Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie sztuki walki w Knurowie?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sebek_1989



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 27

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 4:28 pm    Temat postu: Jakie sztuki walki w Knurowie? Odpowiedz z cytatem

Witam,
Chcialem zebyscie wpisali tu jakie znacie sekcje sztuk walki w Knurowie, nie podaje zroznicowanie bo chce po prostu wiedziec co w knurowie mozna znalezc, dzieki za odpowiedzi i ewentualne adresy www
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Lip 31, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@ sebek_1989: W knurowie masz 2 opcje albo sekcja karate kyokushin, albo Studium Sztuk Walk i Samoobrony Dju Su. Jak widać po moim opisie jestem związany z tą drugą opcją, co nie oznacza, że nie doceniam Kyokushinkai. Trenowałem kyokushin karate ładnych kilka lat (od 5 klasy podstawówki) jednak wraz z rozwojem umiejętnosci zaczęło mi czegoś brakować i wtedy poznałem Mistrza Janusza Kropiwnickiego (7 Dan), zacząłem trenować a on zaszczepił mi prawdziwą pasję związaną ze sztukami walki. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć o SDS (takiego używamy skrótu) zapraszam na naszą stronę internetową www.sds.knurow.com lub bezposredni kontakt mailowy ze mną.
Obecnie SDS ma przerwę wakacyjną. Treningi zostaną wznowione we wrześniu. Spotkanie organizacyjne odbędzie się najprawdopodobniej w pierwszy poniedziałek lub czwartek września, a informacja o tym będzie podana na naszej stronie internetowej i na plakatach, które niewątpliwie się pojawią.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
sebek_1989



Dołączył: 01 Wrz 2006
Posty: 27

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od roku zwiazany jestem z Aikido w Gliwicach, lecz teraz z powodu klasy maturalnej nie bede mial az tyle czasu aby dojezdzac i szukam czegos na miejscu, z drugiej strony Aikido uchyla przede mna coraz to nowe drzwi wiec musze sie dobrze zastanowic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Czw Sie 02, 2007 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że jeśli trenujesz wyczynowo (do zawodów) to można poświęcać sie konkretnej sztuce walki, jeśli natomiast umiejetności zdobyte na treningach mogą mieć wartość urzytkową (przydać się w pracy czy służyć do obrony) warto poznać połączenie różnych sztuk walk czy systemów militarnych.
Takie połączenie oferuje SDS. Instruktorzy SDS bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu stworzyli styl będący połączeniem tradycyjnych sztuk walk wschodu z współczesnymi stylami i systememi walki wręcz.
Przyjdź we wrześniu na spotkanie organizacyjne i potem na pierwszy trening zobaczysz jak to wygląda u nas i sam zdecydujesz.

Pozdrawiam serdecznie
Xander Cage.
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka