Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Alarm bombowy na ul. Lotników

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Shrek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 1:12 pm    Temat postu: Alarm bombowy na ul. Lotników Odpowiedz z cytatem

Zajrzyjcie tu: www.mymo.pl

Trzynaście lat ma dowcipniś, który w sobotnie przedpołudnie postawił na nogi Policję, Straż Pożarną, Straż Miejską, saperów i pogotowie ratunkowe. Nastolatek dla żartu zadzwonił do jednej z mieszkanek ul. Lotników w Knurowie i powiedział, że w jej domu jest ładunek wybuchowy.

Natychmiast po głupim telefonie na ul. Lotników przyjechały powiadomione wszystkie służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo. Ewakuowano część mieszkańców, odcięto dopływ gazu i prądu. Teren wokół bloku ogrodzono taśmą. Przybyły na miejsce saper z psem do wyszukiwania ładunków wybuchowych nie znalazł jednak niczego podobnego w mieszkaniu knurowianki. Telefon o bombie okazał się głupim żartem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
EwelinaKnw



Dołączył: 02 Cze 2007
Posty: 277

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja klatka...Ewakuacja nie była ciekawa...Wręcz straszna. Mam nadzieję, że to mój pierwszy i ostatni raz. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Shrek



Dołączył: 22 Mar 2007
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 05, 2007 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Policja złapała dowcipnisia: www.mymo.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka