Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Księgowa/y, Biuro Rachunkowe - kogo możecie polecić?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 12:17 am    Temat postu: Księgowa/y, Biuro Rachunkowe - kogo możecie polecić? Odpowiedz z cytatem

Ważne, aby dana osoba była na bieżąco z przepisami w szczególności dotyczącymi importu z UE oraz ogólnie rozliczeniami z działalności w internecie.

Do zrobienia będą podstawowe czynności jak KPiR, VAT, ZUS, itp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
M0L



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 51

PostWysłany: Wto Lip 10, 2007 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałem, że ta pani jest dobra w swoim fachu: http://www.czerwionka-leszczyny365.info/policja/ksiegowi-rewidenci/biuro-rachunkowe-boguslawa-dzbanuszek-f_1064515.html Przynajmniej takie są opinie ludzi... Z tego co wiem obsługuje zakłady pracy i zlecenia od prywatnych klientów, więc nie wiem czy by znalazła czas na kolejne zlecenie. Zapytać jednak możesz

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Łukasz Kopiszka



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 592

PostWysłany: Nie Lip 29, 2007 12:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki. Jednak to za daleko. Skorzystałem z usług biura Elixir na ul. Witosa. Jakość ich usług będą mógł wstępnie ocenić dopiero we wrześniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka