Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Odejście dyrygentki ze Slavica Musa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urwisek



Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pietas napisał:
flores napisał:


Jezeli pani Kopec traktowała chórzystów tak samo jak swoich uczniów w siódemce to nie dziwie im się,że ją usuneli...


jest pewna róznica miedzy bandą rozwydrzonych bachorów a dorosłymi ludźmi ....

nie rozumiem jednego ... dlaczego sie wszyscy chórzyści nie zbiorą razem z p. Kopeć np 'na próbie' i tego nie rozstrzygną ROZMOWĄ ... zamiast wypominać sobie że ktoś komuś zabrał zabawke w piaskownicy... i to na forum ...
jak ktoś coś ma do powiedzenia to czemu nie zrobi tego na żywo ? nie ma odwagi? odwaga to jeden z elementów dorosłosci chyba..
może tak naprawdę problemem jest to że nie potraficie ze sobą SZCZERZE rozmawiać.... bo jakbyście potrafili to wszelkie nieporozumienia dawno byłyby już nieaktualne...

_________________
Pozdrawiam-urwisek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
flores



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 34

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ktos dal wczesniej identyczną wypowiedz;]
_________________
Florence Foster Jenkins



V.V. idolem mym..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
urwisek



Dołączył: 11 Kwi 2007
Posty: 46
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Maj 16, 2007 8:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostanio właśnie brakowało szczerości. Każdy miał coś do powiedzenia za plecami. Jak przyszło co do czego, to każdy spuszczał głowę i nie miał nic do powiedzenia. Problemy były rozwiązywane na kartce papieru-nie tak było chłopacy...?Gdzie lądowały wasze oczy? Na suficie, a może w podłodze..? Nigdy nie byliscie w stanie popatrzeć P. Stefanii w oczy. Dobrze wiecie o czym mówię. Teraz kryjecie twarze jak strusie w piasek. Dodam jeszcze, że kilka razy próbowałam rozwiązać nasze problemy na chórze. Ja miałam na tyle odwagi w porównaniu do Was. Potajemnie knuliście przeciwko dyrygentce i tym, którzy się z Wami nie zgadzali. Pamiętam Asiu naszą rozmowę w Camelocie, jak mówiłaś, że czujesz się przez chłopców oszukana, a na zastępnej próbie leciałaś za nimi jak w ogień. Dla mnie to dwulicowość...no cóż Think
_________________
Pozdrawiam-urwisek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rudolf



Dołączył: 29 Paź 2006
Posty: 52

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy nie uważacie że ten temat jest najnudniejszym na tym forum. W koło piszecie o tym samym, te same tezy powtarzają się co drugi post poraz piętnasty. Włascieiwe to temat prywatny Urwiska który wywołuje poszczególne osoby i po kolei je piętnuje. A potem wszyscy się po kolei obrażają wzajemnie. A jak temat spadnie na 5 czy 6 miejsce to Urwisek znowu go podbija (mówiąc kolejny raz dokładnie to samo) żeby był na topie i w ten sposób dodatkowo sam się "reklamuje".

A może uznać by go po prostu za wyczerpany i zamknać dyskusję. Błagam.

PS
Nie mogę po prostu go nie czytać bo mam zwyczaj przegladać wszystkie najświeższe wiadomosci i chcąc czy nie chcąc muszę czytać i to.
_________________
Rudolf
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pozioma



Dołączył: 24 Kwi 2007
Posty: 3
Skąd: z domu

PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 11:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rudolf!!! Ty nic nie musisz!!!! To nie zebranie paryjne PIS-u czy innego LPR-u.... . Nie podoba sie post - zrób uzytek z myszki, kliknij i przejdź dalej.


Nato miast mam dziwne wrazenie ktos co jakis czas próbuje zmarginesowac temat wstawkami w stylu - "nudne to już" : "brazylijsko-wenezuelski serial"..... .
Niestety bardzo łatwo jest zmienic profil i udawac kogos innego, "znudzonego" tematem.
Jeśli sie komu nie podoba - nie wchodzi, proste.
_________________
Nara
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na najważniejszym koncercie z okazji 40-lecia "Scholi" nie było chóru "Slavica Musa", nie było też Stefanii Stefaniak. Były natomiast wszystkie pozostałe osoby uczestniczące w usunięciu dyrygentki, łącznie z prowodyrem i kandydatką na dyrygentkę.
Wprawdzie wymieniono nazwę "SM" przy zapowiedzi finałowej, ale to była tylko kurtuazja.
O czym to świadczy? Że bez Stefaniak nie ma "Slaviki". I że "Slavica Musa" została zniszczona. Gratulacje dla sprawców...
PS. Dziwię się, że nie poproszono Stefanii Stefaniak o dyrygowanie, choćby symbolicznie jednym utworem, bo na takim koncercie należało jej się to, jako długoletniej dyrygentce a wcześniej sopranowi nr 1 w "Scholi". Wynajęto osoby z zewnątrz a zabrakło babki, która wspótworzyła tu życie muzyczne przez kilkadziesiąt lat. Żenujące.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flores



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 34

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zenujące jest w tym momencie zachowanie pani Stefanii Kopeć która sama z własnej inicjatywy powinna pojawić się na jubileuszu chóru w którym zaczynała swoją ''artystyczną kariere''.Gdyby nie Schola i Pogocki nie mogłaby dyrygować Slavicą przez 17 lat;] Po prostu ten chór by nie istniał...
Przychodząc z bukietem kwiatów i składając życzenia jubilatowi pokazałaby klase,ale niesety.....
_________________
Florence Foster Jenkins



V.V. idolem mym..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjść mogła, ale byłoby to dla niej wielkim upokorzeniem, bo oprócz Maestra przez ponad pół koncertu musiałaby oglądać ludzi, którzy ją zniszczyli i słuchać ich śpiewu, i oglądać, jak rozpadł się jej chór. Nie wymagajmy zbyt wiele od kobiety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
FAiRLiGHT



Dołączył: 18 Kwi 2007
Posty: 10

PostWysłany: Pon Cze 04, 2007 10:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

całkowicie się z Tobą zgadzam, dobrze postapiła. Ja uwazam to wszystko co sie stało za głupie ale trudno... jeszcze długo będzie jakiś niesmak.

Jestem tylko ciekaw czy ktoś podziękował pani Stefanii za tyle lat cięzkiej pracy, bo niemozna powiedzieć, że było lekko, próby zwłaszcza przed poważnymi koncertami czy wyjazdami były długie ale zawsze przynosiły efekt, satysfakcje, zadowolenie ....

to jest nasza pasja...

Miałem to przemilczeć ale ostatnio oglądałem filmy i poruszyło mnie kiedy na 10-leciu chór śpiewał pani Stefanii niech żyje nam niech żyje nam.... a co jest teraz??? brak mi słów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
flores



Dołączył: 03 Maj 2007
Posty: 34

PostWysłany: Sro Cze 06, 2007 7:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wypadałoby żeby to ona podziękowała najpierw osobie dzieki której mogła istniec na knurowskiej scenie chóralnej jako dyrygent.Kobieta nie ma klasy,obrazila się na swój chór.Uniosla się honorem.Zachowała sie jak obrażony dzieciak ktoremu zabrano zabawki z piaskownicy...Ta kobieta nie ma klasy.Jesli tak naprawde kochała chór powinna sluzyc doswiadczeniem i pomóc dyrygentce ponoc jej dobrej kolezance;]
_________________
Florence Foster Jenkins



V.V. idolem mym..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wheelwright



Dołączył: 19 Lis 2006
Posty: 85

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Flores nie wypowiadaj się na temat, o którym nie masz bladego pojęcia. Bzdury takie wypisujesz, że noż w kieszeni się otwiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
secundo



Dołączył: 06 Maj 2006
Posty: 2899
Skąd: Knurów

PostWysłany: Czw Cze 07, 2007 9:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie w tym prędkim pozbyciu się pani Stefaniak ciągle zastanawia jedno: jak krótka i okrutna może być ludzka pamięć? Dzisiaj jesteś niekwestionowanym szefem zespołu, nagradzają Cię, dziękują, wręczają kwiaty, chwalą, dają dyplomy, laury, nagrody. Mija parę dni i...znikasz, stajesz się przezroczysty, nieważny tak, jakby Cię nigdy nie było! Przestają zapraszać Cię na bankiety i koncerty, przestają dzwonić, pytać "jak leci". Gdy wymieniają Twoje nazwisko, to półgłosem i rozglądają się na boki, bo przestało być trendy a poza tym może nowy Guru podsłucha i będzie miał za złe... I zachowują się tak, jakby tych kilkanaście lat ciężkiej, metodycznej roboty nagle wyparowało nie wiadomo gdzie.
To jest trochę tak, jakby ktoś (czysto hipotetyczna sytuacja) nagle podmienił nam Admina. Forum by miało tę samą grafikę, ale Admin by zniknął a my byśmy w większości dalej pisali pod tymi samymi loginami. Właśnie, czy to normalne, że tak łatwo zapominamy o ludziach?
Stefa ma swoje wady, jak każdy. Ale jej pozycję wyznaczają fakty, jej dorobek a nie to, czy komuś się aktualnie podoba i czy jest w modzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Kultura i sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka