Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Przedszkole Słoneczko - zmiana umowy dot. wyżywienia
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pią Wrz 12, 2014 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to co jest na podwieczorek to już nie rodzice decydują... a firma...

pytam sie - dla mnie ilość i jakość podwieczorku miała znaczenie bo moje dziecko po podwieczorku jeszcze sporo czasu musiało spędzić w przedszkolu i było zwyczajnie głodne.

Nie mówię że słodycze są super... wolałabym owoc... ale w sumie najważniejsze było dla mnie by dziecko było najedzone.

Na szczęście to już przeszłość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Ksilaqui



Dołączył: 31 Lip 2008
Posty: 168

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2014 1:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie napisałam, ze domagałam się, zeby moje dziecko miało stały dostęp do słodyczy, podkresliłam tylko jak celnie firma Cateringowa nazywała posiłki dawane dzieciom, zeby rodzice myśleli, ze dziecko dostaje odpowiednia racje żywności, a w rzeczywistości doatawało racje prawie jak w jakimś obozie...
To co mi sie udało zobaczyć przy okazji niespodziewanych odwiedzin w porze posiłków, zmusiło mnie do znacznego ograniczenia ilości godzin jakie moje dziecko przebywało w przedszkolu, bo obawiałem sie o jego zdrowie.


No nie powiecie mi, ze normalna porcją dla przedszkolaka jest:

* pół kromki z małego chleba z płaską łyżką serka wiejskiego i płaską łyżeczką słonecznika
* pół kubeczka jogurtu "serduszko" (notabene nie zaslugujacego nawet na nazwę jogurt) i do tego jeden długi kukurydziany chrupek.
* pół szklanki kiślu oraz ten sam chrupek co wyżej.
* chleb z pasztetem ! (Taka rzecz nawet nie powinna sie znajdować w jadłospisie dziecka) i plasterkiem ogórka rownież w ilości jak wyżej.


W domu też w taki sposób bilansujecie dietę dzieci i swoją?

Aha nie wiem czy serduszko alpejskie było z Milki czy z biedronki, ważne, ze porcja jest bardzo mała. Notorycznie gdy był napisany owoc, to dzieci w rzeczywistości dostawały 1/2 owoca.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Quill



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 119

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2014 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są rodzice ,którzy zawsze będą narzekać. A to za małe porcje,za tłuste,za gorzkie,za słodkie a sami kupują swoim pociechom czipsy,pizze i tym podobne świństwa !! Ale najlepiej komuś wytykać, a swoich błędów nie dostrzegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchaj... ja wiem jak odżywiać moje dziecko... co może jeść a czego nie... Więc jeśli ja dbam o dietę mojego dziecka to uważam że tym bardziej w takich placówkach jak przedszkole powinno być odpowiednie jedzenie i wystarczające porcje.

Ksilaqui nic dodać nic ująć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwintesencja22



Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 79

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2014 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja myślałam, że to już norma posiadać własną kuchnię w takiej placówce jak przedszkole.... U nas w przedszkolu na wrzesień jest catering :/ bo kuchni nie zdążyli wyremontować. Płacimy sporą sumę a jedzonko ma wiele do życzenia. Szokiem jest dla mnie to że na podwieczorek jest jabłko, którego koszt wynosi 1,50. Przesadzone ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
akin



Dołączył: 15 Gru 2010
Posty: 367

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2014 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w słoneczku jest kuchnia.. tylko gotuje w niej firma z tego co mi wiadomo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka