Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wczasy w Chorwacji
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Matiz



Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 195
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Gruzję, cudowni ludzie, fascynujący kraj, finansowo podobnie jak w Polsce, pomidory przepyszne i słodziutkie, i te góry!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
ZonaCyklopa



Dołączył: 21 Lut 2007
Posty: 603
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Paź 19, 2012 7:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

djzicko napisał:
Bo nie trzeba jechać tam po 31293129391239 LAT ŚWIETLNYCH ? Komunikacja do samych miejscowosci od granicy polski to istne cudo , nie wiem gdzie są te Industrialne miejsca w Chorwacji , nie wiem gdzie ten przemysł? może ktoś was wysłał na wakacje gdzies pod elektrownie albo jakiś zakład petrochemiczny . dla mnie bomba bylem jako młodzież w 2000 roku i jako dorosły obywatle w tym roku i naprawdę dla mnie bomba


Drodzy forumowicze , tylko nie mówcie Mi słów Typu EGIPT , TURCJA ALAYNA , I Bułgaria Złote Piaski


Lepiej tego nie mogłeś ująćSmile I też mam dreszcze na dźwięk tych 3 ostatnich państw:)
_________________
ZonaCyklopa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Admin
Administrator


Dołączył: 17 Kwi 2006
Posty: 1968
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Posty przeniesione

katya napisał:
Witam .
Chcemy wraz ze znajomymi spędzić wakacje w Chorwacji . Czy ktoś z was może podzielić się namiarami na sprawdzone kwatery bądź dom do wynajęcia ? Potrzebujemy dwa apartamenty .
Czy ewentualnie ktoś był i może się podzielić doświadczeniami jak szukać kwater ?


balonick napisał:
Witam,

Razem z żoną możemy polecić małą miejscowość w środkowej Dalmacji - Vinjerac. Większe miasta które znajdują się bliżej to np. Zadar, Posedaria

http://podroze.gazeta.pl/podroze/5,114158,11868265,Chorwacja__Top_40_miejsc__ktore_warto_odwiedzic.html?i=12

tu jest link do artykułu o tym miasteczku - to może coś więcej się dowiecie z niego Smile

De facto można jechać w ciemno bo często po trasie do większych miast (nie po autostradzie rzecz jasna) widać co chwilę tabliczki z informacją o wolnych pokojach .. ale jak to się mówi lepszy wróbel w garści niż ... Smile

Niestety z namiarem nie pomogę bo numer nam się stracił - mam maila do gościa ale czy jeszcze wynajmuje albo czy jest aktualny to nie mogę za to poręczyć (my z żoną byliśmy w 2010) .. Vlado Magas >>> vmagas@yahoo.com
Do dyspozycji były 2 sypialnie + duża kuchnia i duży balkon na którym grillowaliśmy w 10 osób !!
Jedzenie swoje - przy takiej pogodzie to i tak mało chce się jeść a w miejscowym sklepie można kupić tanie arbuzy i melony .. albo podjechać 10-15 minut do supermarketu i kupić co się chce.
My płaciliśmy 45 euro za dobę za ten apartament.
W kuchni też jest kanapa rozkładana to na spokojnie 6 osób się nawet pomieści Smile wiadomo nie jest to hotel 5 gwiazdkowy ale na wakacje w sam raz .. do plaży spacerkiem 5 minut w klapeczkach i z ręcznikiem, bar koło plaży + dobre piwko Karlovacko w przystępnej cenie Smile

Ja z mojej strony polecam !!!

_________________
Marek Ostrowski
Autor strony / Administrator Forum
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
katya



Dołączył: 24 Sie 2010
Posty: 28

PostWysłany: Nie Lip 06, 2014 8:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matiz napisał:
Polecam Gruzję, cudowni ludzie, fascynujący kraj, finansowo podobnie jak w Polsce, pomidory przepyszne i słodziutkie, i te góry!


Gruzję zaliczyliśmy dwukrotnie , polecam wszystkim , bardzo tanio , bardzo mili ludzie , piękne widoki .
Jeśli chodzi o t dlaczego Chorwa to dlatego że znudziły nas już hotele all inclusive , i chcemy zaliczyć właśnie Chorwację z dziećmi i poprostu odpocząć .
Bardzo proszę o namiary na kwaterki lub domki jeśłi ktoś takie posiada
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 9:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam osrodek Zaton - duża piaszczysta plaża, codziennie animacje dla dzieci i dorosłych, bary, restauracje, pasaż handlowy-suweniry, market - wszystko na miejscu

z Knurowa to tylko trochę ponad 1000km

scena na plazy (min. animacje dla dzieci minidisco, aerobik dla dorosłych i wiele innych zabaw), 2 baseny ze słodką wodą (dla pływających oraz ogromny brodzik ze zjeżdżalnia), wszystko w lesie - więc jest spory teraz dla spacerowiczów, kilka placów zabaw, 2 km do Nin (dawnej stolicy Chorwacji)

ten osrodek to takie mini miasteczko turystyczne, ale naprawdę z bardzo miłym klimatem - apartamenty są dość drogie 3* i 4* (coś za coś), można na teren ośrodka dojechać autem z ościennych miejscowości (np Privlaka) - wówczas za wjazd się płaci (2 lata temu opłaty ruszyły po 15 czerwca i było to 50 kun od auta)

http://zaton.hr/en?gclid=CIPVzZqetb8CFWPItAodrGMAYg
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lobo



Dołączył: 21 Lut 2011
Posty: 98

PostWysłany: Wto Lip 08, 2014 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MefKM napisał:
polecam osrodek Zaton - duża piaszczysta plaża, codziennie animacje dla dzieci i dorosłych, bary, restauracje, pasaż handlowy-suweniry, market - wszystko na miejscu

z Knurowa to tylko trochę ponad 1000km

scena na plazy (min. animacje dla dzieci minidisco, aerobik dla dorosłych i wiele innych zabaw), 2 baseny ze słodką wodą (dla pływających oraz ogromny brodzik ze zjeżdżalnia), wszystko w lesie - więc jest spory teraz dla spacerowiczów, kilka placów zabaw, 2 km do Nin (dawnej stolicy Chorwacji)

ten osrodek to takie mini miasteczko turystyczne, ale naprawdę z bardzo miłym klimatem - apartamenty są dość drogie 3* i 4* (coś za coś), można na teren ośrodka dojechać autem z ościennych miejscowości (np Privlaka) - wówczas za wjazd się płaci (2 lata temu opłaty ruszyły po 15 czerwca i było to 50 kun od auta)

http://zaton.hr/en?gclid=CIPVzZqetb8CFWPItAodrGMAYg


tam ceny sie zaczynają od 5500 zł za 8 nocy więc chyba nie o to chodzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 9:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zajrzałem tu trochę przypadkowo, ale chyba w samą poręSmile

jestem w Chorwacji i planuję wyjazd do domu jutro rano, tak więc jestem trochę na bieżąco:)

wraz z rodzinką i znajomymi dotarliśmy do miejscowości Dobropoljana na wyspie Pasman do apartamentu:
http://www.apartamentychorwacja.pl/apartamenty/dobropoljana/apartamenty-bare/9628

miejsce mogę polecić szczególnie rodzinom z dziecmi, do plazy mamy nie więcej niż 5o metrów ( zaczyna się tuż za ogrodem), plaza jest piaszczysta ( prawdziwy PIASEK zarówno na plazy jak i w morzu), do tego same kąpielisko jest stosunkowo płytkie, w sam raz dla dzieci. Na plaży dwa małe bary z napitkami i lodami, kawałek dalej jest sklep i przyzwoita restauracja. Sama miejscowość mała, spokojna, wręcz leniwa, nawet w godzinach szczytu na plazy panuje spokój, nie ma problemu z zajeciem dogodnego miejsca, my zresztą sie nie krępowaliśmy i sprzęty plażowe na noc zostawialiśmy na plazy. Gospodarz BARDZO fajny, gościnny, naprawdę szczerze polecam te miejsce.

pozdrawiam,
Irek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadyr



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 78

PostWysłany: Sro Lip 09, 2014 11:14 pm    Temat postu: Baśka Voda Odpowiedz z cytatem

POLECAM w/w miejscowość. Jechaliśmy "w ślepo", a na miejscu można spokojnie się dogadać. Większość społeczeństwa rozumie nasz język.

Warto zobaczyć!!!
http://www.youtube.com/watch?v=t1tGXL2x4vU
_________________
_________________
Szczęście domaga się krótkich zdań.


— Éric-Emmanuel Schmitt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
durdzi



Dołączył: 13 Lut 2009
Posty: 92

PostWysłany: Czw Lip 10, 2014 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak BV jest perłką na Makarskiej A plaża w pobliskiej Breli, dwa lata temu była w w Tp 10 najpiękniejszych na świecie!
Ale przyznaj że jadąc w ciemno, porządnie Cię skasowali za apartment:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lip 11, 2014 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w temacie Chorwacji polecam forum
http://www.cro.pl/forum/
prawdziwa kopalnia wiedzy i naprawde kompetentni ludzie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
agadyr



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 78

PostWysłany: Wto Lip 15, 2014 9:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

durdzi napisał:
Tak BV jest perłką na Makarskiej A plaża w pobliskiej Breli, dwa lata temu była w w Tp 10 najpiękniejszych na świecie!
Ale przyznaj że jadąc w ciemno, porządnie Cię skasowali za apartment:)


30 euro za dobę-na początku września (3 lata temu). "Apartament" mieścił się przy samym morzu. Dwa pokoje z kuchnią (w pełni wyposażoną) oraz łazienką. Po drodze proponowali nam znacznie drożej i znacznie dalej do morza. Trzeba się pytać!!

Ps. W przyszłym roku planujemy tam wyjazd...
_________________
Szczęście domaga się krótkich zdań.


— Éric-Emmanuel Schmitt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka