Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Fast Food
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mamut55



Dołączył: 12 Sty 2013
Posty: 15
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 1:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi w Złotym Kurczaku zawsze smakowało jedzenie ! Smile Najlepsze są hot dog'i zapiekane serem Smile Już się bałem, że zamykają najlepszy fast food w Knurowie ale na szczęście nie Very Happy Cena za ww. hot dog'a trochę wysoka (kiedyś była niższa pamiętam dokładnie) ale za to smak powala na kolana Smile No i ja się nawet tym hot'em najadam Smile Cena za "hampka" dobra tylko zawsze sałatka wychodzi mi drugą stroną Razz

Ogólnie GIT ! Thumbsup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
Haosi



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 7
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tasknw taką miałeś bekę z tego, że faktycznie mi tam smakowało? Jasne no wierzmy w to, że jak ktoś pisze dobrze to pewnie schowany za monitorem właściciel a jak pisze źle to na 100% konkurencja... Słuchaj po to jest to forum żeby każdy mógł powiedzieć co sądzi w temacie i ja się wypowiedziałam. Nikogo z was ani nie namawiam ani nie zmuszam, jeśli chodzi o mnie to możecie się przerzucić za zdrową żywność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ilumir



Dołączył: 30 Wrz 2010
Posty: 80

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do złotego to mnie tam zawsze smakowało. Ostatnio też jadłem po zmianach hamburgera i był dobry. Więcej mi nie trzeba od takich lokalów. Co do okruszków to nie dopatrzyłem się ale szczerze mnie to nie przeszkadza. Ogólnie jak ktoś chce coś szybko i dobrze zjeść to polecić mogę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sasza1976



Dołączył: 01 Kwi 2009
Posty: 1267

PostWysłany: Wto Sty 29, 2013 9:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bzyku głowa do góry , teraz sie zgadałem ,w piatek moja córka była u Ciebie i jadła zapiekanke maxi z sosem chrzanowym , cebulką prażoną i szczypiorkiem .Powiedziała ze zaje.b.ista . Jest wybredna w jedzonku fast fodów nie wspomne o kuchni tradycyjnej a ostatnio molekularnej , sushi i innych kulinarnych modnych wynalazkach .

Myslę ze jak utrzymasz to co na starcie i przypilnujesz personelu oraz wyciagniesz wnioski ze skarg bo takie też będą , to dasz rade ...

W lutym przybedę jak francuski krytyk kulinarny , taki jak w filmie Ratatuille i ocenie a potem opisze w tym temacie Wink

http://www.forum.wirtualnyknurow.pl/viewtopic.php?t=22688&highlight=gwiazdki+michelin
_________________
nie osądzaj mnie , ani dobrze ,ani źle
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rss20



Dołączył: 02 Lut 2013
Posty: 544

PostWysłany: Sob Lut 02, 2013 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do dziadka, to nie do konca konczy dzialalnosc, a zmienia jej miejsce.

kilka dni temu pytalem dziadka bezposrednio o co chodzi i mi wytlumaczyl.

od przyszlego tygodnia rusza remont targowiska, a przynajmniej biora sie za plac na ktorym dziadka przyczepa stoi. dlatego dostal polecenie wyprowadzenia sie stamtad. szuka nowej lokalizacji na wlasna reke i miasto po setkach sygnalow od jego fanow ( nie tylko z knurowa) tez jakies propozycje dla niego ma, tylko ze od wrzesnia.

jak ktos ma jakies miejsce/lokal albo wie o czyms ciekawym to niech sie z dziadkiem skontaktuje to moze bedzie mu latwiej i szybciej bedziemy mogli isc na frytki Mr. Green
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusia



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 12
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawitałam ostatnio do Złotego Kurczaka, jedzenie było dobre-hamburgera dostałam ze samymi świeżymi warzywami nic ze słoika nie widziałam nawet za szybą gdzie trzymają właśnie sałatki itp. A i jeszcze plusem jest to, że to nie "buda" w której można zjeść, ale pod chmurką tylko jest gdzie usiąść-a syfu nie widziałam nigdzie na stolikach-chyba że ktoś aktualnie jadł jak prosie... Polecić można jeśli ktoś ma akurat chęć na takie jedzenie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A wracając do Kurczaka. Słyszałem, że już ma go podobno nie być. W Gliwicach wszystkie Kurczaki znikły i co innego jest, jakieś Kebaby czy coś.
A u nas Nowy Właściciel coś wie? Smile
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lusia



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 12
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 2:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"tasknw"
Kiepsko słyszałeś. Firma DAKO się zwinęła z tymi Kurczakami w Gliwicach a nasz Knurowski został odsprzedany jakiemuś Knurowianinowi na szczęście Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 98
Skąd: Knurów

PostWysłany: Wto Lut 05, 2013 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co to Złotego Kurczaka w starym pod koniec było fatalnie. Jeszcze nie byłam w nowym, ale się wybiorę sprawdzić. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 73

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dołącz do lusi Tylko przy niej jest czysto, smacznie i dostaniesz świeże surówki. Chyba że jesz jak prosię, to siedź w domu bo takich tam nie potrzebują. I znowu bzyku będzie musiał sponsorować nowych forumowiczów

Ostatnio zmieniony przez inka dnia Pią Lut 08, 2013 12:51 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lusia



Dołączył: 27 Sty 2013
Posty: 12
Skąd: Knurów

PostWysłany: Sro Lut 06, 2013 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ty oczywiście nigdy nowa/y nie byłaś/eś-no jasne...więc każdy Twój post na początku był hmmm "sponsorowany"- CIEMNOTA. A syfu na stolikach nie robi personel, tylko ludzie którzy tam jedzą-ja nie wyobrażam sobie zostawić chlewni na stole i iść. Co do surówek widocznie się coś zmieniło. Jeżeli nie chcesz mieć MOM w hamburgerze to sobie go zrób w domu-proste. Także szerokości życzę inka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka



Dołączył: 07 Sty 2007
Posty: 73

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natomiast dalej twierdzę że w kurczaku nic się nie poprawiło.
Ale precle nadal pyszne
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arivoy



Dołączył: 09 Sie 2006
Posty: 437
Skąd: Knurów

PostWysłany: Pią Lut 08, 2013 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja byłem i powiem, że wyładniało Smile schludnie, przytulnie...
Zamówiłem "gorącego psa" i jestem miło zaskoczony... nie spalony, parówka lepszej jakości niż wcześniej, bułka cieplutka a nie gorąca i nie sucha i nie twarda jak kamień Smile
_________________
http://www.Gornik.Zabrze.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
huan75



Dołączył: 19 Lis 2007
Posty: 274

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliśmy z ekipą w kurczaku i lipa, oprócz remontu , wszystko po staremu , kobieta nie sluchała co kto zamawia, myliła się, zapiekanki popalone, gumowate a kurczaki z rożna niestety przypalony.Niestety bylismy tam poraz ostatni a znajomi mówili , że bedą odradzać znajomym , odwiedzenia tego lokalu, skoro obsługa nawet ma problem , jezeli klijęt nie chce keczupu to na siłe nawolono keczup i inny sos.W dodatku powinno zatrudnić się kury , podloga byla by przynajmniej czysta, a kury miały by wyżerkę, stolik też jakiś taki lepiący, jednym słowem , ostatni raz tam byliśmy , zaraz pewnie właściciele naskoczą na mnie, ale to moja opinia , na temat kurczaka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bzyku



Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 32

PostWysłany: Sob Lut 09, 2013 11:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

huan75 napisał:
Jechać z powrotem i oddać kuraka? nie miałem ochoty się użerać z obslugą , jedno pewne nikt z moich znajomych już tam nie zostawia ani zł
- post z poniedziałku 28 stycznia

huan75 napisał:
Byliśmy z ekipą w kurczaku i lipa, oprócz remontu , wszystko po staremu , kobieta nie sluchała co kto zamawia, myliła się, zapiekanki popalone, gumowate a kurczaki z rożna niestety przypalony.Niestety bylismy tam poraz ostatni a znajomi mówili , że bedą odradzać znajomym , odwiedzenia tego lokalu, skoro obsługa nawet ma problem , jezeli klijęt nie chce keczupu to na siłe nawolono keczup i inny sos.W dodatku powinno zatrudnić się kury , podloga byla by przynajmniej czysta, a kury miały by wyżerkę, stolik też jakiś taki lepiący, jednym słowem , ostatni raz tam byliśmy , zaraz pewnie właściciele naskoczą na mnie, ale to moja opinia , na temat kurczaka
- post z soboty 9 lutego

Skoro Złoty Kurczak jest taki beznadziejny - jak to miałeś już niewątpliwie PRZYJEMNOŚĆ zasugerować forumowiczom. Dlaczego znowu wróciłeś w moje skromne progi? Zamówiłeś Ty i Twoi znajomi jedzenie, zapłaciliście swoje ciężko zarobione złotówki - ponownie oczywiście a przecież miałeś tego nigdy więcej nie robić (podobnie jak i znajomi Very Happy). Przecież wyraziłeś swoją jakże "rzetelną" opinię na temat mojego lokalu, i dobitnie wręcz zasugerowałeś, że Twoja noga jak i oczywiście znajomych (nie można ich pominąć Very Happy) już więcej tam nie postanie. Po co ta cała szopka? Przecież do świąt jeszcze daleko.... Smile

Pachnie - a raczej śmierdzi mi to konkurencją.

Nawiązując do
Cytat:
jezeli klijęt nie chce keczupu to na siłe nawolono keczup i inny sos

Po raz kolejny powtarzam skoro dostałeś coś czego nie zamawiałeś chodzi mi tu o "nawalony" ketchup na zapiekance - to mogłeś a nawet powinieneś poinformować o to Panią, która Ci to sprzedała. Gwarantuje Ci, że bez problemu otrzymasz nową zapiekankę!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Poradnik Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 5 z 17

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka