Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Stowarzyszenie Absolwentów LO

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Nie Sie 05, 2007 1:03 pm    Temat postu: Stowarzyszenie Absolwentów LO Odpowiedz z cytatem

witam

Jak sądzicie czy miałoby sens założenie Stowarzyszenia Absolewntów LO im. Paderewskiego??? Wiele szkół buduje wokół siebie ruch absolwencki korzystając nastepnie z potencjału jego członków.

Może forumowicze beacy absolwentami LO dadzą jakiś pomysł do założenia i funkcjonowania tego ruchu

Czekam na opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Pią Sie 10, 2007 11:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem za !!!!! Igor 1991 - 1995 IV B
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TOPYSZ



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 60

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 9:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej dobry pomysł! Do dziś bardzo dobrze wspominam nasze LO, nauczycieli, znajomych z klasy i ze szkoły, wyjatkowy klimat tej szkoły. Wiem, że wielu ludzi chetnie wraca myslami do czasów spędzonych w murach naszego LO. Może jest to powód do tego, aby absolwenci naszego LO wspierali szkołę w "stowarzyszeniu". Pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm to może zrobimy jakieś spotkanie z osobami zainteresowanymi udziałem w tym stowarzyszeniu , najpierw rozpropagujemy to przez forum a potem innymi środkami.

Czy moglibyście określić jakieś zadania lub cele albo nawet konkretne pomysły dla Stowarzyszenia?/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ascet



Dołączył: 07 Lut 2007
Posty: 185
Skąd: gszforum.pl techno.pl/forum

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czym takie stowarzyszenie mialoby sie zajmowac?
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 4:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sebastian napisał - korzystaniem z potencjału jego członków. Tzn. jak ktoś zrobił karierę to członek stowarzyszenia wśród swoich bliższych i dalszych znajomych będzie mógł się pochwalić dobrymi znajomościami.

A jak to się kończy widać na przykładzie Najjaśniejszej (IV) RP.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sebastian Mołek



Dołączył: 14 Paź 2006
Posty: 132
Skąd: Knurów-Szczygłowice

PostWysłany: Sob Sie 11, 2007 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drogi Anonimie, pisząc o wykorzystaniu potencjału miałem na myśli to że absolwenci LO funkcjonują w wielu różnych branżach i dziedzinach co wiąże się z odpowiednim wykształćeniem czy doświadczeniem zawodowym. I jeżeli byłąby chęc przeniesienia tego na rzecz działa dla LO , to czemu miałby tego nei robić. Zakładam że wstapiły by tam osoby które autentycznei chcą tam coś zrobić.

Nie miałem na myśli ograniczenia tego dla jakichś "VIP" ów, choć gdyby byli zainteresowani członkowstem w takim podmiocie to chyba nie powinno sie robić specjalnych przeszkód. Wedle mojej wozji ma to być ruch jak najbardziej otwarty. DYskusję rozpocząłem dlatego że chciałem się zorientować jak zostanie odebrana sama idea.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knurowski student



Dołączył: 20 Kwi 2007
Posty: 136

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

stowarzyszenia absolwenckie sa naturalnym sposobem na podtrzymanie więzi koleżenstwa i nie ma co sie oszukiwać również biznesu w europie i stanach - a u nas oczywiście jest inaczej. Mamy jedno znane w polsce stowarzyszenie ordynacka i wszyscy tego typu inicjatywy kojarza z kolesiostwem. BLAD!

jesli ktos potrzebuje idei to prosze - stowarzyszenie absolwenckie moze wspierac szkole, jej rozwój, dyrekcje, uczniow. Moze rowniez podejmowac inicjatywy edukacyjne, kulturalne, integracyjne na rzecz spoleczenstwa lokalnego.

Jesli ktos procz tego celu chcialby ze znajomymi absolwentami zrobic jakis biznes to czy to jest zle??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MRUCZanka



Dołączył: 03 Maj 2006
Posty: 851
Skąd: Knurów/Koszęcin

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 10:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Knurowski studencie, brzmi pięknie, ale czy to będzie miało sens na naszym polskim gruncie?? Gdzie jest tyle zawiści o to, co ktoś drugi robi, i się dołki pod ludźmi kopie za to, że idą własną, wymarzoną drogą??

Idea ciekawa, jeśli tylko znaleźli by się odpowiedni ludzie.. może coś z tego powstanie. Jeśli nie, polecam, tak jak już ktoś wcześniej napisał na forum, serwis http://nasza-klasa.pl/. Póki co można tam miło powspominać....

Pozdrawiam serdecznie życząc sukcesów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
cichy



Dołączył: 30 Lip 2007
Posty: 691

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 11:00 pm    Temat postu: Re: Stowarzyszenie Absolwentów LO Odpowiedz z cytatem

Sebastian Mołek napisał:


Stowarzyszenia Absolewntów LO im. Paderewskiego


lol odbieram to tak jak by tylko LO w Knurowie było dzieci kwiaty i nic poza tym oprócz lalusiów z LO są również inni absolwenci szkół z Knurowa może pomyśl o innych i zaproponuj ogóle forum absolwentów a nie tylko lolków z LO Violent
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
acidman666



Dołączył: 04 Maj 2006
Posty: 188
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sie 12, 2007 11:06 pm    Temat postu: Re: Stowarzyszenie Absolwentów LO Odpowiedz z cytatem

cichy napisał:
Sebastian Mołek napisał:


Stowarzyszenia Absolewntów LO im. Paderewskiego


lol odbieram to tak jak by tylko LO w Knurowie było dzieci kwiaty i nic poza tym oprócz lalusiów z LO są również inni absolwenci szkół z Knurowa może pomyśl o innych i zaproponuj ogóle forum absolwentów a nie tylko lolków z LO Violent


cichy skoro skończyłeś inną knurowska szkołę to załóż forum absolwentów tej szkoły dla której chodziłeś skoro Sebastian skończył LO to po co ma zakładać forum absolwentów powiedzmy "górniczówy" ? Brick wall



Pozdrawiam acidman
_________________
http://www.acid-drinkers.com/
Always Look On The Bright Side Of Life
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 8:06 pm    Temat postu: Re: Stowarzyszenie Absolwentów LO Odpowiedz z cytatem

Sebastian Mołek napisał:
witam

Jak sądzicie czy miałoby sens założenie Stowarzyszenia Absolewntów LO im. Paderewskiego??? Wiele szkół buduje wokół siebie ruch absolwencki korzystając nastepnie z potencjału jego członków.

Może forumowicze beacy absolwentami LO dadzą jakiś pomysł do założenia i funkcjonowania tego ruchu

Czekam na opinie


jako absolwent tego smętnego uczyliszcza osmielam sie wyrazic negatywnie o tym pomysle
ale to oczywiscie moje prywatne zdanie spowodowane tym ze 4 lata spedzone w tym liceum ogólnotępiącym uważam za najgorsze 4 lata życia

Mr. Green
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
Igorex



Dołączył: 30 Maj 2007
Posty: 391

PostWysłany: Sro Sie 15, 2007 10:14 pm    Temat postu: Re: Stowarzyszenie Absolwentów LO Odpowiedz z cytatem

jacekgliwice napisał:
Sebastian Mołek napisał:
witam

Jak sądzicie czy miałoby sens założenie Stowarzyszenia Absolewntów LO im. Paderewskiego??? Wiele szkół buduje wokół siebie ruch absolwencki korzystając nastepnie z potencjału jego członków.

Może forumowicze beacy absolwentami LO dadzą jakiś pomysł do założenia i funkcjonowania tego ruchu

Czekam na opinie


jako absolwent tego smętnego uczyliszcza osmielam sie wyrazic negatywnie o tym pomysle
ale to oczywiscie moje prywatne zdanie spowodowane tym ze 4 lata spedzone w tym liceum ogólnotępiącym uważam za najgorsze 4 lata życia

Mr. Green



kurde stary kiedy chodziłes do tej budy ??? Ja moje lata wspominam wspaniale 4 lata nieprzerwanej imprezy
No a ludzi których poznałem.................te znajomości podtrzymuję i pielęgnuję
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
jacekgliwice



Dołączył: 23 Maj 2007
Posty: 233
Skąd: knurów / zabrze

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 6:55 am    Temat postu: Re: Stowarzyszenie Absolwentów LO Odpowiedz z cytatem

kurde stary kiedy chodziłes do tej budy ??? Ja moje lata wspominam wspaniale 4 lata nieprzerwanej imprezy
No a ludzi których poznałem.................te znajomości podtrzymuję i pielęgnuję


czego szczerze gratuluję
ja zaczalem chodzic jeszcze za komuny, bueheh
_________________
pasja życia - kompleks RIESE

http://pl.wikipedia.org/wiki/Riese
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Adres AIM
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Sie 16, 2007 4:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niedawno temu skończyłem chodzić do liceum w Knurowie i wspominam bardzo miło te czasy SmileSmileSmile
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka