Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie jest wasze zdanie o gender i komu to potrzebne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta.. taa.... jasne Smile

nie za tolerancje, tylko za obronę PEDALSTWA Smile
Jeżeli chcesz to sobie nazywać tolerancją to sobie to nazwij Smile
Ja już kiedyś Ci napisałem do czego służy tyłek. W 99% do oddawania kału. Ten 1% to wybryk a nie TOLERANCJA.

Tyle w temacie.
DziękujęWink
Pozdrawiam
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.marieclaire.com/sex-love/relationship-issues/anal-sex-popularity
Prawie połowa kobiet w USA próbowała seksu analnego (46%)
Nie dość, żeś cham to i ignorant. Choć to zwykle idzie w parze.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
LeGolas



Dołączył: 14 Mar 2009
Posty: 49

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Nie za optymizm tylko popularyzacje pedalstwa jak już Wink A temat ten jest dla Ciebie pożywieniem, bo już jeden był w którym zażarcie broniłeś tego, facet pukany przez faceta to NORMALNOŚĆ Smile
Z tyłkiem swoim rób co chcesz, ale daj swoim dzieciom spróbować BYCIA NORMALNYMI LUDŹMI a nie wmawiaj im że jak powalczą z kolegami w szkolnej ubikacji na miecze to jest to NORMALNE!

dobra bo zaś dostane bana Wink


Następny "inteligent" nie potrafiący czytać ze zrozumieniem...
_________________
Lepiej żeby mnie nienawidzili takim, jaki jestem, niż kochali kogoś, kim nigdy nie będę.

Kurt Cobain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeGolas wiesz o jaki temat chodzi, że tak piszesz? Smile
A poza tym jeżeli chcesz oceniać innych i ich inteligencję zacznij od siebie Wink


No i ja aż za tak inteligentnego się nie uważam w przeciwieństwie do poniektórych z Was tu jaśnie oświeconych Smile

horrrnet owszem cham i ignorant Smile Jasne, dla Ciebie i pokroju takich jak Ty zawsze Smile
Widzę, że zmieniłeś taktykę i prowokujesz wyzwiskami ? Wink Spoko, ja z Tobą polemizował już nie będę Wink

Co ma seks analny między KOBIETOM a FACETEM do tego, że jeden facet puka drugiego? Twoim tokiem myślenia jeżeli jesteś tolerancyjny to Facet pukający dzieci też jest ok? Też go tolerujesz? Przecież to też jest forma sexu i zadowolenia...?

Apropo Gender:






Tego chcecie tak????? No to sorry ale ja się wypisuje z tego i nazywajcie mnie tępakiem ze słomą w butach i Chamem bez inteligencji. Nie ma sprawy. Ale moje dziecko nie będzie decydować o tym czy jest chłopakiem czy dziewczynką i to już w przedszkolu!

Nara Wave
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:


Co ma seks analny między KOBIETOM a FACETEM do tego, że jeden facet puka drugiego? Twoim tokiem myślenia jeżeli jesteś tolerancyjny to Facet pukający dzieci też jest ok? Też go tolerujesz? Przecież to też jest forma sexu i zadowolenia...?


Napisałes, że tyłek służy tylko do oddawania kału. Czyżby tyłek kobiety miał wg ciebie też inne zastosowania?
tasknw napisał:

Ja już kiedyś Ci napisałem do czego służy tyłek. W 99% do oddawania kału. Ten 1% to wybryk a nie TOLERANCJA.


horrrnet napisał:
http://www.marieclaire.com/sex-love/relationship-issues/anal-sex-popularity
Prawie połowa kobiet w USA próbowała seksu analnego (46%)



Jeśli nie odróżniasz seksu za obopólna zgodą dwojga dorosłych, od seksu z dzieckiem to słowo ignorancja jest dla ciebie za słabe. I uważaj, żebys sie nie pomylił.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu pełny, nie zmanipulowany tekst Grodzkiej

"błędem jest nadawanie dziecku płci na podstawie wyglądu, gdyż istnieje 10 różnych kategorii płci. - Absolutną patologią jest przyjęcie, że jedna z tych cech, np. rodzaj genitaliów, ma świadczyć zawsze, do końca, niezmiennie o płci człowieka, tak skomplikowanym jednak i absolutnie nie zero-jedynkowym zjawisku"
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
nazywajcie mnie tępakiem

nic dodać nic ująć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe no i już 3 osoby mnie tutaj obraziły, podczas gdy ja napisałem swoje zdanie o tym jak ja to widzę a nie o nich Smile

Tak właśnie zachowują się obrońcy tak zwanej "mniejszości" i tolerancji. Oni są super a reszta to tępaki i samo zło Smile

herrrnet widzę dorobiłeś się fanów, gratki Smile W sumie też Cię lubię, bo bez Ciebie wieje tu nudą Smile Smile
No i tylko Ty umiesz podjąć temat, reszta jak koledzy wyżej sklecą tylko jedno zdanie co i tak jest pewnie wyżynom ich umiejętności Wink

Super super Smile

Ale powiem jak może powiedzieć Pani Anna G., Loto mi to koło ..ja Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:

I uważaj, żebys sie nie pomylił.


Spoko ja się nie pomylę Smile Lubie cycki, zgrabne nogi i ładne dupcie Mr. Green

Gorzej z Tobą Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Misza



Dołączył: 09 Lut 2014
Posty: 101
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Lubie cycki, zgrabne nogi i ładne dupcie

widzisz, rzecz w tym, że to nie ma nic wspólnego z tym, czy ktoś lubi cycki czy wacki...
ps. ja tez lubię cycki, zgrabne nogi i ładne dupcie, a zdanie mam na temat gender (uwaga, teraz nastąpi trudne i podstępne słowo) zgoła odmienne. I co teraz?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misza może dla Ciebie jest to trudne słowo, dla mnie zwykłe Smile

Masz swoje zdanie inne, odmienne okey? I jaka jest różnica między mną a Tobą? Ja przedstawiłem jak ja to widzę, a ty byłeś w stanie zacytować fragment mojej wypowiedzi obrażając mnie.

Ja nie napisałem tylko, że jestem przeciwny. Napisałem co o tym myślę i o formie przekazywania tego w przedszkolach.

Natomiast Ty pisząc że masz odmienne zdanie i nic więcej nie przekonasz mnie do tego abym zmienił swoje zdanie o tym Smile

Jak już wyżej pisałem. Jeden jedyny horrrnet z którym się sprzeczam od dawien dawna ale i czasami zgadzam jest tutaj człowiekiem który umie swoich racji bronić używając argumentów. Skleca nawet więcej niż 3 zdania. I to nawet logicznie pisząc....

Natomiast ktoś kto napisze jedno zdanie i nic z niego nie wynika, jedynie to że chce kogoś obrazić to powinien najpierw spojrzeć na siebie a potem wyzywać kogoś od tępaków i "inteligentów" Wink
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak świat istnieje była płeć męska i żeńska. Dopiero teraz w główkach się poprzewracało i wymyślają jakieś dziwadła. Świat się kończy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
A tu pełny, nie zmanipulowany tekst Grodzkiej

"błędem jest nadawanie dziecku płci na podstawie wyglądu, gdyż istnieje 10 różnych kategorii płci. - Absolutną patologią jest przyjęcie, że jedna z tych cech, np. rodzaj genitaliów, ma świadczyć zawsze, do końca, niezmiennie o płci człowieka, tak skomplikowanym jednak i absolutnie nie zero-jedynkowym zjawisku"


Litości Panie Szanowny!

Cytując chłopa udającego kobietę uważasz Pan to za jakiś wkład w dyskusję? To właśnie Pańska taktyka - brnąć w absurd i jak tylko się da, nawet bezsensownie to argumentować. Ja oficjalnie się wycofuję z tego tematu. Następnym o gender napiszę kiedy ogłoszę termin spotkania z ks. Oko i nie tylko z nim mam nadzieję, jednak dopiero myślę można na to liczyć po wakacjach. Okazuje się bowiem że wielu ludzi jest dziś ciekawych czym naprawdę jest to całe gender. Przy okazji Pan horrrnet i inni pięknie pokazali swoje elementarne zasady kultury w stosunku do Pana tasknw. A przepraszam, już nie będę pisał "Pan" czy "Pani" w stosunku do tych obrońców gender i pukania się w tyłek, bo przecież mogę obrazić, jeśli ktoś jest jeszcze nieokreślony co do tego czy jest mężczyzną czy kobietą, lub też do czego mu służy tyłek. Hmmm... tylko jak? "Ono"? Ok. Ono horrrnet i ono inni bardzo pięknie pokazali swoje elementarne zasady kultury. Pewnie niektórzy z tych oświeconych pójdą jutro grzecznie do kościółka z rodzicami, czy z żoną, czy z mężem, czy z dziećmi, czy też sami i buźki nie otworzą jaki ten Kościół zły bo węszy spisek. I może nawet do koszyczka wrzucą. Ach! Jak ja "kocham" ten wirtualny "męski" świat, gdzie można się wyżyć. Po raz kolejny zachęcam, tym tolerancyjnym i oświeconym, jeśli żyją w związkach, mają dzieci, zorganizować sobie w domu zbiorową masturbację, w imię tolerancji i integracji z Unią Europejską. A jeszcze lepiej, co jakiś czas, może być regularnie - zamieniać się rolami z małżonkiem - raz on jest nią a raz ona nim przywdziewając oczywiście strój odpowiedni dla płci. O kurcze, i znowu mi się słowo "płeć" nawinęło Sad. Mam coś dla "oświeconych" i tych z ciemnogrodu coś jeszcze w zanadrzu, ale znajomy musi mi to udostępnić.
Jak wiecie w Belgi możliwa już jest (wbrew sprzeciwowi środowisk medycznych) eutanazja dzieci. Gangrena postępuje. Obyśmy życie nas, dorosłych, nie stało się na starość zależne od naszych dzieci. Tak czy inaczej: już jest i będzie piekielnie diabelsko! Pozdrawiam Ciemnogród i Oświeconych! Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
_________________
Kozak w necie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku nie boisz się, że Cie wyzwą od tępaków? Mało tego... Jak tego nie popierasz to już nie jesteś inteligentny Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
horrrnet



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 1250
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:


Tego chcecie tak????? No to sorry ale ja się wypisuje z tego i nazywajcie mnie tępakiem ze słomą w butach i Chamem bez inteligencji. Nie ma sprawy. Ale moje dziecko nie będzie decydować o tym czy jest chłopakiem czy dziewczynką i to już w przedszkolu!

Nara Wave

Najpierw wypisujesz klamstwa i manipulacje na temat gender a potem pytasz czy tego chcemy. Chocbys nie wiem jak ze skory wylaził to nie ty zdecydujesz jakiej płci bedzie twoje dziecko. Jesli bedzie mialo klopoty ze swoja plciowoscią nikt mu tego z glowy nie wybije. Jesli nie bedzie mial, zaden program przedszkolny mu nie wmowi, ze takie klopoty ma. Roznica jest tylko taka, ze ty rzeczywiscie chcesz o tym decydować, a programu dla przedszkoli, ktore by problemy z plciowoscia dzieciom wmawialy nie ma i nie bedzie. Dlatego to nie gender jest problemem, a takie osoby jak ty.
Ciekaw jestem czy gdyby twoj syn lub wnuczek okazal sie gejem to czy tez wyzwalbys go od pedalstwa.
_________________
Ludzi nie interesuje prawda, ludzi interesuje potwierdzanie ich własnych poglądów. Za to drugie nagrodzą cię swoją przyjaźnią, za to pierwsze gotowi cię nawet zabić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka