Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Usługi dostępu do Internetu w Knurowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 103, 104, 105  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
piotrek1375



Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Lut 15, 2014 5:40 pm    Temat postu: Re: waldex Odpowiedz z cytatem

martinloko napisał:
piotrek1375 napisał:
martinloko napisał:
Orientuje się może ktoś jaki jest okres wypowiedzenia umowy internetu w waldexie?


wypowiedzenie umowy trwa miesiąc. (według regulaminu)

ja złożyłem wypowiedzenie w półowie listopada, ktoś miał przyjść odebrać modem na początku stycznia jednak do tej pory nikt się nie pojawił, Think

p.s.
najlepsze jest to że po złożeniu wypowiedzenia z dnia na dzień internet przyśpieszył z 10Mb/s do 20Mb/s


Naprawdę tylko miesiac? Myślałem ,że 3 miesiące bo własnie znalazłem ta umowę.


Wypowiedzenie telewizji trwa 3 m-c, internetu miesiąc
tak poinformowano mnie w biurze obsługi (i tak jest zapisane na umowie)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
martinloko



Dołączył: 14 Maj 2010
Posty: 25
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 11:55 am    Temat postu: Re: waldex Odpowiedz z cytatem

piotrek1375 napisał:
martinloko napisał:
piotrek1375 napisał:
martinloko napisał:
Orientuje się może ktoś jaki jest okres wypowiedzenia umowy internetu w waldexie?


wypowiedzenie umowy trwa miesiąc. (według regulaminu)

ja złożyłem wypowiedzenie w półowie listopada, ktoś miał przyjść odebrać modem na początku stycznia jednak do tej pory nikt się nie pojawił, Think

p.s.
najlepsze jest to że po złożeniu wypowiedzenia z dnia na dzień internet przyśpieszył z 10Mb/s do 20Mb/s


Naprawdę tylko miesiac? Myślałem ,że 3 miesiące bo własnie znalazłem ta umowę.


Wypowiedzenie telewizji trwa 3 m-c, internetu miesiąc
tak poinformowano mnie w biurze obsługi (i tak jest zapisane na umowie)



W takim razie super !! A można wiedzieć na co zmieniłeś dostawce internetu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
piotrek1375



Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 6
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Lut 16, 2014 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmieniłem na alfe-system 50Mb/s za 59,22 zł w Promocji "Zimowa 2013-2014" (przez 7 m-c pułowa abonamentu)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
philips4



Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 73
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś użytkuje w Knurowie internet mobilny ORANGE FREE i może mi napisać jak to chodzi? Czy zrywa połączenia, jak prędkości w ciągu dnia, wieczorem. Cały Knurów niby w zasięgu 3G.
Teraz za 44,95 zł można mieć 35 GB transferu (oferta bez modemu).

Niestety ze względu na przeprowadzkę pod koniec roku raczej wchodzi w grę internet mobilny, a nie stacjonarny, a internet tak czy inaczej muszę mieć :/

Obecnie... Aero2 :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Aandrzej



Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 5
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sob Mar 15, 2014 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od kilku dni mam problem z zalogowaniem się do Origin i co najdziwniejsze nie mogę się zalogować tylko poprzez sieć G-netu,przez inne sieci wszystko działa ok.
W związku z tym chciałbym się dowiedzieć czy ktoś w Knurowie ma podobny problem (chodzi mi oczywiście o użytkowników G-netu) czy jestem jedynym przypadkiem.
Rozmawiałem już z pomocą techniczną G-netu lecz jak na razie brak rozwiązania,poniżej podaje link do opisu podobnego przypadku:
http://battlelog.medalofhonor.com/bf3/pl/forum/threadview/2955065215576367162/1/.
Myślę, że gdy okaże się, że więcej ludzi ma ten problem to szybciej zostanie rozwiązany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
misiol



Dołączył: 26 Mar 2014
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 8:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem zaintersowany oferta 50 mbit Multiplay. Pytanie to uzytkownikow Internetu od nich, jak sie sprawuje? Jest 50mbit czy mniej? Jak wyglada ogladanie streamow, pingi w grach online?? Są jakieś problemy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qwerty



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj od miesiąca mam przyjemność posiadać 50mb z multiplay,ale czy rzeczywiście to 50 ciężko stwierdzić i za każdym razem po 24.00 mam wynik poniżej 50mb,a miało być 75mb w nocy.Transfer dzienny to według umowy 50,ale nigdy tyle nie mogę wyciągnąć.Szukam jakiegoś wiarygodnego źródła,może polecicie.Mam zamiar się wybrać do firmy z reklamacja ale muszę mieć jakieś dowody.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

qwerty napisał:
Witaj od miesiąca mam przyjemność posiadać 50mb z multiplay,ale czy rzeczywiście to 50 ciężko stwierdzić i za każdym razem po 24.00 mam wynik poniżej 50mb,a miało być 75mb w nocy.Transfer dzienny to według umowy 50,ale nigdy tyle nie mogę wyciągnąć.Szukam jakiegoś wiarygodnego źródła,może polecicie.Mam zamiar się wybrać do firmy z reklamacja ale muszę mieć jakieś dowody.

Spróbuj sprawdzić tu www.speedtest.net . Możesz wybrać różne lokalizacje do przetestowania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
qwerty



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 31

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziękuję na pewno sprawdzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sprawdzasz tą prędkość? Po wifii czy kablu? Jedno czy więcej urządzeń? Po kablu powinno iść bez problemu ok 50mbit ale po wiffi aby osiągnąć tą prędkość musi być spełnione kilka warunków: odpowiedni router "N" i dobrze skonfigurowany, karta typu "N" w laptopie czy innym urządzeniu, bardzo dobry zasięg sieci (odległość od routera ma wpływ na osiągane prędkości), ilość podłączonych urządzeń ma również wpływ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze pytanie z czego chcesz osiągać te 50 Mb ? Bo to że ty masz szybkie łącze nie znaczy że serwer z którego coś ściągasz ma udostępniać z taką prędkością.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delta8



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 42

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam od nie dawna Alfę System i dostałem od nich nowy router w standardzie N i u mnie jest tak, w pokoju tam gdzie mam router chodzi pełną parą czyli na testach wychodzi te 50Mb/s nawet czasami 70Mb/s jak pójdę do pokoju gdzie dzieli tylko jedna ściana jest to żel beton i zasięg spada do 3 kresek i na testach już wyciąga różnie czasami 10Mb/s , 16Mb/s , 24Mb/s i to jest max, jeśli chodzi o upload jak dla mnie jest dobry bo na umowie mam 7 a wyciąga 16Mb/s , 20Mb/s
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Plumowski



Dołączył: 13 Lis 2006
Posty: 1465
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi po wifi wystarcza http://www.speedtest.net/my-result/3385380192

P.S. a tak swoją szosą, to może jakaś promocja dla pierwszych klientów Alfy... Wink
_________________
Pozdrawiam,
Heniek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Delta8



Dołączył: 19 Cze 2013
Posty: 42

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 10:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest promocja w Alfie dla nowych klientów
http://alfa-system.pl/promocje/wiosenna_2014 , tylko brak chęci widzę żeby wejść na ich stronę i sprawdzić Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
knw-78



Dołączył: 28 Sie 2010
Posty: 146

PostWysłany: Czw Kwi 03, 2014 11:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plumowski napisał:
P.S. a tak swoją szosą, to może jakaś promocja dla pierwszych klientów Alfy... Wink

Delta8 napisał:
Jest promocja w Alfie dla nowych klientów
http://alfa-system.pl/promocje/wiosenna_2014 , tylko brak chęci widzę żeby wejść na ich stronę i sprawdzić Very Happy

Autor poprzedniego postu raczej miał co innego na myśli. To raczej jest brak innych chęci ze strony "Delta8". Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 103, 104, 105  Następny
Strona 97 z 105

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka