Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mechanicy, warsztaty samochodowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zenmach



Dołączył: 22 Wrz 2010
Posty: 54
Skąd: przyszowice

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

skasowanie błędu max 50zł. więcej to już zdzierstwo i takiego warsztatu trzeba unikać. Jak zwykle polecam Pama-Tech z wilczy...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
pioterazo



Dołączył: 12 Maj 2013
Posty: 1

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 8:20 am    Temat postu: do rozrządu Odpowiedz z cytatem

W Knurowie na szpitalnej jeszcze przed targiem jadąc od niepodległości , praktycznie na przeciwko biedronki jest mechanik w takim garażu.On tam sam pracuje i teraz mam pytanie.Kiedyś wymieniał mi jakiś uszczelniacz w golfie 3 i zrobił dobrze i w miare tanio.
Powiedzcie czy można jechać do niego z golfem 4 tdi na wymiane rozrządu i uszczelniacza wału od strony rozrządu bez żadnych obaw?.(części raczej sam chce kupić)
Proszę o opinie na temat tego mechanika bo na prawde nie ma gdzie za w miarę normalne pieniądze dać zrobić i nie martwić się potem czy zrobili jak powinni.Jak wiemy rozrząd do tdi jest dosyć drogi i chcę mieć na kolejne 60 000 głowę spokojną.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 9:48 am    Temat postu: Re: do rozrządu Odpowiedz z cytatem

pioterazo napisał:
W Knurowie na szpitalnej jeszcze przed targiem jadąc od niepodległości , praktycznie na przeciwko biedronki jest mechanik w takim garażu.On tam sam pracuje i teraz mam pytanie.Kiedyś wymieniał mi jakiś uszczelniacz w golfie 3 i zrobił dobrze i w miare tanio.
Powiedzcie czy można jechać do niego z golfem 4 tdi na wymiane rozrządu i uszczelniacza wału od strony rozrządu bez żadnych obaw?.(części raczej sam chce kupić)
Proszę o opinie na temat tego mechanika bo na prawde nie ma gdzie za w miarę normalne pieniądze dać zrobić i nie martwić się potem czy zrobili jak powinni.Jak wiemy rozrząd do tdi jest dosyć drogi i chcę mieć na kolejne 60 000 głowę spokojną.


Ten mechanik to dla mnie jakaś zagadka Wink

Wygląda jak stara dziupla, ale działa od zawsze i jakoś prosperuje
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MefKM



Dołączył: 25 Lip 2006
Posty: 903
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polecam nieautoryzowany serwis Forda Win-Car z Gliwic-Ostropa
_________________
MefKM
_______________________________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mcryb1



Dołączył: 20 Sie 2011
Posty: 16
Skąd: boczna koziełka

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 11:31 am    Temat postu: Re: do rozrządu Odpowiedz z cytatem

pioterazo napisał:
W Knurowie na szpitalnej jeszcze przed targiem jadąc od niepodległości , praktycznie na przeciwko biedronki jest mechanik w takim garażu.On tam sam pracuje i teraz mam pytanie.Kiedyś wymieniał mi jakiś uszczelniacz w golfie 3 i zrobił dobrze i w miare tanio.
Powiedzcie czy można jechać do niego z golfem 4 tdi na wymiane rozrządu i uszczelniacza wału od strony rozrządu bez żadnych obaw?.(części raczej sam chce kupić)
Proszę o opinie na temat tego mechanika bo na prawde nie ma gdzie za w miarę normalne pieniądze dać zrobić i nie martwić się potem czy zrobili jak powinni.Jak wiemy rozrząd do tdi jest dosyć drogi i chcę mieć na kolejne 60 000 głowę spokojną.



Juz temacie było, specjalista od diesli jest na Wilczej www.pama-tech.pl, sam serwisuje tam swojego diesla 110 ASV+. Stosunek jakosci do ceny jest jak najbardziej OK.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Iro



Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 146
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Maj 13, 2013 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak się złożyło, że i ja zawitałem w warsztacie Pama - Tech, co prawda ja byłem z drobiazgiem, ale i tak wrażenie pozostało bardzo pozytywne.
Po pierwsze warsztat wygląda tak jak przystało na nowoczesny warsztat. Czysto, schludnie, porządne narzędzia i sprzęt warsztatowy. Od razu widać że w tym przedsięwzięciu nie ma przypadku.
Po drugie obsługa - konkretna, kompetentna, duża wiedza i doświadczenie. Nawet jak przyjechałem bardzo nietypowym samochodem nie było zaskoczenia.
Ja osobiście nie kojarzę innego warsztatu w okolicy na podobnym poziomie, a już porównywać go do warsztatu pana Fornagla nie można, bo to zupełnie inne światy.
Irek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
taak



Dołączył: 09 Lut 2011
Posty: 81

PostWysłany: Czw Maj 23, 2013 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam ,ma ktoś może jakies doświadczenia z warsztatem DZS na granicy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
konri



Dołączył: 12 Kwi 2008
Posty: 94

PostWysłany: Pią Maj 24, 2013 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jesli ktoś poszukuje dobrego gazownika polecam Boston w gliwicach usterke usuneli mi na miejscu jeszcze sie potargowałem i ubiłem 20 zł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mrs



Dołączył: 06 Kwi 2011
Posty: 63

PostWysłany: Pią Cze 14, 2013 7:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poszukuje taniego blacharza i lakiernika , polecacie kogos?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Smyku



Dołączył: 27 Sie 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów/Ornontowice

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie tanio i szybko zrobię geometrie kół tylko nie piszcie że za 100zł bo słyszałem że gościu w Przyszowicach robi za 45 zł tylko ma zamknięte do odwołania.
_________________
W życiu piękne są tylko chwile Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
major



Dołączył: 20 Mar 2013
Posty: 22

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 11:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mogę polecić wulkanizatora i mechanika na Niepodległości w Knurowie za mostem, ja za przekładkę i geometrię zapłaciłem nie całe 100 zł ale dokładnej sumy nie pamiętam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gafhproject



Dołączył: 14 Maj 2012
Posty: 64

PostWysłany: Sro Sie 28, 2013 6:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam najlepszego elektromechanika albo magika samochodowego,który naprawi mojego Passata 1.8T. Samochód tuż po odpaleniu gaśnie, dwóch mechaników rozłożyło ręce, po tym jak u każdego z nich auto stało tydzień.
Zna ktoś kogoś? Najlepiej bez dłuższego czekania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Czw Sie 29, 2013 2:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zadzwon do pama-techu na wilczy


a tak swoja droga wie ktos gdzie w okolicy jakis warsztat ogarnia temat terenowek, najlepiej specjalizacja mitsubischi?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
subim



Dołączył: 26 Sie 2007
Posty: 115
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Sie 30, 2013 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smyku napisał:
... bo słyszałem że gościu w Przyszowicach robi za 45 zł tylko ma zamknięte do odwołania.


może dlatego musiał zamknąć
_________________
- Poruczniku Drebin, czy pan wie, że miasto opanowały pawiany???
- To chyba wina wyborców.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tvardy
Moderator


Dołączył: 14 Cze 2006
Posty: 2364
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2013 4:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smyku napisał:
A gdzie tanio i szybko zrobię geometrie kół tylko nie piszcie że za 100zł bo słyszałem że gościu w Przyszowicach robi za 45 zł tylko ma zamknięte do odwołania.


100 pln to normalna cena
_________________
Pozdrawiam
-= tvardy =-

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 22, 23, 24  Następny
Strona 18 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka