Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jakie jest wasze zdanie o gender i komu to potrzebne?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tasknw

PostWysłany: Pią Lut 28, 2014 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ta.. taa.... jasne Smile

nie za tolerancje, tylko za obron? PEDALSTWA Smile
Je?eli chcesz to sobie nazywa? tolerancj? to sobie to nazwij Smile
Ja ju? kiedy? Ci napisa?em do czego s?u?y ty?ek. W 99% do oddawania ka?u. Ten 1% to wybryk a nie TOLERANCJA.

Tyle w temacie.
Dzi?kuj?Wink
Pozdrawiam
Reklamiarz

Wysłany:     Temat postu: Reklama Google

Powrót do góry
horrrnet

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.marieclaire.com/sex-love/relationship-issues/anal-sex-popularity
Prawie po?owa kobiet w USA próbowa?a seksu analnego (46%)
Nie do??, ?e? cham to i ignorant. Cho? to zwykle idzie w parze.
LeGolas

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Nie za optymizm tylko popularyzacje pedalstwa jak ju? Wink A temat ten jest dla Ciebie po?ywieniem, bo ju? jeden by? w którym za?arcie broni?e? tego, facet pukany przez faceta to NORMALNO?? Smile
Z ty?kiem swoim rób co chcesz, ale daj swoim dzieciom spróbowa? BYCIA NORMALNYMI LUD?MI a nie wmawiaj im ?e jak powalcz? z kolegami w szkolnej ubikacji na miecze to jest to NORMALNE!

dobra bo za? dostane bana Wink

Nast?pny "inteligent" nie potrafi?cy czyta? ze zrozumieniem...

Kurt Cobain
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LeGolas wiesz o jaki temat chodzi, ?e tak piszesz? Smile
A poza tym je?eli chcesz ocenia? innych i ich inteligencj? zacznij od siebie Wink

No i ja a? za tak inteligentnego si? nie uwa?am w przeciwie?stwie do poniektórych z Was tu ja?nie o?wieconych Smile

horrrnet owszem cham i ignorant Smile Jasne, dla Ciebie i pokroju takich jak Ty zawsze Smile
Widz?, ?e zmieni?e? taktyk? i prowokujesz wyzwiskami ? Wink Spoko, ja z Tob? polemizowa? ju? nie b?d? Wink

Co ma seks analny mi?dzy KOBIETOM a FACETEM do tego, ?e jeden facet puka drugiego? Twoim tokiem my?lenia je?eli jeste? tolerancyjny to Facet pukaj?cy dzieci te? jest ok? Te? go tolerujesz? Przecie? to te? jest forma sexu i zadowolenia...?

Apropo Gender:

Tego chcecie tak????? No to sorry ale ja si? wypisuje z tego i nazywajcie mnie t?pakiem ze s?om? w butach i Chamem bez inteligencji. Nie ma sprawy. Ale moje dziecko nie b?dzie decydowa? o tym czy jest ch?opakiem czy dziewczynk? i to ju? w przedszkolu!

Nara Wave
horrrnet

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:

Co ma seks analny mi?dzy KOBIETOM a FACETEM do tego, ?e jeden facet puka drugiego? Twoim tokiem my?lenia je?eli jeste? tolerancyjny to Facet pukaj?cy dzieci te? jest ok? Te? go tolerujesz? Przecie? to te? jest forma sexu i zadowolenia...?

Napisa?es, ?e ty?ek s?u?y tylko do oddawania ka?u. Czy?by ty?ek kobiety mia? wg ciebie te? inne zastosowania?
tasknw napisał:

Ja ju? kiedy? Ci napisa?em do czego s?u?y ty?ek. W 99% do oddawania ka?u. Ten 1% to wybryk a nie TOLERANCJA.

horrrnet napisał:
http://www.marieclaire.com/sex-love/relationship-issues/anal-sex-popularity
Prawie po?owa kobiet w USA próbowa?a seksu analnego (46%)

Je?li nie odró?niasz seksu za obopólna zgod? dwojga doros?ych, od seksu z dzieckiem to s?owo ignorancja jest dla ciebie za s?abe. I uwa?aj, ?ebys sie nie pomyli?.
horrrnet

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu pe?ny, nie zmanipulowany tekst Grodzkiej

"b??dem jest nadawanie dziecku p?ci na podstawie wygl?du, gdy? istnieje 10 ró?nych kategorii p?ci. - Absolutn? patologi? jest przyj?cie, ?e jedna z tych cech, np. rodzaj genitaliów, ma ?wiadczy? zawsze, do ko?ca, niezmiennie o p?ci cz?owieka, tak skomplikowanym jednak i absolutnie nie zero-jedynkowym zjawisku"
Misza

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
nazywajcie mnie t?pakiem

nic doda? nic uj??
Powrót do góry
tasknw

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehehe no i ju? 3 osoby mnie tutaj obrazi?y, podczas gdy ja napisa?em swoje zdanie o tym jak ja to widz? a nie o nich Smile

Tak w?a?nie zachowuj? si? obro?cy tak zwanej "mniejszo?ci" i tolerancji. Oni s? super a reszta to t?paki i samo z?o Smile

herrrnet widz? dorobi?e? si? fanów, gratki Smile W sumie te? Ci? lubi?, bo bez Ciebie wieje tu nud? Smile Smile
No i tylko Ty umiesz podj?? temat, reszta jak koledzy wy?ej sklec? tylko jedno zdanie co i tak jest pewnie wy?ynom ich umiej?tno?ci Wink

Super super Smile

Ale powiem jak mo?e powiedzie? Pani Anna G., Loto mi to ko?o ..ja Wink
tasknw

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 2:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:

I uwa?aj, ?ebys sie nie pomyli?.

Spoko ja si? nie pomyl? Smile Lubie cycki, zgrabne nogi i ?adne dupcie Mr. Green

Gorzej z Tob? Smile
Misza

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:
Lubie cycki, zgrabne nogi i ?adne dupcie

widzisz, rzecz w tym, ?e to nie ma nic wspólnego z tym, czy kto? lubi cycki czy wacki...
ps. ja tez lubi? cycki, zgrabne nogi i ?adne dupcie, a zdanie mam na temat gender (uwaga, teraz nast?pi trudne i podst?pne s?owo) zgo?a odmienne. I co teraz?
Powrót do góry
tasknw

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Misza mo?e dla Ciebie jest to trudne s?owo, dla mnie zwyk?e Smile

Masz swoje zdanie inne, odmienne okey? I jaka jest ró?nica mi?dzy mn? a Tob?? Ja przedstawi?em jak ja to widz?, a ty by?e? w stanie zacytowa? fragment mojej wypowiedzi obra?aj?c mnie.

Ja nie napisa?em tylko, ?e jestem przeciwny. Napisa?em co o tym my?l? i o formie przekazywania tego w przedszkolach.

Natomiast Ty pisz?c ?e masz odmienne zdanie i nic wi?cej nie przekonasz mnie do tego abym zmieni? swoje zdanie o tym Smile

Jak ju? wy?ej pisa?em. Jeden jedyny horrrnet z którym si? sprzeczam od dawien dawna ale i czasami zgadzam jest tutaj cz?owiekiem który umie swoich racji broni? u?ywaj?c argumentów. Skleca nawet wi?cej ni? 3 zdania. I to nawet logicznie pisz?c....

Natomiast kto? kto napisze jedno zdanie i nic z niego nie wynika, jedynie to ?e chce kogo? obrazi? to powinien najpierw spojrze? na siebie a potem wyzywa? kogo? od t?paków i "inteligentów" Wink
zonku

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ?wiat istnieje by?a p?e? m?ska i ?e?ska. Dopiero teraz w g?ówkach si? poprzewraca?o i wymy?laj? jakie? dziwad?a. ?wiat si? ko?czy.
Powrót do góry
Gratius Catholicus

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 3:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

horrrnet napisał:
A tu pe?ny, nie zmanipulowany tekst Grodzkiej

"b??dem jest nadawanie dziecku p?ci na podstawie wygl?du, gdy? istnieje 10 ró?nych kategorii p?ci. - Absolutn? patologi? jest przyj?cie, ?e jedna z tych cech, np. rodzaj genitaliów, ma ?wiadczy? zawsze, do ko?ca, niezmiennie o p?ci cz?owieka, tak skomplikowanym jednak i absolutnie nie zero-jedynkowym zjawisku"

Lito?ci Panie Szanowny!

Cytuj?c ch?opa udaj?cego kobiet? uwa?asz Pan to za jaki? wk?ad w dyskusj?? To w?a?nie Pa?ska taktyka - brn?? w absurd i jak tylko si? da, nawet bezsensownie to argumentowa?. Ja oficjalnie si? wycofuj? z tego tematu. Nast?pnym o gender napisz? kiedy og?osz? termin spotkania z ks. Oko i nie tylko z nim mam nadziej?, jednak dopiero my?l? mo?na na to liczy? po wakacjach. Okazuje si? bowiem ?e wielu ludzi jest dzi? ciekawych czym naprawd? jest to ca?e gender. Przy okazji Pan horrrnet i inni pi?knie pokazali swoje elementarne zasady kultury w stosunku do Pana tasknw. A przepraszam, ju? nie b?d? pisa? "Pan" czy "Pani" w stosunku do tych obro?ców gender i pukania si? w ty?ek, bo przecie? mog? obrazi?, je?li kto? jest jeszcze nieokre?lony co do tego czy jest m??czyzn? czy kobiet?, lub te? do czego mu s?u?y ty?ek. Hmmm... tylko jak? "Ono"? Ok. Ono horrrnet i ono inni bardzo pi?knie pokazali swoje elementarne zasady kultury. Pewnie niektórzy z tych o?wieconych pójd? jutro grzecznie do ko?ció?ka z rodzicami, czy z ?on?, czy z m??em, czy z dzie?mi, czy te? sami i bu?ki nie otworz? jaki ten Ko?ció? z?y bo w?szy spisek. I mo?e nawet do koszyczka wrzuc?. Ach! Jak ja "kocham" ten wirtualny "m?ski" ?wiat, gdzie mo?na si? wy?y?. Po raz kolejny zach?cam, tym tolerancyjnym i o?wieconym, je?li ?yj? w zwi?zkach, maj? dzieci, zorganizowa? sobie w domu zbiorow? masturbacj?, w imi? tolerancji i integracji z Uni? Europejsk?. A jeszcze lepiej, co jaki? czas, mo?e by? regularnie - zamienia? si? rolami z ma??onkiem - raz on jest ni? a raz ona nim przywdziewaj?c oczywi?cie strój odpowiedni dla p?ci. O kurcze, i znowu mi si? s?owo "p?e?" nawin??o Sad. Mam co? dla "o?wieconych" i tych z ciemnogrodu co? jeszcze w zanadrzu, ale znajomy musi mi to udost?pni?.
Jak wiecie w Belgi mo?liwa ju? jest (wbrew sprzeciwowi ?rodowisk medycznych) eutanazja dzieci. Gangrena post?puje. Oby?my ?ycie nas, doros?ych, nie sta?o si? na staro?? zale?ne od naszych dzieci. Tak czy inaczej: ju? jest i b?dzie piekielnie diabelsko! Pozdrawiam Ciemnogród i O?wieconych! Niech b?dzie pochwalony Jezus Chrystus!
tasknw

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zonku nie boisz si?, ?e Cie wyzw? od t?paków? Ma?o tego... Jak tego nie popierasz to ju? nie jeste? inteligentny Smile
horrrnet

PostWysłany: Sob Mar 01, 2014 4:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw napisał:

Tego chcecie tak????? No to sorry ale ja si? wypisuje z tego i nazywajcie mnie t?pakiem ze s?om? w butach i Chamem bez inteligencji. Nie ma sprawy. Ale moje dziecko nie b?dzie decydowa? o tym czy jest ch?opakiem czy dziewczynk? i to ju? w przedszkolu!

Nara Wave

Najpierw wypisujesz klamstwa i manipulacje na temat gender a potem pytasz czy tego chcemy. Chocbys nie wiem jak ze skory wylazi? to nie ty zdecydujesz jakiej p?ci bedzie twoje dziecko. Jesli bedzie mialo klopoty ze swoja plciowosci? nikt mu tego z glowy nie wybije. Jesli nie bedzie mial, zaden program przedszkolny mu nie wmowi, ze takie klopoty ma. Roznica jest tylko taka, ze ty rzeczywiscie chcesz o tym decydowa?, a programu dla przedszkoli, ktore by problemy z plciowoscia dzieciom wmawialy nie ma i nie bedzie. Dlatego to nie gender jest problemem, a takie osoby jak ty.
Ciekaw jestem czy gdyby twoj syn lub wnuczek okazal sie gejem to czy tez wyzwalbys go od pedalstwa.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Wolna dyskusja Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: