Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kopalnia jak dojna krowa, rodzina na swoim

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
HajerKnw



Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 13

PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 11:49 am    Temat postu: Kopalnia jak dojna krowa, rodzina na swoim Odpowiedz z cytatem

Witam, czy tylko ja zauważam na własnej skórze narastające zjawisko traktowania kopalni jak dojnej krowy przez rodzinne i towarzyskie klaniki?

Szczególnie widoczne jest to przy awansach. Mam kilkunastoletni staż pracy, w tym czasie zdobyłem tytuł inżyniera górnictwa, a moje papiery na sztajgra chyba mole w kadrach zeżarły.

Ludzka bezczelność nie zna granic. Jako przykład mogę podać sprawę... górnicy wiedzą kogo Mr. Green

Tego typu zachowanie to plucie w twarz zwykłym górników, których się traktuje jak istoty o inteligencji ślimoka.

Nie byłbym sobą, gdybym nie wspomniał o turystycznej działalności związków zawodowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 3:12 pm    Temat postu: Re: Kopalnia jak dojna krowa, rodzina na swoim Odpowiedz z cytatem

HajerKnw napisał:
Witam, czy tylko ja zauważam na własnej skórze narastające zjawisko traktowania kopalni jak dojnej krowy przez rodzinne i towarzyskie klaniki?

Szczególnie widoczne jest to przy awansach. Mam kilkunastoletni staż pracy, w tym czasie zdobyłem tytuł inżyniera górnictwa, a moje papiery na sztajgra chyba mole w kadrach zeżarły.

Ludzka bezczelność nie zna granic. Jako przykład mogę podać sprawę... górnicy wiedzą kogo Mr. Green



Ja nie wiem.
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
icom735



Dołączył: 30 Maj 2010
Posty: 212
Skąd: Knurów - moje miasto :)

PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kaka?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze: górnicy sami sobie wystawili świadectwo inteligencji jak pobrali odprawy, pokupowali matizy a potem kit z okien żarli.

Po drugie: górnicy sami doprowadzili do tego, że są układy, układziki a ręka rękę myje. Po co zakładali 45 związków zawodowych? Nietrudno policzyć, że 95% z nich jest zakładanych przez karierowiczów popieranych przez kolesiów. Co oni tam robią poza piciem kawy i towarzyskimi pogaduszkami? Co taki plankton po kilkudziesięciu członków może?

Po trzecie: górnicy nie narzekajcie, bo dni szkoleniowych macie więcej niż dni roboczych. Mój szwagier co go spotkam to jedzie do KOS-u na inne szkolenie, już sobie antryj i pół izby wytapetował świadectwami kwalifikacji. A każde takie szkolenie to niby wyższe kwalifikacje niż po technikum.

Po czwarte: gdyby prezesi KW, KHW i JSW faktycznie chcieli zrobić "reformę" to już dawno by pozwalniali wiceprezesów, zastępców wiceprezesów, doradców zastępców wiceprezesów, sekretarki doradców itd. Tylko kto by im wtedy dupy lizał?

Poza tym przypomnę, że TO WY GÓRNICY, WALCZYLIŚCIE O PRZEDŁUŻENIE ZATRUDNIENIA 900 BIUROKRATÓW W KW więc teraz nie narzekajcie, że wam się dobierają do przywilejów, bo te 900 gęb trzeba wyżywić. A żeby było śmieszniej, to te 900 osób ma takie zarobki, że przeje 1,5 miliarda ze sprzedaży Knurowa-Szczygłowic w 1,5 roku. To tak odnośnie protestu w siedzibie KW.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HajerKnw



Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 13

PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludziska prosza wos, nie róbcie tukej polsko – polskiej haji. Zaraz przylecą tu ci którzy wyzywają górników od pasożytów i górnicy którym zda się za sam zjazd szolą należą się im złote trzewiki co miesiąc. Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta czyli kapitalista który chciałby żeby wszyscy Polacy pracowali za suchy chlyb. To nie my zarabiamy za dużo, tylko wy za mało. Trzeba równać do wierzchu a nie do bagna. Wiem że niejeden z Was haruje po strefach dużo ciężej niż nie jeden pracownik dołowy. Wiem i szanuje waszą robotę, bo sam przez 5 lat niuchałem smrody z wytłaczarki tworzyw sztucznych a wypłata była taka, że gdyby nie pomoc rodziców i teściów to musiałbym ze swoją chodzić na żebry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Lis 15, 2014 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Anonim, Co do punktu czwartego nawet gdyby chcieli zrobić rzeczywiście reformę to pkt. 2 czyli związki wszystko będą blokować i psioczyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
epcio



Dołączył: 06 Lis 2007
Posty: 143
Skąd: KNUROW

PostWysłany: Nie Lis 16, 2014 6:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nepotyzm to norma w tym zakladzie .Zwiazkowe i inne kolesiostwo az sie wymiotowac chce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Crimson



Dołączył: 23 Cze 2007
Posty: 477
Skąd: Knurów WP I

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

icom735 napisał:
kaka?


Kaka? A co za sztajgra idzie? Przeca on je fizol na odstawie....
_________________
"Gdybyśmy nie wygrali z Wyspami Owczymi, bylibyśmy baranami. " Jan Tomaszewski.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest za sztygara lub nadgórnika na spalinówkach, ale to jego bracik, były strażnik miejski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HajerKnw



Dołączył: 12 Lis 2014
Posty: 13

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie będę ciepał nazwiskami, do penzyji jeszcze trochę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka