Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Notariusz
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tomaszynski



Dołączył: 29 Wrz 2010
Posty: 11

PostWysłany: Czw Sty 30, 2014 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie polecam Pani notariusz przy Dworcowej, przemądrzała i niemiła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
barbórka



Dołączył: 16 Lut 2014
Posty: 1

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 10:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie polecam panią notariusz z ulicy Dworcowej. Według mnie nie jest przemądrzała, tylko mądra. Pomogła mi rozwiązać problem, do którego inni nie chcieli w ogóle podejść. Serdecznie polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

barbórka napisał:
A ja właśnie polecam panią notariusz z ulicy Dworcowej. Według mnie nie jest przemądrzała, tylko mądra. Pomogła mi rozwiązać problem, do którego inni nie chcieli w ogóle podejść. Serdecznie polecam!
autoreklama ???
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
zonku



Dołączył: 29 Wrz 2007
Posty: 935
Skąd: Knurów City

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 6:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego zaraz reklama ? Każdy miał zero postów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zniesmaczony



Dołączył: 13 Lut 2014
Posty: 12

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Staszek78 napisał:
Ostatnio korzystam z usług kancelarii notarialnej w Knurowie przy ulicy Dworcowej 10 i jestem bardzo zadowolony. Fachowa, szybka i miła obsługa godna polecenia.


też polecam
korzystałem już 2 razy z usług tej Kancelarii i nie miałem zastrzeżeń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Sro Kwi 02, 2014 11:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Notariusz na Dworcowej jak dla mnie porażka daje rady i odpowiedzi tylko za kasę albo do widzenia w moim przypadku. Na Szpitalnej Notariusz i osoby tam pracujące Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrs



Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 63

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 1:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.Odswiezam temat. Kupujemy mieszkanie i szukamy dobrego a zarazem taniego notariusza , ktos kogos poleci? Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arczi



Dołączył: 03 Sty 2009
Posty: 167
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Cze 16, 2015 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mrs napisał:
Witam.Odswiezam temat. Kupujemy mieszkanie i szukamy dobrego a zarazem taniego notariusza , ktos kogos poleci? Pozdrawiam

W Knurowie z tego co się orientuję jest dwoje, a właściwie dwie, bo to panie notariusz. Pierwsza na ul. Szpitalnej - Pani Kasperczyk - jak dla mnie rewelacyjna pani. Druga to pani na Dworcowej - nie znam, nigdy nie miałem przyjemności (z tego co tu czytałem, to może dobrze). O obu paniach była mowa wcześniej w tym temacie. Więcej notariuszy w Knurowie nie kojarzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
iwonakaminska76



Dołączył: 15 Sty 2009
Posty: 273

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 10:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam notariusza w Gliwicach ul. Lelewela 5/2

W grudniu 2014 kupowałam mieszkanie i zapłaciłam zdecydowanie mniej niż w Knurowie. Usługa kompleksowa Totalnie nic dodatkowo nie robiłam. Z sądem nic nie miałam wspólnego jak to sobie knurowscy notariusze wymyślają. Większość rzeczy ustalona telefonicznie. Łącznie byłam 2 razy u notariusza: raz zawieźć dokumenty a drugi raz to już na podpisanie umowy.
Zaniżono mi cenę bo miałam wiedzę ile kosztuje w innych kancelariach.
_________________
- Kapitanie! Jesteśmy otoczeni!
- Świetnie. To znaczy, że możemy atakować we wszystkich kierunkach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Colin



Dołączył: 04 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Pon Kwi 04, 2016 11:42 pm    Temat postu: Notariusz Odpowiedz z cytatem

Jestem świeżo po spisaniu aktu notarialnego u Pani Kasperczyk i muszę jasno powiedzieć - OSTATNI RAZ!

Wizyta u Notariusza trwała prawie 3h! A muszę dodać, iż umowę kredytową z banku dostarczyłem kilka dni wcześniej, mało tego - umowa przedwstępna na daną nieruchomość była spisywana miesiąc wcześniej! Co zatem można robić tyle czasu mając wszystkie niezbędne dane?!?!

Osoby opracowywujące pisma dla p. notariusz jak dla mnie minęły się z powołaniem - liczba błędów, poprawek kosmiczna!

Pani Kasperczyk jest przemądrzała - za nic ma pisma z banku bo "ona wie lepiej" - efekt był taki, że p. Kasperczyk nie ujęła w akcie informacji o pobranej opłacie w wysokości 60 PLN, przez co osobiście musiałem się stawić w sądzie, uiścić opłatę i przesłać skanem do banku potwierdzenie! Przez co bank opóźnił o kilka dni wypłatę środków.

Mój ojciec również ma podobne doświadczenia ze wspomnianą Panią notariusz, umowa kupna mieszkania od LWSM również musiała zakończyć się dwoma wizytami, przez błędy p. Kasperczyk.

O jej niekompetencji może również świadczyć fakt, iż zarząd LWSM po błędach m.in. z aktem moich rodziców,postanowił zmienić notariusza!

Proponuję dwa razy się zastanowić zanim wybierzecie Panią Kasperczyk.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 9:49 am    Temat postu: Re: Notariusz Odpowiedz z cytatem

Colin napisał:


O jej niekompetencji może również świadczyć fakt, iż zarząd LWSM po błędach m.in. z aktem moich rodziców,postanowił zmienić notariusza!



Kolego za przeproszeniem bzdury pleciesz. Z tego co wiem p.Kasperczyk nadal współpracuje z LWSM. Współpracuje także z MZGLiA oraz z Urzędem Miasta.
Napisałeś, że długo i w ogóle żenada. Ja odpowiem Ci tak. Notariat to nie piekarnia i tutaj się nie da pracować na akord bo klient chce szybko...
Zastanów się zatem zanim po raz kolejny napiszesz bzdety. Jeśli jesteś niezadowolony z usług idź na ul. Dworcową a potem opisz wrażenia... Gwarantuję, że będą niezapomniane.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Colin



Dołączył: 04 Kwi 2016
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 11:05 am    Temat postu: Re: Notariusz Odpowiedz z cytatem

Xander_cage napisał:
Colin napisał:


O jej niekompetencji może również świadczyć fakt, iż zarząd LWSM po błędach m.in. z aktem moich rodziców,postanowił zmienić notariusza!



Kolego za przeproszeniem bzdury pleciesz. Z tego co wiem p.Kasperczyk nadal współpracuje z LWSM. Współpracuje także z MZGLiA oraz z Urzędem Miasta.
Napisałeś, że długo i w ogóle żenada. Ja odpowiem Ci tak. Notariat to nie piekarnia i tutaj się nie da pracować na akord bo klient chce szybko...
Zastanów się zatem zanim po raz kolejny napiszesz bzdety. Jeśli jesteś niezadowolony z usług idź na ul. Dworcową a potem opisz wrażenia... Gwarantuję, że będą niezapomniane.

Pozdrawiam
Xander


Informacje o LWSM mam od osoby, która jest upoważniona z ramienia spółdzielni do podpisywania aktów, ale w tej kwestii sie nie sprzeczam.

Misiu, ja nie mam pretensji ze nie zostałem obsłużony w 5 min, jak we wspomnianej przez Ciebie piekarni, pretensje mam o to, ze mimo 3h - akt nie był sporządzony w 100% właściwie, a za to przecież jako klient place a wiec mam prawo wymagac, prawda?

Na Boga Knurow to nie jest Ciemnogród aby wybierać pomiędzy złym i gorszym notariuszem. Do Gliwic przypomnę mamy jakies 5-7 km.

Uważam, iż mimo wielu rowniez pozytywnych opinii P. Kasperczyk powinna uderzyć sie w pierś -bo miałem wrażenie, ze czuje sie jak monopolista w naszym mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2016 11:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

xander ale ci pojechał z tym,, Misiem,, hehe
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 9:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Colin: "Misiu"? Nie przypominam sobie abyśmy byli w aż takiej zażyłości ... Odrobinę kultury proszę.
Wracając do spółdzielni to zasięgnąłem języka i dowiedziałem się, że spółdzielnie korzystają z usług notariusza, którego wybiera klient (kupujący czy też sprzedający).
W kwestii błędów w aktach to zdarzają się one wszystkim pracownikom biurowym i nikt nie robi ich umyślnie. Opracowując kilkanaście aktów czy innych dokumentów dziennie pracownik może się pomylić - to ludzka rzecz, a nie popełnia błędów tylko ten co nic nie robi.
Dalej, masz rację pisząc o notariuszach w Gliwicach. Kancelarie są też w Rybniku, Zabrzu i innych ościennych miejscowościach. Czy jednak obsługa jest lepsza?
Tak dla przykładu jakiś czas temu zabezpieczałem pewną osobę dokonującej transakcji kupna - sprzedaży rozliczanej w gotówce (takie widzi mi się klienta) w jednej z renomowanych kancelarii w miejscowości ościennej*. Czas oczekiwania na załatwienie sprawy wyniósł grubo ponad 4 godziny. I co Ty na to?
*) Celowo nie podaję miejscowości aby przypadkiem nie ujawnić tożsamości klienta.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Xander_cage



Dołączył: 14 Maj 2006
Posty: 1202
Skąd: N 50°13' E 18°41'

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2016 9:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szpitalniak napisał:
xander ale ci pojechał z tym,, Misiem,, hehe


Cóż, zwracanie się w ten sposób świadczy jedynie o piszącym wiadomość.

Pozdrawiam
Xander
_________________
... Welcome to the Xander Zone ...



Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka