Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowskie kablówki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
arc



Dołączył: 23 Cze 2006
Posty: 994
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Kwi 05, 2014 11:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wink nie operatora tylko arttelekom Wink skorelowany docelowo z iknurow.pl

jesteśmy od zeszlego tygodnia na kanale 26 w pakiecie cyfrowym. Trochę to niestety trwało ale ...

pozdr
arc
_________________
oj jo jo jo joj ! Smile

Reklama ---- arttelekom.pl ---- iknurow.pl -----
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Postanowiłem odświeżyć temat bo chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat Jamboxa w Alfa System. Do tej pory jestem abonentem nc+ (do grudnia tego roku) i zaczęli już do mnie wydzwaniać z ofertami, ale to co mi oferują jako stałego klienta od kilkunastu lat jest po prostu żałosne.
Dlatego myślę o zmianie nadawcy a ponieważ w Alfie mam także internet więc taka oferta mnie zainteresowała.
Mam też w związku z tym parę pytań do osób, które być może korzystają z ich usług. Jak wygląda kwestia odbioru kanałów w Jamboxie (w porównaniu np z nc+, Vectrą czy Cyfrowym Polsatem), czy jakościowo obraz jest bez zarzutów (zarówno w SD jak i HD) i nic się nie tnie?
Drugie pytanie dotyczy tego czy w Jamboxie jest możliwość korzystania z opcji Multiroom i czy wiąże się to z jakąś dodatkową opłatą? Oprócz mnie korzystać z oferty miałaby zamiar także jeszcze jedna osoba w drugim pokoju. A jeżeli jest taka opcja to czy ich dodatkowy dekoder obsługuje np. VOD tak jak HBO Go (w nc+ podobno nie jest to możliwe na dodatkowych dekoderach)?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio, nikt tutaj nie korzysta i nie może napisać nic na temat jakości obrazu w Jamboxie z Alfy? Korzystam u nich z internetu od około 8 lat i nie mogę narzekać na szybkość łącza, do tego awarie też zdarzają się bardzo rzadko. Pytanie tylko czy jakość usługi z telewizji cyfrowej Jambox będzie również na tym samym poziomie co w przypadku internetu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 4:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prosisz nie o ocenę jakości Jamboxa ale o porównanie do innych usług - Cyfra, NC+ czy Polsat. Zwykle użytkownikami Jamboxa są osoby, które z takiej czy innej przyczyny nie mają raczej dostępu do ofert satelitarnych platform cyfrowych. Więc trudno mi np. odpowiedzieć na tak postawione pytanie bo porównania nie mam. Co do samej jakości Jamboxa to raczej nie mam nic do zarzucenia chociaż z tego co czytałem to różnie bywa z wydajnością samych dekoderów - ja mam Motorolę - raz na tydzień dobrze ją zresetować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TadeuszWielki



Dołączył: 11 Lut 2011
Posty: 159

PostWysłany: Pon Paź 12, 2015 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jedynie doradzę w sprawie nc +

Fakt - przy pierwszych propozycjach przedłużenia umowy byłam w szoku, że tak traktują sztywno wieloletniego klienta. A propozycja była: większy abonament ( wtf ?! ) i coś tam dorzucają. I koniec dyskusji z ich strony....

Pamiętaj by na 30 dni przed końcem umowy wpłynęła do nich twoja rezygnacja z usług

Wtedy - w ostatnim tygodniu obowiązywania zaproponują ten sam pakiet co proponują teraz - jednak za połowę abonamentu aktualnie proponowanego. Na początku też nie można było "pozbyć się" cinemaxa ( w moim przypadku ) za którego dopłacałam, a na koniec wybrałam co chciałam - czyli okroiłam, bo nie było czasu wszystkiego oglądać.
Dodatkowo łapiesz się na świąteczny okres, to oferta będzie może jeszcze lepsza niż dostałam ja - w marcu.


Jeśli nawet to ci nie będzie odpowiadać - wtedy nie wycofasz wypowiedzenia i podpiszesz umowę z kimś innym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 10:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TadeuszWielki napisał:
Pamiętaj by na 30 dni przed końcem umowy wpłynęła do nich twoja rezygnacja z usług

Wtedy - w ostatnim tygodniu obowiązywania zaproponują ten sam pakiet co proponują teraz - jednak za połowę abonamentu aktualnie proponowanego. Na początku też nie można było "pozbyć się" cinemaxa ( w moim przypadku ) za którego dopłacałam, a na koniec wybrałam co chciałam - czyli okroiłam, bo nie było czasu wszystkiego oglądać.
Dodatkowo łapiesz się na świąteczny okres, to oferta będzie może jeszcze lepsza niż dostałam ja - w marcu.


Dzięki za radę. Nie wiem kiedy w twoim przypadku była podpisywana umowa ale tego co czytałem m.in. na forach nc+ czy Satkuriera to ta sztuczka z wypowiedzeniem już podobno nie działa. Kilka osób pisało, że do samego końca konsultanci nie chcieli obniżyć cen za pakiety czy zmniejszyć czasu trwania umowy (obecnie tylko 24 miesiące). A jak ktoś się nie chciał zgodzić na ich warunki to po kilku telefonach po prostu przestali w ogóle dzwonić z ofertami (nawet przy zwrotach dekoderów w punktach nc+)

Marro - z tego co widzę na stronie to obecnie maja w ofercie tylko MAGi 250 HD. Nie wiem kiedy ty podpisywałeś z Alfą umowę, ze masz jeszcze Motorolę i czy jest lepsza czy gorsza od MAGów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Marro



Dołączył: 29 Lip 2007
Posty: 378

PostWysłany: Wto Paź 13, 2015 1:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na Motorolę wymieniłem Zyxela który trochę się zbyt często wieszał. Niestety nie ma co liczyć że otrzymasz nowy dekoder - Alfa daje co ma na stanie czyli również używane niestety... W ofercie Jamboxa widzę że mają oprócz MAGA dwa modele dekoderów Arris (z tego co piszą odpowiedniki Motorolli) - może będą dostępne w Alfie. Zresztą jak nie będzie działać poprawnie - reklamować do bólu w końcu płacisz za konkretną jakość usługi...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 7:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałbym jeszcze jedno pytanie ale tym razem odnośnie Vectry. Zamierzam zrezygnować z ich usług i wysłać wypowiedzenie. Z tego co mam napisane w regulaminie to obecny termin wypowiedzenia wynosi 2 miesiące. Tak więc chcąc zakończyć umowę z końcem grudnia to muszę wysłać pismo najpóźniej do końca października. Ale nie o to chciałem pytać tylko o to jak wyglada sprawa zwrotu dekodera. Z tego co czytałem na rożnych forach to Vectra naciąga ludzi i lubi dawać duże kary za nieterminowy zwrot nawet do 1000 złotych. Chciałbym tego uniknąć dlatego mam pytanie - kiedy i gdzie konkretnie należy oddać dekoder? Wiem, że w Gliwicach jest jakiś punkt tylko nie wiem czy tam można? Albo ewentualnie wysyłkowo - jeżeli tak to na jaki adres? No i najważniejsza kwestia - kiedy? Zaraz po wysłaniu wypowiedzenia, po otrzymaniu informacji o odbiorze pisma od Vectry czy jeszcze w innym terminie? Sprawa jest trochę pilna tak więc bardzo prosilbym o pomoc w tej kwestii osoby które to załatwiały. Dzięki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie składałem wypowiedzenie w Gliwicach w biurze Wink przy okazji oddałem dekoder, niby można było później, ale po co. Od razu miałem z głowy, wszystko załatwione od ręki, max 10 minut to trwało.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
TylerDurden



Dołączył: 29 Kwi 2007
Posty: 84

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 9:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lukas2401 napisał:
Ja właśnie składałem wypowiedzenie w Gliwicach w biurze Wink przy okazji oddałem dekoder, niby można było później, ale po co. Od razu miałem z głowy, wszystko załatwione od ręki, max 10 minut to trwało.


Dzięki za szybki odzew. Składałeś je pisemnie, dali ci jakiś druk do podpisania? No i jeżeli składałeś to wypowiedzenie to i tak chyba jeszcze musiałeś płacić abonament przez 2 miesiące (nawet jak od razu oddaleś dekoder bez czekania na odłączenie sygnału)? Czy byłeś w tym biurze na Hoblera 10 czy mają gdzieś indziej siedzibę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Paź 22, 2015 11:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To było już chyba jakiś rok temu, wiec nie pamiętam dokładnie, ale miałem napisane wypowiedzenie, choć w sumie się nie przydało, bo i tak dali swoje dokumenty gotowe Wink facet wpisywał wszystko w komputer, potem drukował, kazał sprawdzić poprawność danych i podpis.
Tak, musiałem jeszcze płacić te 2 miesiące abonament, ale zależało mi na szybkim załatwieniu sprawy. Z tym Hoblera to się właśnie nadziałem, bo tego biura już nie ma od ponad roku, a nadal widnieje na różnych stronach. Obecnie biuro mieści się mniej więcej na skrzyżowaniu ulic Zwycięstwa i Fredry. To chyba tutaj, oczywiście street view nieaktualny:
https://goo.gl/maps/S9wCUVN8XrL2
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Sob Paź 24, 2015 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Vectra ma mega burdel w swojej dokumentacji. Ode mnie najpierw przez pół roku domagali się opłacania abo po rozwiązaniu umowy, a przez drugie pół roku żądali zwrotu zwróconego ostatniego dnia obowiązywania umowy sprzętu. Przysyłali pisma od sztampy, "przeanalizujemy problem", "sprawa została przekazana do odpowiedniego działu".

Pomogło dopiero radykalne pismo , że zgłaszam na policję sprawę o wyłudzenie i do UOKiK o gnębienie klienta.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
www.alfa-system.pl



Dołączył: 01 Kwi 2010
Posty: 40
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 3:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marro napisał:
Na Motorolę wymieniłem Zyxela który trochę się zbyt często wieszał. Niestety nie ma co liczyć że otrzymasz nowy dekoder - Alfa daje co ma na stanie czyli również używane niestety...

Od roku nowi abonenci z nowymi umowami dostają tylko nowe STB aktualnie jest to MAG 250.
_________________
Lokalny operator Alfa-System.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora MSN Messenger
Mania2311



Dołączył: 17 Gru 2009
Posty: 302
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lis 20, 2016 8:37 pm    Temat postu: Tv Odpowiedz z cytatem

Kto poleci cos konkretnego ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
marus18



Dołączył: 23 Mar 2008
Posty: 107

PostWysłany: Sob Lut 04, 2017 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktoś zna numer alarmowy zgłoszeniowy do wa,ldexa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 37, 38, 39  Następny
Strona 38 z 39

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka