Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat |
Autor |
Wiadomość |
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Wto Cze 25, 2013 9:53 pm Temat postu: Sekcja Pływacka TKKF Szczygłowice Knurów |
|
|
|
Zapraszamy do odwiedzin naszego profilu na Facebook
https://www.facebook.com/TkkfSzczyglowiceSekcjaPlywacka
Wszelkie informacje nowinki na temat działalności klubu,treningi, zdjęcia , relacje z zawodów
ps. jesteśmy w trakcie przygotowań naszych 3 zawodniczek do Mistrzostwo Polski Roczników 97 i 99
Mistrzostwa Polski odbędą się 05-07.07.2013 dla zawodników z rocznika 99 w Gorzowie Wielkopolskim ( jedna zawodniczka)
A Dla roczników 97 gdzie startują nasze dwie zawodniczki zawody odbędą się 22-25 Lipca w Dębicy |
|
Powrót do góry |
|
|
Reklamiarz
|
Wysłany: Temat postu: Reklama Google |
|
|
|
|
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Pią Cze 28, 2013 10:25 am Temat postu: |
|
|
|
Już od 1 lipca dwie nasze zawodniczki (Aleksandra Bańbor, Martyna Nowak) Wyjeżdżają na basen 50 metrowy do Gliwic na zgrupowanie kadry śląska który jest finansowany za bardzo dobre wyniki (1 miejsca ) na Mistrzostwach Śląska , pozostaną tam prawdopodobnie do 17 Lipca po czym wyjadą na Mistrzostwa Polski swoich roczników . WYTRWAŁOŚCI !
Paulina Bieniek pozostaję pod okiem swojego trenera Sebastiana Dąbrowskiego i będzie kontynuować trening na Knurowskich basenach do dnia 04.07.2013 po czym wyjeżdża na MP 14 latków |
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Nie Cze 30, 2013 10:15 pm Temat postu: |
|
|
|
W ostatnią niedzielę (23.07.2013) nasz klub zawitał w Goczałkowicach-Zdroju na III MEMORIALE PŁYWACKIM IM. KRZYSZTOFA KANIKA W RAMACH OBCHODÓW XVIII DNI GOCZAŁKOWIC Na którym zdobyliśmy Kilka bardzo dobrych miejsc:
50dow:
9 lat i młodsi:
Anna Idzikowska 5 miejsce
10-11 lat:
Idzikowska Alicja 1 miejsce
12-13 lat:
Świstuń Julia 5 miejsce
14-15 lat:
Bieniek Paulina 1 miejsce (rekord życiowy)
50grzb:
9 lat i młodsi:
MORCISZEK Weronika 5 miejsce
50klas:
9 lat i młodsi:
IDZIKOWSKA Anna 2 miejsce
10-11 lat:
NAMYSŁOWSKA Maja 1 miejsce
12-13 lat:
ROZKOSZEK Julia 1 mijesce
50motylkowy:
10-11 lat:
Idzikowska Alicja 1 miejsce
12-13 lat:
ŚWISTUŃ Julia 4 miejsce
14-15 lat:
BIENIEK Paulina 1 miejsce
Wszystkim uczestnikom gratulujemy sukcesów ! |
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Pon Lip 29, 2013 10:16 am Temat postu: Udane MP Dla Naszych zawodniczek |
|
|
|
Zawodniczki sekcji pływackiej z Knurowa w dniach 04-07.07.2013 19-21.07.2013 wzięły udział w
Głównych Mistrzostwach Polski swoich roczników gdzie uzyskały znakomite wyniki . Nasz pierwszy
start odbył się w Gorzowie Wielkopolskim gdzie o najlepsze czasy walczyła zawodniczka Paulina
Bieniek (14 lat )
na pięć startów w których wzięła udział poprawiła swoje rekordy życiowe które
uzyskała dwa tygodnie wcześniej na Otwartych Mistrzostwach Śląska.
Natomiast dwa tygodnie później Martyna Nowak (17lat )
walczyła o medale Ogólnopolskiej
Olimpiady Młodzieży gdzie wystartowała we wszystkich dystansach w stylu klasycznym ,
50-100-200m gdzie na dystansie 50 m zdobyła brązowy medal poprawiając swój rekord życiowy
również na dystansie 200m uzyskała wynik lepszy od swojego poprzedniego rezultatu. Warto
nadmienić iż Martyna Nowak na każdym z dystansów znalazła się w finałach A co jest znakomitym
wynikiem.
W dniu 22-24 Lipca w Dębicy zostały rozegrane Mistrzostwa Polski 16latków w których wzięła udział zawodniczka naszego miasta Ola Bańbor
Startowała na pięciu dystansach . Najlepszy wynik uzyskała na dystansie 50m stylem dowolnym uzyskując czas 27.84 co dało jej 5 miejsce w Finale A.
w Pozostałych startach uzyskała bardzo dobre wyniki na poziomie finału B . Po za 50 stylem dowolnym byliśmy bardzo zadowoleni ze startu na 50m stylem grzbietowym gdzie Ola była druga w Finale B nadmieńmy iż był to jej pierwszy start na tym dystansie od kilku lat oczywiście na basenie 50 metrowym |
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Wto Wrz 24, 2013 11:12 pm Temat postu: |
|
|
|
"szybciutkie" zawody o I puchar Imienia Aleksandry Urbańczyk w Ciechanowie dobiegły końca a my byliśmy tam wraz z Martyna Nowak oraz Ola Lulu Bańbor miejsca były rewelacyjne ! Zgarneliśmy prawie wszystko !
50 dowolnym dziewcząt 16 letnich jak i Open
1. BAŃBOR, Aleksandra 97 TKKF Szczygłowice Knurów 27.55 601
50 dowolnym dziewcząt 17 letnich
2. NOWAK, Martyna 96 TKKF Szczygłowice Knurów 29.14 507
50 grzbietowym dziewcząt 16 letnich jak i Open
1. BAŃBOR, Aleksandra 97 TKKF Szczygłowice Knurów 32.06 515 (nowy rekord życiowy)
50 klasycznym dziewcząt 17 letnich jak i Open
1. NOWAK, Martyna 96 TKKF Szczygłowice Knurów 34.66 573
Najlepsze zawodniczki zawodów w swoich rocznikach jak i Open to również nasze reprezentantki
1. BAŃBOR, Aleksandra 97 1116 pkt fina (2 najlepsze starty)
2. NOWAK, Martyna 96 1080 pkt fina
A żeby emocji nie było końca
Nowa Konkurencja Wyścig Australijski 6 zawodniczek rywalizuje ze sobą na dystansie 50m dowolnym i najsłabsza odpada aż do momentu aż pozostaną 2 zawodniczki . Do wygrania był strój startowy Carbon mk2 marki Arena o wartości 1400 zł
16 - 17 lat Jak i Open
1. BAŃBOR, Aleksandra 97 TKKF Szczygłowice Knurów 28.25
4. NOWAK, Martyna 96 TKKF Szczygłowice Knurow 29.10
I To na "Tyle"
Gratuluję dziewczynom wspaniałych zawodów !!
Aleksandra Bańbor po wygranym wyścigu australijskim
Martyn Nowak oraz Aleksandra Bańbor na podium jako dwie najlepsze zawodniczki zawodów
Trzecia wyprawa na dekoracje kosztuje sporo siły
Trzy najlepsze zawodniczki w całości na podium
|
|
Powrót do góry |
|
|
mariolcia
Dołączył: 03 Paź 2013 Posty: 7
|
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 2:02 pm Temat postu: |
|
|
|
Super dziewczyny. Życzę dalszych sukcesów! _________________ sprawdź zalety lakieru hybrydowego |
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Pią Paź 11, 2013 10:28 pm Temat postu: Liga Klubów Śląskich 2002 |
|
|
|
W dzisiejszym dniu w Radlinie odbyła się Liga Klubów Śląskich którą można porównać do Ekstraklasy w piłce nożnej z podziałem na województwa ze względu na ograniczenia wyjazdowe ze względu na młody wiek zawodników.
A W Radlinie zawodnicy pokazali się ze wspaniałej strony , a więc może w poszczególnych punktach
1. Alicja Idzikowska 11 lat DEMOLUJE konkurencje na 100m delfinem
uzyskując czas 1.15.39 uzyskując najlepszy rezultat w Polsce następny wynik w Polsce to 1.19.00
2.Alicja Idzikowska 11 lat DEMOLUJE konkurencję na 400m stylem dowolnym
z czasem 5.14.82 Najlepszy wynik w Polsce
3.Szołtysek Karolina w swoim pierwszym starcie na 400m stylem dowolnym uzyskuje rewelacyjny wynik 6.07.43 co daje jej 7 miejsce na Tym dystansie
4.Godula Damian wspaniale spisuje się na 100 delfinem i 100 stylem zmiennym gdzie uzyskując 3 i 2 miejsce !!
5. Sztafeta Dziewcząt 4x50 stylem dowolnym( Namysłowska Maja, Szołtysek Karolina(Rekord Życiowy), Kaleta Karolina , Idzikowska Alicja) Niszczy zawodniczki z Klubu ULKS VICTORIA Kozy i z czasem 2:21.30 Wygrywa Konkurencje
Poszczególne wyniki konkurencji można zobaczyć na pod linkiem
http://live.omegatiming.pl/szulcik/2013/10_11_radlin/index.html#
GRATULACJĘ !!
Wkrótce zamieścimy zdjęcia ! |
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Sro Paź 23, 2013 9:30 pm Temat postu: 2 ogólnopolski meeting pływacki w Tarnowskich Górach |
|
|
|
Nasi zawodnicy startowali na 2gim meetingu pływackim w Tarnowskich Górach na którym startowało wielu czołowych pływaków z Polski oraz reprezentanci Polski na MŚ w Barcelonie (Michał Poprawa) , a z tego wspaniałego obiektu nasi zawodnicy przywieźli w sumie 16 medali , kończąć klasyfikację medalową na 5 miejscu a startowali ramię w ramię z zawodnikami z czołowych Polskich klubów.
Najważniejszę wyniki które „zrobiły” medale :
200m stylem dowolnym
2.miejsce Tomasz Sosna
1.miejsce Alicja Idzikowska
6.miejsce Aleksandra Bańbor (finał open)
50m stylem grzbietowym
3.miejsce Aleksandra Bańbor
50m stylem klasycznym
3.miejsce Karolina Kaletka
2.miejsce Martyna Nowak
100m stylem klasycznym
1.miejsce Alicja Idzikowska (najlepszy czas w polsce)
3.miejsce Kaletka Karolina (rekord życiowy)
2.miejsce Nowak Martyna
50m stylem motylkowym
1.miejsce Tomasz Sosna
7.miejsce Kaleta Karolina
100m stylem motylkowym
1.miejsce Sosna Tomasz
4.miejsce Pawlik Szymon (rekord życiowy o 5sek)
200m stylem zmiennym
1.miejsce Idzikowska Alicja
4x50 stylem dowolnym mieszane (11-12 lat )
1. TKKF Szczygłowice ( Idzikowska , Kaletka , Sosna , Pawlik )
zdjęcia dostępne na naszym profilu na facebook'u
https://www.facebook.com/TkkfSzczyglowiceSekcjaPlywacka
ZAPRASZAMY !! Już w piątek startujemy z Ligą Klubów Śląskich rocznik 00-99 i starsi ! A W weekend zmagamy się w Tychach na Memoriale Maćka Maika !! |
|
Powrót do góry |
|
|
djzicko
Dołączył: 24 Sie 2012 Posty: 62
|
Wysłany: Pon Lis 18, 2013 4:11 pm Temat postu: Mistrzostwa Śląska Roczników 2002 , 2001 |
|
|
|
Najważniejsza impreza tego sezonu zakończona
A mianowicie Mistrzostwa Śląska roczników 2002, 2001
Wspaniałe wyniki naszych zawodników
2 srebrne Medale w sztafetach 4x50 zmiennym , 4x50 downolnym ( Idzikowska , Kaleta , Szołtysek , Namysłowska ) rocznik 2002
4 złote medale Alicji Idzikowskiej w tym 2 rekordy śląska !! które nie zdarzają się zbyt często , a przy tym jedne z najlepszych wyników w Polsce!
brązowy medal Tomek Sosna (2001) na dystansie 50m stylem motylkowym
srebrny medal Tomek Sosna na dystansie 100m stylem motylkowym
uzyskane wyniki są rekordami klubowymi na tych dystansach oraz rekordy życiowe Tomka !
nadmieniamy iż wynik na 100m stylem motylkowym jest w pierwszej piątce najlepszych czasów !!
obszerniejszy materiał wraz ze zdjęciami już niebawem ! |
|
Powrót do góry |
|
|
|