknurow



Dołączył: 19 Wrz 2006
Posty: 517
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 1:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo Bardzo Mocno Dziękuję Wszystkim Osobom które mnie wspierał y w kampanii wyborczej, Dziękuję Wszystkim Wyborcom za udział w wyborach a najbardziej Tym z ulicy Lotników tym 28 procentom ludzi, którzy mnie poparli.
Gratuluję Wszystkim Radnym i panu Prezydentowi Adamowi Rams,
Serdecznie Dziękuję moim Kontrkandydatom za Udział w rywalizacji o Mandat Radnego,
Dziękuję Wszystkim za złożone gratulacje,
Nie Zawiode Was
pozdrawiam serdecznie
_________________
Maciej Kandzior
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sro Lis 19, 2014 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

maciekknurow napisał:

Nie Zawiode Was


Nas - wyborców, liczących na realizację obietnic czy pana Prezydenta Adama Ramsa i jego stronników mieszkających poza ZWNM?
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24
Strona 24 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka