Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Knurowska Grupa Tuningowa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
b@rtu



Dołączył: 09 Cze 2007
Posty: 2
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Cze 13, 2007 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto napisał:
nic nie mam...zawsze lubilem klank padajacych popychaczy zaworow:) jak bedziesz potrzebowal to daj znac.


Jak dbasz tak masz Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Zło



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: z inter carsu

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix wrzuc jeszcze jakas fote silnika Mr. Green

A tak ogolnie to załuje ze sprzedałem swoje malenstwo.Tez było 1.6 i kilka razy stawałem na kresce z civem 1.5 kolegi z pracy miał tam z wykresu na hamowni 132 km,momentu nie pamietam ja w seri miałem 109km i 150mn ale cos tam zrobione było Smile i japoniec dostawał na 1/4 około2 długosci jednak moje było lzejsze Mr. Green Jednak i bardziej wole zakrety niz prosta Mr. Green Do 2 miesiecy bedzie 2.0 i to we francuskim wydaniu tylko musze znaleść jakies w dobrym stanie Super

Co do BMW to jeszcze nie słyszałem o jakims dobrze jezdzacym 1.6.Nawet niewiem czy ktokolwiek to dłubał bo taniej jest zrobic przekładke Smile

Był ktos moze dzis przed stadionem górnika??
Jakies foty:











Autor Artiv
i filmik:
http://www.youtube.com/v/5ITt6MZGYG8
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 12:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zło, o jakie Twoje 1.6 Ci chodzi?? Bavarka?? Powiadasz Civic 1.5 i 132km??
Wiesz naprawde troszke siedze w hondach i coś takiego da się wyciągnąc dzięki jednej modyfikacji, którą robi tylko jedna osoba na śląsku, a więc może to było 1.5 90 km?? Lub 102km w wersji b7 z poczwórnym wtryskiem?? A jeżeli miało 132 km to raczej tylko d16z6 na Vtecu i jeżeli przegrało z bunią 109km to albo Honda już nie żyła , albo kierownik jeździł całe życie hulajnogą i pierwszy raz siadł za kierownice. Niestety aż takie cuda się nie dzieją Thumbsup Poza tym Beta jest cięższa od Civica i to dość grubo Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zło



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: z inter carsu

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 3:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie była to "bawarka" tylko opel corsa gsi nie seryjne Smile A civ był 6 generacji bodajze i masz racje spytałem sie był to 1.6ESi seryjnie miał 125km/140nm Wagowo miałem około 100 kg lezej . Z bawarek to tylko e30 M3 Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baron



Dołączył: 11 Maj 2006
Posty: 4170
Skąd: Knurow

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 9:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie jak umnie sie mowi o Oplu? lepiej miec siostre w *** jak brata w oplu ....... poza tym co wy macie za samochody? brrrrrrr masakra patrzac na te zdjecia to mi sie niedobrze zrobilo takimi samochadami o ile to mozna tak nazwac to prosze w mur ale sie niezapinajcie czasem pasami, wstyd, jedyny tunning to mozecie sobie zrobic najpierw w glowie a tak na marginesie jak w knurowie mozna miec dobre auto? jak poustawiali wszedzie kocie lby na ulicach zeby za szybko nie jezdzic moje auto ma spoiler 5cm od ziemi ja tam nawet nie wjade w 1987 roku mialem forda cosworth orginal


cos w tym stylu ale to bylo 20 lat temu i w knurowie wszystko co bylo do zerwania pod samochodem to zerwalem miska olejowa byla popostu plaska haha wiec jedna zasada jezeli jestes w stanie wjechac do knurowa to niemasz nic wspolnego z tunningem chyba ze traktorem buhaaaa to tylko taka moja krotka aluzja bo wogole ten dzial tutaj to ponizej mojego nieveo !

ps. w zyciu nie wsiade do samochodu ponize 200 koni a tym bardziej ze w garazu stoi nowiutkie GALLARDO !

2 man down 2 man down 2 man down 2 man down 2 man down
_________________
Szli krzycząc: "Polska! Polska" [...]
Wtem Bóg z Mojżeszowego pokazał się krzaka,
Spojrzał na te krzyczące i zapytał: "Jaka?".
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Adres AIM Yahoo Messenger MSN Messenger
Verbatig



Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 215
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a świstak siedzi i zawija je w te sreberka Wave
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron... Ty naprawdę jesteś żałosny...
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wirek



Dołączył: 12 Paź 2006
Posty: 56

PostWysłany: Nie Cze 17, 2007 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Baron napisał:
a tak na marginesie jak w knurowie mozna miec dobre auto? jak poustawiali wszedzie kocie lby na ulicach zeby za szybko nie jezdzic moje auto ma spoiler 5cm od ziemi ja tam nawet nie wjade (..)
w knurowie wszystko co bylo do zerwania pod samochodem to zerwalem miska olejowa byla popostu plaska haha wiec jedna zasada jezeli jestes w stanie wjechac do knurowa to niemasz nic wspolnego z tunningem chyba ze traktorem buhaaaa


Twoja wypowiedż to albo przykład niemieckiego "poczucia humoru" (a raczej butnej "wyższości") albo po prostu ocena zakompleksionego imigranta z Polski, który musi się dowartościować przyjmując optykę sprzed 20 laty. Niestety, ale tylko taki wniosek się nasuwa po Twojej (nie pierwszej w tym stylu) wypowiedzi.

Sorry za off-topic, ale inaczej się nie da skomentować tych niby humorystycznych wypowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matiii25



Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 52
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kyto napisał:
matiii25 napisał:
Jest takie cos w bmw i okresla sie to nazwą "system DISA" posiada to tez M43 wiec nie znasz tego bmw lepiej niz własciciel.
spytaj swojego kolegi ktory ci to powiedzial jeszcze raz o to lub sam sprawdz na necie. dual ram i Disa to 2 rozne sprawy(sprawdzilem na necie)

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=38791&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=odma+m42 poczytaj sobie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
kyto



Dołączył: 11 Sty 2007
Posty: 36

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystko by bylo jasne mattii 25 ale moglbys to poprzec jakimis powaznymi dowodami?? bo poki co widze wypowiedz 3 kolesi z ktorych jeden pyta co to jest drugi mowi o systemie vanos a 3 niby o tym systemie o ktorym ty mowisz ale cos mi sie nie wydaje...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zło



Dołączył: 05 Cze 2007
Posty: 14
Skąd: z inter carsu

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 1:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Felix napisał:
Takie perlowe z wielkim garbem na przedniej masce ? Mr. Green


Oto i jest na sprzedaż

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3022377

pare cytatów:

- "PEŁEN TJUNING. " Mr. Green
- "gesty olej syntetyczny zeby nie kapało)świec sportowe dodaja pare kucy" Brick wall
- "- ABS (wgryza sie w asfalt i szuter dzieki sportowym wierconym tarcza" wiercone czy nawiercane chyba jeden ... Thumbsup


Prayer
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Felix



Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 53

PostWysłany: Pon Lip 09, 2007 1:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

boski Mr. Green

Cytat:
(dzwi od str. kierowcy tapicerka zerwana z 4 zaczepóe troszeczke lata podczas jazdy podokręcać (no coż takie mymy drogi w Knurowie)


Wydaje mi sie ze koles z takim talentem pisarskim powinien pisac artykuły w gazecie. Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka