Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szczygłowice, na kogo będziecie głosować?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PabloKNW napisał:

Od samego początku zainteresowania polityką mam te same poglądy.

Czyli ile 4? 5? lat. Przed Tobą jeszcze 40 (życzę więcej) politykowania więc nie wiesz czy Twoje poglądy się nie zmienią. Nigdy nie mów nigdy.

PabloKNW napisał:
nie chcę budować swojego miasta na sloganach, a wiek powinien być sprawą drugorzędną.
Pokolenie +30 jest już w układach.

Mnie w domu uczyli że o drugim człowieku można coś powiedzieć po rozmowie z Nim, spotkaniu. Ty masz inny sposób oceniania, powiem tylko nie idź tą drogą Smile A jak się dostaniesz do RM to będziesz współpracował z lekarzami ? (przecież łapownicy) czy też policjantami ? (mają powiązania)

PabloKNW napisał:
Muszę przypominać, że w Żorach Radnym w 2010 roku został Jacek Miketa i ile zrobił?

Muszę przypominać ilu młodych zostało Radnymi i nie zrobili nic. Jeśli się dostaniesz do RM to sam musisz zdecydować którą drogą pójdziesz.

PabloKNW napisał:
Od kiedy pisanie na jakimś mało znanym blogu jest wyznacznikiem tego czy nadaje się do Rady Miasta ?

Znany nieznany ale więcej kultury osobistej nie zaszkodzi. [Rada kandydata +30 w układzie.]

PabloKNW napisał:

Nic nie zrobiłem dla osiedla? Otóż robiłem, próbowałem i nadal chcę. Rozmawiałem z wieloma osobami, próbowałem działać, aby wzmocnić bezpieczeństwo naszego osiedla, ale nic nie wskórałem bo byłem... za malutki.

A nie pomyślałeś że może za mało się starałeś.

http://miastoknurow.pl/38941,miasto-przygotowuje-sie-do-przebudowy-drugiego-odcinka-ulicy-kozielka.html
A w środę handlowcom powiedzieli "nic się nie da zrobić".

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

KWW OK
Krystian Gaczorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma za co, ja zawsze i w każdej sprawie staram się być obiektywna Smile
Co do Twojej niedojrzałości,to nie jest temat do przegadania na forum.
Widzę, że nie boisz się dyskusji, ale od pewnych spaw lepiej odciąć się niż bić pianę.
Twój program wyborczy...temat-rzeka. Wg mnie najlepiej byłoby gdyby wszyscy radni danego okręgu spotkali się z potencjalnymi wyborcami w jednym miejscu i czasie i przeprowadzili coś w rodzaju debaty. Z tego co rozmawiałam z "ludźmi" zainteresowanie było niewielkie, a szkoda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żaneta napisał:
Nie ma za co, ja zawsze i w każdej sprawie staram się być obiektywna Smile
Co do Twojej niedojrzałości,to nie jest temat do przegadania na forum.
Widzę, że nie boisz się dyskusji, ale od pewnych spaw lepiej odciąć się niż bić pianę.
Twój program wyborczy...temat-rzeka. Wg mnie najlepiej byłoby gdyby wszyscy radni danego okręgu spotkali się z potencjalnymi wyborcami w jednym miejscu i czasie i przeprowadzili coś w rodzaju debaty. Z tego co rozmawiałam z "ludźmi" zainteresowanie było niewielkie, a szkoda.


Bardzo ubolewam nad tym, że w naszym mieście nie ma żadnej debaty, w żadnym okręgu jak i tej prezydenckiej. Z ogromną przyjemnością posłuchałbym pojedynku na argumenty między Adamem Ramsem, Arturem Jankowskim a Piotrem Stachurskim. Debata była i owszem, ale ta wirtualna, a to jednak nie to samo.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PabloKNW napisał:

Poprawą bezpieczeństwa osiedla Szczygłowic i jego mieszkańców

Jakie konkretnie sposoby masz na myśli ?

PabloKNW napisał:

-Dążyć do obniżenia podatków, a także być przeciwnym co do ich podwyższania. Niższe podatki to także furtka do tworzenia się nowych miejsc pracy

Wymień o jakie daniny chodzi.

PabloKNW napisał:

-Rozwinać i rozbudować infrastrukturę sportowo-kulturalną na naszym osiedlu

Czyli konkretnie ?

PabloKNW napisał:

-Dbać o sprawiedliwy rozdział środków publicznych i przeciwdziałać ich trwonieniu

Poprzez ?

PabloKNW napisał:

-Wspomagać i rozwinąć budownictwo lokali komunalnych, a także przygotowywać nowe tereny pod budnownictwo mieszkaniowe. Tu celem jest wprowadzenie programu "Mieszkaj na swoim"

Przybliż program i sposób jego wprowadzenia w Knurowie.

PabloKNW napisał:

-Wprowadzić system stypendialny dla utalentowanych i pochodzących z biednych rodzin.

1. Pomoc materialna czy nie materialna ?
2. A jeżeli stypendysta pochodzi z rodziny patologicznej i rodzice zabierają na alkohol stypendium to co wtedy ?
3. A co z zdolnymi ale bogatymi ?
4. Jaki jest koszt twoich propozycji ?

KWW OK
Krystian Gaczorek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polanski88



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 20
Skąd: Teraz Krywałd

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdybym był kandydatem (Moja żona miała w tym roku propozycję) to wcale bym się tutaj nie ujawnił. Wiecie dlaczego? Tu można więcej stracić niż zyskać. Co z tego, że ktoś będzie miał możliwie najlepsza koncepcję na daną sprawę, jak zaraz 10 osób ją skrytykuje, kolejne 10-20 przeczyta i nie zagłosuje na tą osobę. Nie dziwi was, że tak mało osób w tym roku się ujawniło? Ci którzy się ujawnili są przez was gnojeni i tracą w oczach.


A Ty Krystianie to chyba wszystkie rozumy pozjadałeś. Nie ma tematu, gdzie byś się nie wtrącił i udawadniał, że to jednak Ty masz rację.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin siekiera



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 13

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rotmistrz napisał:
Paweł, muszę zmienić zdanie i wyznać że życzę Ci z całego serca zdobycia tego mandatu. To co napisałeś mnie zdruzgotało, pokazuje w jakiej atrapie państwa żyjemy.

Żaneta napisał:


Aby zwiększyc bezpieczeństwo np.wokół Twojego bloku wystarczy zamontować monitoring, a do tego nie trzeba być radnym, to sprawa Wspólnoty Mieszkaniowej.


Na targu też jest monitoring, a pomimo to zamaskowane ścierwa w biały dzień oblały rolnikowi warzywa. Na Al. Piastów też jest monitoring, a mimo to nowe elewacje zostały zniszczone przez durnia sprejem. Ostatnio np. popaćkano garaże koło basenu, od strony basenu. Ścierwo było na tyle bezczelne, że nawet się podpisało nazwiskiem.



Niedawno ktoś przewrócił ten pojemnik do którego zbierano szkło, mimo tego iż był tam kamery. Cała zaraza wychodzi z Baru nad Stawem !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcin siekiera



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 13

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polanski88 napisał:
Gdybym był kandydatem (Moja żona miała w tym roku propozycję) to wcale bym się tutaj nie ujawnił. Wiecie dlaczego? Tu można więcej stracić niż zyskać. Co z tego, że ktoś będzie miał możliwie najlepsza koncepcję na daną sprawę, jak zaraz 10 osób ją skrytykuje, kolejne 10-20 przeczyta i nie zagłosuje na tą osobę. Nie dziwi was, że tak mało osób w tym roku się ujawniło? Ci którzy się ujawnili są przez was gnojeni i tracą w oczach.


A Ty Krystianie to chyba wszystkie rozumy pozjadałeś. Nie ma tematu, gdzie byś się nie wtrącił i udawadniał, że to jednak Ty masz rację.



Popieram ! Swego czasu "gnojono" Anetę Nowak, dzisiaj już się tu nie udziela, i chyba ma spokój a jej notowania rosną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Pią Lis 14, 2014 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polanski88 piszesz, że
Cytat:
Ci którzy się ujawnili są przez was gnojeni i tracą w oczach.

Których "was" masz na myśli? Bo ja sobie wypraszam, udzielam się w tym wątku, ale odnoszę się do innych tak, jak chciałabym, żeby mnie traktowano. Nie ma nic złego w zadawaniu pytań. A po drugie, niestety, żeby cokolwiek zdziałać, trzeba mieć moim zdaniem zarówno mocny kręgosłup moralny jak i twardą skórę. Jeśli jakąś koncepcję uważa się za słuszna, to trzeba umieć jej bronić, bo prawo do odmiennego zdania ma każdy.

Co do monitoringu, to nie jest rozwiązanie idealne. Ale co miałaby dać w przypadku niszczenia elewacji czy podpaleń aut jednostka policji na naszym osiedlu? Myślisz Rotmistrzu , że zawsze byliby tam, gdzie akurat dochodzi do wykroczenia/przestępstwa?

OK cieszę się, że zadałes pytania o których i ja myślałam Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rotmistrz



Dołączył: 30 Lip 2013
Posty: 365

PostWysłany: Pon Lis 17, 2014 2:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkoda, żal, smutek... te słowa teraz cisną się na usta.
_________________
Msza Trydencka w Gliwicach
Osiedle Szczygłowice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Żaneta



Dołączył: 29 Maj 2014
Posty: 58

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Paweł gratulacje. Mam nadzieję, że zrobisz dużo dobrego dla Szczygłowic Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
króliczek20



Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 163

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 1:52 pm    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

A ja nie wierzę ze taki młody radny może coś zdziałać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PIRANHA



Dołączył: 28 Maj 2012
Posty: 46

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie może ale musi!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PabloKNW



Dołączył: 02 Sty 2010
Posty: 107

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem bardzo serdecznie podziękować tym wszystkim, którzy mi zaufali i oddali na mnie głos. Bardzo ciężko na to pracowałem i nie zamierzam na tym poprzestać. Obiecuję Wam ciężką i sumienną pracę na rzecz naszego osiedla jak i całego wspaniałego miasta. Realia władzy obojętnie na jakim szczeblu są takie, że trzeba szukać koalicjanta, i w związku z tym mam nadzieję że Radni : Leszek Rejkowicz i Tomasz Mazur mi w tym pomogą chociaż są z innych komitetów, abyśmy mogli wspólnie wypełniać Waszą wolę i dla Was pracować. Jeżeli komukolwiek zrodziłyby się jakieś sugestie, pytania to proszę pisać, nie zniknę z forum WK, ale wręcz przeciwnie postaram się być tu jak najczęstszym gościem.


Bardzo nie lubię jak ktoś wytyka mi mój młody wiek. Weźcie proszę pod uwagę, że jestem osobą która uczy się obecnie na dwóch kierunkach, a za priorytet stawia naukę i wiedzę. W chwili obecnej wygląda to tak jakby wiek był głównym priorytetem niektórych. Czy naprawdę zmieniłoby to coś żeby taka osoba jak ja miała dziś 30 lat ale tą samą wiedzę co teraz? Wiem, że człowiek uczy się całe życie, a każdy rok to nowe doświadczenia, ale proszę o szanse i zaufanie.

Pozdrawiam serdecznie !


Ostatnio zmieniony przez PabloKNW dnia Czw Lip 09, 2015 11:16 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 3:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pablo gratuluję i czekam również na wywiązanie się z deklaracji, również pomocy charytatywnej p[pamiętaj że obiecałeś znaczne kwoty na organizacje charytatywne co miesiąc, trzymam za słowo(fajnie by było jakbyś np przelewy tutaj na WK umieszczał że realizujesz obietnice jak ktoś poprosi. Teraz będzie można zweryfikować Twoje i innych obietnice. Mam nadzieję że będziesz działał, a nie cicho siedział.Mam nadzieję że uda Ci się coś osiągnąć. Jeszcze raz gratuluję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
polanski88



Dołączył: 09 Lis 2014
Posty: 20
Skąd: Teraz Krywałd

PostWysłany: Wto Lis 18, 2014 4:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem ostatnio okazję porozmawiać z naszym nowym radnym Very Happy
W jego wypadku wiek nie gra roli ! Po krótkiej rozmowie z kimś można poznać kto jest inteligentny a kto nie. Mega, bardzo sympatyczna osoba i bardzo się ciesze, że zwyciężył. Żałuję, że nie udało się wygrać Agnieszce Kobryń, ale tak to jest jak się robi słabą kampanię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka