Wirtualny KNURÓW - Strona główna Wirtualny KNURÓW
Forum dyskusyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wystawa antyaborcyjna na terenie kościoła
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ajulinka



Dołączył: 11 Kwi 2010
Posty: 29

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyrodnik, pojechałeś!! Fakty, nie mity!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklamiarz






Wysłany:     Temat postu: Reklama Google


Powrót do góry
krzysiu



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1599

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 10:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wróćmy do tematu tu chodzi o to żeby nie dzieci nie oglądały takich zdjęć drastycznych powiększonych kilkunastokrotnie.I jeszcze ten HITLER!A straż miejska nie wie że są takie zdjęcia przecież jest monitoring na rondzie to już wiadomo na czyich usługach są.Dlatego teraz popieram referendum żeby ich zlikwidować jak im się dupy nie chce ruszyć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Renia



Dołączył: 14 Kwi 2010
Posty: 63

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozwolę sobie napisać do zwolenników tej wystawy . Moim zdaniem nikt obecny w tym temacie nie jest zwolennikiem aborcji , zakładam że nikt nie dokonał ani nie zamierza jej dokonać . Uważam że wystawa nie powinna być skierowana do takich przeciętnych obywateli . Jest nam narzucone coś czego nie mamy ochoty oglądać a traktowani jesteśmy jak zbrodniarze lub potencjalni zbrodniarze , którym pokazuje się : " patrzcie co narobiliście ". Dlaczego zmuszani jesteśmy do gimnastykowania się z pytaniami dzieci ? Każdy mądry rodzic WIE kiedy , z kim , jak i o czym rozmawiać . Wystawa jest nachalna jak wizyty Jechowych , grzecznie mówisz im że nie życzysz sobie wizyt a oni i tak przyłażą powodując jeszcze większą do nich niechęć .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gratius Catholicus



Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 103
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 2:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę, i oto toczy się rzeczowa dyskusja na temat podany na początku. Pięknie. i o to chodzi. Polecam przeczytać stronę autorów tej wystawy: http://stopaborcji.pl/. Do nich też można kierować swoje słowa. Gwarancja tego że naszym dzieciom nic nie grozi po zobaczeniu tej wystawy jest Ewangelia, (jeśli ktoś ją uznaje):

Nic z tego, co z zewnątrz wchodzi do człowieka, nie może uczynić go nieczystym;bo nie wchodzi do jego serca, lecz do żołądka i na zewnątrz się wydala». Tak uznał wszystkie potrawy za czyste. I mówił dalej: «Co wychodzi z człowieka, to czyni go nieczystym. Z wnętrza bowiem, z serca ludzkiego pochodzą złe myśli, nierząd, kradzieże, zabójstwa, cudzołóstwa, chciwość, przewrotność, podstęp, wyuzdanie, zazdrość, obelgi, pycha, głupota.Całe to zło z wnętrza pochodzi i czyni człowieka nieczystym». (Mk 7, 18-23)
_________________
Kozak w necie...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tasknw



Dołączył: 17 Lis 2011
Posty: 607
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejuu jak czytam ten temat to aż się boje wyjść na ulicę... Ile jadu jest w tych wszystkich antykatolikach... Wyzywacie kler a jesteście gorsi...

Pisze tutaj cały czas Gratius Catholicus, że wystawa ta nie jest wystawą robioną przez kościół, ale wy właśnie kościołowi to przypisaliście...

Za to osoba której ja osobiście nie uznaje czyli nasz ulubieniec horrrnet potrafi bez obrażania i wyzywania drugiej osoby podjąć dyskusję i to inteligentną...

Zatem prosiłbym administrację o posprzątanie tego wątku bo nie da się czytać wypowiedzi co poniektórych a pozostawienie tylko postów trzymających się wątków...
_________________
>>>Krewetki to nasza pasja<<<
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 3:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyrodnik: ta wystawa jest też dla takich pań...

no i popatrzcie też jak z czasem dewaluuje się wartość życia:
Cytat:
Wyraźny zakaz dokonywania aborcji znajdował się w Przysiędze Hipokratesa:

Nikomu, nawet na żądanie, nie dam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka poronnego.

W tekście Deklaracji genewskiej fragment ten został zastąpiony następującym zdaniem:

zachowam najwyższy szacunek dla życia ludzkiego.

W tekście Przyrzeczenia Lekarskiego, które jest dziś składane przez lekarzy w Polsce, odpowiedni fragment brzmi:

przyrzekam: (...) służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu;
(źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Aborcja)

dlatego ta wystawa jest ptrzebna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 4:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna napisał:
dlatego ta wystawa jest ptrzebna!


ALE NIKT TEGO NIE NEGUJE!!! JEST POTRZEBNA TYLKO NIE W CENTRUM MIASTA DO CHOLERY!!! Niech sobie na nią przeznaczą salki przykościelne a nie miejsce gdzie rodziny wychodzą na spacery czy do kościoła.

Nawet w internecie takie zdjęcia są przeważnie cenzurowane albo dostęp do takowych jest od 18+! Tutaj nie ma żadnego poszanowania dla wyboru bo życie ludzkie to sztuka wyboru (wierzyć w boga czy nie wierzyć, wziąć kredyt na samochód czy lepiej małymi kroczkami zbierać pieniążki, oglądać wystawę antyaborcyjną czy nie - tutaj nie ma takiego wyboru - o którym notabene głoszą te "pożal się boże" plakaty - są w centrum miasta i chcąc nie chcąc zwróci się na nie uwagę a to nie jest miejsce dla nich).

Czy mam dzieci? Owszem. I chcę mieć WYBÓR czy uświadamiać je odnośnie aborcji czy nie. A na pewno jeśli je będę uświadamiać to wtedy kiedy ja uznam za stosowne a nie jakiś klecha (który zgodził się na wystawę)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 4:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manfret nie denerwuj się...
Cytat:
ALE NIKT TEGO NIE NEGUJE!!! JEST POTRZEBNA TYLKO NIE W CENTRUM MIASTA DO CHOLERY!!! Niech sobie na nią przeznaczą salki przykościelne a nie miejsce gdzie rodziny wychodzą na spacery czy do kościoła.
...prawdy nie da się ukryć w salkach czy gdzie tam chcesz... no a poza tym: jakież to centrum? Miłej niedzieli!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam już dość tego kaczokatolskiego bełkotu...

Ja wysiadam... W myśl zasady "Nie kłóć się z idiotą bo zniży Cię do swojego poziomu i pobije doświadczeniem"...

Tak więc żegnam. Powiedziałem już co miałem do powiedzenia.

Wystawa - 100% TAK
Miejsce - 100% PORAŻKA
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
panna



Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 82

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manfred powiedziałeś:
Cytat:
Wystawa - 100% TAK
Miejsce - 100% PORAŻKA
, a ja odpowiadam (bez epitetów): Wystawa - 100% tak, miejsce - 100% tak, a jeszcze inne takie, w którym jest większy ruch, czyli różnimy się i mamy oboje do tego prawo... no i jeszcze raz manfred: uspokój się, a jak Ci przejdzie, to jest takie słowo przepraszam... Twojemu dziecku sakramentu chrztu świętego udzielał ksiądz, a nie jakiś tam - jak to określasz - klecha!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manfred



Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 458
Skąd: tak śmierdzi?

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie sakrament chrztu jest nic nie wart. Nie wierzę w boga ani tym bardziej w zbawienie (nie w szatana też nie wierzę)...

Moje dziecko zostało ochrzczone ze względu na rodzinę mojej żony. Jeśli chodzi o mnie to wolałbym ten wybór pozostawić jemu aż będzie na tyle świadomy aby MIAŁ WYBÓR czy "sakramenty" są mu potrzebne.

Ja bez boga potrafię żyć. Jest dla mnie komercją bo teraz na bogu się zarabia i to niezłe pieniądze...

Nie uważam żebym miał za co przepraszać. Takie mam zdanie o fanatycznych katolikach i nie będę przepraszać bo to tak jakbym zaprzeczał sam sobie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Quill



Dołączył: 14 Maj 2011
Posty: 119

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gratius Catholicus napisał:
Gwarancja tego że naszym dzieciom nic nie grozi po zobaczeniu tej wystawy jest Ewangelia, (jeśli ktoś ją uznaje)


Ten argument jest niepoważny. Wystawa została zaprezentowana w przestrzeni publicznej o charakterze świeckim, bez sensu jest więc argumentowanie o jej nieszkodliwości przy pomocy świętej księgi jednego z wyznań. Myślę, że tak samo nie przekonałby Pana gwarant w postaci cytatu z Koranu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
frolikos



Dołączył: 24 Mar 2010
Posty: 151
Skąd: z zaświatów

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panna powiedz mi czy podobało by Ci się gdyby na ulicach wisiały zdjęcia zwłok samobójców, sadystycznie zamordowanych kobiet przez gwałcicieli, przeprowadzanych egzekucji, całkowicie nagich kobiet mężczyzn także innej orientacji podczas dwuznacznych sytuacji, wizerunki Hitlera, Stalina, Husajna, ofiar Holokaustu Stalinizmu Komunizmu. Pasowało bi Ci to . Bo jeśli jesteś osobą niepalącą to ja przez takich jak ty tez nie mogę sobie zapalić w miejscach publicznych czy wypić piwa a żyjemy w wolnym kraju ( w co coraz bardziej wątpię) więc dlaczego ja mam te wasze galerie oglądać powino być tak samo zabronione w miejscach publicznych. Chcesz zobaczyć zdjęcia z aborcji to zapraszamy do muzeum lub kościoła wtedy kto będzie chciał to pójdzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka



Dołączył: 28 Mar 2011
Posty: 98
Skąd: Knurów

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ludzie OGARNIJCIE SIĘ!
Wątek powstał po to, aby mieszkańcy mogli wyrazić swoją opinie na temat wystawy przed kościołem pw. św.Cyryla i Metodego.
A wy tym czasem wykorzystujecie go do wylewania jadu na społeczeństwo.
Łatwo dajecie sobą manipulować i szybko się wzburzacie. Niektórym na tym forum właśnie o to chodzi.
Wątek od strony 8 chyba już całkowicie odbiega od tematu,bo każdy tylko oskarża drugiego i odpowiada na zaczepki.
Ciągłe wałkowanie tego samego w kółko nic wam nie da.
Fakt jest taki wystawa się pojawiła w naszym mieście tak jak w innych miastach Polski. I nic nie dadzą wasze wypowiedzi na tym forum,bo wystawa pewnie będzie stała do końca okresu dzierżawy. No chyba, że ktoś się zemści na tych plakatach.
Połowa ludzi z którymi rozmawiam nie zauważyła tych zdjęć dowiedzieli się dopiero ode mnie. I podejrzewam, że na tym forum jest podobnie. Ktoś zobaczył tylko zdjęcia zamieszczone przez innego użytkownika w tym wątku. Połowa pewnie nawet nie chodzi po tej okolicy miasta, no ale jak się kłócić to na maksa...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
maxx



Dołączył: 14 Sie 2012
Posty: 8

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

manfred napisał:
Jak dla mnie sakrament chrztu jest nic nie wart. Nie wierzę w boga ani tym bardziej w zbawienie (nie w szatana też nie wierzę)...

Moje dziecko zostało ochrzczone ze względu na rodzinę mojej żony. Jeśli chodzi o mnie to wolałbym ten wybór pozostawić jemu aż będzie na tyle świadomy aby MIAŁ WYBÓR czy "sakramenty" są mu potrzebne.

Ja bez boga potrafię żyć. Jest dla mnie komercją bo teraz na bogu się zarabia i to niezłe pieniądze...

Nie uważam żebym miał za co przepraszać. Takie mam zdanie o fanatycznych katolikach i nie będę przepraszać bo to tak jakbym zaprzeczał sam sobie.


Popieram w 100% manfreda. A tak nawiasem zadałem wczoraj kilka pytań Catholicusowi, na które oczywiście nie otrzymałem odpowiedzi, bo przecież czarna mafia nie odpowiada na niewygodne pytania. Pisałem z konta żony i pomimo tego że nikogo nie obraziłem i nie wyzywałem 4 posty zostały usunięte, a konto zablokowane. Stąd pytanie jaki sens ma pisanie na tym forum, skoro niewygodne posty są usuwane a konta blokowane, te forum to jakaś prywata gdzie nie uznaje się wolności słowa!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Wirtualny KNURÓW Strona Główna -> Nasze miasto Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 13 z 26

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
statystyka