Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Budowa Lidla
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Knurowianin2000



Dołączył: 30 Cze 2010
Posty: 1425
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anonim napisał:
Połowa z tych klientów poszła pooglądać, a żeby głupio nie wyglądało to se kupią po jogurcie. Co z tego, że będą stać 2h w kolejce do kasy, ważne, że uczestniczyli w tym historycznym wydarzeniu.
dokładnie, najlepiej tam jechać jutro jak już emeryci i renciści oraz bezrobotni sobie zakończą zwiedzanie i na spokojnie pooglądać i zrobić zakupy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
A.S.



Dołączył: 17 Mar 2011
Posty: 37

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otwarcie sklepu o godz.8.00 a oni czekali na mrozie już o 6.00 Think
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lukas2401
Moderator


Dołączył: 05 Cze 2006
Posty: 5050
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A.S. napisał:
otwarcie sklepu o godz.8.00 a oni czekali na mrozie już o 6.00 Think

Może dla pierwszych 10 osób była kiełbasa za darmo Mr. Green
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 6:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O 6.30 jechałem do pracy i nikogo nie było.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Czw Gru 13, 2012 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A prezydent był na otwarciu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wiedzma



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 293
Skąd: Knurów/Gierałtowice

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakaś totalna masakra z tym Lidlem! Normalnie nadal muszę jeździć do Gliwic żeby dostać coś konkretnego (np. spodnie, czy jakieś ciuchy, książki dla dzieci itp), nie mówiąc już, że coraz częściej czegoś brakuje na pólkach z normalnych produktów, gdzie w innych miastach się z tym nie spotkałam.
Parking wiecznie zapełniony, Panie w sklepie nie nadążają z wykładaniem towaru bądź porzucając to- otwierają kolejna kasę....
A myślałam, że będzie tak pięknie.....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To chyba dobrze że w Lidlu jest tyle ludzi a jak cos chcesz to musisz byc o 8 jak jest otwarty .Bo ludzie zaraz wykupuja bo jest tanio i dobrej jakości produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anonim



Dołączył: 11 Lip 2006
Posty: 1502

PostWysłany: Pią Sty 18, 2013 9:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za to przy Bierdonkach jakby więcej miejsca na parkingach i mniejsze kolejki do kas.

O Aldiku to już nawet nie wspomnę. Nie wiem z czego oni chcą się utrzymać. Chyba, że jest to po prostu "pralnia" i po zakończeniu ulg podatkowych się zwiną jak inne sieci.
_________________
Śląsk dawał Warszawie miliony ton węgla, w zamian za to Warszawa brała od Śląska miliony ton stali.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcoon



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 100

PostWysłany: Wto Mar 12, 2013 7:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostrzegam przed naciąganiem i oszukiwaniem w Lidlu w Knurowie!
Przez kupnem czegokolwiek sprawdzajcie ceny produktu na półce ale tak bardziej uważnie aby potem nie zdziwić się przy kasie że wyszło Wam za dużo za zakupy. Dzisiaj sam przekonałem sie na własnej skórze o co chodzi. Chciałem kupic wino. Spojrzałem na cene która była przyklejona na tej SAMEJ półce co stał karton z winami, praktycznie cenówka dotykała kartonu w winem które wybrałem cena mi odpowiadała (aha, na cenówkach nie ma podanych nazw win co utrudnia sprawdzenie ceny). Wybrałem wino za ok 15 zł, pare innych rzeczy i do kasy. Jakie było moje zdziwienie kiedy po skasowaniu okazało sie ze wino kosztuje 49,99!!!! Po zgłoszeniu tego faktu kierowniczce kas udała sie aby sprawdzic o co mi chodzi. Jak sie okazało wszystko było w porządku - czyli to był mój błąd ale do k..y nędzy jak klient ma sprawdzic cene danego produktu jak ceny towarów są na innych półkach, poprzestawiane tak aby klient celowo wziął to czego nie chce ale droższego. ODRADZAM - OSZUKUJĄ!!!! Niestety nie tylko mi przytrafiło sie ze co innego biore z półki a co innego mam nabijane na paragon!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matiz



Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 195
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 12:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie miałem problemu. Ceny win, z tego co pamiętam, nad winami, a nie pod. Wiele razy kupowałem tam wino i zawsze na cenówce była taka nazwa jak wina. nigdy nie miałem z tym problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szpitalniak



Dołączył: 18 Cze 2010
Posty: 929
Skąd: knurów

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 12:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matiz napisał:
ja nigdy nie miałem problemu. Ceny win, z tego co pamiętam, nad winami, a nie pod. Wiele razy kupowałem tam wino i zawsze na cenówce była taka nazwa jak wina. nigdy nie miałem z tym problemu.
potwierdzam
_________________
szpitalniak
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
arkadioss



Dołączył: 02 Lip 2009
Posty: 194
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście w Lidlu nie kupuje ale notorycznie takie "klocki" z ceną zdarzają mi się w knurowskim "dużym" tesco. Zazwyczaj się zorientuje gdyż kupuje tam raczej pojedyncze rzeczy i rachunek nie jest długi. Nie przemawia do mnie też tłumaczenie pewnej Pani z tego sklepu że to nie ta cenówka (produkt dokładnie stoi nad nia). Moim zdaniem cena powinna być idealnie widoczna bo równie dobrze można położyć cenę za powiedzmy próbkę perfum pod perfumem za kilka dych i naciągnąć więcej ludzi i później sie tłumaczyć, że to nie ta cenówka. Ogólnie trzeba uważać co się bierze do koszyka i sprawdzać rachunek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcoon



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 100

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Matiz napisał:
ja nigdy nie miałem problemu. Ceny win, z tego co pamiętam, nad winami, a nie pod. Wiele razy kupowałem tam wino i zawsze na cenówce była taka nazwa jak wina. nigdy nie miałem z tym problemu.


No tak, przecież to normalne, że cena jest na innym regale..

pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
piotruś



Dołączył: 14 Paź 2008
Posty: 233
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

arkadioss napisał:
Osobiście w Lidlu nie kupuje ale notorycznie takie "klocki" z ceną zdarzają mi się w knurowskim "dużym" tesco. Zazwyczaj się zorientuje gdyż kupuje tam raczej pojedyncze rzeczy i rachunek nie jest długi. Nie przemawia do mnie też tłumaczenie pewnej Pani z tego sklepu że to nie ta cenówka (produkt dokładnie stoi nad nia). Moim zdaniem cena powinna być idealnie widoczna bo równie dobrze można położyć cenę za powiedzmy próbkę perfum pod perfumem za kilka dych i naciągnąć więcej ludzi i później sie tłumaczyć, że to nie ta cenówka. Ogólnie trzeba uważać co się bierze do koszyka i sprawdzać rachunek


o tak Tesco bije na głowę całą resztę ,kupując 2-pak spodni dla syna z cena orginalna na metce papierowej 49 zł w kasie okazało sie ,że kosztują 59 zł ,po moim stwierdzeniu że oszukuja klientów pani stwierdziła że to cena sugerowana Think i jak chce wiedzieć ile to dokładnie kosztuje to mam sprawdzac na czytniku ,dodam że na metce nie pisało że to cena sugerowana
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marcoon



Dołączył: 03 Wrz 2009
Posty: 100

PostWysłany: Sro Mar 13, 2013 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A od kiedy ceny na cenówkach to ceny sugerowane? Ta pani chyba powinna zmienić miejsce pracy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Budowy, remonty, modernizacje Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka