Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kandydaci do Rady Miasta [Wybory 2014]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO_JA_PACZE napisał:
@bart kandydaci na radnych którzy postanowili ujawnić się na forum dają nadzieje, że jako radni ten kontakt z wyborcami potrzymają i będą zabierać głos w dyskusjach na WK.


Pełna zgoda Thumbsup

CO_JA_PACZE napisał:

Co do pozostałych kandydatów złudzeń nie mam, że jako radni postanowią się włączyć w społeczność forumową. Im wystarczy uścisk dłoni wyborcy raz na cztery lata i wrzucenie do skrzynki pocztowej ulotkę wyborczą.


Zgadzam się że jak się nie pojawili na forum teraz, to w czasie kadencji tym bardziej Smile ale z drugiej strony nie skreślałbym kandydatów nie wypowiadających na naszym forum.

Ja oczekuje od kandydata na radnego:
1) doświadczenia (żeby nie był jak dziecko we mgle w RM),
2) tego żeby wiedział czego chce osiągnąć (jak widzę że ktoś tak jak kandydatka z okręgu 17 wypisuje w swoim programie że jej priorytetem jest "edukacja", to już wiem że nic z tego nie wyjdzie;)
3) uczciwości/ odpowiedniej prezencji - żeby ktoś mógł godnie reprezentować mój okręg w Radzie Miasta
i at last but not at least:
4) zdolności realizacji swoich obietnic, czyli nie tylko wiedzy, ale także tego żeby dzięki działalności w koalicji rządzącej miastem mógł realizować swoje postulaty. Opozycyjni harcownicy często jedynie potrafią bić pianę i tyle... Na koniec powiedzą, że nic nie mogli bo prezydent nie ten i Rada Miasta też niedobra... Brick wall

Jeżeli prócz tego taki radny byłby aktywny na forum, to byłby już dla mnie ideał, ale nie ukrywam że to 4 powyższe punkty są dla mnie kluczowe, nie jego obecność forum.

PS: docieranie osobiście do wyborców, żeby z nimi porozmawiać w ich domach/mieszkaniach też wymaga "ikry" - może nawet większej niż pojawienie się na forum. Swoją drogą widzę pozytywny trend w tych wyborach - słyszałem już o kilku kandydatach decydujących się na rozmowy indywidualne z mieszkańcami. Respect!Thumbsup
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
CO_JA_PACZE



Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 50

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bart Co do odwiedzin w domu to ja za bardzo bym się nie ekscytował.
No chyba, że kandydat jako Radny też ma zamiar odwiedzać z "kolędą" wyborców.
Technika poszła tak do przodu, że relacje na forum po zakończonej sesji nie stanowi problemu, lub zaproszenie na sesje gdzie będzie dyskutowany ciekawy projekt uchwały (budzący kontrowersje).
Nie wymagam od Radnych ciągłego przesiadywania na forum, ale jest wiele informacji które mogli by przekazać nam z pierwszej ręki tą metodą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina Nowak



Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 12

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bart napisał:
CO_JA_PACZE napisał:
@bart kandydaci na radnych którzy postanowili ujawnić się na forum dają nadzieje, że jako radni ten kontakt z wyborcami potrzymają i będą zabierać głos w dyskusjach na WK.


Pełna zgoda Thumbsup

CO_JA_PACZE napisał:

Co do pozostałych kandydatów złudzeń nie mam, że jako radni postanowią się włączyć w społeczność forumową. Im wystarczy uścisk dłoni wyborcy raz na cztery lata i wrzucenie do skrzynki pocztowej ulotkę wyborczą.


Zgadzam się że jak się nie pojawili na forum teraz, to w czasie kadencji tym bardziej Smile ale z drugiej strony nie skreślałbym kandydatów nie wypowiadających na naszym forum.

Ja oczekuje od kandydata na radnego:
1) doświadczenia (żeby nie był jak dziecko we mgle w RM),
2) tego żeby wiedział czego chce osiągnąć (jak widzę że ktoś tak jak kandydatka z okręgu 17 wypisuje w swoim programie że jej priorytetem jest "edukacja", to już wiem że nic z tego nie wyjdzie;)
3) uczciwości/ odpowiedniej prezencji - żeby ktoś mógł godnie reprezentować mój okręg w Radzie Miasta
i at last but not at least:
4) zdolności realizacji swoich obietnic, czyli nie tylko wiedzy, ale także tego żeby dzięki działalności w koalicji rządzącej miastem mógł realizować swoje postulaty. Opozycyjni harcownicy często jedynie potrafią bić pianę i tyle... Na koniec powiedzą, że nic nie mogli bo prezydent nie ten i Rada Miasta też niedobra... Brick wall

Jeżeli prócz tego taki radny byłby aktywny na forum, to byłby już dla mnie ideał, ale nie ukrywam że to 4 powyższe punkty są dla mnie kluczowe, nie jego obecność forum.

PS: docieranie osobiście do wyborców, żeby z nimi porozmawiać w ich domach/mieszkaniach też wymaga "ikry" - może nawet większej niż pojawienie się na forum. Swoją drogą widzę pozytywny trend w tych wyborach - słyszałem już o kilku kandydatach decydujących się na rozmowy indywidualne z mieszkańcami. Respect!Thumbsup





Jeśli chodzi o wymógł 1) to z góry Pan skreśla ludzi młodych startujących po raz pierwszy.
co do reszty się zgadzam !!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bart



Dołączył: 23 Paź 2006
Posty: 123
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kalina Nowak napisał:
bart napisał:

Ja oczekuje od kandydata na radnego:
1) doświadczenia (żeby nie był jak dziecko we mgle w RM),
2) tego żeby wiedział czego chce osiągnąć (jak widzę że ktoś tak jak kandydatka z okręgu 17 wypisuje w swoim programie że jej priorytetem jest "edukacja", to już wiem że nic z tego nie wyjdzie;)
3) uczciwości/ odpowiedniej prezencji - żeby ktoś mógł godnie reprezentować mój okręg w Radzie Miasta
i at last but not at least:
4) zdolności realizacji swoich obietnic, czyli nie tylko wiedzy, ale także tego żeby dzięki działalności w koalicji rządzącej miastem mógł realizować swoje postulaty. Opozycyjni harcownicy często jedynie potrafią bić pianę i tyle... Na koniec powiedzą, że nic nie mogli bo prezydent nie ten i Rada Miasta też niedobra... Brick wall


Jeśli chodzi o wymógł 1) to z góry Pan skreśla ludzi młodych startujących po raz pierwszy.
co do reszty się zgadzam !!!!!


Nie do końca Speak to the hand jeśli Ci młodzi ludzie legitymują się doświadczeniem w:
- działalności społecznej
- kierowaniu pracą zespołu
- koordynowaniem projektem
...to jest co rozważyć.

Sam nie tak dawno przekroczyłem 30kę, ale nie ukrywam, że z wielkim dystansem patrzę na osoby, które krótko po studiach (albo nawet wcześniej) kandydują do jakiś politycznych gremiów/zapisują się do partii. Socjalizacja w takim środowisku, nie wróży dobrze. Pamiętam smutną ewolucję niektórych znajomych - jej rezultatem jest najczęściej kolejne excuse moi - zwierzę polityczne Violent

Sorry, ale moim zdaniem, do polityki powinno się wchodzić z twardym kręgosłupem wartości i sporym bagażem doświadczeń. Mało osób spełnia ten warunek w młodym wieku, niektórzy go nigdy nie spełnią...
_________________
"Każdy z was, młodzi przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje 'Westerplatte'" Jan Paweł II, Gdańsk, 12 czerwca 1987
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 11:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiadając na pytania JACKAL'a:
Na wstępie – spodziewałem się, że zostanę skrytykowany, bo obecnie czy to starym czy nowym radnym się nie wierzy i praktycznie każdy z kandydatów jest szufladkowany do jednej grupy, która chce się tylko dostać do rady miasta i nic nie robić, ale też dzięki za tych kilka dobrych słów
Bać się nie boję, że zostanę maszynką polityczną, bo mam silną osobowość, a jakby każdy się bał to ciągle w RM byłyby te same osoby – a chyba nie o to w tym wszystkim chodzi. Chcemy i prawie każdy na tym forum pisze, że fajnie by było odświeżyć obecny skład RM stąd moja kandydatura. Ja się wyzwań nie boję!

A działania i obietnice obecnego prezydenta? Otóż biorąc pod uwagę jego poprzedni program wyborczy muszę odpisać dyplomatycznie, że w każdym z punktów programu (poczynając od podniesienia atrakcyjności i konkurencyjności inwestycyjnej miasta, poprzez tworzenie warunków rozwoju budownictwa mieszkaniowego jednorodzinnego i wielorodzinnego i na pozyskiwaniu zewnętrznych środków finansowych kończąc) wykonano bardzo dużo, przy czym w niektórych punktach procentowo nieco więcej – prawie max, a w niektórych procentowo nieco mniej, nie da się jednak przewidzieć wszystkiego. W tym punkcie napiszę także, że oczywiście najbliższy prezydentury jest obecnie rządzący prezydent Rams i chyba też się nie pomylę jeśli napiszę, że jestem prawie 101% pewien, że i teraz będzie miał największe poparcie i ponownie zostanie prezydentem. Oczywiście jak każdy – ma swoich zwolenników i przeciwników, ale o gustach podobno się nie dyskutuje, a przynajmniej nie z anonimowymi przeciwnikami 

Szpital jest kompetencją powiatu – OK. ale przecież mamy też swoich ludzi w powiecie, w których gestii są także nasze problemy i interesy. Dlatego zawsze można współpracować i wypracować coś korzystnego dla naszego miasta, a nawet wprowadzić diametralne zmiany– trzeba chcieć, bo w innych miastach się udaje. Fakt faktem, chyba nie do końca mnie zrozumiałeś Jackal, bo nie miałem na myśli tego żeby zrewolucjonizować szpital i stworzyć oddział pediatryczny (co nie byłoby ani złe ani głupie, ponieważ sam będąc na wakacjach nad morzem niosłem półprzytomnego syna z 40 stopniową gorączką na rękach i właśnie dzięki oddziałowi pediatrycznemu w tamtejszym szpitalu zostaliśmy szybko i skutecznie przyjęci i została nam udzielona pomoc i w 15 minut byliśmy „załatwieni” – łącznie z apteką) ale zapewnić opiekę pediatryczną po godzinach pracy przychodni. Przecież pediatra w naszym szpitalu jest obecny całą dobę, a gdy przyjeżdża się z chorym dzieckiem do „punktu nocnej opieki zdrowotnej” schodzi do niego lekarz młodszy o 5 lat od Ciebie, który ma dyżur dla wszystkich! I on ocenia, że noworodek ma gorączkę (co ja już wiem od godziny, bo maluch leci przez ręce, jest rozpalony i półprzytomny, no błagam!) a w tym czasie pediatra sobie smacznie śpi dwa piętra wyżej. Kwestia podpisania z nim umowy, podniesienia pensji lub zapłaty za każdego „małego” pacjenta.
Tak więc póki co, realnie oddział pediatryczny – NIE ale dyżurny lekarz pediatra dostępny po godzinach pracy przychodni i nocą – TAK!

Co do wymogu miejsca drogi kolego to chodzi Ci o to, że ludzie nie kandydują z okręgu gdzie mieszkają czy o to, że mieszkają poza Knurowem, a mimo tego kandydują, bo obie sprawy były poruszane na forum?

Reasumując, jeśli Jackal wiesz jak i co zrobić żeby było dobrze, żeby było lepiej, jeśli nie odpowiadają Ci kandydaci to nie bądź bierny – zapraszam do kandydowania. Chyba, że już kandydujesz ale nie chcesz się ujawnić?  Zobaczysz wtedy jak ciężko być z tej strony i udowodnić, że nie chce się być w RM dla przysłowiowego stołka. Od wieków wiadomo, że wszystkim się nie dogodzi 
Smile Smile
_________________
POSTAW NA LUDZI MŁODYCH - ONI TEŻ MAJĄ POMYSŁY I ZAPAŁ DO PRACY!

KWW Moja Gmina i Powiat, Okręg 14, Lista 29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Damian nie, nie kandyduję, wyjaśniłeś sytuację opieki pediatrycznej i pełna zgoda, krytykowałem Ciebie tylko w tym miejscu - odnośnie pomysłu i z niego wybrnąłeśApplause. Dobrze dyplomatycznie wybrnąłeś od odpowiedzi odnośnie kandydatów na prezydenta i tego który jest Ci najbliższy, masz punkt za to. Tylko mnie jako wyborcę nie interesuje w tym wypadku dyplomacja. Jednak ja nie przymuszam do odpowiedzi.
Chodzi mi o tych co mieszkają poza Knurowem, a mimo tego kandydują.
Masz rację mogę porzucić bierność i czynnie brać udział w polityce, ale to jest kwestia wyboru, którego na razie nie planuję.

Reasumując wybroniłeś po części z pytań zadanych przeze mnie. Brakuje mi jeszcze Twojego określenia odnośnie najbliższego Tobie kandydata na prezydenta(jednak dyplomatycznie nie przymuszam do odpowiedzi oraz sprawa kandydowania spoza Knurowa.
Masz u mnie plus za odwagę i merytoryczność.
Po krytyce też i pochwała się należy.Pozdrawiam i również proponuję udział w dyskusji w innych wątkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jackal



Dołączył: 02 Paź 2014
Posty: 296

PostWysłany: Nie Lis 02, 2014 11:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@bart reprezentacja radnych powinna również odzwierciedlać stan społeczeństwa. Powiem tak w radzie powinien być młody jak i stary, mężczyzna jak i kobieta, idiota jak i geniusz...ect, Jeżeli jest za dużo jednolitych jednostek to sie rodzą wypaczenia...Więc tak młodzi bez doświadczenia też są potrzebni w radzie a jak się politycznie zezwierzęcą to się staną radnymi nieporadnymi...czas i wyborcy ich ocenią
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadek_Niejadek



Dołączył: 24 Cze 2006
Posty: 152
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 1:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
@bart reprezentacja radnych powinna również odzwierciedlać stan społeczeństwa. Powiem tak w radzie powinien być młody jak i stary, mężczyzna jak i kobieta, idiota jak i geniusz...ect, Jeżeli jest za dużo jednolitych jednostek to sie rodzą wypaczenia...Więc tak młodzi bez doświadczenia też są potrzebni w radzie a jak się politycznie zezwierzęcą to się staną radnymi nieporadnymi...czas i wyborcy ich ocenią

Bardzo ciekawe podejście do kandydatów.
Teraz to już wiele takim wpisem wyjaśniłeś.
Twój głos, Twój wybór – ale na idiotę to może lepiej nie głosuj. Zresztą Twoja sprawa.
Ja na pewno nie będę głosował na idiotę tylko na osobę kompetentną, uczciwą, skuteczną, wartościową i może to być zarówno młoda jak i starsza wiekiem, kobieta albo mężczyzna – ale na miłość Boską nie na idiotę. Pierwsze słyszę aby wypaczenia rodziły się wśród kompetentnych i uczciwych ludzi.
_________________
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis in errore perseverare!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OK



Dołączył: 19 Paź 2014
Posty: 213
Skąd: Koziełka

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CO_JA_PACZE napisał:
krzysiu napisał:
CO_JA_PACZE napisał:
krzysiu napisał:
Dziś odwiedziła nas kandydatka na radną pani Beata Nitsze przedstawiła swój program wyborczy jestem mile zaskoczony a nie co inni kandydaci tylko ulotki pod drzwi podrzucić.

Naprawdę? Dzisiaj?

Czepiasz się szczegółów brak ci argumentów?

@krzysiu masz taką dziwną manierę, atakowania za nic.

Krzysiu po prostu Lubi Knurów Wink

BTW.
Pani Beata kondyduje z 17-tki a ani słowa o Farskich Polach, dziwne !

Marysiaaa napisał:
WWWM napisał:
Jestem mieszkańcem okręgu 12. Zdecydowałem się na założenia konta by podobnie jak chopper5 zapytać o kandydatów z mojego okręgu:


Pan Jerzy Pach jest godny polecenia. Bardzo pracowity, chętnie pomaga mieszkańcom w każdej sprawie (podobnie jak pan Emil Szolc, który będzie walczył z panem Sanecznikiem)

Rozumiem że chodzi Tu o walkę przy urnie 16.XI ?

Kalina Nowak napisał:

Reprezentuje swój komitet KWW Porozumienie Mieszkańców Powiatu Gliwickiego w okręgu nr.8
Przygotowaliśmy program wyborczy dostępny na stronie miasto Knurów http://wybory.miastoknurow.pl/komitety-wyborcze/kww-porozumienie-mieszkancow-powiatu-gliwickiego#miasto

Warto dodać że dosyć spora liczba osób z waszego komitetu startowała 4 lata temu z list Platformy Obywatelskiej ! W ramach możliwosci zapytaj się czemu startują z list PMPG a nie z listy PO.

Co do programu mam kilka pytań.

Cytat:

1. Kontynuowanie budowy kolejnych ścieżek rowerowych.
2. Poprawa wizerunku naszego miasta w rejonie przyległym do ul. Dworcowej w obszarze skrzyżowania z autostradą.
3. Usprawnienie systemu komunikacji drogowej na terenie miasta.
4. Propagowanie historii naszego regionu, w tym śląskich tradycji zwyczajów i gwary.
5. Współpraca z dyrekcją kopalni w zakresie likwidacji istniejących i prognozowanych szkód górniczych na terenie miasta.

1. Gdzie miałyby powstać ścieżki ?
2. Poprzez ? Jakie macie plany związane z tym rejonem ?
3. W jaki sposób ? Poproszę konkretne rozwiązania !
4. W jaki sposób to chcecie osiągnąć ?
5. To zadania KW S.A./JSW S.A. więc co miasto miałoby robić ?

bart napisał:

Ja oczekuje od kandydata na radnego:
1) doświadczenia (żeby nie był jak dziecko we mgle w RM),
2) tego żeby wiedział czego chce osiągnąć
3) uczciwości/ odpowiedniej prezencji
4) zdolności realizacji swoich obietnic, czyli nie tylko wiedzy, ale także tego żeby dzięki działalności w koalicji rządzącej miastem mógł realizować swoje postulaty. Opozycyjni harcownicy często jedynie potrafią bić pianę i tyle... Na koniec powiedzą, że nic nie mogli bo prezydent nie ten i Rada Miasta też niedobra... Brick wall

1. W pewnych aspektach doświadczenie się przydaje w innych mniej. Czasami bardziej pomaga inne (świeże,"nieskażone") spojrzenie na dany problem i możliwości jego rozwiązania. Myślę że trochę przeceniasz aspekt doświadczenia
2. Podstawa
3. No to Cugowski by nie mógł startować Wink a co do uczciwości to nie ma co pisać o rzeczach oczywistych.
4. Opozycja jest zawsze potrzebna, ona ma wytykać władzy niedociągnięcia a że bije pianę - taka jej rola. Natomiast co możliwości rządzenia (realizacji planów) odpowiem tak: Nawet jak 1 radny zgłosi projekt dobry dla Gminy a radni koalicji rządzącej go nie przyjmą (bo to nie ich) to źle świadczy o większości w radzie czy o tym że 1 radny ma ograniczone pole działania ?

***
@ Damian Miara
Szkoda że nie wygrałeś odcinka Jaka to melodia mam nadzieję że w wyborach już będziesz na "najwyższym stopniu podium" Wink
Damian w swojej działalności społecznej (Fundacj SezaM) pokazał że wszystko stara się robić na najwyższym poziomie, moim zdaniem głos na Damiana to dobry wybór !

Mały żarcik:
- Jedna nutka !
- Brzedęk !
- Ale to już było, i nie wróci więcej

Powodzenia Damian !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Damian Miara



Dołączył: 18 Lis 2010
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jackal napisał:
Brakuje mi jeszcze Twojego określenia odnośnie najbliższego Tobie kandydata na prezydenta(jednak dyplomatycznie nie przymuszam do odpowiedzi oraz sprawa kandydowania spoza Knurowa.
Masz u mnie plus za odwagę i merytoryczność.

W temacie bliższego mi kandydata na prezydenta skorzystam z tego, że nie przymuszasz i pozostawię to dla siebie, bo zarówno wybór prezydenta, jak i radnego, na którego zagłosuję jest moja prywatną sprawą – tak jak z resztą i każdego z Was- dlatego też głosowanie jest utajnione Smile
Jackal napisał:

Chodzi mi o tych co mieszkają poza Knurowem, a mimo tego kandydują.

W przypadku radnych zameldowanych, a nie mieszkających na terenie Knurowa… jeśli dany radny zameldował się w Knurowie tylko na czas wyborów żeby dostać przysłowiowy stołek, bo u nas małe miasto i łatwiej, to nie pochwalam takiego stanu rzeczy. Nawet jeśli tak jest to, jak pisaliście wyżej, monitoringu w domu każdego instalować nie będziemy, a problemem są tutaj zapisy Wink
OK napisał:

@ Damian Miara
Szkoda że nie wygrałeś odcinka Jaka to melodia mam nadzieję że w wyborach już będziesz na "najwyższym stopniu podium" Wink
Damian w swojej działalności społecznej (Fundacj SezaM) pokazał że wszystko stara się robić na najwyższym poziomie, moim zdaniem głos na Damiana to dobry wybór !

Małe sprostowanie Krystianie – SezaM to STOWARZYSZENIE, nie fundacja – tam nikt nie ma zysku z działania. Wyjaśniam żeby mi tu zaraz nie zarzucili, że kasę ściągamy z chorych na SM, a więc – działamy tylko charytatywnie.

W Jaka to Melodia faktycznie nie udało się za pierwszym razem, ale pierwsze koty za płoty. Mogę tylko napisać, że to jest łatwe tylko jak się przesiaduje przed odbiornikiem i ogląda kogoś. A w studiu… czasem jest pustka w głowie mimo, że piosenkę znasz od A do Z. Ale trzecia runda była i następnym razem będzie finał Very Happy
_________________
POSTAW NA LUDZI MŁODYCH - ONI TEŻ MAJĄ POMYSŁY I ZAPAŁ DO PRACY!

KWW Moja Gmina i Powiat, Okręg 14, Lista 29
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zatom



Dołączył: 15 Lis 2013
Posty: 5

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 5:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytań do kandydatów i kandydatek do rady miasta.

1. Chciałbym wrócić do sprawy referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej w Knurowie. Utrzymanie straży miejskiej w Knurowie kosztuje około 1,3 mln złotych, za tę kwotę, a nawet mniejszą można zakupić dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz utrzymać pełne załogi.

2. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie można wzorem zachodnich państw wprowadzić zakazu wrzucania ulotek i niechcianych reklam do skrzynek pocztowych tym, którzy sobie tego nie życzą (coś w stylu naklejki czysta skrzynka).

Proszę o wypowiedź kandydatów na radnych z imienia i nazwiska oraz zapraszam do dyskusji wszystkich forumowiczów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tommekW



Dołączył: 19 Mar 2009
Posty: 136

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 5:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja jeszcze dorzucę ograniczenie ilości banerów i billboardów na terenie miasta, bo robi nam się jeden wielki śmietnik. Może ktoś w końcu coś z tym zrobi? Co na to powiecie szanowni Państwo potencjalni radni?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lolek



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 233

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Madrzejsi maja bilbordy i plakaty na witrynach sklepowych a glupcy jada na słupach ta pierwsza grupa to super przemyslala i sprzatac nie BD trzeba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 5:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ten kto ma kasę ten wiesza bilbordy i plakaty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Angel of Darkness



Dołączył: 28 Kwi 2011
Posty: 10

PostWysłany: Pon Lis 03, 2014 9:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zatom napisał:
Mam kilka pytań do kandydatów i kandydatek do rady miasta.

1. Chciałbym wrócić do sprawy referendum w sprawie likwidacji straży miejskiej w Knurowie. Utrzymanie straży miejskiej w Knurowie kosztuje około 1,3 mln złotych, za tę kwotę, a nawet mniejszą można zakupić dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz utrzymać pełne załogi.

2. Chciałbym się dowiedzieć dlaczego nie można wzorem zachodnich państw wprowadzić zakazu wrzucania ulotek i niechcianych reklam do skrzynek pocztowych tym, którzy sobie tego nie życzą (coś w stylu naklejki czysta skrzynka).

Proszę o wypowiedź kandydatów na radnych z imienia i nazwiska oraz zapraszam do dyskusji wszystkich forumowiczów.


A możemy wiedzieć kto (z imienia i nazwiska) zadaje takie pytania? Dużo łatwiej będzie forumowiczom na nie odpowiedzieć jeśli będą wiedzieć z kim mają do czynienia. Anonimowy może być każdy i wtedy każdy może pisać wszystko co mu się tylko podoba! Speak to the hand
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Samorząd miejski Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 16 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka